Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij premię 100 zł za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku + moneyback + 3% dla oszczędności

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

30.11.2018

Zgarnij premię 100 zł za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku + moneyback + 3% dla oszczędności

Wystartowała nowa promocja konta osobistego w Alior Banku.

Premia 100 zł za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku
A to daje okazję na uzyskanie premii 100 zł za otwarcie konta, z którym na co dzień można też zdobywać zwroty za płatności, a także (ale to już opcja dla zainteresowanych) uzyskać promocyjne oprocentowanie (3%) na koncie oszczędnościowym gwarantowane aż do końca 2019 roku!

Dla kogo promocja? Uczestnikiem akcji z premią 100 zł na start może być osoba, która nie posiadała konta (ROR w PLN lub walutowego) w Alior Banku oraz Kantorze Walutowym Alior Banku, a także Karty Kibica po 15.11.2016 r.

Posiadanie innych produktów (np. konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego) w Alior Banku nie wyklucza możliwości udziału w promocji.

Nagrody. Czy to premia 100 zł za konto w Alior Banku na start, czy zwroty za płatności są bonusami pieniężnymi, które trafią na Twe konto. Środki te możesz więc wykorzystać jak chcesz (wydać, przelać lub wypłacić).

Zasady promocji. By zgarnąć gwarantowaną premię 100 zł na start:
 • do 31.12.2018 r. zarejestruj się na stronie promocji (podczas rejestracji wystarczy jedynie zaakceptować regulamin, a więc zaznaczyć trzecie okienko; zgody na otrzymywanie informacji handlowych są dobrowolne) i w kolejnym kroku, na tej samej stronie złóż wniosek o konto w Alior Banku wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą;
 • składając wniosek wyraź zgodę na ujawnienie przez bank organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową (wyłącznie w zakresie niezbędnym do zweryfikowania faktu złożenia wniosku na stronie promocji i spełnienia warunków uprawniających do uzyskania premii);
 • w ciągu 30 dni od złożenia wniosku zawrzyj z bankiem umowę;
 • w ciągu 60 dni od otwarcia konta:
  • zapewnij wpływ na konto na łączną sumę min. 1 000 zł oraz 
  • wykonaj co najmniej 3 płatności kartą wydaną do konta lub BLIKiem na dowolne kwoty (tak, by transakcje w tym terminie zdążyły się zaksięgować na koncie).

I to już wszystko. O przyznaniu premii organizator powiadomi Cię mailem najpóźniej do 30.04.2019 r. Wtedy też w ciągu 5 dni roboczych od otrzymania powyższej wiadomości, niezbędne będzie zalogowanie na stronie promocji i uzupełnienie numeru rachunku konta założonego w Alior Banku - na ten właśnie rachunek wpłynie premia (ma to nastąpić w ciągu 14 dni roboczych od daty wspomnianej wcześniej wiadomości o przyznaniu premii). Do momentu wypłaty premii nie wypowiadaj umowy o konto, ani o kartę wydaną do konta.

Wykonując 3 płatności na potrzeby promocji, pamiętaj, że nie zaliczą się do nich transakcje wykonane w  miejscach, w których terminal ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (kod MCC wskazuje na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
"[7995] - kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, [8999] - profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska); [4111] - m.in. usługi transportowe; [6012] - instytucje finansowe; [6211] - brokerzy ubezpieczeniowi; [6051] - przekazy pieniężne w instytucjach finansowych [4829] - internetowe przekazy pieniężne; [4900] - narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne" (pisownia oryginalna).

Konto Jakże Osobiste - prześwietlenie oferty


Charakterystyka konta zakładanego w Alior Banku na potrzeby promocji to:
 • 0/10 zł za prowadzenie konta - opłata miesięczna nie jest pobierana jeśli:
  • na konto w danym miesiącu wpłynęła jednorazowo kwota min. 1 500 zł lub 
  • gdy posiadacz konta nie ukończył 26 lat;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0/5 zł - opłata miesięczna za posiadanie karty nie będzie pobrana, jeśli w danym miesiącu rozliczone zostaną płatności kartą na sumę min. 300 zł;
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Alior Banku; 2,50 zł za każdą wypłatę gotówki w innych bankomatach (w tym sieci Euronet).

