Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja wyłącznie dla Czytelników bloga Bankobranie - podpowiadam jak się załapać!

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

19.10.2018

Promocja wyłącznie dla Czytelników bloga Bankobranie - podpowiadam jak się załapać!

Miło mi zapowiedzieć kolejną okazję do bankobrania skierowaną wyłącznie do Czytelników bloga Bankobranie.

Promocja wyłącznie dla Czytelników bloga Bankobranie - podpowiadam jak się załapać!
Do rozdania będę miał bony Allegro o wartości 50 zł. Będą to dodatkowe nagrody gwarantowane, które zwiększą pulę nagród jakie i tak będzie można zyskać. Dzięki temu łącznie do zgarnięcia jest aż 270 zł!

To już nie pierwsza tego typu akcja specjalna kierowana wyłącznie do Czytelników bloga Bankobranie 🙂 Kilkukrotnie rozdawałem już bony Sodexo. W ostatniej akcji do zdobycia były jednak bony Allegro o wartości 50 zł. Cieszyła się ona takim wzięciem, że postanowiłem powtórzyć nagrodę i znów do rozdania będę miał właśnie bony do największego serwisu zakupowego w Polsce.
W ostatniej promocji dostępnej na wyłączność dla Czytelników bloga Bankobranie, bon był przewidziany za założenie konta w ING Banku Śląskim. Za samo założenie! Bez żadnych dodatkowych warunków do spełnienia. Jednak i od banku również można było zdobyć dodatkowe gratyfikacje (już po wykazaniu się określoną aktywnością w korzystaniu z konta), więc zrobiła się wtedy całkiem ciekawa kumulacja. Z tego też względu moja promocja - wskutek wyczerpania puli nagród - zakończyła się przed czasem.

Co zrobić teraz, by załapać się na promocję i nie przegapić tej okazji? Podpowiadam. Rozwiązanie jest proste. Pierwszeństwo w uzyskaniu informacji o promocji z bonami Allegro będą mieli subskrybenci newslettera. A to pierwszeństwo może mieć znaczenie. Bo i tym razem pula nagród w będzie ograniczona, a o załapaniu się na bony zadecyduje wyłącznie kolejność (tu nie ma loteryjności; każdy kto spełni prosty warunek, jakim będzie samo otwarcie konta, ten otrzyma nagrodę).

Scenariusz jaki zaplanowałem to: najpóźniej do końca wtorku o promocji dowiedzą się Czytelnicy bloga zapisani na newsletter. W piątek promocja będzie ogólnodostępna na blogu (a więc poinformuję o niej również w mediach społecznościowych). Ale stanie się tak tylko pod warunkiem dalszej dostępności nagród. Jeśli powtórzy się historia z poprzedniej promocji, pula nagród może się jednak wyczerpać wcześniej i pozostanie jedynie w dyspozycji subskrybujących darmowy newsletter [Aktualizacja w dn. 24.10.2018 r. pula nagród została wyczerpana. Jeśli więc podobnych okazji nie chcesz przegapić w przyszłości, zapisz się na newsletter].

