Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: e-Lokata na nowe środki w Getin Banku: aż 3,9% na 4 miesiące bez utraty odsetek w razie zerwania!

900 zł do Allegro od Citi⭐ 500 zł od: Millennium, BNP Paribas , ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

28.11.2018

e-Lokata na nowe środki w Getin Banku: aż 3,9% na 4 miesiące bez utraty odsetek w razie zerwania!

Getin Bank ponownie zmienił warunki swej lokaty na nowe środki.

Lokata 3,9% dla nowych środków w Getin BankuI choć tę lokatę omawiałem wczoraj, to już dziś poświęcam jej odrębny wpis. Zmian jest bowiem mnóstwo: wyższe oprocentowanie, inna kwota maksymalna oraz inna data wyznaczająca wyliczanie salda "nowych środków". Największa nowość to jednak możliwość zerwania lokaty w dowolnym momencie bez utraty odsetek!

[Aktualizacja: o nowej edycji promocji oprocentowania na lokacie dla nowych środków w Getin Banku przeczytasz tutaj]

e-Lokata na Nowe Środki VII – 3 edycja - główne cechy promocyjnej lokaty po najnowszych zmianach to:
 • minimalna kwota: 500 zł;
 • maksymalna kwota: 1 000 000 zł (pamiętaj jednak, że Bankowy Fundusz Gwarancyjny chroni Twe oszczędności do równowartości 100 000 euro);
 • liczba lokat jakie można założyć: 1; 
 • okres lokaty: 4 miesiące;
 • oprocentowanie: 3,9% w skali roku (stałe; dla nowych środków; z możliwością zerwania lokaty w dowolnym momencie bez utraty odsetek - to nowość, bo we wczoraj opisywanej lokacie jeszcze obowiązywała zasada utraty odsetek w przypadku likwidacji depozytu; wprowadzenie tej opcji dotyczy wyłącznie nowej edycji lokaty, a nie wcześniej założonych).

Lokatę założyć mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci Getin Banku (w bankowości internetowej). By skorzystać z e-Lokaty na nowe środki nie ma potrzeby posiadania, ani zakładania konta osobistego w Getin Banku. Niezbędne jest jednak wpłacenie "nowych środków", którymi dla banku jest nadwyżka środków ulokowanych przez klienta w Getin Banku (na indywidualnych, jak i wspólnych kontach osobistych, oszczędnościowych, rachunkach przejściowych i do obsługi bankowych papierów wartościowych, IKE i lokatach), w dniu przystąpienia do promocji w stosunku do stanu środków na dzień 25.11.2018 r. Dodatkowo dostępna kwota nowych środków jest też pomniejszana o kwotę lokat założonych z nowych środków po 25.11.2018 r

By móc korzystać z promocyjnego oprocentowania 3,9% na lokacie dla nowych środków, pamiętaj również wyrazić zgody na "na użycie przez Bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, (...) oraz (...) na otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną". Nie zgłaszaj też sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku.

Z oferty skorzystać można do 6.12.2018 r. (do tego czasu trzeba złożyć wniosek o lokatę, ale także i wpłacić środki na lokatę).


Przydatne dokumenty:

46 komentarzy:

 1. No i na to czekałem że wprowadzą coś na wzór Idea Banku. Zatem teraz dywersyfikuję i część przenoszę do Getinu a dodatkowo dopłacam kasę z Millenium i Santandera.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cóż za tempo. Przedwczoraj 3,3, wczoraj 3,5, dziś 3,9%. Jutro...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmmm... Oferta jest ważna jeszcze przez tydzień, więc pewnie do tego 6 XII lepiej nie będzie.

   Usuń
  2. Wczorajsze 3,5% też miało być do 6.12. ale zmienili na lepsze.

   Usuń
  3. No to bosko.

   Usuń
 3. Getin cwaniak... Tak będą codziennie cykać dodatkowe procenty..? Ciekawe czy 26-go nazbierali już aż tak dużo lokat na 3,5%...? Ja niestety założyłem i nawet nie mogę zlikwidować, bo jest warunek "kwota nowych środków jest też pomniejszana o kwotę lokat założonych z nowych środków po 25.11.2018 r"
  Załapał się ktoś jeszcze tak niekorzystnie...?

  OdpowiedzUsuń
 4. No i to mi się podoba. Mogliby takie % dać jeszcze na lokacie 12-miesięcznej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Byłoby świetnie. Taką roczną lokatę to bym też chętnie zakładał.

   Usuń
 5. Badanie nowych środków jest tylko w dniu zakładania lokaty? Mogę jutro przelać kasę konta oszczędnościowego bez ryzyka utraty założonej dziś lokaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na lokacie raz. Na koncie oszczędnościowym codziennie.

   Usuń
 6. Wpłaty i wypłaty z lokaty są bezpłatne?

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak w ciągu tych 4 miesięcy bank upadnie to oczywiście dostaniemy zwrot pieniędzy z BFG ale czy wraz z odsetkami z lokaty w tej promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z odsetkami naliczonymi do dnia niewypłacalności banku.

   Usuń
  2. tak, odsetki są liczone do dnia upadku banku

   Usuń
 8. Wyjaśnijcie mi jedną rzecz. Jak na dzień 25 listopada miałem w getinie 10 tys na 3,5proc i teraz założę lokatę np na 50 tys to jak te środki będą oprocentowane ??? 10 tys na 3,5 i 50 na 3,9 czy jakoś inaczej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 10 tys musisz zostawić na KO i będziesz mieć dalej 3,5% a 40 tys. założysz na lokacie 3,9%

   Usuń
  2. Cała nadwyżka w stosunku do stanu z 25.11.2018 zbiera 3,9% czyli w tym przypadku to jest 50K, a nie 40K.