Do udziału w promocji z premią 100 zł kwalifikują wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem strony promocji. W takiej sytuacji umowę zawrzesz za pomocą przelewu weryfikacyjnego z własnego konta w innym banku (ważne przy tym, by dane wprowadzone przez Ciebie we wniosku zgadzały się z tymi, które pojawią się przy przelewie), za pośrednictwem kuriera albo podczas wideorozmowy z konsultantem banku.

Posiadając Konto Jakże Osobiste w Alior Banku będziesz mieć możliwość wyboru dodatkowych korzyści. Włączyć możesz sobie:
1) Bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce 
2) Program Mastercard Priceless Specials 
3) Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym 
4) Bezpłatne bankomaty za granicą 
5) Limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni 
6) Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem 
7) Ubezpieczenie w podróży za granicą 
8) Pomoc w nagłych wypadkach - pakiet assistance 
9) Pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych 
10) Pakiet bezpłatnych powiadomień 
Pamiętaj jednak, że tylko dwie z takich korzyści są darmowe. Korzystanie z każdej kolejnej będzie kosztować 3,50 zł miesięcznie. Z punktu widzenia bankobiorcy, czyli osoby chcącej czerpać maksimum faktycznych korzyści, najlepszym wyborem wydaje się być włączenie zwrotów za płatności zbliżeniowe oraz podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Z tego też względu te opcje szczegółowiej opisuję poniżej (o pozostałych poczytać możesz tutaj).

Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem


Moneyback możesz uzyskać za płatności w sklepach stacjonarnych z Android Pay, Apple Pay, HCE (czyli zbliżeniowo aplikacją banku) oraz BLIKiem (a więc z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu). Alior Bank zwraca 1% transakcji wykonanych w taki sposób, a miesięcznie zyskać można do 20 zł (co w rok dać może nawet 240 zł). Pamiętaj jednak, że i tu obowiązuje wykluczenie niektórych kodów MCC (o których wspominałem już wyżej, przy okazji opisu wytycznych dotyczących transakcji na potrzeby uzyskania premii 100 zł na start).

Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym 


Osoby posiadające Konto Jakże Osobiste mogą też uzyskać bardzo dobre (jak na obecne czasy) oprocentowanie. Stawka 3% w skali roku na koncie oszczędnościowym dla kwoty do 20 000 zł gwarantowana jest aż do 31.12.2019 r. Szczegółowe zasady oprocentowania znaleźć można w tabeli oprocentowania:
Konto oszczędnościowe 3% dla osób posiadających Konto Jakże Osobiste w Alior Banku

💡 A na koniec przypomnę, że równolegle dostępna jest też promocja konta firmowego w Alior Banku, w której osoby prowadzące działalność gospodarczą zgarnąć mogą bardzo duże pieniądze i półroczną cyfrową prenumeratę Pulsu Biznesu. Sprawdź szczegóły >>


Przydatne dokumenty:

78 komentarzy:

 1. Czy posiadanie ROR w T-Mobile Usługi Bankowe po 15.11.2016 wyklucza z promocji (konto zamknięte w lutym 2018)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie też by mnie to interesowało. Z tym, że ja obecnie w TMUB mam konto i kartę kredytową.

   Usuń
  2. Klienci T-Mobile Usługi Bankowe (nawet obecni) mogą brać udział w powyższej promocji konta w Aliorze (potwierdzone u źródła).

   Usuń
  3. No to super

   Usuń
  4. A jak założyłem konto firmowe w Aliorze dosłownie wczoraj bo w promocji?