A przy okazji dodam, że z newslettera warto też korzystać z innych względów, niż pierwszeństwo w poinformowaniu o nowej promocji. Dzięki darmowemu newsletterowi:
 • na powitanie, tuż po zapisie otrzymasz bezpłatny przewodnik "Jak zyskiwać na bankach?", dzięki któremu dowiesz się wszystkiego co najważniejsze w kwestiach zarabiania na promocjach bankowych. Są tam bowiem i podstawy i kwestie bardziej zaawansowane, a także sugestie, porady i wskazówki dotyczące bankobrania; 
 • otrzymasz dwa eBooki z przydatną wiedzą - jeden z nich zawiera wskazówki, sugestie, inspiracje oraz triki dotyczące spełniania warunków promocji, które z pozoru wydają się być poza Twym zasięgiem (podpowiadam jak wydawać więcej, ale bez obciążania budżetu domowego); drugi z eBooków to kompendium wiedzy na temat kodów MCC (zdarza się, że w niektórych promocjach część kategorii punktów handlowo-usługowych jest wyłączona spośród tych, gdzie płatności kartą spełnią warunki - w przygotowanej przeze mnie pomocy znajdziesz listę sklepów z faktycznie stosowanymi przez nie kodami); 
 • zapewnisz sobie najlepsze źródło informacji o promocjach - maile docierają z największą skutecznością; posty na Facebooku, czy udostępnienia na Twitterze mogą umknąć Twej uwadze, bo o ich zasięgu decydują algorytmy; a nawet i samo regularne zaglądanie na bloga może okazać się zawodne (była kiedyś promocja, która zakończyła się po zaledwie 7 godzinach!);
 • nie będziesz otrzymywać spamu - w celu korzystania z mego newslettera, wystarczy podać adres mailowy - będziesz na niego otrzymywać newsletter, który wysyłam najczęściej do dwóch razy w tygodniu; mail ten nie zostanie nikomu przekazany, ani nie będzie używany do innych celów, niż wysyłka newslettera dla Czytelników bloga; 
 • będziesz mieć możliwość rezygnacji ze subskrypcji w dowolnym momencie - jeśli z jakiejkolwiek przyczyny przestanie interesować Cię otrzymywanie mych maili, zrezygnujesz z nich w prosty sposób (na końcu każdego newslettera znajdziesz przycisk umożliwiający wypisanie się z newslettera).
Zapisz się na newsletter

Informacja dla zainteresowanych subskrypcją newslettera:
Wywiązując się z obowiązków RODO, które dotyczą nie tylko korporacji, ale każdego - nawet skromnego blogera - informuję, że dane osobowe (w zakresie obejmującym wyłącznie adres e-mail) zbierane i przetwarzane są w celu przesyłania e-maili z informacjami o nowych wpisach na blogu (newsletter). Podając swój adres, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w w/w celu. W każdej chwili możesz wycofać zgodę (rezygnując z subskrypcji - możliwe jest to m.in. za pomocą przycisku dostępnego w każdym newsletterze). Masz też prawo dostępu do treści tych danych, ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub sprzeciwu dotyczącego przetwarzania. Podanie danych (tj. adresu e-mail) jest dobrowolne, jednakże niezbędne do otrzymywania newslettera.

38 komentarzy:

 1. Jaki bank jeśli można wiedzieć?

  OdpowiedzUsuń
 2. Mowa o założeniu konta w ING tak?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe jaki bank. Dobrze byłoby coś z Santandera, Eurobanku albo T-Mobile.

  OdpowiedzUsuń
 4. 270 czyli pewnie ING.

  Mam nadzieję, że promocja obejmie też konto mobi

  OdpowiedzUsuń
 5. A może by tak Idea Bank?? Ciągle się przed nim bronię choć dają dobre lokaty. Ale nieustannie czekam na jakąś okazję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Idea Bank mocno wątpię. Raczej nie robią promocji.

   Usuń
 6. Dodatkowa promocja do Millenium??? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też coś tak czuję że to Millenium.

   Usuń
 7. A ja wciąż nie mogę się zalogować do nowo-otwartego konta w Alior :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też nie mogłem. Jeśli miałeś kiedyś konto to pewnie masz zablokowana bankowość internetową i musisz się udać do oddziału aby odblokowali, nie do partnera.

   Usuń
  2. Konto a Alior nigdy nie miałem i wychodzi na to, że raczej dalej nie będę miał. Otóż na infolinii ich 'doradca' zawyrokował, że w przypadku braku możliwości zalogowania do bankowości internetowej należy udać się do oddziału w celu weryfikacji ustawień bankowości lub zlecenia restartu hasła. Cokolwiek to miałoby oznaczać, w oddziale byłem i jedynie straciłem czas, gdyż usłyszałem ich magiczne "nie da się" - komedia pomyłek!

   Usuń
  3. a probujesz logować się do starej czy nowej wersji bankowości ? bo ja do nowej też nie mogę, tylko do starej. Podobno będzie migracja do 2019 roku

   Usuń
  4. Z godnie ich instrukcją w nowej, gdyż pierwsze logowanie do właśnie aktywowanego konta nie może się dobyć w dotychczasowej bankowości.

