Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Darmowa pożyczka (RRSO 0%) w Eurobanku. Prześwietlam prosty sposób na to, jak zbudować pozytywną historię w BIKu

700 zł od Santandera630 zł od BNP Paribas⭐ 500 zł od: Millennium, ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

8.11.2018

Darmowa pożyczka (RRSO 0%) w Eurobanku. Prześwietlam prosty sposób na to, jak zbudować pozytywną historię w BIKu

Promocyjna propozycja pożyczki skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów Eurobanku.

Darmowa pożyczka RRSO 0% w EurobankuNa co dzień piszę o kontach lub kartach, których wyrobienie niesie za sobą gwarantowane korzyści (premie, zwroty za płatności lub inne bonusy), a także prześwietlam najlepsze lokaty i konta oszczędnościowe. Dziś coś, czego dotąd na blogu nie było. Pożyczka. Jednak nie taka, która generuje koszty dla klienta, ale z korzyściami dla niego.

Osobiście nie jestem zwolennikiem pożyczania. Wychodzę z założenia, że lepiej zacisnąć pasa i zakup odłożyć w czasie, by zrobić go za swoje, zaoszczędzone pieniądze. Choć oczywiście są rzeczy, na które odłożyć za szybko się nie da (lub nie warto). Sam wziąłem kredyt hipoteczny na mieszkanie. Z kart kredytowych również korzystam dość często (nie tyle jednak w celu kredytowania się, co umiejętnego zarządzania budżetem, no i czerpania korzyści wynikających np. z promocji kart). Za kredyty konsumpcyjne i pożyczki (najgorzej gdy na zachcianki) trzeba najwięcej płacić. No a wiadomo, że nie należę do osób, które lubią bankom płacić 😉

Dziś jednak prześwietlam pożyczkę, która nic nie kosztuje (jest to RRSO 0% bez haczyków). To już nie pierwsza taka bankowa oferta w historii, ale tym razem informacji o propozycji Eurobanku otrzymałem od Czytelników wyjątkowo dużo. Zatem po raz pierwszy na blogu Bankobranie prześwietlam pożyczkę i zastanawiam się nad tym, czy są zalety jej wzięcia.

Z propozycji Eurobanku skorzystać mogą zarówno nowi (bez konieczności korzystania z innych produktów), jak i obecni klienci tego banku. Pożyczkę można wziąć online (pożyczka RRSO 0% dostępna jest wyłącznie na stronie promocji), proces jest krótki (weryfikacja klienta odbywa się za pomocą przelewu z konta posiadanego przez klienta), a bank nie wymaga przedstawiania jakichkolwiek zaświadczeń.

Główne cechy promocyjnej pożyczki to:
- całkowita kwota pożyczki do 1.000 PLN netto 
- okres spłaty pożyczki: do 6 rat, 
- oprocentowanie 0% 
- prowizja 0%, 
- brak wymaganych zabezpieczeń pożyczki, 
- Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0% 

Jeśli weźmiesz maksymalną kwotę ze spłatą rozłożoną na maksymalny okres, to co miesiąc do oddania będziesz mieć 166,67 zł. Po 6 miesiącach oddasz więc 1 000 zł. Bez odsetek, bez dodatkowych opłat, prowizji czy ubezpieczeń. A więc jedyne czego można żałować to to, że promocją objęta jest tak mała kwota. Choć owszem, można wziąć kwotę większą niż 1 000 zł, ale wtedy będą już obowiązywać standardowe koszty (do tego nie zachęcam, więc i nie analizuję). Promocja ma być dostępna do 30.11.2018 r. Uczestnik promocji z darmowej pożyczki skorzystać może tylko jeden raz.

Czy z tym 1 000 zł da się coś zrobić, by na nim zarobić? Można wrzucić te środki np. na najlepiej obecnie oprocentowane konto oszczędnościowe (3,5% przez 12 miesięcy w Getin Banku, gdzie jeszcze dostaniesz bonus 50 zł na start). Po 6 miesiącach zysk z odsetek wyniesie nieco ponad 10 zł (uwzględniając zmniejszanie się ulokowanej kwoty - ze względu na comiesięczne raty). Krezusem nikt się więc nie stanie (choć oczywiście zawsze to i coś).

