Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 200 zł za konto z wynagrodzeniem w promocji Santander Bank Polska

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

8.10.2018

200 zł za konto z wynagrodzeniem w promocji Santander Bank Polska

Wystartowała kolejna promocja z bonusami za wpływ wynagrodzenia.

200 zł za konto z wynagrodzeniem w promocji Santander Bank PolskaSantander Bank Polska (do niedawna znany jako BZ WBK) daje możliwość zgarnięcia do 200 zł. Promocja skierowana jest do nowych (i powracających klientów). Zatem rodzi się szansa, że łącznie zdobyć można nawet 280 zł (wraz z bonusem na start). Ale po kolei.

Dla kogo promocja z bonusami za wynagrodzenie? Uczestnikiem może być osoba fizyczna, która od 1.04.2018 r. nie była posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego (w PLN) w Santander Banku (wcześniej BZ WBK). Ewentualne posiadanie konta oszczędnościowego (lub innych produktów, jak np. kredyt, karta kredytowa, lokata) nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w promocji.

W praktyce zatem promocja skierowana jest do osób, które dopiero teraz założą konto. Sprawdź jak zyskać bonus 80 zł na start za konto w Santander Banku >>

Zasady promocji "200 zł za konto z wynagrodzeniem". By wziąć udział i zgarnąć bonus:
 • w okresie od 5.10.2018 r. do 31.01.2019 r.:
  • zawrzyj umowę o Konto Jakie Chcę z kartą Dopasowaną oraz dostępem do bankowości internetowej (jeśli takowego dostępu jeszcze nie posiadasz) oraz 
  • w bankowości internetowej (po zalogowaniu: Twoje Sprawy => Przenieś do nas wynagrodzenie) lub przez infolinię banku złóż dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na nowo otwarte konto;
 • po złożeniu ww. dyspozycji zapewnij na konto wpływ w wysokości min. 1 000 zł wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczeń od ZUS/KRUS lub innego świadczeniodawcy z siedzibą w Polsce. Wpływ nie może być podzielony na mniejsze kwoty, co oznacza, że na konto musi wpłynąć nie mniej jak 1 000 zł w jednym przelewie.

Jeśli chodzi o wytyczne dotyczące wpływów, to w regulaminie znaleźć możemy jeszcze taki zapis:
"Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpływy własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach Banku [Santander Banku - przyp. Mr. Złotówa] oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia."

Spełnienie warunków promocji  będzie weryfikowane przez bank przez 4 następujące po sobie miesiące kalendarzowe (począwszy od tego, w którym wpłynie pierwsze wynagrodzenie). Za każdy miesiąc, w którym zostaną spełnione warunki, bank wypłaci bonus w wysokości 50 zł (jego wypłata nastąpi do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji). Po 4 miesiącach zgarnąć można więc łącznie 200 zł. Bank wypłacać będzie bonusy tylko za jedno konto (bez względu na liczbę założonych rachunków). Do promocji kwalifikują wyłącznie konta indywidualne (konto wspólne wykluczy z udziału).

Dodatkowy bonus 80 zł na start


Bonusy za wynagrodzenie to nie wszystko, co mogą zgarnąć osoby zakładające konto osobiste w Santander Banku. Czeka bowiem jeszcze bonus 80 zł za założenie konta z kodem polecenia. Jak to zrobić i jak zdobyć kod polecenia? Ze szczegółami opisuję tutaj.

O ile nowi klienci banku, którzy dotąd nie posiadali konta w Santander Banku (jak i wcześniej w BZ WBK), załapią się z automatu na obydwie promocje, o tyle klienci powracający zwrócić muszą uwagę na różnicę dat wyznaczających okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w tym banku. W przypadku promocji z bonusami za wynagrodzenie okres ten liczony jest od 1.04.2018 r., a w promocji z bonusem 80 zł od 1.12.2017 r.


Za podrzucenie informacji o promocji z bonusami za wynagrodzenie dziękuję Czytelnikowi Sylwkowi.

Przydatne dokumenty:

54 komentarze:

 1. Czyli kto ma konto to tym razem się nie łapie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety. Mógł załapać się na poprzednią edycję.

   Usuń
  2. Np. ja nie mogłem. Pracę rozpocząłem 1. października.

   Usuń
  3. Też przegapiłam poprzednią możliwość. Pozostaje poczekać na jakąś okazję, by zmienić konto na dopasowane, póki co, nie czuję się przekonana. Słusznie ?

   Usuń
 2. Konto jest darmowe? Jak wygląda zwolnienie z opłat za kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto jest darmowe. Karta 0, 3 lub 5 zł. Zależy jaki wariant wybierzesz.

   Usuń
  2. Konto ze szczegółami omawiałem we wpisie dot. promocji z bonusem 80 zł (tutaj).