   Złotówa, czyżbyś przestał monitorować wpisy na swoim własnym blogu? Ludzie wprowadzają innych w błąd!

   Usuń
  3. Zapewne przedmówca (z 28 listopada 2018 17:49) coś źle zinterpretował lub zamiast 50 napisało się 40 tys.

   Jeśli kwota 50 000 zł będzie dopłacona (czyli łącznie będzie teraz w banku 60 000 zł) to 10 tys. zł pozostanie na 3,5%, a wpłaconą kwotę 50 000 zł można zasilić lokatę 3,9%.

   Usuń
 9. ja zrobiłem tak miałem sume kasy na koncie oszczednosciowym u nich na 3proc zaraz konczylo mi się oprocentowanie to zadzwoniłem do nich na infi i dali mi 3,9 na 3 miesc lokate

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie mam konta osobistego, co z lokata po 4 miesiącach? Kwota z odsetkami wraca no konto z którego były wpłacone?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasa wraca na konto z którego wpłacisz

   Usuń
  2. Tak, ale w szczegółach założonej już lokaty możesz kliknąć "edytuj" i zmienić numer konta.

   Usuń
 11. 23 -go wpłaciłam na oszczędnościowe. Jak rozumiem teraz już nie mogę tego wrzucić na lokatę na 3,9. Czy da się coś zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie da się. Chyba że wpłacisz nowe środki. Nadwyżkę ponad kwotę z 25-go.

   Usuń
  2. jak się nie da!!!, wczoraj mi zrobili na infolinii 3,9% na 3 miesiące, jak chce na 4 to mogę jeszcze zalozyc :)

   Usuń
  3. Tylko dlatego, że Idea daje na Beztroskiej 3,9% na 3 miesiące.

   Usuń
 12. No to dziś transfer środków z mego konta oszczędnościowego w Getinie gdzie mam 3,5% na lokatę u żony. Będzie 3,9%. Gra warta świeczki bo wyjdzie 100 zł więcej :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Chyba też tak zrobię tylko czy na taka lokaate może być wpływ z innego konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, z innego konta w innym banku :)

   Usuń
 14. W środę, należące do biznesmena Getin Noble Bank i Idea Bank poinformowały, że w trzecim kwartale nie wypracowały ani złotówki zysku. Netto straciły 14 i 32 mln zł. Do tego od dłuższego czasu ich kapitalizacja na giełdzie spada!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sytuacja taka jest od dłuższego czasu. Powód? Podatek bankowy. Kto ma/wykazuje* straty ten podatku nie płaci.

   *niepotrzebne skreślić

   Usuń
  2. A to Bankobranie jest teraz blogiem o tematyce giełdowej? Co powyższy komentarz ma wspólnego z lokatą, której poświęcony jest wpis?

   Usuń
 15. złożyłam wypowiedzenie konta, a teraz chcałabym tę lokatę założyć w bankowości inter. Jutro mają zamknąć konto, co zrobić, żeby nie zamknęli, da się jakoś na stronie?

  OdpowiedzUsuń
 16. Ja mam podobnie: jestem w okresie wypowiedzenia i chciałbym założyć lokatę w wersji "bez konta". Jak to zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zakładasz lokatę z konta ale później zmieniasz w jej parametrach nr rach. do zwrotu środków.

   Usuń
 17. niezły pomysł, może faktycznie getin wpadł na dobry pomysł.

  OdpowiedzUsuń
 18. A mnie wkurzają te zgody marketingowe, niestety przy zakładaniu się nie zgodziłem. Taką lokatę zerwałem i założyłem nową już ze zgodami, ciekawe czy mi zaliczą jako promocyjną. Zdecydowanie lepszy jest Idea bank, tam nie ma haczyków ze zgodami, nowymi środkami itp.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale najlepsze jest że tych zgód jednak nie wykorzystują i nie dzwonią.

   Usuń
 19. Ja zgody dla banku (i dla grupy kapitałowej) miałem już wyrażone więc zbędnej dla założenia promocyjnej lokaty zgody marketingowej dla podmiotów z bankiem współpracujących nie wyrażałem. Mogliby sobie darować podkładanie niepotrzebnych zgód marketingowych klientowi pod nos w trakcie zakładania lokaty, bo w końcu wszyscy od nich uciekną.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie, ja się na tym zatrzymałam, bo nie byłam w końcu pewna, czy trzeba zaznaczyć te zgody czy nie, skoro je tak właśnie pod nos podtykają. Tym bardziej, że - chociaż zostawiłam je tak jak były, czyli "na nie" - to w SMSie potwierdzającym operację pojawiło się info o ich zmianie.

   Usuń
  2. Zgody marketingowe – oznaczają łącznie: 1) zgodę Uczestnika na użycie przez Bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, o której mowa w art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne oraz 2) zgodę Uczestnika na otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną.

   Tak to jest rozpisane w regulaminie. Osobiście dla spokoju ja zawsze zaznaczam wszystkie zgody a później (po promocji/lokacie) wycofuję.

   Usuń
  3. W zakładce "Ustawienia --> Zgody marketingowe" są wyodrębnione 4 kategorie zgód, ja rozumiem, że wystarczy zaznaczyć 2 pierwsze, które w tamtym miejscu nazywają się "Zgoda na marketing SMS i telefoniczny Banku" oraz "Zgoda na marketing elektroniczny Banku".

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Aż tyle do wzięcia za konto osobiste w ING jeszcze nigdy nie było. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 500 zł. Względem poprzedni...