Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Santander Bank: 100 zł dla studentów za Konto Jakie Chcę (+ do 280 zł w pozostałych promocjach)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

22.10.2018

Santander Bank: 100 zł dla studentów za Konto Jakie Chcę (+ do 280 zł w pozostałych promocjach)

Nawet 380 zł można zgarnąć w kumulacji promocji Santander Banku (do niedawna znanego jako Bank Zachodni WBK).

Promocja "Studenci rządzą!" w Santander Bank PolskaNa maksymalną pulę załapać się mogą osoby w wieku 18-26 lat, bo to dla nich skierowana jest najnowsza promocja "Studenci rządzą!" z premią 100 zł. A w pozostałych promocjach banku - już na blogu opisywanych - do wzięcia czeka jeszcze dodatkowe 280 zł.

Dla kogo promocja "Studenci rządzą!"? Uczestnikiem akcji może być osoba pełnoletnia, która nie ukończyła 26 lat oraz jest studentem uczelni wyższej w Polsce i która nie posiadała konta osobistego w BZ WBK po 1.03.2018 r.

Zasady promocji z premią 100 zł. By zdobyć bonus, najpóźniej do 31.12.2018 r.:
 • otwórz Koto Jakie Chcę wraz z kartą Dopasowaną i dostępem do bankowości internetowej (to, że w tym miejscu nie linkuję do wniosku nie jest przypadkowe - niżej bowiem piszę w jaki sposób najlepiej złożyć wniosek, by zyskać jeszcze więcej, niż samą stówkę; a do wzięcia czeka jeszcze m.in. 80 zł za otwarcie konta z polecenia);
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku;
 • pobierz i zaloguj się do aplikacji Santander Banku; 
 • w ciągu miesiąca, w którym zostało założone konto oraz w miesiącu kolejnym wykonaj w sumie 10 "płatności cyfrowych", tj. za pomocą urządzeń mobilnych, portfeli cyfrowych (Google Pay lub Apple Pay), BLIKiem, mobilną kartą do konta (wyrabianą w aplikacji mobilnej banku) bądź zegarkiem Garmin Pay (jeśli z zakładaniem konta zamierzasz czekać do ostatniej chwili, to pamiętaj jednak, że i z wykonaniem tych transakcji trzeba wyrobić się do końca grudnia);

Nagrodę w wysokości 100 zł bank wypłaci Ci do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków (do momentu jej otrzymania posiadaj Konto Jakie Chcę wraz z kartą Dopasowaną).

Ala jak już wspomniałem, 100 zł to nie wszystko, bo do wzięcia są jeszcze inne bonusy.

80 zł za otwarcie konta z polecenia


To promocja, z której skorzystać mogą osoby, które konta w Santander Bank Polska (wcześniej w BZ WBK) nie posiadają co najmniej od 1.12.2017 r. By zgarnąć bonus 80 zł, we wniosku o konto podać trzeba kod polecenia od obecnego klienta banku (jeśli takiej osoby nie znasz, możesz skorzystać z mego kodu, który udostępniam), a także wykonać płatności kartą lub BLIKiem na sumę min. 200 zł.

Pamiętaj jednak, że program poleceń (dzięki któremu można założyć konto z premią 80 zł) będzie dostępny tylko do 30.11.2018 r.

Szczegółowy opis programu poleceń i warunków uzyskania bonusu, wiarygodny kod polecenia, prześwietlenie Konta Jakie Chcę oraz link do promocyjnej strony znajdziesz tutaj.

200 zł za wpływy wynagrodzenia na konto


Kto założy konto w Santander Banku i co najmniej od 1.04.2018 r. konta tam (ani w BZ WBK) nie posiadał, ten teraz może załapać się też na bonusy (do 200 zł) za wpływy wynagrodzenia na konto. Dokładnie są to bonusy po 50 zł, które na Twe konto mogą wpływać przez 4 kolejne miesiące. Więcej na temat tej promocji przeczytasz tutaj.

Krótki przewodnik wzięcia udział w trzech promocjach. Jeśli spełniasz warunki uczestnictwa we wszystkich promocjach to, aby z nich skorzystać i zgarnąć bonusy w każdej z trzech akcji:
 • złóż wniosek za pośrednictwem strony promocji, wykorzystując przy tym kod polecenia oraz wyrażając zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą telefoniczną i elektroniczną;
 • zarejestruj się na stronie promocji "Studenci rządzą!" - tutaj
 • wyślij dyspozycję przelewania wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę za pośrednictwem bankowości internetowej lub infolinii Santander Banku.

Za podrzucenie informacji o promocji "Studenci rządzą!" dziękuję Czytelniczkom: Marcie i Angelinie!

Przydatne dokumenty:

18 komentarzy:

 1. Czy bank jakoś sprawdza czy jest się studentem?? Bo nic takiego nie widzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na to wychodzi że nie. Bo niby trzeba być studentem ale nigdzie nie ma wymogu pokazywania legitymacji, indeksu lub czegoś podobnego.

   Usuń
 2. Jak wygląda otwarcie konta w Santanderze??? Przelew? Kurier?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przelew, kurier albo wideorozmowa.

   Usuń
  2. Gorzej z zamykaniem - wciąż tylko oddział :)

   Usuń
  3. Można przez infolinię albo online w rozmowie z doradcą.

   Usuń
 3. Czy można prosić o ten kod polecenia?:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oto kod: 1000279022
   (można go znaleźć we wpisie prześwietlającym program poleceń)

   Usuń
  2. Ciekawe ile wpada za jedno polecenie?

   Usuń
  3. W podlinkowanym opisie programu poleceń są wszystkie informacje :) Polecający również otrzymuje 80 zł.

   Usuń
 4. Wczoraj znowu nie działały ich bankomaty - to już kolejny raz na przeciągu kilku tygodni.

  OdpowiedzUsuń
 5. czyli trzeba wykonać (jeśli zakładam konto w listopadzie) 10 transakcji w listopadzie + 10 transakcji w grudniu? Czy wystarczy 10 transakcji podczas tych dwóch miesięcy łącznie? np. 2 w listopadzie i 8 w grudniu?

  OdpowiedzUsuń
 6. Cześć, dostałam dziś przelew "stówa na co chcesz" założyłam konto miesiąc temu i spełniłam warunki tylko w 1 miesiącu a nie w dwóch tak jak jest to opisane. Czy to jakiś dodatkowy bonus?

  OdpowiedzUsuń
 7. Otrzymał ktoś 100 zł z tej promocji? Jest już 7 dni po terminie, a kasy na koncie brak.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak w grudniu zrobiłeś płatności to możliwe że dostaniesz nawet 31.01:
   "Nagrodę w wysokości 100 zł bank wypłaci Ci do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków"

   Usuń
  2. Widziałem, ten podpunkt. Transakcje były zrobione w listopadzie. Podejrzewam, że środki z tej promocji są opóźnione podobnie jak te ostatnie 20 zł

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...