Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku Money manii 16 (z kontem w EnveloBanku): czas uzupełnić dane do wypłaty premii!

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

24.11.2018

Uczestniku Money manii 16 (z kontem w EnveloBanku): czas uzupełnić dane do wypłaty premii!

Nadszedł już czas finalizacji udziału w 16. edycji Money manii.

Finalizacja Moeny manii 16 z premią 100 zł za konto w EnveloBankuA to oznacza, że osoby, które założyły EnveloKonto, teraz muszą zareagować na maile od organizatora i uzupełnić dane niezbędne do wypłaty bonusu 100 zł na start.

Promocja była dostępna w okresie od 4. do 30.09.2018 r. i szczegółowo jej warunki oraz przebieg opisywałem tutaj. Dziś jednak przypomnę co najważniejsze. A należało:
 • zarejestrować się na stronie promocji i złożyć wniosek o EnveloKonto wraz z wydawaną do niego kartą i dostępem do bankowości internetowej;
 • do 19.10. zawrzeć umowę z bankiem;
 • do 12.11. wykonać min. 3 płatności kartą na łączną kwotę co najmniej 100 zł. 

Kto te warunki spełnił, najpóźniej do 21.11. powinien otrzymać maila powiadamiającego o przyznaniu bonusu 100 zł. Do 28.11. należy zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane niezbędne do wypłaty premii (podać należy numer rachunku konta założonego w promocji). Jego wypłata ma nastąpić do 30.11.2018 r. (do tego też momentu należy posiadać EnveloKonto wraz z aktywną kartą).

Brak maila od Money manii? Co robić?


W tej promocji pojawiło się wyjątkowo dużo sygnałów dotyczących braku maila. W wielu przypadkach na szczęście okazało się, że wiadomość wpadła do spamu. Jeśli i Ty ciągle wyczekujesz maila od organizatora, to sprawdź właśnie takie zakładki w swej skrzynce mailowej, jak "spam", "wiadomości-śmieci", "oferty" lub "inne". Jeśli i tam maila nie będzie, możesz zalogować się na stronie promocji - jeżeli uzupełnienie danych w edycji dotyczącej akcji promocyjnej z EnveloKontem będzie możliwe, to wszystko powinno być w porządku (poza dotarciem maila). Ostatecznie możliwe jest złożenie reklamacji. A zgodnie z regulaminem proces reklamacyjny wygląda następująco:
"1. Reklamacje dotyczące spraw związanych z Promocją należy składać do Organizatora na adres email: moneymania@totalmoney.pl
2. Reklamacje rozpatrywane będą niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 (trzydziestu) dni kalendarzowych od dnia ich otrzymania. Odpowiedź w sprawie reklamacji zostanie przesłana na adres e-mail wskazany podczas zakładania Profilu Uczestnika. 
3. Reklamacja powinna zawierać: imię i nazwisko, adres e-mail, numer Wniosku Internetowego (podany w wiadomości email automatycznie wysłanej po wysłaniu Wniosku Internetowego) oraz szczegółowy opis problemu będącego podstawą reklamacji. 
4. W przypadku uznania reklamacji, której przedmiotem był brak wypłaty Premii, Premia zostanie przekazana na EnveloKonto w ciągu 10 dni od daty uzupełnienia przez Uczestnika w Profilu Uczestnika danych (...)"

Na czym zarabiać obecnie?


Jeśli spodobał Ci się taki sposób zarabiania na promocjach bankowych, sprawdź aktualnie najkorzystniejsze i najpopularniejsze propozycje banków:
 • 200 zł za konto w Banku Millennium - ta okazja do bankobrania kończy się już lada moment, bo w poniedziałek (26.11.); warto z niej skorzystać, bo to powtórka z rekordowego bonusu na start, jaki wypłaca ten bank (wcześniej nigdy aż tyle nie płacił i to w dodatku przy aż tak prostych warunkach do spełnienia);

22 komentarze:

 1. Masakra, a ja zamiast trzech translacji zrobiłem jedna na 100 zł i z premii nici

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Glowa do gory- uda sie nastepnym razem !Powodzenia. A tak na marginesie wie ktos czy mozna miec Konto envelo bez posiadania karty (obojetnie czy zamknieta, zastrzezona, nieaktywna) czy wtedy Konto pozostanie neodplatne przy spelnieniu warunku zasilenia kwota min. 1000 zl na miesiac? Fakt oni nie Maja BLIKA, ale mozna by Konto zasilic poprzez wplate w oddziale lub placowke poczty (co jest darmowe)i uzyc np. do oplaty rachunkow itp

   Usuń
  2. Konto jest darmowe; wpływ 1000 zł i min. jedna transakcja kartą to warunki bezpłatności karty. Ogólnie fajne konto i właściwie brak BLIKa jest jedynym minusem Envelo.

