Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Moneyback 10%, lokata 4%, 80 zł do wykorzystania na empik.com lub zalando.pl albo 4 bilety do kina za konto w Banku Millennium

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

2.10.2018

Moneyback 10%, lokata 4%, 80 zł do wykorzystania na empik.com lub zalando.pl albo 4 bilety do kina za konto w Banku Millennium

Wystartowała kolejna, już 3. edycja programu "Lubię to polecam".

Program Lubię to polecam Bank Millennium
Dzięki tej promocji nagrody zgarnąć mogą zarówno nowi klienci, którzy założą konto, jak i obecni klienci Banku Millennium, którzy skutecznie takie konto polecą. W tej promocji obowiązuje zdecydowanie skrócony okres wykluczenia dla byłych klientów.

[Promocja zakończona. O nowej, już 4. edycji, przeczytasz tutaj.]

Dla kogo promocja? W programach poleceń tradycyjnie rozróżnić należy dwie grupy uczestników. Są tu bowiem i polecani, i polecający.

Osobą poleconą czyli taką, która założy konto z polecenia w Millennium (i otrzyma za to nagrodę) może być osoba pełnoletnia, która w ciągu 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy o konto otwieranie z polecenia nie była stroną żadnej umowy z Bankiem Millennium, ani nie posiadała jakichkolwiek uprawnień do dysponowania kontem w Millennium (bank wyklucza więc nie tylko posiadaczy, ale i współposiadaczy, pełnomocników, przedstawicieli ustawowych, opiekunów i kuratorów posiadacza rachunku). Wykluczenie rozciąga się też na użytkowników karty przedpłaconej, dodatkowej karty kredytowej, poręczycieli kredytów oraz posiadaczy jednostek uczestnictwa Millennium TFI.
💡 Alternatywą może być dla Ciebie promocja z premią 200 zł na start (wtedy jednak obowiązuje dłuższy okres wykluczenia dla byłych klientów) - sprawdź szczegóły >>

Osobą polecającą może być z kolei pełnoletni posiadacz konta osobistego (w PLN) w Banku Millennium. Do uczestnictwa w programie "Lubię to polecam" niezbędne jest również wyrażenie zgód na otrzymywanie informacji marketingowych od banku za pomocą środków porozumiewania na odległość (należy ich nie odwoływać w trakcie trwania promocji).

Zasady promocji. By założyć konto z polecenia i zgarnąć jedną z wybranych przez siebie nagród (jako osoba polecona):
 • złóż wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student, podając przy tym kod polecenia od obecnego klienta Banku Millennium - jeśli takiej osoby nie znasz, możesz użyć mój kod: 21696925
 • zaakceptuj regulamin i zarejestruj się w programie poleceń (stanie się to na etapie składania wniosku, w części "Oświadczenia");
 • wyraź zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych i utrzymuj je w czasie programu;
 • w ciągu 30 dni od zawarcia umowy o konto wykonaj płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem na sumę co najmniej 360 zł (płatności mogą być wykonane w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie).

I to już wszystko. Po spełnieniu powyższych warunków będzie możliwy wybór nagrody (zarówno przez osobę poleconą, jaki i przez osobę polecającą; każda ze stron dokonuje samodzielnego wyboru nagrody).

Bank daje na to 30 dni, a wyboru można dokonać w bankowości internetowej, aplikacji mobilnej, na infolinii lub w placówce banku. Do wyboru będzie jedna z poniższych nagród:
 • moneyback 10% płatności za płatności kartą wydaną do konta lub BLIKiem (zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie) - zwrot będzie naliczany przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe, począwszy od miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu wybrania nagrody; miesięcznie można uzyskać do 30 zł zwrotu, co łącznie dać może nawet 90 zł (przez 3 miesiące).

