Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Dwie udane promocje wyłącznie dla Czytelników bloga Bankobranie...

650 zł od VeloBanku480 zł od Santandera900 zł za kartę Citi550 zł od mBanku400 zł od Millennium

27.10.2018

Dwie udane promocje wyłącznie dla Czytelników bloga Bankobranie...

... czas podsumować. I podpowiedzieć co robić, by nie przegapić kolejnych okazji.

Dwie udane promocje wyłącznie dla Czytelników bloga Bankobranie...Osoby zapisane na bezpłatny newsletter Bankobrania, ponownie miały unikatową szansę na zwiększenie swych zysków z zarabiania na promocjach bankowych. Do rozdania miałem bony Allegro o wartości 50 zł.

Zważywszy, że to druga edycja promocji, to łącznie Czytelnicy bloga Bankobranie wzbogacili się już o trzycyfrową sumę takich bonów (a przecież wcześniej było jeszcze kilka promocji z bonami Sodexo)! 🙂

Na pierwszą i jedyną tego typu dodatkową promocję towarzyszącą otwarciu konta w ING Banku Śląskim, osoby korzystające z promocji bankowych mogły się załapać w wakacje wyłącznie dzięki blogowi Bankobranie. Akcja zakończyła się sporym sukcesem (o czym świadczyć może przedterminowe wyczerpanie puli nagród).

W miniony poniedziałek miałem więc olbrzymią przyjemność odpalenia drugiej edycji tej okazji do bankobrania. I znów subskrybenci newslettera zapewnili rozejście się wniosków objętych promocją w tempie równym rozchodzeniu się ciepłych bułeczek 😉 Za to dziękuję, bo tego typu akcje i ich wyniki dowodzą (także bankom), że warto je organizować. I oby ich było jak najwięcej w przyszłości, czego Czytelnikom i sobie życzę. 

Dzięki niemu będziesz na bieżąco z nowymi wpisami na blogu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę (na powitanie otrzymasz prezenty: bezpłatny przewodnik "Jak zyskiwać dzięki bankom?" oraz 2 eBooki, które pomogą Ci w bankobraniu). Maile wysyłam do dwóch razy w tygodniu. W każdym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji, używając przycisku do wypisu na końcu wiadomości.

Z ogłoszeń organizacyjnych: uczestnicy I edycji (a więc ci, którzy wniosek o konto składali w lipcu; uczestnicy II edycji, z października, bony otrzymają w późniejszy terminie), którzy spełnili warunki promocji, wczoraj otrzymali maile wraz z nagrodą. Jeśli zatem na tę wiadomość wyczekujesz, koniecznie przeszukaj skrzynkę mailową. Zrzut tylko fragmentu listy wysłanych wiadomości wygląda tak:


Zwycięzcom gratuluję i życzę udanych zakupów!

Z kolei do osób, które zgłosiły się do II edycji nie za pomocą formularza zgłoszeniowego, ale mailowo, odpisywać będę w przyszłym tygodniu (czekam bowiem na wszystkie wiadomości).

16 komentarzy:

 1. potwierdzam. bon dostałem i już nawet wykorzystałem. dzięki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam i ja! Przyłączam się do podziękowań.

   Usuń
 2. Niestety nie dostałam bonu mimo wypełnienia formularza. Napisałam już maila w tej sprawie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za wiadomość. Właśnie odpisałem i sprawę skierowałem do wyjaśnienia.

   Usuń
  2. Ja też nie dostałem bonu, ani odpowiedzi na wiadomość:(

   Usuń
  3. Dopiero nadrobiłem zaległości z weekendu. Teraz odpowiedź już być powinna.

   PS. Jeśli z jakiejś przyczyny jej nie ma (choć mam nadzieję, że to nie wchodzi w grę), napisz, proszę, raz jeszcze: kontakt@bankobranie.pl

   Usuń
 3. Bony do Allegro może i fajne, ale nie fajnie byłoby również zorganizować wymianę kodów polecenia między czytelnikami bloga? Getin np. płaci/płacił 100 zł za polecenie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwestia przeze mnie rozważana, aczkolwiek na pierwszym miejscu stawiam wiarygodność informacji oraz treści przekazywanych Czytelnikom. Za czyiś kod polecenia nie jestem w stanie ręczyć (błędny kod, zamknięcie konta przed weryfikacją spełnienia warunków itp.). Zależy mi na tym, by każdy kto założy konto z podanym przeze mnie kodem mógł finalnie uzyskać premię (jeśli spełni swoje warunki), a ja eliminuję jego obawy i ryzyko, że coś będzie nie tak. Pewną przeszkodą (choć mniej istotną, bo czasem nie wchodzącą w grę) w niektórych przypadkach jest też RODO (np. program ING Banku Śląskiego oprócz kodu wymagał podawania imienia i nazwiska polecającego; podobne przypadki zdarzały się - ku memu zaskoczeniu - z Getinem - w samym wniosku internetowym taki kod nie był wymagany, ale miałem zgłoszenia Czytelników, którzy z jakiś przyczyn wniosek mieli procesowany telefonicznie i wtedy konsultanci prosili o dodatkowe dane).

   Usuń
 4. Złotówo, kiedy nowe podsumowanie bankobrania?

  OdpowiedzUsuń
 5. A co z osobami, które założyły konto krótki czas przed wysłaniem przez Ciebie mejla o promocji z bonami ? Miały odpowiedzieć i tak, prawda ? Bo ja żadnej odpowiedzi nie otrzymałam i teraz nie wiem, czy czekać na jakieś info :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz na myśli II edycję (tę z tego tygodnia)? Pisze o tym na końcu:
   "Z kolei do osób, które zgłosiły się do II edycji nie za pomocą formularza zgłoszeniowego, ale mailowo, odpisywać będę w przyszłym tygodniu (czekam bowiem na wszystkie wiadomości)".
   Pozdrawiam :)

   Usuń
 6. czy uczestnicy 2 edycji zgłaszający się przy pomocy formularza powinni juz otrzymać bon?

  OdpowiedzUsuń
 7. hej podpinam się z drugiej edycji kiedy bony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do uczestników II edycji bony planuję wysłać najpóźniej do 31.01.2019 r.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

HIT powrócił! Odbierz 650 zł za VeloKonto

Powraca promocja VeloBanku z łatwymi bonusami do wzięcia. Za konto osobiste do wzięcia czekają bonusy o łącznej wartości 650 zł - obecnie ża...