Korzyścią z pożyczki może być jednak zbudowanie pozytywnej historii kredytowej. Bankowe pożyczki odnotowywane są bowiem w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). A ten rejestr banki sprawdzają, gdy podejmują decyzje o przyznaniu karty kredytowej czy kredytu. Zatem jeśli np. myślisz o kredycie na mieszkanie, a dotąd nie było Ci dane korzystać z jakichkolwiek produktów kredytowych, to dobrze pokazać, że kredyt nie jest Ci zagadnieniem obcym. Terminowa spłata pożyczki Eurobanku będzie odnotowana i wpłynie pozytywnie na Twą ocenę kredytową przez banki w przyszłości. Okazję na pożyczkę bez dodatkowych kosztów warto też wykorzystać w takim kontekście, że czasem zdarzają się sytuacje, w których klienci bez jakiejkolwiek historii kredytowej mieli problemy z uzyskaniem karty kredytowej (tak przynajmniej wynikało z doniesień niektórych Czytelników, którzy chcieli wziąć udział w licznych promocjach Citibanku, ale dostawali decyzję odmowną). No a wtedy koło nosa przejść może okazja na zdobycie 300, 400 czy nawet 500 zł.

Jak już wielokrotnie podkreślałem, na blogu Bankobranie opisuję wyłącznie produkty, z których korzystam bądź chciałbym skorzystać. Postanowiłem więc przetestować i tę pożyczkę. Proces przeszedł faktycznie bardzo szybko. Wystarczyło wypełnić podstawowe dane i zadeklarować dochody, po czym wykonać przelew weryfikacyjny (1 zł) z konta w innym banku. Szybko otrzymałem SMSa z informacją o umowie do akceptacji (tu ważna informacja: decyzja banku jest ważna tylko danego dnia do godz. 23:00):

Darmowa pożyczka w Eurobanku

A warunki w umowie okazały się dokładnie takimi, jakie bank obiecał:
Darmowa pożyczka w Eurobanku

No to dziś pójdę spać bogatszy o tysiąc złotych 😉 Bo kwota wpłynęła już na konto:
Wypłata darmowej pożyczki w Eurobanku


Przydatne dokumenty:

80 komentarzy:

 1. No ja już właśnie tą pożyczkę widziałem i zastanawiałem się czy to możliwe czy jakaś ściema. No widać że jednak się da.

  OdpowiedzUsuń
 2. Też są darmowe chwilówki w firmach pożyczkowych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ale one rzadko kiedy są odnotowywane w BIK. Więc pożytku dla historii kredytowej zbytnio z nich nie masz.

   Usuń
  2. No i zazwyczaj pożyczają na krótko. Np. 1 miesiąc.

   Usuń
  3. w vivus 2 lata temu dali 100 zł za pierwsza pożyczke więc korzyść miałem a czasem jakaś zniżka 500 zł do biura podróży

   Usuń
 3. W czasach gdy oprocentowanie lokat i k. oszcz. wynosiło 8-10% to by się brało.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wtedy banki pożyczały na 30-40%. Pieniądz był drogi.

   Usuń
  2. Gdzie? Chyba w Zimbabwe?

   Usuń
 4. Faktycznie poszło szybko. Od rozpoczęcia wniosku do zawarcia umowy minęło u mnie 14 minut. Teraz czekam już tylko na przelew.

  OdpowiedzUsuń
 5. Cena zakupu Eurobanku ma się definitywnie rozstrzygnąć dopiero w połowie przyszłego roku, a czym więcej klientów, tym i cena większa :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gdyby banki pożyczały pieniądze bezprocentowo, to żaden by już dawno temu nie istniał - taki klimat :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie do końca prawda. Islamskie banki zgodnie z prawem korany nie naliczają klientom odsetek.

   Usuń
  2. zapewne trzeba kupić ubezpieczenie albo prowizje hehe

   Usuń
 7. Ciekawe jakie są kary umowne za nieterminowe spłaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie spłać i sprawdź, hehe. No a jakie mogą być? Odsetki za zaległość przy racie 166,67 zł wyniosą może jakieś 5 groszy za dzień?

   Usuń
  2. Za monit (po polsku ponaglenie) telefoniczny jest 20 zł, a za listowny chyba ze 100 - to dobry geszeft!

   Usuń
  3. Pisz jak coś zweryfikujesz a nie publikuj absuradalnych wymysłów.

   Poza tym dyskusja nie wiem po co?! Po to się bierze taki kredyt by go spłacić bez grosza kosztów. Jak zakładam konto z premią to też mam zacząć filozofować, a co jeśli nie spełnię warunku to mi pobiorą za konto 8 zł? Nie! Nie pobiorą mi bo tego właśnie trzeba pilnować.

   Usuń
  4. Dokładnie! W regulaminie nie ma ani słowa o karach za nieterminowe spłaty, więc zapewne ich nie ma i tyle w temacie.

