Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Złap bonus 200 zł za konto w Banku Millennium - powraca świetna promocja z bardzo prostymi warunkami

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

9.10.2018

Złap bonus 200 zł za konto w Banku Millennium - powraca świetna promocja z bardzo prostymi warunkami

Bank Millennium odpalił nową akcję z nagrodą gwarantowaną za konto osobiste.

Bonus 200 zł za konto 360 w Banku Millennium
Jest to powrót hitu ostatnich miesięcy. I to powrót w najprostszej wersji (bo tym razem nie trzeba płacić telefonem). Warunki do spełnienia są bardzo łatwe (i takich należałoby sobie życzyć we wszystkich innych promocjach), więc nie ma się co dziwić, że ta okazja do bankobrania cieszy się bardzo dużym wzięciem.

[Aktualizacja: opis kolejnej promocji konta w Banku Millennium, w której również do zgarnięcia jest premia 200 zł, znajdziesz tutaj.]

Dla kogo promocja? Na początek to co w całej promocji jest najtrudniejsze... czyli definicja tego, kto może wziąć udział w promocji (w porównaniu z tym późniejsze warunki do spełnienia są już banalnie proste).

Uczestnikiem promocji z premią 200 zł może być osoba pełnoletnia, która na dzień 5.10.2018 r. nie posiadała jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium, nie jest stroną jakiejkolwiek umowy z tym bankiem, ani współposiadaczem rachunku, pełnomocnikiem, przedstawicielem ustawowym, opiekunem lub kuratorem posiadacza rachunku w Millennium. Wykluczenie obejmuje też użytkowników innych produktów, jak karta pre-paid, dodatkowa karta kredytowa, poręczycieli kredytów lub posiadaczy jednostek Millennium TFI.

Jeśli chodzi o byłych klientów Banku Millennium, to wykluczony jest każdy uczestnik którejkolwiek "akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student".

Udziału w promocji wziąć nie mogą też osoby zarejestrowane jako wnioskodawcy o jakikolwiek produkt w Millennium, których wniosek jest obecnie procesowany.

Nagroda. Do zgarnięcia w promocji czeka gwarantowana nagroda pieniężna w wysokości 200 zł. Środki te wpłyną na konto osobiste, więc możesz z nimi zrobić co zechcesz (wydać, przelać lub wypłacić). To powtórka z rekordowo wysokim bonusem pieniężnym, bo wcześniej Bank Millennium nigdy aż tyle na start nie płacił.

Zasady promocji. By zgarnąć premię 200 zł:
 • do 26.11.2018 r. złóż wniosek o konto wraz z wydawaną do niego kartą (udział w promocji zapewniają wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem ww. strony), wyrażając przy tym zgody na przetwarzanie danych przez bank w celach przekazywania informacji handlowych banku i firm współpracujących z bankiem, w tym przez środki porozumiewania się na odległość;
 • do 30.11.2018 r. zawrzyj umowę z bankiem;
 • do 5.12.2018 r. aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium (dostępną na urządzenia z systemem Android lub iOS);
 • w grudniu 2018 r. i styczniu 2019 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy):
  • zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę min. 1 000 zł oraz 
  • wykonaj co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem

I to już wszystko! Za spełnienie tych prostych warunków otrzymasz gwarantowaną nagrodę w wysokości 200 zł, która na Twe konto wpłynie do 15.02.2019 r. Do momentu otrzymania premii nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy, a także nie wycofuj wyrażonych zgód.

Jeśli chodzi o wpływy wymagane na konto, to najprostszym sposobem będzie przelew z własnego konta w innym banku (nie zaliczą się przelewy pomiędzy własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłaty gotówki - np. w kasie banku lub we wpłatomacie). Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma potrzeby ich utrzymywania (w każdej chwili możesz je więc wydać, przelać lub wypłacić). Jeśli zaś chodzi o płatność kartą lub BLIKiem, to może to być transakcja na dowolną, nawet bardzo drobną kwotę (płacić można w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie).

W graficznym uproszczeniu przebieg promocji wygląda tak:
Terminarz promocji konta w Banku Millennium z premią 200 zł na start

Konto w Millennium - prześwietlenie


W promocji założyć można jedno z dwóch kont: 360º lub 360º Student. Drugi z tych rachunków skierowany jest do osób młodych, w wieku 18-26 lat (przy czym to właśnie wiek jest kluczowym kryterium branym pod uwagę przez bank; choć nazwa konta może sugerować co innego, to właściciel konta nie musi być studentem).

