Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 100 zł na zakupy w H and M za kartę kredytową w Santander Banku w promocji dla młodych (18-27 l.) + nawet 400 zł za konto osobiste

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

20.11.2018

100 zł na zakupy w H and M za kartę kredytową w Santander Banku w promocji dla młodych (18-27 l.) + nawet 400 zł za konto osobiste

Promocyjna ofensywa Santander Banku trwa w najlepsze.

Bony H&M o wartości 100 zł za kartę kredytową w Santander BankuBank właśnie odpalił kolejną okazję do bankobrania. Tym razem premiowane jest wyrobienie karty kredytowej Visa. Do wzięcia czekają 2 bony o wartości 50 zł każdy, które wykorzystać można w sklepach H&M. A przypomnę, że zakładając konto w tym banku, młodzi mogą zyskać jeszcze nagrody o łącznej wartości aż 400 zł!

Dla kogo promocja "Łap voucher i leć na zakupy do H&M"? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie ukończyła jednak 27 lat, a także od 1.08.2018 r. nie posiadała głównej karty kredytowej w Santander Banku (wcześniej BZ WBK).

Zasady promocji z bonami do H&M. By wziąć udział w akcji, najpóźniej do 31.01.2019 r.:
 • zarejestruj się na stronie promocji, akceptując przy tym regulamin akcji;
 • złóż wniosek o kartę kredytową (Visa Silver Akcja Pajacyk lub Visa Platinum) w Santander Banku i zawrzyj umowę;
 • wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz bon do H&M o wartości 50 zł. Możesz jednak otrzymać i drugi taki bon. By tak się stało:
 • w ciągu miesiąca kalendarzowego, w którym została założona karta kredytowa oraz w miesiącu kolejnym wykonaj łącznie 10 płatności kartą (można je wykonywać w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie).

Choć dostępność promocji została zaplanowana do końca stycznia przyszłego roku, to na uwadze należy mieć możliwość wcześniejszego zakończenia akcji w przypadku wyczerpania puli nagród. A bank przygotował ich 3 800 sztuk (2 x 50 zł).

Nagroda bądź nagrody zostaną przekazane elektronicznie w formie kodu, który bank prześle mailem do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania danego bonu. Do momentu ich otrzymania należy nadal posiadać kartę kredytową wyrobioną w promocji. Bony mają być ważne do 5.10.2020 r.

Karty kredytowe w Santander Banku - prześwietlenie oferty


W promocji wyrobić można kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk lub Visa Platinum. Opłata roczna za pierwszą z tych kart wynosi 90 zł, a za kartę Visa Platinum aż 500 zł. Na szczęście jednak można tego kosztu uniknąć. By tak się stało, wystarczy wykonać 10 transakcji (z wyjątkiem przelewów z rachunku karty kredytowej) w ciągu 3 miesięcy od dnia podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu karty (warunek ten spełnisz, jeśli wykonasz 10 płatności na potrzeby uzyskania drugiego z bonów do H&M).  W kolejnych latach bank już nie pobiera opłat rocznych, ale miesięczne. Wynoszą one: 7,50 zł dla karty Visa Silver Akcja Pajacyk oraz 42 zł w przypadku karty Visa Platinum. Jednak i tutaj jest możliwość uniknięcia tych opłat (warunki dla obydwu kart są takie same) - w poprzednim miesięcznym cyklu rozliczeniowym wykonać należy min. 10 płatności kartą na dowolne kwoty.

W przypadku kart kredytowych z logo Santander Banku trzeba też pamiętać o jeszcze jednej opłacie - to 15 zł za wznowienie karty (bank pobiera tę opłatę, gdy wysyła nowy plastik; z tego co kojarzę ważność karty w Santanderze to 4 lata).

Zyskaj do 400 zł z kontem w Santanderze


Bony o wartości 100 zł do H&M to jednak nie wszystko co można zyskać, stając się klientem Santander Banku. Zakładając konto osobiste, można bowiem skorzystać z kumulacji promocji. A do wzięcia są:
 • voucher do Pyszne.pl o wartości nawet 100 zł;
 • bonusy pieniężne na sumę 200 zł za zapewnienie wpływów na konto;
 • 2,7% dla oszczędzających na koncie oszczędnościowym;
 • bonus 100 zł za płatności mobilne dla studentów.

Wszystkie te promocje łączą się ze sobą, dzięki czemu zdobyć można łącznie 400 zł (a z kartą kredytową wyjdzie nawet 500 zł). Prześwietlenie promocji konta znajdziesz tutaj (z udziałem nie ma jednak co zwlekać, bo akcja z voucherami do Pyszne.pl dostępna jest już tylko do 23.11.2018 r. - to czas w którym zawrzeć trzeba umowę).


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

5 komentarzy:

 1. Najpierw wnioskować o konto czy kartę kredytową? Kolejność ma znaczenie?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe czy jeszcze obowiązują zasady jak kiedyś z kartą kredytową dla studenta czyli na oświadczenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytałem o to w banku i niestety wygląda na to że tej oferty już nie ma. A szkoda bo kiedyś brat skorzystał.

   Usuń
 3. Czy o kartę kredytową można zawnioskować w bankowości internetowej - "karata kredytowa na KLIK"?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...