Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Vouchery o wartości 200 zł do Circle K za kartę kredytową Mastercard w ING Banku Śląskim

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

22.11.2018

Vouchery o wartości 200 zł do Circle K za kartę kredytową Mastercard w ING Banku Śląskim

Ostatnio zapanowała moda na promocje kart kredytowych.

Promocja karty kredytowej w ING Banku Śląskim - 200 zł do Circle KBo po propozycjach BGŻ BNP Paribas, Santander Banku i Citibanku z ostatnich dni, właśnie pojawiła się kolejna propozycja tego typu. Tym razem ING Bank Śląski daje vouchery o wartości 200 zł do wykorzystania na stacjach Circle K za wyrobienie karty kredytowej Mastercard.

Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba, która od 1.10.2018 r. nie posiada karty kredytowej w ING Banku. De facto trzeba być już jednak klientem tego banku, gdyż wniosek o kartę kredytową objętą promocją z voucherami do Circle K złożyć można wyłącznie przez bankowość internetową Moje ING.
💡 Jeśli nie jesteś klientem ING Banku Śląskiego, sprawdź jak zyskać 190 zł za otwarcie konta Direct z Lwem.

Nagroda. W promocji zdobyć można maksymalnie 4 vouchery o wartości 50 zł każdy, które na stacjach Circle K wykorzystać będzie można najpóźniej do 31.08.2019 r.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji i zgarnąć nagrody:
 • do 6.12.2018 r. złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard w systemie bankowości Moje ING, wpisując we wniosku kod KC181122922 oraz w wyżej wymienionym terminie zawrzyj umowę (możliwe jest to elektronicznie, ale dopuszczalne jest też zawarcie umowy w placówce banku);
 • prawidłowo spłacaj zadłużenie na karcie do dnia, w którym otrzymasz nagrodę; 
 • nie rozwiązuj umowy o kartę i posiadaj ją co najmniej do 31.05.2019 r.
 • od stycznia do kwietnia 2019 r. (w każdym z tych czterech miesięcy) wykonuj kartą min. 5 płatności (na dowolne kwoty).

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek (5 płatności) otrzymasz vouchery o wartości 50 zł każdy. Będą one przekazywane wiadomością w bankowości internetowej w dwóch transzach:
"a) Do 30.03.2019 r. Uczestnik otrzyma maksymalnie 2 vouchery po jednym za każdy miesiąc: styczeń i luty 2019 r., pod warunkiem wykonania w każdym z tych miesięcy 5 transakcji kartą, 
b) Do 30.05.2019 r. Uczestnik otrzyma maksymalnie 2 vouchery po jednym za każdy miesiąc: marzec i kwiecień 2019 r., pod warunkiem wykonania w każdym z tych miesięcy 5 transakcji kartą."

Maksymalny limit na karcie kredytowej o jaki można wnioskować za pośrednictwem bankowości internetowej to 20 000 zł. Pamiętaj też, że suma Twych zobowiązań kredytowych (pożyczek do spłacenia czy limitów kredytowych w koncie) przekroczyć nie może 50 000 zł (powyżej tej kwoty wniosek trzeba by złożyć w oddziale, ale to już nie kwalifikuje do promocji).

Wnioskując o kartę kredytową przez Moje ING, pamiętaj także o wykluczeniu:
"Zastrzegamy, że dochody z tytułu świadczenia macierzyńskiego/rodzicielskiego/ chorobowego i prowadzonej działalności gospodarczej nie są uwzględniane przy wnioskowaniu o kartę kredytową w Systemie Moje ING w ramach Promocji"

Karta kredytowa Mastercard - prześwietlenie oferty


Promocją objęta jest jedynie karta kredytowa Mastercard (choć w ofercie bank ma też nieco tańszą kartę kredytową Visa). Opłata roczna za jej użytkowanie (pobierana z dołu w każdą rocznicę ważności karty) wynosi 50 zł, ale można jej uniknąć jeśli wykonasz płatności na co najmniej 500 zł miesięcznie (a więc 6 000 zł w ciągu roku).

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zachęcam do przeczytania poradnika: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.

Alternatywne promocje


Biorąc pod uwagę udział w powyższej promocji ING Banku Śląskiego, warto uwzględnić, że jeszcze nie tak dawno bank ten potrafił premiować wyrobienie karty kwotą 300 zł (była to premia pieniężna do wykorzystania na dowolny cel). Także alternatywne promocje innych banków w chwili obecnej wyglądają lepiej:
 • 300 zł do wydania w sklepach Biedronka - to kolejna propozycja BGŻ BNP Paribas, który akurat podniósł stawkę - w poprzednich edycjach dawał 200 zł (do Circle K oraz IKEA), a teraz jest o 100 zł więcej;

Za podrzucenie informacji o nowej promocji ING Banku Śląskiego dziękuję Czytelniczce Małgorzacie.

Przydatne dokumenty:

11 komentarzy:

 1. Czyli jak ktoś ma działalność to teraz jest w ogóle wykluczony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o "Moje ING" czyli poprzez serwis transakcyjny, od zawsze w ING jak ktoś chciał wziąć produkt kredytowy jako osoba indywidualna przy dochodzie z własnej DG mógł o niego wnioskować tylko w oddziale. Można tam uzyskać identyczne warunki promocyjne, jednak sam kod promocji może się być inny.

   Usuń
  2. Tym razem regulamin nie daje alternatywy (tak jak to było w poprzednich edycjach promocji karty kredytowej ING Banku Śląskiego) i wniosek może być złożony wyłącznie przez Moje ING. Wcześniej złożenie promocyjnego wniosku było możliwe właśnie w placówkach, jak i na infolinii.

   Usuń
 2. Słabo. Dziękuję, czekam na więcej. Dziś poszedł mój wniosek do BGŻ BNP Paribas.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko dla obecnych klientów, wykluczenie tańszej Visy, wykluczenie ludzi z DG, vouchery do nietanich stacji. Za dużo "ale".

   Usuń
  2. 200 zł za kartę kredytową to obecnie już mało.

   Usuń
 3. A jeżeli mam w innym banku kredyt powyżej 50000 zł, to kwalifikuję się do promocji?

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy jeśli zamknę kartę kredytową przed upływem roku uniknę opłaty rocznej w wysokości 50 PLN? Czy tranzakcjie miesięczne są wówczas wymagane w wysokosci 500 PLN?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...