Konto 360º prowadzone jest za 0 zł jeśli co miesiąc wykonasz 1 płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem oraz zapewnisz wpływ min. 1 000 zł (może to być nawet przelew z Twego konta w innym banku). Zatem w praktyce są to takie same warunki jak te wymagane w promocji z premią 200 zł. Spełnienie tych warunków jednocześnie da Ci zwolnienie z opłaty za kartę wydawaną do konta oraz za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce. Dodając jeszcze, że wszystkie krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej są darmowe, można powiedzieć, że w tym koncie wszystko co najważniejsze jest za 0 zł.

A z Kontem 360° Student jest jeszcze prościej. Konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów (a także krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) będziesz mieć za 0 zł ,jeśli w miesiącu wykonasz jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem (jeśli wybierzesz to konto, pamiętaj, że w grudniu i styczniu trzeba zapewnić wpływy - ale to tylko na potrzeby promocji z premią 200 zł).

Udział w promocji z premią 200 zł umożliwiają wyłącznie wnioski o konto złożone na stronie promocji. W tym przypadku umowę z bankiem zawrzeć można na jeden z poniższych sposobów:
 • za pośrednictwem kuriera lub 
 • w wybranej przez siebie placówce Banku Millennium - wtedy pamiętaj, by zasygnalizować doradcy w banku, że wniosek został złożony online i na jego finalizacji Ci zależy (by wziąć udział w promocji); warto tego dopilnować, by pracownik nie próbował przyjmować nowego wniosku (a taki złożony w oddziale banku nie będzie uprawniał do uzyskania premii).

Pamiętaj, że choć wniosek o konto w promocji wystarczy złożyć do 26.11., to też trzeba pamiętać, by z zawarciem umowy o konto wyrobić się do piątku włącznie (tj. 30.11.).

Konto oszczędnościowe 2,7% do 200 000 zł


Na koniec jeszcze parę słów na temat propozycji Millennium dla oszczędzających. A ta jest ciekawa, bo na koncie oszczędnościowym można uzyskać stawkę 2,7% nawet do 200 000 zł - warunki te są gwarantowane przez okres 92 dni. Aczkolwiek jest prosty i już sprawdzony trik, który pozwala przedłużać promocyjne oprocentowanie. O tym, jak również o szczegółach konta oszczędnościowego Profit przeczytasz tutaj.

Przydatne dokumenty:

156 komentarzy:

 1. A jak miałem Dobre Konto zamknięte jakoś z rok temu to mogę skorzystać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak! :) Jedynie posiadanie kiedyś (lub obecnie) Konta 360° założonego w którejś z promocji mogłoby wykluczać z aktualnej okazji do bankobrania.

   Usuń
  2. A jak 2 lata temu miałem konto 360° założone w placówce bez promocji, a jedynie z kontem oszczędnościowym, ale już od ponad roku nie mam produktów, to czy mogę skorzystać z bonusa?

   Usuń
  3. Z opisu promocji (tak jak we wcześniejszej edycji) wynika, że konto 360 mogłeś mieć, bylebyś wcześniej nie korzystał z żadnej promocji związanej z kontem 360

   Usuń
 2. Czy oprócz aktywacji aplikacji trzeba z niej jakoś korzystać? Robić jakieś przelewy, płatności itp?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie mowa wyłącznie o aktywacji aplikacji - nie ma jakichkolwiek innych wymogów.

   Usuń
 3. no cóz zostaje tylko załozenie konta z polecenia .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja nie łączy się z programem poleceń. było to wielokrotnie omawiane. A nagrody za polecenia gorsze.

   Usuń
 4. A jeżeli założyłam konto 04.10.2018r to obejmuje mnie ta promocja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wniosek złożony poza okresem promocji i tym samym poza stroną promocji nie kwalifikuje do udziału w akcji i uzyskania premii.

   Usuń
 5. Czy otwarcie konta z promocji ebrokerpartner.pl "Konto 360° z BONUSEM" wyklucza z bieżącej akcji ?
  Wydaje mi się ze to była promocja zewnętrzna (nie banku Millenium)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też niestety. Wyklucza bowiem posiadanie Konta 360° w promocji "organizowanej przez Bank lub inny podmiot" (eBroker był wtedy tym "innym partnerem").

   Usuń
 6. Ktoś już dostał premię za poprzednia akcję Ustrzel 200 zł, która powinna być wypłacona do 15.10.2018?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 18.10.2018 r. (znając życie i bazując na doświadczeniach z innych, podobnych promocji, wypłata najprawdopodobniej będzie bliżej tej daty, a więc w okolicach 16-18).

   Usuń
  2. W regulaminie pierwszej edycji akcji Ustrzel 200 zł trwającej do 31.07.2018 określone jest, że wypłata premii powinna nastąpić do 15.10.2018.

   Usuń
  3. A to przedostania, zgadza się. Tam termin jest do 15.10. W ostatniej do 18.10.

