Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz 150 zł do wydania w sklepach H and M (+ po 50 zł do Biedronki i Allegro) za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

11.10.2018

Odbierz 150 zł do wydania w sklepach H and M (+ po 50 zł do Biedronki i Allegro) za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas

Bony na zakupy czekają na uczestników najnowszej akcji promocyjnej konta w BGŻ BNP Paribas.

Promocja Zyskaj z Bankiem 150 zł do H&M za konto w BGŻ BNP Paribas
Tym razem jest to jednak propozycja wyłącznie dla młodych (którzy nie ukończyli 26 lat). Warunki do spełnienia są bardzo proste, a dodatkowo skrócony został okres wykluczenia dla byłych klientów (karencja wynosi teraz nie 24, a 15 miesięcy)!

Dla kogo promocja? Uczestnikiem promocji "Zyskaj z bankiem" może być osoba pełnoletnia, która na dzień 18.11.2018 r. nie ukończy 26 lat, Dodatkowo osoba taka nie może być stroną umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas, ani w ciągu 15 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie mogła posiadać konta osobistego w BGŻ BNP Paribas (wykluczenie dotyczy również współposiadaczy).

Ewentualne posiadanie umowy z BGŻ Optima nie wyklucza z udziału w niniejszej promocji.

Nagroda w promocji "Zyskaj z bankiem". Do wzięcia są 2 bony o wartości 50 i 100 zł, które będzie można wykorzystać podczas zakupów w sklepach H&M (zarówno stacjonarnych, jak i w internetowym).

Limit. Akcja promocyjna ma być dostępna do 18.11.2018 r. Trzeba mieć jednak na uwadze, że może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli 1 500 rejestracji. Jeśliby to nastąpiło, informacja o tym pojawi się na stronie promocji. Wówczas kolejne rejestracje nie będą już możliwe (kto jednak zdąży się zarejestrować przez tym komunikatem, ten może mieć pewność uzyskania swych nagród - ale oczywiście po spełnieniu warunków promocji).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji (udział w promocji możliwy jest wyłącznie za pośrednictwem tejże strony); 
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie), najpóźniej do 18.11.2018 r. złóż wniosek o konto (Maksymalne lub Optymalne - porównuję je nieco niżej) wraz z wydawaną do niego kartą; pamiętaj przy tym, by dane we wniosku zgadzały się z tymi, które zostały przez Ciebie podane podczas rejestracji;
 • zawrzyj z bankiem umowę o konto, wydawaną do niego kartę oraz dostęp do bankowości internetowej;
 • w pierwszym, drugim i trzecim miesiącu następującym po miesiącu dokonania rejestracji w promocji (w każdym z tych trzech miesięcy): 
  • wykonaj 5 płatności kartą w punktach handlowo-usługowych na dowolne kwoty oraz 
  • wykonaj min. 1 przelew w aplikacji mobilnej GOmobile (aplikacja dostępna jest na urządzenia z oprogramowaniem Android w wersji min. 5.0 oraz iOS; liczą się przelewy na rachunki bankowe; bank nie uwzględni przelewów BLIK)

I to już wszystko. Za zawarcie umowy i spełnienie warunków (5 płatności i przelew w pierwszym miesiącu następującym po rejestracji w promocji) otrzymasz nagrodę w postaci bonu do H&M o wartości 50 zł. Drugą nagrodę (czyli bon do H&M o wartości 100 zł) otrzymasz po spełnieniu warunków wymaganych (po 5 płatności i 1 przelewie) w drugim i trzecim miesiącu następującym po miesiącu rejestracji (warunkiem uzyskania drugiego bonu jest też spełnienie warunków uzyskania pierwszej nagrody).

O przyznaniu nagrody organizator promocji zamierza informować mailowo do 20. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków jej uzyskania. Bony będą przekazane SMSem do 25. dnia tegoż miesiąca (w którym organizator powiadomi o przyznaniu nagrody). Do momentu otrzymania nagrody trzeba posiadać aktywne konto (nie zmieniać jego rodzaju) z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

Padło sporo różnych terminów. Teraz czas na konkrety (bo faktyczne terminy uzyskiwania nagród nie dla wszystkich będą takie same - wszystko zależy od tego kiedy nastąpi rejestracja w promocji). Tak więc:

Jeśli rejestracja w promocji nastąpi w październiku
Jeśli rejestracja w promocji nastąpi w listopadzie
Wykonaj przelew w aplikacji oraz 5 płatności kartą (pierwszy miesiąc po rejestracji)
11.2018
12.2018
Mail powiadamiający o przyznaniu pierwszej nagrody (bon 50 zł do H&M)
20.12.2018
20.01.2019
SMS z bonem 50 zł do H&M
25.12.2018
25.01.2019
Wykonaj przelew w aplikacji oraz 5 płatności kartą (drugi miesiąc po rejestracji)
12.2018
01.2019
Wykonaj przelew w aplikacji oraz 5 płatności kartą (trzeci miesiąc po rejestracji)
01.2019
02.2019
Mail powiadamiający o przyznaniu drugiej nagrody (bon 100 zł do H&M)
20.02.2019
20.03.2019
SMS z bonem 100 zł do H&M)
25.02.2019
25.03.2019