   Usuń
  5. Nie ma znaczenia kwota odsetek. Ale komunikat do banków będzie jasny: ten człowiek nie spłaca pozyczek w terminie..

   Usuń
  6. Eurobank wyśle taki komunikat do wszystkich banków? Zresztą ich przejmuje Millennium wraz z klientami.

   Usuń
  7. Informacja o nieplacaniu nawet durnych groszy na czas znajdzie się w BIK. To nie bank wyśle komunikat, ale ty sam. Zamiast budować swoją dobra historię kredytową, zapaskudzisz ją na starcie i każdy bank i nie-bank będzie to widział. Czyli uzyskasz dokładnie przeciwieństwo tego o czym jest artykuł powyżej.

   Usuń
  8. No właśnie, zwłaszcza że ja nie potrzebuję żadnego 1000 zł, bo sam pożyczam bankom pieniądze poprzez zakładanie lokat :)

   Usuń
 8. Zastanawia, że dla pożyczki 1001 zł RRSO wynosi 70,74% :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze czym mniejsza kwota i czym krótszy okres spłaty kredytu to tym wyższe RRSO. To logiczne. Biorąc pod uwagę chociażby prowizję za udzielenie kredytu która standardowo jest naliczana to jak ją podzielisz na 6 lub na 48 miesięcy to siłą rzeczy inaczej się to rozkłada.

   Usuń
  2. akurat wyskoczyła mi reklama mini ratki w przypadku wyłącznie 9 miesięcy RRSO wynosi 3,44% jakby ktos akurat potrzebował. pomimo ze blog służy do zarabiania pieniędzy to jednak ludzie też pożyczają fajnie jakby autor robił jakies zestawienia kredytów pożyczek w stylu tego co robi do lokat i kont oszczędnościowych

   Usuń
 9. Mi przez Nest Bank nie przeszło.Żona Credit Agricole bez problemu.Córka przez Inteligo też pozytywnie.
  Czy są jakieś ograniczenia z jakiego banku przelew weryfikacyjny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie no, bank nie może mieć znaczenia. Może masz więcej kredytów? Mniejsze dochody? Płacisz alimenty? Gorszy scoring w BIK albo negatywna historia z kredytami? ogólnie mężczyźni są postrzegani przez banki jako statystycznie gorsi kredytobiorcy.

   Usuń
 10. RRSO na 0% jest jeszcze ta promocja z kartą Simplicity.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coś więcej na ten temat?

   Usuń
  2. Przywołana promocja wymaga wyrobienia karty kredytowej w Citibanku. Klient musi posiadać zobowiązania kredytowe w innych bankach, które (teoretycznie) zostaną spłacone przelewem z tej karty. Kwotę w taki sposób wypłaconą (maksymalnie do 10 000 zł można rozłożyć na 12 rat; RRSO 0%). Więcej o promocji piszę tutaj.

   Usuń
 11. A jaka jest druga strona medalu?
  Czy jeżeli mój wniosek nie przejdzie (negatywna weryfikacja zdolności), to nie zostanie to czasem też odnotowane w BIK (zapytanie przez bank)?
  Chyba że Eurobank nie sprawdza zdolności w BIK tylko analizuje ją jedynie wewnętrznie?
  Pytam, bo boję się negatywnej weryfiakcji (prowadze włąsną działalność od 5 miesiecy - a na to banki krzywo patrzą, mimo że mam regularne niezłe dochody) i tego, że wpis pojawi się w BIK

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W BIKu widoczne jest zapytanie o kredyt ale nie będzie informacji o jego uruchomieniu. Jedno zapytanie niczego złego nie czyni bo mogłeś się odmyślić lub cokolwiek. Gorzej gdy jest dużo zapytań w bardzo krótkim czasie.

   Usuń
 12. W jaki sposób można sprawdzić swoją historię w BIK?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z BIK możesz pobrać sobie raport. Pojedynczy kosztuje bodaj 40 zł.

   Usuń
  2. Czyli podatnik utrzymujący BIK nie ma darmowego dostępu do informacji jakie o nim się zbiera?

   Usuń
  3. BIK nie jest instytucją państwową a prywatną. Utrzymuje się z kasy podmiotów które z niego korzystają (m.in. banki, SKOKi, sieci komórkowe, firmy pożyczkowe).

   Usuń
  4. W każdym cywilizowanym kraju, instytucja, która zbiera informacje o obywatelach bez ich wiedzy i/lub zgody ma obowiązek zapewnić darmowy wgląd każdemu zainteresowanemu. Amen!