   PS. Do dyskusji na temat poprzednich edycji czy innych promocji zachęcam pod wpisami im poświęconymi. Uprości to komunikację. Zazwyczaj też jeśli już bank wypłaca premie to tam pojawiają się sygnały na ten temat :)

   Usuń
 7. Mr. Złotówa fajnie by było abys do każdej promocji banku w opisie po zdaniu jak otworzyć konta, zawsze wpisywał jak można zamykać konto w danym banku :) to taka moja sugestia bo ja już jadę na rachunkach rodziny i zawsze muszę szukać informacji w internecie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za sugestię. Nie chcę jednak, by każdy wpis robił się monstrualnie długi. Co do sposobów zamykania kont w poszczególnych bankach to daleko szukać nie trzeba - można je znaleźć na blogu tutaj (jeśli chodzi o Millennium to dostępne są wszystkie opcje: włącznie z bankowością internetową).

   Usuń
 8. Da się połączyć promocję z "Lubię to polecam"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie da się. Regulaminy obydwu akcji zawierają zapisy o niełączeniu się promocji. Poza tym fizycznie jest to niemożliwe ze względu na 2 różne wnioski.

   Usuń
 9. Mam pytanie. Jeżeli aktywuję aplikację mobilną, a nie chcę z niej korzystać, to mogę od razu ją dezaktywować? Ktoś wie jak to zrobić? Wyłącza się to przez stronę www na komputerze? Potem po prostu usuwam aplikację z telefonu?
  Z góry dzięki za odpowiedź

  OdpowiedzUsuń
 10. A po otrzymaniu bonusa można bez problemu zamknąć konto jak to wyglada w praktyce, można konto zamknąć przez internet czy trzeba iść do banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto należy utrzymać do momentu wypłacenia bonusu (tyle wymaga regulamin). Później możesz zrobić co chcesz (o sposobach zamykania kont w poszczególnych tutaj).

   Usuń
  2. Wypowiedzenie można złożyć w serwisie bankowym. Żadnych problemów a wręcz przeciwnie. W zeszłym miesiącu na zatrzymanie dostałem promocję ze zwrotami za płatności kartą i Blikiem.

   Usuń
  3. Ostatnio widziałem ostrą kłótnię w kolejce w Biedrze. Kolo płacił dość długo Blikiem i kilka osób straciło po prostu cierpliwość. Jest to dobre na płatności w internecie, ale w sklepach to zwyczajne nieporozumienie!

   Usuń
  4. Płaciłem już Blikem w Biedronce. Szybko poszło. Po prostu trzeba się przygotować. Telefon w łapę , z apki kod i już. Może ten pan nie dawał sobie rady z telefonem.
   Równie długo trwa jak emeryt płaci gotówką i każe z portfela drobne wybierać.

   Usuń
  5. Ja emerytka chciałam w dwóch Biedronkach zapłacić Blikiem i kasjerki nie dały sobie rady,musiałam zapłacić w Internecie by spełnić warunek.

   Usuń
 11. Niby 200 PLN wskoczy, dodasz żonę, teściową, szwagra i już jest 800 PLN, ale... Przy składaniu wniosku musisz zaakceptować zgodę na wykorzystywanie danych osobowych w celach marketingowych. 200 PLN, a dane lecą... Warto?!?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziś takie czasy, że nasze dane są wszędzie (w urzędach, sklepach, szkole, banku, parafii, długo by wymieniać). Jednak to ci najwięksi (banki) są pod największym nadzorem (UODO, UOKIK, KNF) i w rzeczywistości to oni najbardziej o te dane dbają (świadomi kar jakie obecnie grożą wskutek RODO). Większym ryzykiem jest podawanie danych mało znanym firmom (np. organizującym konkursy lub różnego rodzaju pokazy), gdzie wola spieniężenia danych może być większa. A kilkadziesiąt groszy czy kilka złotych za dane jednego klienta dla banku byłoby żadnym zyskiem (nawet przy tysiącach klientów) przy tym jakie zyski generują ze swej podstawowej działalności.

   Od Czytelników wiem o sytuacjach, gdy ktoś na potrzeby promocji zakłada odrębny mail czy kupił starter z nowym numerem. Można więc i takie rozwiązania zastosować. Osobiście z promocji bankowych korzystam już od lat i nie zauważyłem jakiegokolwiek problemu. Gdy zgody są wymagane to wyrażam, ale gdy np. zamykam konto to już je odwołuję.

   Usuń
  2. W sumie to banki jakoś tych zgód na marketing nie nadużywają. Do mnie najczęściej dzwoni Idea Bank bo zawsze jak kończą mi się lokaty. Z innymi bankami jest spokój. W tym roku to może z raz dzwonił Citi, raz BZWBk a z Millenium gdzie mam właśnie konto główne to miałem 1 telefon z ofertą lokaty dopiero gdy wypłaciłem większą sumę z konta oszczędnościowego.

