Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: eCarrefour.pl: wydaj 50 zł i odbierz voucher 25 zł na kolejne zakupy (promocja dla płacących z Masterpass)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

9.10.2018

eCarrefour.pl: wydaj 50 zł i odbierz voucher 25 zł na kolejne zakupy (promocja dla płacących z Masterpass)

Wystartowała promocja dla użytkowników usługi Masterpass.

Rabat z Masterpass na kolejne zakupy w internetowym sklepie CarrefouraTym razem do zdobycia jest voucher o wartości 25 zł, który wykorzystać można podczas kolejnych zakupów w internetowym sklepie Carrefour.

By załapać się na nagrodę, należy zrobić zakupy w internetowym sklepie zakupycodzienne.carrefour.pl za min. 50 zł (do sumy tej nie wliczają się koszty dostawy) i zapłacić za pomocą Masterpass.

Do produktów zaliczanych do kwoty min. 50 zł - zgodnie z regulaminem - organizator nie uwzględni:
"a) wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych i rekwizytów tytoniowych, produktów imitujących te wyroby, symboli związanych z używaniem tytoniu, wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych; 
b) produktów początkowego żywienia niemowląt; 
c) alkoholu i towarów których nazwa, znak towarowy, kształt graficzny lub opakowanie wykorzystuje podobieństwo lub jest tożsame z oznaczeniem napoju alkoholowego lub innym symbolem obiektywnie odnoszącym się do napoju alkoholowego z wyłączeniem piwa"

Voucher otrzymasz wraz z dostawą zamówionego towaru. Będzie to rabat o wartości 25 zł do wykorzystania podczas kolejnych zakupów. Termin ważności vouchera będzie na nim wskazany, a jego realizacja ma być możliwa wyłącznie przy zamówieniu za min. 50 zł brutto.

Promocja ma być dostępna do 30.11.2018 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli 8 000 sztuk voucherów. W ramach jednego zakupu uzyskać można tylko jeden voucher (bez względu na krotność wydanych 50 zł).

Temat usługi Masterpass co rusz pojawia się na blogu ze względu na różnego rodzaju promocje. Jeśli jednak dotąd nie było Ci dane korzystać z tej formy płatności, to podrzucam krótkie objaśnienie:
Portfel elektroniczny MasterPass to bezpłatna usługa dostarczana przez Mastercard, dzięki której dane z jednej lub wielu kart płatniczych można przechowywać w jednym miejscu (zwanym portfelem). Gdy dany sprzedawca (lub usługodawca) internetowy umożliwia płatność za pomocą MasterPass, wystarczy zalogować się do portfela, wybrać kartę, którą chcesz zapłacić i transakcję zatwierdzić PINem. Nie ma już wtedy konieczności podawania danych z karty za każdym razem, gdy wykonujesz płatności. Instrukcję aktywowania i korzystania z portfela znajdziesz tutaj. W chwili obecnej portfel udostępniają: BGŻ BNP Paribas, Getin Banku, Idea Bank, Pekao, Raiffeisen Polbank, Santander Bank Polska oraz firma uPaid (korzystać mogą także klienci pozostałych banków).

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Małgorzacie.

Przydatne dokumenty:

7 komentarzy:

 1. Sprzedaż wyłącznie dla mieszkańców Warszawy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można ewentualnie odebrać na Głębockiej 15 samemu ;)

   Usuń
  2. fajnie to by było jakby można było odebrać w dowolnym C4 na terenie kraju

   Usuń
 2. Szkoda że nie powtórzyli promocji z Empikiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przez te kilka(naście) godzin promocji i tak byłoby się trudno załapać :(

   Usuń
 3. Czy ta oferta to jeszcze aktualna bo na stronie nie widzę info o zakończeniu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie wszystko (a właściwie to brak informacji na stronie Carrefoura) wskazuje na zakończenie promocji.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...