Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla klientów PKO BP (w tym Inteligo): odbierz bilet do kina za doładowanie telefonu

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

1.11.2018

Promocja dla klientów PKO BP (w tym Inteligo): odbierz bilet do kina za doładowanie telefonu

Promocji dla klientów największego banku w Polsce ostatnio jakby było mniej, niż kiedyś.

Bilet do Cinema City za doładowanie telefonu dla klientów PKO BPAle w końcu się doczekaliśmy. Do wzięcia jest bilet 2D do Cinema City. By go zdobyć, wystarczy doładować telefon za pośrednictwem bankowości internetowej, aplikacji mobilnej lub bankomatów PKO BP.

Dla kogo promocja? Udział wziąć mogą pełnoletni klienci PKO BP (w tym Inteligo), zamieszkujący w Polsce i posiadający numer telefonu pre-paid w jednej z wymienionych niżej sieci komórkowych.

Zasady promocji. By zdobyć bilet:
 • doładuj telefon (Plus na Kartę, Plus Mix, Plush oraz 36i6, T-Mobile, heyah, Orange, NJU MOBILE, Play lub Virgin Mobile) kwotą min. 100 zł za pośrednictwem bankowości elektronicznej (Inteligo, iPKO, IKO, bankomaty).

Promocja trwa od 29.10. do 11.11.2018 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli nagród. A bank przygotował 2 000 biletów, które zamierza rozdać uczestnikom, którzy jako pierwsi spełnią powyższy warunek. O ewentualnym przedterminowym zakończeniu promocji bank ma poinformować na swej stronie internetowej (najprawdopodobniej stanie się to za pośrednictwem podstrony poświęconej akcji, którą znaleźć możesz tutaj).

[Aktualizacja: na stronie banku pojawił się komunikat:
"W związku z wyczerpaniem puli nagród zakończyła się promocja „Kino za doładowanie w PKO Banku Polskim”.]


Nagroda ma zostać przesłana SMSem na numer doładowanego telefonu najpóźniej do 20.11.2018 r. Będzie to kod wymienialny na bilet 2D do sieci kin Cinema City (kod będzie można zrealizować do 31.03.2019 r.).

A na koniec jeszcze (dobra) informacja, która niektórych może szczególnie zainteresować. Zgodnie z regulaminem: "Jeden Laureat może otrzymać w Promocji więcej niż 1 (jedną) Nagrodę".

Dzisiejszy dzień obrodził nowymi wpisami na blogu. Prześwietliłem już 2 promocje ING Banku Śląskiego, który płaci 140 zł za otwarcie Konta Direct oraz 140 zł za konto Mobi (dla młodych). A w praktyce w obydwu tych promocjach można też zgarnąć dodatkowe bonusy (do 80 zł), ale trzeba się pospieszyć z udziałem. Poza tym opublikowałem również przegląd najlepszych lokat i kont oszczędnościowych na listopad.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Darkowi.

Przydatne dokumenty:

11 komentarzy:

 1. To musi być doladowany mój nr telfonu który służy do haseł SMS czy mogę doładować np nr syna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niby jest napisane że uczestnik musi być posiadaczem telefonu prepaid ale z drugiej strony przecież podanie numeru do haseł sms wcale nie świadczy o tym że jesteś jego posiadaczem.

   Usuń
 2. Gdzieś trzeba się rejestrować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli niektórzy mogą być zaskoczeni że w ogóle dostaną bilet?!

   Usuń
 3. Ale to 100 zł trzebaby doładować:(

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwaga .koniec promocji. Limit voucherów wyczerpany .

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwaga .koniec promocji .

  OdpowiedzUsuń
 6. Dostałem voucher ważny do 30 marca 2018!! Wy też macie taki?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...