   Usuń
  3. Bardzo łatwo uniknąć telefonów naganiaczy z Idea, amianowicie w bankowości należy cofnąć zgody na kontakt tel. lub konsekwentnie odmawiać podania imienia panieńskiego matki, co było moją metodą dopóki nie dali sobie siana.

   Usuń
  4. We wszystkich bankach wycofujesz zgody przez zalogowanie się do bankowości interenetowej? Czy informujesz jeszcze bank w inny sposób?

   Usuń
  5. Zmieniam w bankowości (jeszcze przed zamknięciem konta) lub wskazuję na wycofanie zgód w wypowiedzeniu umowy.

   Usuń
  6. Jak mozna, bo w wiekszosci w bankowości internetowej np. Citi nie mozna wycofac.

   Usuń
  7. W Citi wszystko możesz napisać wiadomościami w Citi Online. Wypowiedzenie, wycofanie zgód etc

   Usuń
  8. A to dlaczego niby w Handlowym nie można wycofać zgód?

   Usuń
  9. @Anonimowy, 10 października 2018, 13:40

   Kto powiedział, że u nich nie można wycofać zgód?

   Usuń
 12. Mogliby juz zmienic te wykluczenia. Konto 360stopni zakładałam w kwietniu 2015 i ciągle czekam kiedy mnie nie wykluczą z jakiejs promnocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bank słusznie wychodzi z założenia, że klient może skorzystać z PREMIOWANEJ promocji założenia konta 360º tylko raz :)

   Usuń
 13. Czy przelew na 1000 pomiędzy rachunkami w Millennium z rachunku męża na rachunek żony spełni wymogi promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli nie jesteś współwłaścicielką jego konta to spełni.

   Usuń
 14. Konto 360º prowadzone jest za darmo jeśli co miesiąc zanotowany będzie wpływ ZEWNĘTRZNY na min. 1000 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zewnętrzny oznacza spoza kont klienta które ma w Millenium. Jak jest z czyjegoś konta to może być.

   Usuń
  2. Standardowy zewnętrzny to przelew przesyłany pomiędzy rachunkami klientów w różnych bankach.

   Usuń
  3. A czy przypadkiem zasilenie kwotą 1k zł jak i wykonanie jednej płatności nie jest potrzebne w miesiącach poprzedzających grudzień i styczeń aby nie ponieść kosztów prowadzenia konta i opłat za kartę?

   Usuń
  4. To zależy kiedy było konto otwarte.

   Usuń
  5. @Anonimowy, 10 października 2018, 10:41 - "Jak jest z czyjegoś konta to może być"

   Czy można nieco konkretniej?

   Usuń
  6. Powiedzmy, że już jest otwarte. Wychodzi więc na to, że trzeba co miesiąc zapewnić wpływ na łączną sumę 1000zł (może to być 200zł przelewane wte i wefte aż "dobije" do 1k zł) oraz raz na miesiąc dokonać płatności na dowolną kwotę.
   Mam założone konto wczoraj. Przelewam 1kzł (albo w transzach) i kupuję pudełko zapałek za 10 gr (płacąc np. kartą).
   I tak każdego miesiąca, aż do otrzymania magicznych 200 zł.

   Usuń
  7. Ja jeszcze nawet wniosku nie złożyłam :)

   Usuń
  8. Scenariusz idealny. Tylko jeszcze pamiętaj apkę aktywować.

   Usuń
  9. Na infolinii przekazano mi, że pierwsze zasilenie konta kwotą 1000 zł należy dokonać w grudniu i styczniu, mimo,że konto zostało założone dzisiaj.

   Usuń
  10. @Ba S, 10 października 2018, 21:41 - "Tylko jeszcze pamiętaj apkę aktywować"

   Jak to się robi? Nie mam pojęcia nawet jak zacząć i byłabym wdzięczna za jakieś wskazówki.

   Usuń
  11. Pobierasz aplikację (z Google Play albo App Store), wpisujesz MilleKod i hasło z SMS'a oraz wybrane znaki z PESEL'u. Później ustalasz sobie PIN do aplikacji i hasło do transakcji w aplikacji. Logujesz się i wszystko.

   Usuń
  12. @Anonimowy10 października 2018 12:37, lepiej nie strzelać a sprawdzić. Cytuję z cennika (str 4, przypis 2): "do kalkulacji łącznych wpływów nie uwzględnia się wpływów z innych rachunków dla Klientów indywidualnych prowadzonych na rzecz Posiadacza w Banku Millennium oraz z rachunków prowadzonych w Millennium Domu Maklerskim"

   Zatem wyraźnie zapisano że nie liczą się tylko przelewy między własnymi rachunkami klienta w Millennium. A mogą być z innego banku (nawet tego samego klienta), a także mogą być z Millennium ale od innego klienta.