  W przypadku tej nagrody zwróć uwagę na pewne ograniczenia:
  - uczestnik programu może jednocześnie korzystać z jednej nagrody w postaci zwrotów dla wskazanego rachunku;
  - ponowne wybranie nagrody w postaci premii możliwe jest dopiero po 10. dniu miesiąca następującego po okresie objętym poprzednią premią w postaci zwrotów.
 • 3-miesięczna lokata 4% w skali roku dla kwoty od 500 do 10 000 zł - to zdecydowanie najmniej atrakcyjna nagroda. Bo chociaż 4% wygląda świetnie, to jeżeli skonfrontować lokatę o takich parametrach chociażby z kontem oszczędnościowym w Banku Millenium (2,7% w skali roku do 100 000 zł przez 92 dni) to realny zysk (różnica w odsetkach) po wyborze tej nagrody wyniesie... zaledwie ok. 26,50 zł.
 • bon o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie Empik.com - bon ma być ważny przez okres co najmniej 60 dni;
 • karta upominkowa o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie Zalando.pl - nagrodę można wykorzystać bez ograniczeń czasowych;
 • 4 kody wymienialne na bilety do sieci kin Multikino (2D) lub Helios (2D/3D) - kody mają być ważne przez co najmniej 60 dni; nagroda zostanie udostępniona elektronicznie w bankowości internetowej oraz przesyłana SMSem w ciągu 7 dni od wyboru;

Co zrobić, by móc polecać? W tym celu konieczna jest rejestracja w programie "Lubię to polecam" (możliwa w bankowości internetowej, aplikacji mobilnej, na infolinii lub w placówkach Millennium). Wtedy uzyskasz 8-cyfrowy kod polecenia, który podać należy osobie poleconej. Jeżeli ta osoba wykorzysta Twój kod podczas składania wniosku, a także spełni swe warunki uzyskania nagrody za otwarcie konta z polecenia, wtedy i Tobie będzie należała się nagroda za polecenie.

Promocja ma być dostępna do 2.04.2019 r - w tym czasie będzie możliwa rejestracja w programie. To też ostateczny termin na zawarcie umowy o konto z polecenia.

Konta w Banku Millennium - prześwietlenie oferty


W promocji założyć można Konto 360º lub 360º Student. Pierwsze z kont, a więc 360º prowadzone jest za 0 zł jeśli co miesiąc wykonasz co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę) oraz zapewnisz wpływ min. 1 000 zł (może to być nawet przelew z Twego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków na koncie, bez konieczności ich utrzymywania w jakimkolwiek dłuższym terminie).

Spełnienie powyższych warunków (1 płatność i wpływ na konto) jednocześnie zwolni Cię również z opłaty za kartę wydawaną do konta, a także z prowizji za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Jeśli zaś chodzi o Konto 360º Student, to jest to rachunek proponowany osobom w wieku 18-26 lat (i to właśnie wiek jest kluczowym kryterium, którego spełnienie umożliwia posiadanie tego konta - nie trzeba być studentem, co mogłaby sugerować nazwa tego konta). A w przypadku tego konta warunki do spełnienia celem uniknięcia opłat są jeszcze prostsze. Tu miesięcznie wystarczy wykonać 1 płatność kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę i już: prowadzenie konta, korzystanie z karty i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce będą za 0 zł. Tak samo jak krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej.

Umowę o konto zawrzeć można za pośrednictwem kuriera lub w placówce Millennium.

Czy warto skorzystać z tej promocji? Od czasu do czasu Bank Millennium odpala też alternatywne promocje (nie łączą się z programem poleceń), w których płaci za otwarcie konta i (często) spełnienie jeszcze prostszych warunków. W dwóch ostatnich akcjach przewidziane były bonusy pieniężne po 200 zł, a więc zdecydowanie przewyższające wartość nagród w ramach programu "Lubię to polecam" (nawet jeśli z sumujemy wartość dwóch nagród - tej dla polecanego i polecającego). W tychże promocjach bank stosuje jednak bardzo długi okres karencji, czyli wykluczenia dla byłych posiadaczy konta osobistego w Banku Millennium. 


Jeśli jednak z produktów (a przede wszystkim z konta w Banku Millennium) było Ci dane korzystać np. kilkanaście miesięcy temu, ale już upłynęła 12-miesięczna karencja wymagana przez regulamin programu poleceń, to teraz masz okazję powrócić do Millennium i zgarnąć za to nagrodę.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

38 komentarzy:

 1. Jako polecający muszę też wydać te 360 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, płatności na sumę min. 360 zł musi wykonać tylko osoba polecona.

   Usuń
 2. czyli jak wybiore zwrot 10 % jako osoba polecona i bede chciał pózniej polecic konto innej osobie i znów wybiore zwrot 10 % to ten drugi zrot bedzie po 3 miesiacach ...dobrze rozumuje ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ale z tym poleceniem wtedy nie ma się co spieszyć, bo nagroda do wyboru jest tylko przez 30 dni (a w przypadku moneybacku nie można mieć dwóch jednocześnie).