W przypadku płatności kartą jakie należy wykonać na potrzeby promocji występują wykluczenia niektórych miejsc, w których transakcje kartą nie zostaną przez bank rozliczone. Określają je kody MCC (czyli kody przypisywane terminalom płatniczym, które mają wskazywać na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy). Do tych wykluczonych należą:
− 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
− 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
− 6012, określający instytucje finansowe, 
− 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
− 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
− 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Kupuj Mobilnie - dodatkowa szansa na 100 zł 


Do końca października (ale akcja może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli nagród) w BGŻ BNP Paribas dostępna jest też promocja "Kupuj mobilnie", z której skorzystać mogą zarówno obecni, jak i nowi klienci banku. Do wzięcia są bony na zakupy o łącznej wartości 100 zł (konkretnie 2 bony po 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka oraz w serwisie Allegro). By je uzyskać, warunki do spełnienia są bardzo proste, bo w praktyce wystarczy wykonać 11 płatności telefonem (z wykorzystaniem Apple Pay lub Google Pay) na dowolne kwoty. Sprawdź szczegóły promocji "Kupuj mobilnie" >>

Konto w BGŻ BNP Paribas - prześwietlenie oferty


Otwierając konto w BGŻ BNP Paribas wybrać możesz jedno z dwóch kont: Maksymalne lub Optymalne. Obydwa są otwierane i prowadzone za 0 zł bez warunków. Darmowe są także krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej.

W przypadku karty wydawanej do konta, przy Koncie Optymalnym jest ona bezwarunkowo darmowa (bez względu na wiek posiadacza karty). Z kolei karta do Konta Maksymalnego jest za 0 zł jeśli jej posiadacz nie ukończył 26. roku życia (jeśli będziesz już starszy, to pojawi się wymóg wykonywania płatności kartą na sumę min. 300 zł miesięcznie).

Największa różnica pojawia się w przypadku wypłat z bankomatów. Posiadacze Konta Maksymalnego mogą wypłacać do woli z wszystkich bankomatów w Polsce bez prowizji. Konto Optymalne daje darmowy dostęp do wypłat z bankomatów sieci BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash (w pozostałych bankomatach prowizja za wypłatę wynosi 5 zł).

By wziąć udział w promocji, wniosek należy złożyć po uprzedniej rejestracji na stronie promocji. Wtedy jedynym sposobem zawarcia umowy jest wizyta kuriera. Już we wniosku możesz wskazać adres pod którym najłatwiej będzie Ci przyjąć kuriera (może to być inny adres niż zamieszkania czy korespondencyjny, a więc np. uczelnia lub miejsce pracy).

Przydatne dokumenty:

16 komentarzy:

 1. 26 lat będę miał 2.12.
  15 miesięcy od zamknięcia konta minie mi 25.10. Czy karencją jes okres 15 miesięcy przed startem promocji (wtedy kicha) czy przed złożeniem wniosku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczy się 15 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w promocji. Zatem dopisuje Ci szczęście :)

   Usuń
  2. Pozostaje nadzieja że pula się nie wyczerpie. Bo jeszcze muszę zaczekać.

   Usuń
  3. Poprzednia promocja skończyła się w 1,5 tyg. (ale był 1000 wniosków).

   Usuń
  4. Tamta promocja była dla wszystkich. Tu jest ograniczenie (18-26 l.) więc raczej tak szybko się nie rozejdzie.

   Usuń
 2. I za to lubię Bankobranie - konkurencja chyba nie doczytała regulaminu apropo 26 lat :) Dzięki i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam,
  Mam pytanie - czy płatność telefonem liczy się jako płatność kartą?
  Konkretnie, czy płacąc telefonem w przypadku promocji "Kupuj mobilnie" to spełniam warunki promocji "Zyskaj z bankiem" jednocześnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Płatność Google/Apple Pay = płatność ciągle tą samą kartą. Tylko akurat podpiętą w apce

   Usuń
 4. dostaliscie pierwszy bon (50zl)? do 25.12 mial byc wyslany smsem. Ani wiadomosci na maila, ani bonu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale 25.12 wypada Boże Narodzenie :)

   Usuń
 5. do dzisiaj bonu brak...

  OdpowiedzUsuń
 6. U mnie tak samo - brak informacji. Piszecie reklamację?

  OdpowiedzUsuń
 7. dzwoniłem tam, i w ogóle zakręcona kobieta odbiera. Jakieś dziwne tłumaczenia, wykręca się ze nie z tego linka co trzeba zostalo zalozone konto. A w 100% zostało z poprawnego linka założone. I jak im to teraz udowodnić? ile osób jeszcze nie otrzymało?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Udział w promocji wymagał rejestracji na stronie promocji, więc mail potwierdzający to, jest już jakąś podkładką. Najlepiej złożyć reklamację, podkreślając w niej pełną świadomość brania udziału w promocji (o czym świadczy rejestracja), złożenie wniosku na właściwej stronie, no i przede wszystkim spełnienie wszystkich warunków. W pojedynczych podobnych przypadkach, które zdarzały się w przeszłości, takie reklamacje okazywały się skuteczne.

   Usuń
 8. u mnie zadziałała reklamacja mailowa - po kilkunastu dniach dostałam w odpowiedzi pierwszy kod. Zobaczymy tylko czy zadziała w sklepie...

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...