   Usuń
 15. Nie działa link. Na stronie banku nie ma żadnej informacji o odnowieniu promocji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie działa (sprawdzone przed chwilą na różnych przeglądarkach). Wypróbuj, proszę, jedno z poniższych rozwiązań:
   1) wyłącz AdBlocka (jeśli jest używany)
   2) otwórz link w trybie incognito (karta prywatna) lub usuń pliki cookies w przeglądarce
   3) skorzystaj z innego urządzenia

   Usuń
  2. Potwierdzam. U mnie także działa. Wniosek przed chwilą wysłany.

   Usuń
  3. Dzięki pomogło już działa

   Usuń
 16. Czy otwarcie konta z promocji w przeszłości, ale nie dopełnienie warunków wyklucza mnie z tej promocji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na moje to nie. Bo uczestnikiem promocji byłeś ale bez prawa do premii skoro warunki nie zostały spełnione.

   Usuń
 17. Mam pytanie: skoro już w październiku podpisałam umowę z bankiem o prowadzenie konta,to od kiedy muszę zasilić konto kwotą co najmniej 1000 zł? Czy wystarczy w grudniu i styczniu, czy też muszę zasilić również w listopadzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziś byłem podpisać umowę. Wg pani w placówce w październiku i listopadzie opłaty nie będzie. Bo w cenniku jest taki zapis: "1) Opłata nie jest naliczana przez pierwsze 2 miesiące od wydania karty. W kolejnych miesiącach opłata nie jest naliczana w przypadku minimum jednej płatności kartą do konta lub BLIKIEM oraz łącznych wpływów zewnętrznych na konto min. 1 000 zł w poprzednim miesiącu"

   Usuń
  2. No dobrze, a jak jest z opłatą za prowadzenie rachunku?

   Usuń
  3. Może masz 360 student

   Usuń
  4. Za konto opłaty też nie ma. Info w placówce, odrębnie potwierdzone wiadomością którą dostałem w odpowiedzi po pytaniu przez formularz kontaktowy.

   Usuń
 18. Moje dziecko do tej pory miało konto junior, a więc było podpięte pod moje konto w Millennium. Czy może wziąć udział w promocji zakładając samodzielnie konto student, jako że już jest pełnoletnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To też chyba Konto 360 ale w wersji Junior właśnie. Dziecko jest już pełnoletnie i ma nadal tamto konto czy już zostało zamknięte? Kiedy?

   Usuń
 19. Moim zdaniem Millenium jest na sprzedaz i dlatego chca tak nalapac klientow, by pozniej bank byl bardziej atrakcyjny przy sprzedazy. Wiele razy tak juz bylo w przeszlosci, ze jak bank dawal naprawde dobre promocje, to pozniej kilka/kilkanascie miesiecy okazywalo sie, ze ktos go przejal (ewentualnie, ze sie polaczyl z innym).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Twoim zdaniem Millennium jest na sprzedaż? Skąd niby taka 'opinia'? Dla Twojej wiadomości: Millennium jest (obok Santander) bardzo poważnie zainteresowany zakupem Eurobank od Société Générale.

   Usuń
  2. Faktycznie taką strategię przyjmowało kilka banków (BPH, Meritum), by mocniej wzrosnąć i uzyskać lepszą cenę sprzedaży (działo się to w dość krótkiej perspektywie). Jednak w przypadku Millennium (i jeszcze kilku innych banków) tego typu scenariusz raczej nie wchodzi w grę, bo... promocje mają co rusz. Millennium serwuje je od dobrych 3-4 lat.

   Usuń
  3. Nawet jak jakiś bank miałby być na sprzedaż to tym bardziej jest to okazja i ostania szansa by z nim zarobić. Promocje trzeba brać a nie nie wiadomo na co czekać.

   Usuń
  4. Santander raczej nie kupi Eurobanku gdyż to byłaby dla nich logistyczna porażka - wystarczy tylko porównać jak działał Alior wcześniej, tzn. przed przejęciem BPH oraz Meritum, a co się tam dzieje obecnie.

   Natomiast Millennium mogłoby spokojnie przejść Eurobank gdyż to wyjątkowo solidna i poukładana firma!

   Usuń
 20. Ma nadal. Ale właśnie zamierzam zamknąć córce konto junior, bo jest przenaczone dla dzieci 13-18 lat. Córka chce otworzyć swoje własne konto student. I zastanawiam się czy przy okazji załapałaby się na promocję. Konto junior to jest konto, którego ja jestem właścicielem. Mam je podpięte do swoich kont w millennium i jak robię córce przelew wykorzystuję opcję: przelew własny, między własnymi kontami. Więc zastanawiam się jak to będzie traktowane

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to nie jest przypadkiem tak że jak kończy 18 lat to staje się z automatu właścicielem konta a rodzicowi już nic do tego?