   Usuń
  5. Dla nowych klientów jest tylko i wyłącznie dostęp do nowej bankowości.

   Usuń
  6. Na zgłoszenie poprzez formularz kontaktowy Aliora odpowiedzieli, że nie odnotowali zgłoszeń o występujących problemach jaki im opisałem w szczegółach. Poza radami typu sprawdzenie wersji przeglądarki czy wyczyszczenie ciasteczek poradzono mi: "jeśli utrudnienia nadal występują zachęcam do kontaktu z Infolinią Alior Banku celem złożenia zgłoszenia technicznego" - to jest 'rada' od osoby zatrudnionej w tym banku na stanowisku Starszy Specjalista ds. Obsługi Klienta, Zespół Obsługi Zdalnej - kółko się zamknęło ... matrix!

   Usuń
  7. Byłem dzisiaj w oddziale w innym mieście i poszło znacznie lepiej. Okazało się, że z mojego wniosku rzekomo 'zniknęły' dane takie jak nazwisko panieńskie matki, imiona matki i ojca oraz województwo, chociaż jestem na 100% pewien, że je wypełniałem, gdyż inaczej nie mógłbym nawet zakończyć wniosku!

   Zastanawiam się, czy nie 'zniknęła' również wyrażona przeze mnie zgoda na ujawnienie przez bank organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie niezbędnym do zweryfikowania faktu złożenia wniosku na stronie promocji i spełnienia warunków uprawniających do uzyskania premii.

   Czy ktoś ma pomysł jak to zweryfikować, gdyż nie chciałbym znowu jechać do tego oddziału, który jest sporo oddalony od mojego miasta.

   Usuń
 8. jak zwykle czekamy z niecierpliwością :

  OdpowiedzUsuń
 9. Pewnie to za otwarcie konta w Raiffeisen?

  OdpowiedzUsuń
 10. Wy czekacie a ja już wiem and the winner is : bank cioci Geni

  OdpowiedzUsuń
 11. Ale my już wszędzie mamy konta i wszędzie jesteśmy starymi klientami.

  OdpowiedzUsuń
 12. Odpowiedzi
  1. BOŚ jeszcze istnieje?

   Usuń
  2. @Anonimowy21 października 2018 21:56
   Istnieje i mają lokatę 3 mies. do 20 000 zł na 2.80%
   BOŚ jest też w programie punktowym Mastercard Priceless Specials.

   Usuń
  3. BOŚ istnieje, natomiast ma kiepskie wyniki finansowe, niewiele lepsze od banków pana Cz. Lokata 2,8% relatywnie dobra niestety przy takim limicie środków to szkoda zachodu.

   Usuń
  4. Do tego trzeba jeszcze mieć konto i kartę, za co pobiorą 5 zeta w przypadku braku sporego przerobu kartą!

   Usuń
 13. Mr Złotówa, czy jest możliwość odebrania jednej karty podarunkowej Allegro 100 zł za dwie osoby, które spełnią warunki Twojej promocji? Mamy na uwadze większy zakup, a użyć można tylko jednej karty przy jednej transakcji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz na myśli zapowiadaną promocję czy tę, która już się odbyła, a bony będę dopiero wysyłał? Jeśli chodzi o nadchodzącą promocję to myślę, że to się uda ;) Ale proszę wtedy czym prędzej o informację (oraz maile od obydwu osób, bym wiedział kogo połączyć).

   Usuń
  2. Mr Złotówa, bardzo dziękujemy za pozytywną odpowiedź. Mamy na myśli nadchodzącą promocję, więc jeśli spełnimy jej warunki (mamy już trochę rachunków bankowych), to natychmiast wysyłamy do Ciebie maile.

   Usuń
 14. Oby to był bank gdzie nie jestem wykluczona xd z niecierpliwością czekam na wiadomość od Złotówy

  OdpowiedzUsuń
 15. A może by tak Pekao?

  OdpowiedzUsuń
 16. Informacja dla zainteresowanych: mail powiadamiający o promocji został już wysłany.

  Gdyby ktoś nie otrzymał wiadomości, uprzejmie proszę o zgłoszenie takiej sytuacji na kontakt@bankobranie.pl

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...