   Usuń
  3. A czy można założyć konto z bonusem 80 PLN za polecenie i od razu polecić je drugiej osobie ? Wtedy bank wypłaci 160 + 200 za otwarcie ?

   Usuń
 3. Jeśli chodzi w wpływy z tytułu wynagrodzenia. Nie mogę wysłać pieniędzy z drugiego konta (te same dane), ale jeśli pieniądze wyślę z konta swojej dziewczyny. To nie będzie już problemu ? Nie chcę zmieniać u pracodawcy danych tylko po to by po 4 miesiącach znowu je zmienić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak w dyspozycji podasz dane dziewczyny i od niej będą wpływy to pewnie przejdzie. Przecież możesz być zatrudniony przez osobę indywidualną która nie ma konta firmowego.

   Usuń
  2. A czy taka osoba może mieć później problem jeśli chodzi nie opłacenie składek za taką fikcyjnie zatrudnioną osobę?

   Usuń
  3. Uważaj jak kiedyś US przefiltruje wam konta. Zapłacicie podatki. Ty może nawet od nieujawnionych źródeł przychodu.

   Usuń
  4. Nie przesadzacie z tym strachem przed US?

   Usuń
 4. Czy jak zrezygnuję z karty, to nie będzie pobrana żadna opłata za konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, konto bez karty jest darmowe.

   Usuń
  2. A można z karty zrezygnować? Czy trzeba posiadać przez całą promocje?

   Usuń
  3. Regulamin mówi o podpisaniu umowy o kartę. I na tym wątek się kończy ;)

   Usuń
 5. Szkoda, że Santander nie robi żadnych promocji doładowań - w BZ WBK bywały dość regularnie.
  W sumie to ostatnio chyba żaden bank nie robił promocji doładowań.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Baw wbk Doładowań? Pekao że skarbonka często miało ale chwilowo nie ma.

   Usuń
  2. W ogóle PKO i Santander (ex BZWBK) przystopowali z promocjami. Teraz tylko ING aktywny dla starych klientów ale ciągle tylko zapraszanych a nie wszystkich.

   Usuń
 6. Byłem wczoraj w Santanderze i chciałem zamknąć konto. Babka poleciła mi promocję 200zł za przeniesienie wynagrodzenia do ich banku. Powiedziała że mogę skorzystać z promocji będąc już klientem banku tylko muszę wydać dyspozycję przez bankowość elektroniczna. Zlzecilem przeniesienie przez chat i konsultant potwierdził że mogę skorzystać z promocji. Mógłbyś się odniesc Złotówa? Możliwe że 2 pracowników się walnęło? 3ech bo jeszcze babka w banku pytała innej bardziej doświadczonej. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zmienili nazwę, ale ludzie pozostali ci sami :)

   Usuń
  2. OK sprawa wyjaśniona. Fajnie wszystko wyglądało ale jednak wprowadzili mnie w błąd. Doczytałem, konto zamknięte, teraz przeczekać karencje ; ) . Polecam wszystkim jednak opierać wiedzę na tym blogu a nie na tym co mówią konsultanci :P .

   Usuń
  3. :)

   Aczkolwiek niewykluczona jest sytuacja, że jakąś promocję (może nawet z identycznymi warunkami, ale innymi zasadami uczestnictwa) bank może mieć na zatrzymanie klientów zamykających konto (aczkolwiek dotąd o takiej nie słyszałem). No ale wtedy takiej promocji nie oferuje pracownik placówki, ale dział retencji, który kontaktuje się z klientami celem ich zatrzymanie (znane przede wszystkim z Citibanku i Millennium).

   Usuń
 7. Czy na pewno jeżeli przeleję pieniądze od osoby prywatnej wpisując wynagrodzenie w tytule, przelew zostanie zaakceptowany

  OdpowiedzUsuń
 8. Klienci Santandera nadal mają problemy z dostępem do kont. Awaria trwa.
  Odrzucone transakcje, zablokowany dostęp do konta, niedziałający serwis transakcyjny. Jak twierdzą klienci - Santander Bank Polska nadal walczy z awarią, w którą przerodziła się wczorajsza przerwa techniczna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spoko, po wchłonięciu DB wszystko na pewno wróci do normy :)

   Usuń
 9. Czy wpływ z promocji podlega podatkowi PIT? Mam na myśli 200 + 80 za polecenie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy przychód podlega podatkowi.

   Usuń
  2. Wartość Nagród dla Poleconych (nowych klientów) jest zwolniona z podatku dochodowego od osób
   fizycznych na podstawie art. 21 ust.1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 roku o podatku dochodowym od
   osób fizycznych (Dz.U. z 2016r., poz. 2.032) jako nagrody w sprzedaży premiowej.
   6. Wartość Nagród dla Polecających zostanie dodatkowo „ubruttowiona” o 19% zryczałtowany podatek
   dochodowy. Pobrany podatek od ubruttowionej wartości Nagród, Bank przekaże na rachunek bankowy
   właściwego urzędu skarbowego.