   Usuń
  5. Konto firmowe nie wyklucza z promocji konta osobistego.

   Usuń
 2. Konto oszczędnościowe muszę otwierać czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto oszczędnościowe jest dobrowolne.

   Usuń
 3. We wniosku jest trochę zgód. Które trzeba zaznaczyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie "Zgarnij Premię z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku – 2 edycja" wymagana jest jedynie zgoda na ujawnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową - na szczęście jej przegapić się nie da, bo bez niej nie da się dalej przejść (wniosek wymaga jej zaznaczenia). Reszta zgód dobrowolna (jeśli ktoś chce korzystać z Korzyści, to musi zaakceptować regulamin).

   Usuń
  2. Złotówa, a czy w poprzedniej edycji również nie można było złożyć wniosku bez wyrażenia tej zgody?

   Usuń
  3. W poprzedniej edycji chyba było tak samo.

   Usuń
  4. Złotówa, czy ta zgoda jest wyrażana w trakcie składania wniosku już na stronie należącej do Alior czy należącej do organizatora?

   Usuń
  5. Już we wniosku. Nie przeoczysz bo jak nie zaznaczysz to wniosek dalej nie przepuści.

   Usuń
 4. Jedno z najdroższych i najbardziej obwarowanych kont. Nie dość, że wymagają wpływu miesięcznego w wysokości aż 1500 zł (Millennium i Envelo: 1000 zł, Pekao - 500 zł), to jeszcze istnieje konieczność wydania 300 zł kartą. Powinno być albo jedno, albo drugie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W poprzedniej edycji Bonnier tak sformułował warunki, że kartę można było zastrzec natychmiast po wykonaniu i rozliczeniu trzech transakcji :)

   Usuń
 5. Czyli bycie kibicem Reprezentacji Polski się nie opłaca, mimo że nigdy z tych kart (moja i syna) nie korzystałam :(

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy można otworzyć ww. konto przelewem weryfikacyjnym z np. mBanku?

  OdpowiedzUsuń
 7. czy po wykonaniu 3 płantności jak w poprzedniej edycji można zlikwidować karte- utrzymujac konto i spełniając warunek 1500 celem unikniecia opłat - bez wplywu na nagrodę ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej promocji konto i kartę nalezy posiadać aż do czasu wpływu nagrody.

   Usuń
  2. Konieczność posiadania karty do momentu wypłaty sprowadza opłacalność tej promocji niemal do zera.

   Usuń
  3. Regulamin w p. II.5.3 wyraźnie określa warunek utrzymania ważności konta i karty do chwili wypłaty nagrody. W poprzedniej edycji piszący regulamin najwyraźniej o tym zapomniał :)

   Usuń
 8. A to zakładam :) W Aliorze jeszcze nic nie miałem.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jeśli posiadam kredyt w Alior Banku,to czy mogę brać udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem wykluczyć może jedynie konto (PLN lub walutowe), Kantor Walutowy Alior Banku oraz Karta Kibica. Inne produkty nie powinny być przeszkodą :)

   Usuń
 10. Czy to konto można otworzyć przelewem z innego konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, we wniosku do wyboru jest przelew, kurier oraz wideorozmowa.

   Usuń
  2. Właśnie usiłowałam założyć konto i do wyboru mam tylko opcje kurier lub wideorozmowę (niestety pojawił się problem z nawiązaniem połączenia, więc ostatecznie nie udało mi się otworzyć konta).

   Usuń
  3. Niemal nikomu nie udaje się założyć u nich konta przelewem z innego banku i na odwrót. Czy to efekt tzw. 're-polonizacji'?

   Usuń
  4. To ciekawe. W piątek to sprawdzałem i na ostatnim etapie była możliwość wyboru jednego z trzech sposobów zawarcia umowy. Teraz są dwa (kurier lub wideo weryfikacja). Przypuszczalnie może to chwilowe wyłączenie usługi (co w weekendy w bankach często się zdarza).

