Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Lokata Happy w Idea Banku z 2 biletami do kina w prezencie

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

29.10.2018

Lokata Happy w Idea Banku z 2 biletami do kina w prezencie

Nie z kontem, nie z kartą kredytową, a tym razem z lokatą można zyskać gwarantowaną nagrodę.


Promocja Cinema Happy w Idea BankuDo wzięcia są 2 bilety do Multikina. Idea Bank daje je za założenie Lokaty Happy. A przypomnę, że na tej lokacie uzyskać można bardzo dobre - jak na obecne czasy - oprocentowanie 4% w skali roku na 3 miesiące dla kwoty do 20 000 zł.

Dla kogo promocja? Z lokaty, którą należy założyć w promocji skorzystać mogą wyłącznie nowi klienci, którzy nie posiadają, ani wcześniej nie posiadali jakichkolwiek umów z Idea Bankiem (oraz Lion's Bankiem, będącym oddziałem Idea Banku). Poza tym wykluczeni są też wszyscy, którzy już kiedykolwiek o jakiś produkt tego banku wnioskowali.

Zasady promocji. By załapać się na bilety:
 • do 30.11.2018 r. zarejestruj się na stronie promocji i w kolejnym kroku (na tej samej stronie) złóż wniosek o Lokatę Happy (po jego złożeniu otrzymasz maila z danymi do wykonania przelewu środków na lokatę); pamiętaj by numer telefonu podany podczas rejestracji na stronie promocji był tym samym, który podasz we wniosku o lokatę; 
 • najpóźniej w ciągu 5 dni kalendarzowych od złożenia wniosku, wpłać środki na lokatę;
 • nie zrywaj lokaty do końca miesiąca kalendarzowego, w którym nastąpiło jej założenie (choć pamiętaj, że choć później można lokatę zerwać, to wcześniejsze rozwiązanie umowy oznacza utratę odsetek).

I to wszystko. Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz nagrodę. Stanie się to do 10. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków. Nagroda zostanie przesłana SMSem w postaci 2 kodów wymienialnych na bilety 2D do sieci kin Multikino. Na ich wykorzystanie bank nie daje jednak dość czasu, bo jedynie do 23.12.2018 r.

Lokata Happy - prześwietlenie oferty


Główne cechy lokaty zakładanej w promocji to:
 • oprocentowanie: 4% w skali roku (stałe) 
 • okres depozytu: 3 miesiące
 • minimalna kwota: 500 zł
 • maksymalna kwota: 20 000 zł

Założenie lokaty nie wymaga otwierania konta, ani korzystania z innych produktów Idea Banku. Wraz z założeniem lokaty Happy uzyskasz dostęp do bankowości internetowej.

Jeśli jesteś nowym klientem Idea Banku i dysponujesz większymi środkami, to możesz skorzystać z innej lokaty powitalnej: lokata Happy Pro daje 3% na 3 miesiące do 100 000 zł (ale już nie da biletów do kina) - więcej na jej temat piszę tutaj.

Za podrzucenie informacji o promocji Idea Banku dziękuję Rafałowi, J. oraz Sylwii.


Przydatne dokumenty:

10 komentarzy:

 1. A któż to jeszcze nie miał lokat w Idea Banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ktoś kto nie oszczędza. Więc teraz lokaty i tak nie założy.

   Usuń
 2. Mogliby coś z tym wykluczeniem zrobić. Nie wiem. nawet chociażby karencja miała wynieść 5 lat ale brzmiałoby to już inaczej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba jedyny bank który trzyma się takiej karencji.

   Usuń
 3. Jak ktoś złoży wniosek pod koniec listopada (bo promocja jest to 30. listopada) i kasę przeleje na początku grudnia (wszak ma na to 5 dni) to sms dostanie... do 10.01.2019 z kodami ważnymi do 23.12.2018.

  Cały idea bank ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy przy zakładaniu lokaty dostaliście od razu dane na maila? Bo zakładałem koło 16 i do tej pory nie dostałem żadnego maila z danymi do logowania i zastanawiam się czy do mnie to jeszcze dojdzie czy podałem zły e-mail albo coś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak nie dostałeś maila to na 99% kiedyś już coś miałeś albo wnioskowałeś w Idea lub Lions Banku.

   Usuń
 5. Czy lokatę można zasilić z konta innej osoby niż było to podane we wniosku o założenie?

  OdpowiedzUsuń
 6. a czyyli mozna zrobic tak,ze zasilenie jest ostatniego dnia miesiaca czyli 30listopada i 1 grudnia rozwiazac? i beda spelnione warunki

  OdpowiedzUsuń
 7. Wypełniłem wniosek i nie otrzymałem maila. Po kontakcie z infolinią zostałem poinformowany o tym, że był jakiś błąd w systemie, umowa się nie wygenerowała i kanał do kontaktu telefonicznego jest zablokowany (pewnie dlatego że nie mam żadnej umowy z bankiem)i mam się udać do placówki... Miał ktoś coś podobnego?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...