   To jak to w końcu jest? Dostanę PIT na 200 lub 280zł?
   Co to znaczy ubruttowione?

   Usuń
  3. Anonimowy15 października 2018 10:33

   No to nie masz wiedzy na temat przepisów podatkowych. A kwota wolna od podatku? A podstawa nie podlegająca opodatkowaniu?

   Usuń
 10. Chyba jakby był jakiś podatek to bank od razu pobralby 19% jak przy lokatach nie?

  OdpowiedzUsuń
 11. A propos Santandera i obecnych klientów - właśnie wysłali nową tabelę opłat za korzystanie ze swoich produktów ...

  OdpowiedzUsuń
 12. W tym tygodniu miałem szczęście i się załapałem na stanowisko Santander na mojej uczelni (SGH w Warszawie) i otworzyłem ,,Konto Jakie Chcę" i dodatkowo mogłem wybrać pomiędzy nagrodą za otwarcie konta w taki sposób na miejscu: słuchawkami i power bankiem. Otrzymałem od Pań informację, że od przyszłego tygodnia (22. października) otwierają placówkę bezpośrednio na uczelni.
  Podałem kod polecenia, zamierzam skorzystać z promocji za wpływ wynagrodzenia i dowiedziałem się dodatkowo o promocji, w której można zyskać 100 zł dla studentów do 26 roku życia za spełnienie dość prostych warunków. Tu znajdziecie więcej informacji, sam jeszcze nie miałem czasu tego przeczytać lecz według konsultantów promocje się łączą: https://santander.pl/ms/studenci-rzadza/index.html

  OdpowiedzUsuń
 13. BZWBK miał zwyczaj naliczą odsetki z wyprzedzeniem. Były już widoczne w BZWBK24 przed zaksięgowaniem. A teraz coś się zmieniło bo zaraz koniec miesiąca a nic nie widać.

  OdpowiedzUsuń
 14. Jak można zlecić wpłate wynagrodzenia - w aplikacji w zakładce obsługa klienta nie widzę takiej możliwości?

  OdpowiedzUsuń
 15. To jak finalnie wygląda sprawa tego wynagrodzenia ? Moze byc z konta osoby fizycznej ale nie własnego ? Np żona przelewa mężowi ? Bądź osoba fizyczna o innym nazwisku dla "zmyłki :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Czy w wynagrodzenie wchodzą również przelewy z renty ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Cytat: "wpływ w wysokości min. 1 000 zł wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczeń od ZUS/KRUS lub innego świadczeniodawcy z siedzibą w Polsce"

   Usuń
 17. Złożyłem dyspozycję przelewów na Santander w mojej firmie (dokument dołączony do papierów w momencie zawierania umowy z bankiem), ale nie złożyłem dyspozycji w systemie on-line. Zorientowałem się w 2 miesiącu trwania promocji, że nie dostaje bonusa za wynagrodzenie. Czy składać reklamacje od tego? Nie rozumiem po kiego wała mam w banknowości elektronicznej deklarować cokolwiek, skoro co miesiąc wpada na konto przelew z firmy z dopiskiem wynagrodzenie?

  OdpowiedzUsuń
 18. witam czy ktoś może mi powiedzieć czy jest jakaś lojalka ?? w promocji z wynagrodzeniem oraz poleceniem czy konto można od razu zamknąć ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko do momentu otrzymania nagrody. Później z kontem można zrobić co się chce (a więc i zamknąć).

   Usuń
 19. W ostatnim kroku przy wypełnianiu wniosku jest pole:Podaj nr przenoszonego konta. Przecież ja nie chcę przenosić konta,tylko wynagrodzenie. Ktoś pomoże to wyjaśnić?

  OdpowiedzUsuń
 20. to jak jest w końcu z tym wynagrodzeniem ? Przejdzie zgłoszenie on-line + przelew od innej osoby fizycznej z konta ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ponawiam pytanie czy istnieje taka możliwość że wynagrodzenie to tzw. przelew z innego konta np. kolegi ?

   Usuń
 21. Czy sprawdził ktoś tę promocję czy to wynagrodzenie przelane może być zwykłym przelewem od kolegi? I czy jak już będę osobą poleconą mogę polecić i dostanę jeszcze raz 80?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak może być zwykły przelew od kolegi, ja już dwie nagrody dostałem wystarczy tytuł wynagrodzenie i złożenie deklaracji wynagrodzenia

   Usuń
 22. A jeżeli ktoś ma konto w deutsche, teraz oni polaczyli się z Santander, to też może założyć nowe w Santander?

  OdpowiedzUsuń
 23. Wystarczy złożyć wniosek do 31.01 a po 31 spełnię pozostałe warunki to będę zakwalifikowany do permii 200zł?

  OdpowiedzUsuń
 24. Czy ktoś otrzymał już w lutym 50zł za wplyw wynagrodzenia?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...