   Usuń
 21. ja wczoraj rano złożyłem dyspozycję otwarcia a dzisiaj juz o 14 przyjechał kurier

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kartę przywiózł czy karta przychodzi osobno?

   Usuń
 22. Uczestnikom I edycji (Ustrzel 200 zł) dziś wypłacono premie. 3 dni przed terminem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam. Jest u mnie i u żony.

   Usuń
  2. Być może dlatego, że za trzy dni, tj. 18-go jest wypłata pierwszej transzy premii w promocji "Zbliż się do 200 zł"

   Usuń
 23. Witam mam pytanie jaka firma kurierska wozi umowy?

  OdpowiedzUsuń
 24. Czy bycie byłym klientem, który założył konto z moneymanii kiedy dawali 150 zł do allegro wyklucza z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyklucza.

   "wykluczony jest każdy uczestnik którejkolwiek "akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student"

   Z naciskiem na "inny podmiot" a więc Moneymanię.

   Usuń
 25. Dzięki za odpowiedź. Szkoda tym razem :)

  OdpowiedzUsuń
 26. ktoś jeszcze nie dostał premii, która miała być do 15? napisalam reklamacje

  OdpowiedzUsuń
 27. Ciekawe czy edycja grudniowo-świąteczna będzie miała wyższą premię?
  Ktoś coś wie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mało realne niestety. Promocje przy stawce 200 zł cieszą się na tyle dużym zainteresowaniem, że trudno byłoby znaleźć powód dla którego premia miałaby wzrosnąć.

   Usuń
 28. Rozumiem, że jeżeli aktywowałem aplikację mobilną, następnie w Millenet dezaktywowałem, zarejestrowane urządzenie i wyrzuciłem aplikację z telefonu to jest OK. Nie ma obowiązku utrzymywania dostępu mobilnego przez cały czas aż do lutego 2019.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin tylko raz wspomina o aplikacji (by ją aktywować do 5.12.2018 r.). Później nie ma na jej temat ani słowa, więc raczej powinno wystarczyć ;)

   Usuń
 29. Czy jest jakiś limit wniosków? Np. jeśli 1000 osób zawnioskuje o konto to kończy się promocja. Nigdzie nie mogłam znaleźć takiej informacji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej edycji nie ma limitu :) Zatem ile osób złoży wniosek (i spełni warunki), tyle osób otrzyma bonus.

   Gdy jest limit informuję o tym też we wpisie prześwietlającym promocję.

   Usuń
 30. Czy aplikację mobilną można też aktywować na tablecie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ściągnięcie ich apki wymaga na urządzeniu wersji Android 4.4 KitKat lub nowszej. Sporo starszych tabletów używa wersji 3.0 co wystarcza w mBank, ale nie u nich.

   Usuń
  2. Dzięki. A czy w takim razie można zainstalować aplikację na innym numerze telefonu, niż zgłoszony jako kontaktowy do banku? Chciałbym założyć to konto mamie, która nie posiada smartfona, a jedynie starszy tablet.

   Usuń
  3. Apka może być pobrana na czyjkolwiek telefon, ważne żeby była 'skojarzona' z Twoim kontem.

   Wejdź na swoje konto i na samym dole są przyciski do pobrania pod sekcją "Bank w zasięgu ręki. Pobierz aplikację mobilną".

   Usuń
  4. Dziękuję bardzo!

   Usuń
 31. A czy po wypłacie bonusa można zamknąć konto czy trzeba je trzymać przez jakiś czas (jaki?)

  OdpowiedzUsuń
 32. Witam. Czy wystarczy raz wpłacić na konto 1000zł w grudniu? Czy trzeba wpłacić na konto 1000zł w grudniu i 1000zł w styczniu? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na potrzeby promocji w grudniu 2018 r. i styczniu 2019 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy).

   Usuń
 33. Czy równolegle z promocji moge skorzystać np. Z żoną lub babcia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, każdy może skorzystać oddzielnie. Relacje rodzinne nie mają znaczenia.

   Usuń
 34. Witam, czy ten wniosek można już składać i czekać na telefon z banku w ramach tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, można składać wniosek (do 26.11. promocja ma być dostępna).

   Usuń
 35. Jeśli zaś chodzi o płatność kartą lub BLIKiem, to może to być transakcja na dowolną, nawet bardzo drobną kwotę (płacić można w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie).

  Czyli mogę kupić u Pana Chińczyka coś za kilka centów?