   Usuń
 11. Posiadanie konta w alior kantorze walutowym wyklucza z promocji ?

  OdpowiedzUsuń
 12. Usiłowałem dziś otworzyć takie konto poprzez wem.stronę. Odzwoniono do mnie z banku z informacją,że nie mają takiej promocji z nagrodą 100 zł.(odesłalem do źródła) ale konto oczywiście otoworzyć mogą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie do końca rozumiem o co chodzi "poprzez wem.stronę"? Wewnętrzną? Do promocji z premią 100 zł kwalifikują wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem strony promocji.

   A to, że pracownikom (infolinii czy oddziałów) zdarza się nie wiedzieć o promocjach, to nie nowość (poniekąd można i to zrozumieć, bo tym na co dzień się nie zajmują, gdy promocja tam nie jest dostępna; choć dobrze by podjęli nieco wysiłku w potwierdzeniu klientowi, że jednak promocja istnieje). Dlaczego tak się dzieje wyjaśniam w FAQ tutaj. Najważniejsze, że kto ma wiedzieć, ten wie (czyli dział odpowiedzialny za promocję i weryfikację spełnienia warunków).

   Usuń
 13. Czy to prawda, że wpływ wynagrodzenia znosi opłatę za 'prowadzenie' tego konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Swego czasu w ofercie Alior Banku były konta, które wymagały wpływu wynagrodzenia celem uniknięcia opłaty. W przypadku Konta Jakże Osobistego (czyli tego w powyższej promocji) takiego wymogu już na szczęście nie ma. Wpływ może być np. z własnego konta w innym banku (z dowolnym tytułem; wynagrodzenie od pracodawcy to nie musi być).

   Usuń
  2. Alior od niedawna wysyła oferty na e-mail z taką właśnie propozycją czyli albo jednorazowy wpływ 1500 zł albo wynagrodzenie - obie formy wpływu znoszą opłatę za to konto.

   Usuń
 14. Czy jest możliwe zamykanie kont w Alior poprzez dyspozycję złożoną w bankowości?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możliwość złożenia takiej dyspozycji istnieje, ale podobno oni to ignorują.

   Usuń
  2. Ja kiedyś zamykałem w oddziale nieużywane KO z zerowym saldem, które odziedziczyłem po Meritum i też nie zamknęli na czas czyli po 30 dniach. Konieczna była druga wizyta w tym samym oddziale!

   Usuń
 15. Zastanawiam się z jakiego powodu ta oferta zasługuje na 4* :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najwyżej 1,5* mając na uwadze konieczność miesięcznego obrotu 300 zł kartą!

   Usuń
 16. jak wydam 300 zł przez gpay lub aplikację banku to jestem zwoloniony z opłat za kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak przez Google Pay to tak bo to ciągle ta sama karta co plastikowa tylko podpięta w apce.

   Usuń
 17. 28 listopada zamknąłem konto.
  To się nie załapię.

  OdpowiedzUsuń
 18. Są gdzieś dostępne dokumenty OWU dla tych korzyści ubezpieczenie i assistance zanim otworzymy konto? strony Aliora pokazują tylko link do TOiP oraz ogólnego regulaminu korzyści, z którego nic nie wynika konkretnego

  OdpowiedzUsuń
 19. Dzisiaj składałem wniosek i aby założyć konto były opcje do wyboru : kontakt z konsulatem, zadzwonienie samemu na infolinię, zalogowanie sie do bankowośći Alior, placówka

  OdpowiedzUsuń
 20. zadzwoniłem do nich pani zadała kilka pytań i kazała przez maila wysłać scan dowodu i wten sposób zostanie założone konto ale jaką mam pewność że dostanę te 100 zł może ona założyła mi porostu konto tak od siebie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie od siebie tylko raczej od banku :)