   Usuń
 3. jesli otworze konto z twojego- Mr. Złotowa -polecenia i pózniej bede polecajacym to musze wydac razem 720 pln zeby skorzystac z nagród jako polecany i polecajacy ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli założysz konto to jako polecony musisz wydać 360 zł. Ale później jako polecający już płatności nie musisz robić (oprócz tej jednej miesięcznie zwalniającej z opłat/y za konto/kartę). Musi je zrobić wyłącznie polecony.

   Usuń
 4. Czyli w tym wypadku nie ma wykluczeń dla byłych posiadaczy konta 360°?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczy się wyłącznie 12 miesięcy. Bez względu na rodzaj konta.

   Usuń
 5. Jest wykluczenie. Jest to napisane na końcu Czy warto skorzystać...

  OdpowiedzUsuń
 6. Z całym szacunkiem mr. Złotówa ale o nagrodzie 4% w lokacie piszesz jak w dowcipie o myciu rąk czy nóg. I jedno i drugie gdyż zakładasz konto i masz TYLKO wybór między nagrodami a nie między bankami. A wybór między nagrodami jest korzystniejszy gdyż brutto wynosi w przypadku lokaty na 10kPLN 100 zetów (oczywiście minus tow. Belka). Zatem jakby wyżej niż w pozostałych ofertach nagród. Pokuszę się zatem o odwrócenie Twojego wniosku: jest to zdecydowanie najbardziej atrakcyjna nagroda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale tu, nawet pozostając w Millennium, można te 10 tys. zł ulokować na koncie oszczędnościowym (2,7%), które da ok. 55 zł odsetek po 3 miesiącach, czyli o ok. 26 zł więcej niż dałaby lokata 4% (81 zł odsetek).

   Zatem lepszym rozwiązaniem wydaje się być ulokowanie oszczędności np. na wspomnianym koncie oszczędnościowym, by móc wybrać inną nagrodę. Wraz z nagrodą da to więcej (np. 144 zł z moneybackiem albo 134 zł z bonem). W przypadku wybrania lokaty 4% będzie "tylko" 81 zł (tytułem odsetek).

   Usuń
 7. Ciut się pospieszyłem (pisząc o wyborze między bankami) bo Tobie chodziło o to jaką promocję wybrać a uzasadniałeś to tak, jakby chodziło o to by wziąć promocję powiedzmy z moneyback zaś z lokaty skorzystać na drugiej promocji a to chyba nie jest tak, że można z skorzystać z dwóch promocji a w tej drugiej (niniejszej) brać np. moneyback zamiast lokaty. Stąd moje ironiczne stwierdzenie o wyborze między myciem rąk albo nóg. Obawiam sie, że nie ma takiego wyboru i albo cała promocja jest mniej atrakcyjna od poprzedniej a nie tylko jedna z opcji co zdawałeś się podkeślić.

  OdpowiedzUsuń
 8. Da się jakoś sprawdzić kiedy zamknąłem konto?

  OdpowiedzUsuń
 9. A ja muszę w końcu zlikwidować u nich jednostki TFI, bo już kilkanaście tysięcy jestem do tyłu (nie liczę straconych przez tyle lat odsetek), a jeszcze omijają mnie ich promocje :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tez bym tak zrobił ... pomyśl o akcjach Getin albo Idea - obecnie są bardzo przystępnie wycenione :)

   Usuń
 10. Wie ktoś z doświadczenia, kiedy i gdzie dokładnie jest możliwość wyboru nagrody? Poleciłem konto żonie, która wczoraj spełniła warunek płatności kartą (jeszcze zakładaliśmy drugiej edycji, ale zasady były takie same).
  Nie znajduję tego w regulaminie - czy od razu po zaksięgowaniu płatności kartą będzie można to zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W bankowości przychodzi wiadomość powiadamiająca o możliwości wyboru nagrody (najpewniej dzieje się to w momencie zaksięgowania płatności, ale tu ręki uciąć sobie nie dam). W zakładce "Konta" wybrać można "Lubię to polecam" i tam będzie dostępny wybór nagrody.