  OdpowiedzUsuń
 36. Dziękuję. A jeśli zawrę umowę do 30.11 to w listopadzie też muszę przelać 1000 i zrobić 1 transakcję, żeby konto było za free? Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tekście powyżej Złotówa dość klarownie wymienia co należy zrobić:

   1. Do 26.11.2018 r. złóż wniosek o konto wraz z wydawaną do niego kartą
   2. Do 30.11.2018 r. zawrzyj umowę z bankiem;
   3. Do 5.12.2018 r. aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium (dostępną na urządzenia z systemem Android lub iOS);
   4. W grudniu 2018 r. i styczniu 2019 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy):
   - zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę min. 1 000 zł oraz
   - wykonaj co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem

   Niżej w tekście są umieszczone również obrazki z harmonogramem :)

   Usuń
  2. Jak w listopadzie zawrzesz umowę to nic już robić nie musisz. P-wszy miesiąc jest zawsze za darmo.

   Usuń
  3. A w listopadzie jak nie zawrzesz umowy, to się nie łapiesz na promocję :)

   Usuń
 37. Dzięki. Tak mi się wydawało. Ale jednak trzeba jeszcze przelać tysiaka i zrobić transakcję w lutym i marcu. Jeśli nie to naliczą opłatę za prowadzenie, bo premia do 15.02.19, czyli najwcześniej można zamknąć 31.03.19. Tak przynajmniej powiedzieli znajomemu na infolinii. Dlatego pytałem o ten listopad. Ukłony.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dyspozycje zamknięcia konta można złożyć nawet tego samego dnia gdy wpłynie premia. Jeśli to nastąpi w lutym, to wypełnienie warunków darmowości konta w marcu nie jest już konieczne.

   Usuń
 38. Nawet jeśli złoży się tego samego dnia, to wypowiedzenie zaczyna biec od pierwszego dnia następnego miesiąca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz na myśli rezygnację z tzw. korzyści na KJO w Alior?

   Usuń
  2. Nie, chodzi mi o zwykłe zamknięcie konta. Może się mylę, ale jak zawierasz umowę na czas nieokreślony to masz 1 miesiąc na jej wypowiedzenie.

   Usuń
  3. Jest standardowy, miesięczny okres wypowiedzenia. Liczony od dnia złożenia wniosku o zamknięcie. Możesz wysłać przez bankowość - jest tam taka dyspozycja. Najczęściej bank oddzwania i proponuje promocję na zatrzymanie (ze zwrotami za płatności kartą i Blikiem).

   Usuń
  4. Dzięki serdeczne za odpowiedź, bo o tym nie wiedziałem

   Usuń
 39. Jeśli otworzę 3 konta w promocji na trzy różne osoby, to czy można aktywować aplikację na telefonie tylko jednej z nich? Bo pozostałe osoby nie posiadają smartfona.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nieprecyzyjnie się wyraziłem, chodzi mi o to czy mogę na jednym telefonie aktywować aplikację dla 3 osób?

   Usuń
  2. Możesz aktywować ale chyba wszystkich 3 naraz aktywnych mieć nie możesz. No ale liczy się sama aktywacja więc wystarczy aktywacja, zalogowanie, usunięcie aplikacji i od nowa proces z nową aktywacją dla drugiej osoby, a później od nowa dla trzeciej.

   Usuń
 40. Mam pytanie dla tych którzy po zfinalizowaniu promocji zgodzili się, tak jak ja, na pozostanie w banku przekonani cashbackiem 2% za płatności kartą i 5% za płatności BLIKiem. Czy przelewy za pomocą BLIKa (np. na nr telefon) również wliczają się do tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ani przelewy ani wypłaty z bankomatów. Transakcje bezgotówkowe = płatności w punktach handl.-usług. lub w internecie.

   Usuń
  2. Czy są jakieś wykluczenie MCC dla tych płatności?

   Usuń
  3. Regulamin oferty "Zyskaj 360 zł – V edycja" stanowi w §3:

   3. Za płatność kartą uznaje się bezgotówkowe transakcje zakupu dokonane w punktach handlowo-usługowych i przez Internet przy pomocy wydanej do Konta karty debetowej, w danym miesiącu kalendarzowym.

   4. Za płatność BLIK uznaje się bezgotówkowe transakcje zakupu dokonane w punktach handlowo-usługowych i przez Internet jako Płatności Mobilne BLIK w danym miesiącu kalendarzowym.

   Usuń
  4. Naprawdę nikt nic nie wie? Pytam tutaj by uniknąć zadawania tego rodzaju pytań na infolinii czy czacie, gdyż to zazwyczaj prowadzi do niekorzystnych zmian regulaminu na przyszłość.

   Usuń
  5. Chodzi o kody MCC? Nie ma wykluczeń.

   Usuń
 41. 2,7% przez 92 dni na koncie oszczędnościowym liczy się od założenia konta czy od wpłacenia pieniędzy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od wpłaty środków na konto oszczędnościowe.