   Usuń
 21. Kliknąłem w link podałem dane i wyskoczył komunikat że mam czekać na tel. I tak czekam już 4 dzień chyba i nic, jak klikam ponownie w link to piszą że jestem zalogowany i że dziękują za rejestrację i udział w promocji... Nie wiem co mam zrobić bo nikt nie dzwoni

  OdpowiedzUsuń
 22. Założyłem konto ale jest problem którego się nie spodziewałem robie perwsze logowanie do konta i nie przychodzi mi sms z hasłem na pierwsze log. dzwonię do banku i mówią że aby odblokować bankowość internetową do konta trzeba odwiedzić oddział a ja najbliższy oddział mam 60km więc gdzie sens i logika tyle gnać aby odblokować konto bo przez tel się nie da

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest to ostatnio dość nagminne, a niektórym nawet 'znikają' dane z wniosku jak np. nazwisko panieńskie matki :)

   Usuń
 23. z czasem zadzwonią ale można też samemu zadzwonić do nich

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zastanawiam się tylko czy mogę teraz (jestem już zarejestrowany) iść do banku i po prostu założyć konto i będę brał udział w promocji?

   Usuń
  2. Sama rejestracja nic nie da. Wniosek musi być złożony na stronie promocji i dla tego wniosku musi być podpisana umowa.

   Usuń
 24. W jaki sposob mozna potem zlikwidowac konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko oddział, gdyż zamykanie przez złożenie dyspozycji w bankowości to fikcja, a dzwonienie na infolinię wymaga nieludzkiej cierpliwości. Do tego dochodzi również zamkniecie umowy ramowej, a to jest robione tylko w oddziale.

   Usuń
  2. Ja zamknąłem online bez problemu.

   Usuń
  3. Moją dyspozycję zamknięcia konta zignorowano. Reklamowałem, co również zignorowano. Wniosek - tylko oddział.

   Usuń
 25. Cześć! Chciałem zapytać czy zalozenie i prowadzenie konta oszczednosciowego z oproc.3% cokolwiek kosztuje? Nie liczac wyplat, bo tu rozumiem - 1 darmowa w miesiacu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jako tzw. korzyść - nie.

   Usuń
  2. KO jako tzw. korzyść jest darmowe.

   Usuń
 26. Czy jeżeli kartę otrzymałem dopiero trochę ponad tydzień temu to muszę wykonać transakcje kartą na kwotę 300 zł, czy może tak jak w ING w pierwszym miesiącu jest się z tego obowiązku zwolnionym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zależy kiedy umowa zawarta. jak w grudniu to musisz w styczniu płatności zrobić

   Usuń
  2. Wniosek złożyłem w grudniu, ale umowę podpisałem dopiero w styczniu.

   Usuń
  3. Liczy się data otrzymania karty - pobierają opłatę 5 zeta jedynie za cały m-c. Zresztą dla pewności zadaj im to pytanie w bankowości :)

   Usuń
 27. Czy konieczne jest pojawienie się w placówce w celu podpisania umowy? Czy alior traktuje otwarcie konta przelewem jako zawarcie umowy? Konto mi działa, ale nic nie podpisywałem. Zrobiłem tylko przelew weryfikujacy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chłopie podpisałeś umowę właśnie za pomocą przelewu weryfikacyjnego :)

   Usuń
 28. spełniłam warunki promocji i czekam na przyznanie nagrody, czy jeśli zastrzegę kartę to nie będzie pobierana opłata za kartę i nie pozbawię się prawa do nagrody?

  OdpowiedzUsuń
 29. Przyszedł mail z informacjami o premii.

  OdpowiedzUsuń
 30. Z jakiego adresu przyszedł mail?

  OdpowiedzUsuń
 31. Witam! Czy ktoś dostał już wpłatę? Niestety podałem pare dni temu nr konta i nadal cisza, a strona promocji i regulamin juz nie istnieją...

  OdpowiedzUsuń
 32. Wczoraj 100 zł wypłacono.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...