   Usuń
 13. 2000 można wziąć na 12 rat w Getin Banku lub 3000 na 12 msc w Credit Agricole. Wszystko RRSO 5,12%

  OdpowiedzUsuń
 14. Z obojętnie jakiego konta w innych bankach odbywa się weryfikacja? Czy musi być to konto w Eurobank?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obojętnie z jakiego. Ja robiłem z Santandera, żona z Nest.

   Usuń
 15. A ja mam pytanko czy można wziąć większą ilość pożyczek po 1000 zł? Czy w tym przypadku również będzie RRSO 0%? Wziąłem teraz jedną pożyczkę, i gdy ponownie wejdę na stronę promocji, zaznaczę że jestem klientem banku (bo nim jestem skoro mam tam pożyczkę?) i ustawie znowu na 1000 zł to strona podaje RRSO na poziomie 0% - więc teoretycznie można wziąć pare pożyczek i zwielokrotnić zysk, oczywiście zakładająć że mamy środki na spłatę większych comiesięcznych zobowiązań.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz wziąć tylko jedną w promocji.

   Usuń
  2. Racja, sprawdziłem w regulaminie i można tylko jedną pożyczkę wziąć. Dzięki za odpowiedź!

   Usuń
 16. Witajcie ! Parę pytanek jeśli można :
  - jakie dane pobiera bank (dowód, adres, podajesz zarobki ?)?
  Chcą telefonu do pracy ?
  - Czy żądają podania jakie kredyty i karty kredytowe posiadamy ?
  - można wybrać dzień spłaty raty ?
  - podają konto do spłaty rat ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Więc:
   Witajcie ! Parę pytanek jeśli można :
   - jakie dane pobiera bank (dowód, adres, podajesz zarobki ?)?
   Dane z dowodu (seria i numer, pesel, data wydania i ważności dokumentu i adres z dowodu oraz do korespondencji jeżeli jest inny). Jest pytanie odnośnie zarobków i na jakiej podstawie je uzyskujesz.
   Chcą telefonu do pracy ? Nie
   - Czy żądają podania jakie kredyty i karty kredytowe posiadamy ? Jest pytanie odnośnie stałych zobowiązań kredytowych, ja wpisałem uśrednioną kwotę miesięczną.
   - można wybrać dzień spłaty raty ? Nie
   - podają konto do spłaty rat ? Tak, podają indywidualne konto spłaty kredytu, więc nie trzeba bawić się w jakieś tytuły.

   Usuń
  2. A skan dowodu osobistego jest wymagany?

   Usuń
  3. Podany jest rachunek do spłat rat i odrębny do nadpłat lub spłaty całkowitej.

   Usuń
  4. Anonimowy9 listopada 2018 21:18
   nie, skan nie jest wymagany.

   Usuń
 17. Mi pożyczki nie udzielili, mimo tego że mam wystarczające dochody (W tym comiesięczne stypendium 740zł, jednak dodałam to do dochodów z pracy, ponieważ nie było nigdzie miejsca na dochód ze stypendium), żadnych zobowiązań, mieszkam z chłopakiem, który jest właścicielem mieszkania, więc za mieszkanie płacę 200 zł - smiesznie małą kwotę, mam kartę kredytową, którą spłacam regularnie, żeby budować sobie pozytywną historię kredytową, a mimo tego bank nie chce mi dać kredytu 1000 zł Na 6 miesięcy. Również jeśli chodzi o zarobki - wpisałam uśrednioną kwotę, bo np. Za ten miesiąc zarobiłam mniej, a za miesiąc poprzedni dwa razy więcej (stawka godzinowa, umowa zlecenie), jednak nie wiem czy w takim razie bank nie uznał za kłamstwo moje zarobki (Chociaż nie potrafię podać konkretnej pensji, ponieważ każdego miesiąca dostaję inną wypłatę).
  Proszę o informację, czy będzie to zarejestrowane w BIKu i czy wpłynie negatywnie na decyzję ws. ewentualnego przyszłego kredytu hipotecznego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale skąd bank by miał wiedzieć że wynagrodzenie zawyżyłaś? Przecież dokumentów nie wymaga.
   Jedno zapytanie do BIKu nie wpływa negatywnie na nic. Jedynie duża ilość zapytań w bardzo krótkim czasie jest niewskazana (choć ciągle o niczym nie świadczy).

   Usuń
 18. 3000 zł można wziąć w Credit Agricole z RRSO 0%. Wystarczy dowód i oświadczenie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Była dostępna do 31.03.2018 r. i tylko dla nowych klientów.

   Usuń
  2. A co z kwestii zgód i lojalki?