   Usuń
 42. Czy przelewy muszą być od pracodawcy? Bo mi przy umowie dano blankiet przeniesienie wpływów wynagrodzenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Banki coraz częściej taką dyspozycję przygotowują dla klientów i podkładają do umowy, licząc, że klient przeniesie do nich wynagrodzenie. Jednak w Millennium nie jest to wymagane, ani na potrzeby promocji, ani na potrzeby realizacji warunku zwalniającego z opłaty za Konto 360°, więc z tą dyspozycją nie trzeba nic robić.

   Usuń
 43. witam,czy jeśli dziś założe konto (tj. 26 listopada) promocja 200 zł jeszcze obowiązuje ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Wniosek wystarczy złożyć dziś do końca dnia :) Umowę można zawrzeć do końca tygodnia (za pośrednictwem kuriera lub w placówce), tj. do 30.11. (włącznie).

   Usuń
 44. Kurier z umową był u mnie w poniedziałek, ale do dnia dzisiejszego nie otrzymałem informacji, że umowa jest zaakceptowana i aktywna. Na infolinii mówili, że mam czekać na sms z banku i to może potrwać nawet 11 dni. Czyli istnieje ryzyko, że do 5.12 nie zdążę aktywować aplikacji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spoko, zdążą aktywować. A jakby tego nie zrobili to zgłosić reklamację którą ci uwzględnią bo to nie z twojej winy apka będzie później aktywowana. Millenium jest pod tym względem na plus.

   Usuń
 45. bedzie nowa edycja promocji 200 zl do zgarniecia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Póki co nic nie wiadomo. Ale jeśli już to raczej spodziewać się należy dopiero w nowym roku (no ale może nas jeszcze zaskoczy; jeden z innych banków też zarzekał się, że w tym roku kalendarzowym już promocji nie odpali, ale jednak zmienił zdanie i jego promocja jest dostępna).

   Usuń
 46. Ktoś dostał już te 2 x po 100 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej promocji wypłata jest jednorazowa (bonus 200 zł) - ma nastąpić do 14.02.2019 r. I raczej w tym terminie należy jej się spodziewać.

   Wypłata rozbita na 2 bonusy po 100 zł była we wcześniejszej edycji (którą opisywałem tutaj). Bonusy były wypłacane do 18.10. i 12.12.2018 r.

   Usuń
 47. Witam, czy żeby spełnić warunki promocji może mi przelać 1000zl inny posiadacz konta w banku millenium? Czy musi to być koniecznie inny bank?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być. Ważne tylko żebyś nie był współwłaścicielem ani pełnomocnikiem tego konta.

   Usuń
 48. Witam, czy planując zamknięcie konta po 15.02 w lutym również muszę dokonać zasilenia konta min 1000 zł i zrobić 1 płatność aby nie ponosić kosztów za ten miesiąc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wpływ 1K oraz 1 płatność dokonane w lutym bankowo zwalnia z opłat za marzec :)

   Usuń
 49. tak w miesiacu wypowiedzenia konta trzeba spełnić warunki

  OdpowiedzUsuń
 50. dziś wpadło 200 zł!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie sprawdzałem a tu patrzę komentarz. Dzięki! Mam i ja :)

   Usuń
 51. A co z tym dodatkowym ubezpieczeniem ? Pakiet Bardzo Pomocny. Ono wygasa przy zamknięciu konta ? Trzeba samemu to jakoś wycofać ?

  OdpowiedzUsuń
 52. Zamykając konto przez Millenet (konta-wnioski-zamykanie) muszę dodatkowo napisać wiadomość, że wypowiadam umowę ramową czy po zamknięciu konta dostęp do bankowości elektronicznej zostanie zablokowany?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co to jest ta umowa ramowa?

   Usuń
  2. Z tego co pamiętam to jak konto jest twoim jedynym produktem w Millenium i je zamkniesz to z automatu zamykają bankowość.

   Usuń
  3. Ja bym spytał na czacie - czat w Millennium jest wyjątkowo szybki oraz ludzie tam zatrudnieni są raczej kompetentni co nie jest zbyt często spotykane :)

   Usuń
  4. Zapytałem na czacie. Jeżeli wypowiadam jedyną usługę (w moim wypadku konto) to równocześnie wypowiadam także umowę ramową, nic więcej nie trzeba robić. Dodatkowo dopytałem o koszt przelewu po zamknięciu konta (są banki, które biorą 8 zł), tutaj ma to być za darmo. Warto więc zostawić parę złotych na koncie, jak wpłyną na rachunek wskazany w momencie składania wypowiedzenia będziemy mieli pewność, że konto rzeczywiście poprawnie się zamknęło.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...