   Usuń
 11. Czy kartę do konta trzeba zamawiać? Bo te 360 zł można w sumie wydać blikiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś miałem konto na takiej zasadzie. Nie polecam. Brak karty to spore utrudnienie. Wydaje się, że można sobie poradzić bez, ale często okazuje się, że by się przydała.

   Usuń
  2. Co nie zmienia faktu że wszystko można jednak ogarnąć blikiem.

   Usuń
 12. Ja myślę o założeniu konta ze względu na oprocentowanie na KO. Nigdy nie miałem konta w Milennium. I teraz pytanie czy warto zakładać już teraz czy zaczekać na jakąś promocję z lepszą nagrodą? Mr. Złotówo czy coś wiadomo??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bank Millennium dość często odpala promocje, więc pewnie tylko odrobina cierpliwości wystarczy, by coś się pojawiło :)

   Usuń
 13. Mr.Złotówa .mam pytanko odnosnie 10 % zwrotu
  konto chcę polecić żonie .w tym miesiącu wydaje ostatni raz 300 pln i w lutum otrzymuje ostatnie 30 pln zwrotu .kiedy mogę wybrać ponownie moneyback jako nagrodę , po 10 lutym czy po 10 marca ? .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie są takie zapisy:
   "i) uczestnik Programu może jednocześnie korzystać z jednej nagrody w postaci premii dla wskazanego rachunku,
   j) ponowne wybranie nagrody w postaci premii dla wskazanego rachunku jest możliwe po 10-tym dniu miesiąca następującego po okresie objętym poprzednią premią"

   Zatem wychodzi mi na to, że jeśli zwroty będziesz mieć jeszcze w styczniu, to tę nagrodę będzie można wybrać ponownie po 10.02., a będzie działać od marca. Co wynika z tego zapisu:
   "b) premia wypłacana jest raz w miesiącu za płatności kartą debetową do Konta lub BLIKIEM dokonane w ciągu kolejnych trzech miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca następującego po miesiącu, w którym została wybrana nagroda"

   Usuń
  2. Mr. Złotówa3 stycznia 2019 18:06
   no właśnie i o punkt j) mi się rozchodzi .kiedy ten okres się kończy jak to interpretować .bo cały okres poprzedniej promocji skończy mi się 10 marca w dniu uzyskaniu ostatniego zwrotu .
   nie chcę podwarzać twojej interpretacji ale tak samo jak ja stwierdziło dwóch konsultantów . to już sam nie wiem , a nie chciałbym stracić moneybacku .

   Usuń
  3. Wg mnie to okres za który uzyskujesz zwroty (a więc całe 3 miesiące). Z p-wszego komentarza wynikało, że w styczniu wydajesz 300 zł po raz ostatni (więc wg mnie Twym okresem promocji był okres od listopada do stycznia). W sumie to jest też tak, że jak masz jeden moneyback uruchomiony, to kolejnego na koncie nie uruchomisz (a więc i nagroda nie przepadnie).

   Usuń
 14. Mr. Złotówa - ten kod polecenia jest aktualny ? Bo noszę się z zamiarem otwarcia konta tylko nie mam znikąd kodu...

  OdpowiedzUsuń
 15. czy strona do otwarcia konta jest aktywna ??
  bo ani kod mi sie niepodstawia ani nie moge przejsc dalej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coś musiało się zmienić. Bo mój kod polecenia nadal widać w linku (podgląd tutaj), ale faktycznie się nie podstawia. Zatem dodałem kod w opisie. Dzięki za sygnał.

   Usuń
  2. Mr. Złotówa wpisuje kod ale przycisk " załóz konto" nie aktywny .sprawdzałem na kilku przeglądarkach .możesz sprawdzić czy u ciebie działa .
   moze cos u mnie na kompie sie pokrzaczyło ?? ale wole miec pewnosc

   Usuń
  3. Faktycznie coś nie działa. Nie da się kliknąć w żadnej z przeglądarek. Zgłosiłem do banku.

   Usuń
  4. Dostałem taką odpowiedź:
   "Dziękujmy za zgłoszenie. Problem jest nam już znany i pracujemy nad jego rozwiązaniem"

   Usuń
  5. informatycy nieźle nawalili bo ten przycisk nie jest w ogóle podlikowany xD
   Problem znają, ale widać że dział IT w weekend ma fajrant.

   Usuń
 16. Kiedy to będzie działać ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obecnie już działa. Wiosek złożony.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...