   Usuń
 2. Czyli po zastrzeżeniu karty i pozostawieniu samego konta jest ono absolutnie bezpłatne ( bez comiesięcznego zasilania ) ?

  OdpowiedzUsuń
 3. czy ktoś już otrzymał 100 na konto ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Dostałem informację od organizatora, z której wynika, że dziś mają być wykonane przelewy premii. Jednak ciągle ok. 100 osób nie podało swego numeru konta! W związku z powyższym organizator raz jeszcze ma do tych osób wysłać maile, przypominające o konieczności uzupełnienia danych.

  OdpowiedzUsuń
 5. Faktycznie, dostałam maila przypominającego o wpisaniu numeru konta (miałam na to 7 dni od dnia wysłania maila tj. od 28.11). Mail był w SPAMIE - gdybym tu nie zajrzała z ciekawości szybko bym go nie znalazła, bo nie zaglądam do SPAMU... Konto uzupełnione, czekam na kasę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do mojego poprzedniego komentarza - nadal brak wpłaty od nich :/ Prawie dwa tygodnie minęło i cisza.

   Usuń
  2. Niemal w każdej promocji ktoś musi mieć jakiś problem - takie życie.

   Usuń
 6. U mnie na koncie zero.Na Moneymania widnieje status:Premia przyznana,chociaż żadnych powiadomien nie otrzymałem

  OdpowiedzUsuń
 7. Suki, nie zapłacili, chociaż mieli to zrobić najpóźniej do 30.11 !!!

  OdpowiedzUsuń
 8. No i 30 sie konczy (sesje elixir tez) a 100 zl jak nie bylo tak nie ma.I to pomimo uzupelnienia danych tak u mnie jak i kumpla. Barak takze maila przypominajacego co oznacza ze warunki byly spelnione.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie dostałem, mimo, że mam status "przyznana premia" i uzupełniłem nr konta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z informacji jakie rano uzyskałem od organizatora (mój komentarz z godz. 10:18) wynika, że dziś przelewy miały wyjść. Jeśli tak się stało, a pieniądze nie zdążyły dziś wpłynąć (najpewniej przelew był wykonany z innego banku), to powinny wpłynąć najpóźniej w poniedziałek przed południem.

   Jeśli do tego czasu ich nie będzie, będę dopytywać (choć mam nadzieję, że takiej potrzeby nie będzie).

   Usuń
  2. niby ok zadna tregedia jesli pozniej przeleja, ale jednak 30 to 30, warunek to warunek, rzetelna fima postaralaby sie o to zeby przelewy dotarly chocby ostatnia sesja elixir a wiec godz. 17.30 lub przynajmniej rozeslac maile co nie jest chyba trudne z informacja o np. problemach technicznych.

   Usuń
 10. Traf chciał że termin wypłaty trafił się w piątek wiec trzeba czekać do poniedziałku. Pisanie reklamacji już to pewnie strata czasu bo pewnie kasa będzie w poniedziałek

  OdpowiedzUsuń
 11. Cześć,

  a wiesz może co w sytuacji, gdy nie mogę się zalogować na swoje konto na moneymania? Próbowałam się logować na różnych przeglądarkach, ale za każdym razem mam komunikat, żeby wprowadzić prawidłowy adres e-mail. A wprowadzam poprawny.

  Mógłbyś wesprzeć radą, proszę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć! Zgłoś ten problem na moneymania@totalmoney.pl (od razu może tam podając już numer rachunku).

   Usuń
 12. 100zł-premia Totalmoney wpłyneła na konto

  OdpowiedzUsuń
 13. Dziś wpłynęła premia. Z poślizgiem ale ważne że jest.

  OdpowiedzUsuń
 14. A ja dałem d... I po premii. Pora usunąć tam konto

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...