   Usuń
  3. lojalka jest taka że bedziesz musiał spłacić aż do końca spłacisz

   Usuń
  4. Co miałaby znaczyć lojalka w przypadku pożyczki doprawdy nie rozumiem ;) Żadne zgody też nie są wymagane.

   Usuń
  5. Nie ma banku, który miałby bezinteresownie pożyczać pieniądze!

   Usuń
  6. Ale przecież temat z tą pożyczką wygląda analogicznie jak temat promocji bankowych. 100 zł za darmowe konto to jest to samo co pożyczka 1000 zł bez kosztów.

   I w jednym, i w drugim przypadku klient może bezdyskusyjnie odnieść korzyści. Choć oczywiście bank nie jest bezinteresowny i ma pewne zamiary - pozyskuje klienta i liczy, że jeszcze na nim zarobi. Ale to już zależy od klienta. Ani złotówki kredytu więcej brać nie musi.

   To rzecz tak oczywista jak promocje w dyskoncie. Sklep liczy, że przyciągając super okazją z gazetki (która jest faktyczną mega okazją na tle konkurencji) i tak na kliencie zarobi, bo przy okazji ten zrobi większe zakupy (nawet gdy gdzie indziej jest coś tańsze, ale w grę wchodzić będzie jednak czas, wygoda, brak porównania). Jednak klient może sam siebie decydować i może kupić nawet ten jeden, jedyny, promocyjny produkt.

   Usuń
 19. Pożyczka uruchomiona. 1000 zł wypłacone nawet dziś choć konto w innym banku.

  OdpowiedzUsuń
 20. Złozyłem wniosek wczoraj rano (11 listopada), dostałem info że weryfikacja potrwa chwilę dłużej, dzisiaj (12 listopada) o 6:01 alert z BIK o zapytaniu z Eurobank, 6:03 wiadomość z pozytywną decyzją. Umowę zatwierdziłem koło 7:40 i po paru minutach kasa już była na koncie w ING, wygląda na to że przelew idzie przez Express Elixir.

  OdpowiedzUsuń
 21. A jeśli nie wpisałem wszystkich swoich dochodów, ponieważ byłem przekonany że decyzja będzie pozytywna, to czy mogę złożyć drugi wniosek o pożyczkę?

  OdpowiedzUsuń
 22. A jeśli nie podałem wszystkich źródeł swoich dochodów, bo byłem przekonany, że dostanę pożyczkę, to czy mogę złożyć drugi wniosek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy klient może mieć 1 pożyczkę promocyjną. Jeśli nie dostałeś za p-wszym razem to promocja ciągle dla ciebie otwarta.

   Usuń
  2. To prawda jednak każda decyzja odmowna zostawi ślad w historii BIK ... czy to się opłaca dla tych głupich paru groszy?

   Usuń
 23. Niesety u mnie wniosek przepadł :-( Nie wiem dlaczego, bo wstępnie został zaakceptowany, ale po próbi wpłaty 1 zł z mojego banku nagle się okazało, że kredytu NIE przyznano. Nie wiem dlaczego, może dlateo, że na początku podałem numer konta do idea banku, a ponieważ NIE było takiego banku wśród dostępnych na ich stronie, więc wybrałem Sandanter, bo tma równiez mam konto.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przelew powinien być z tego konta które zostało podane we wniosku

   Usuń
  2. U mnie to samo. Wniosek odrzucono i mysle ze z tego powodu ze mam inny adres w banku z ktorego wysylalem przelew a inne dane podalem we wniosku

   Usuń
 24. Czy 1 PLN przelewu weryfikacyjnego jest zwracany ?

  OdpowiedzUsuń
 25. Nigdy nie brałam kredytu, więc nie do końca wiem jak to wygląda- jeśli wezmę 1000 na 3 raty również wpisze mnie do BIKU jako pozytywnie wpłaconą pożyczkę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ocena scoringowa w BIK jest wyliczana po 6 miesiącach, także kredyt na trzy miesiące nic Ci nie da.

   Usuń
 26. Bank odrzucił mój wniosek dwa razy. Złożyłem reklamację telefonicznie, powołując się na (negatywny) wynik zautomatyzowanego procesu i RODO, oby zdążyli przed końcem promocji.

  Pierwsze podejrzenie: drugie imię, którego nie da się podać we wniosku, a jest w przelewach potwierdzających z dwóch różnych kont.
  Drugie: oba te konta zostały założone za pośrednictwem kuriera. Niby wykluczają tylko te założone przelewem z jeszcze innego banku, ale...
  Trzecie: jeden dzień opóźnienia w spłacie KK pół roku temu zaważył(?) na wyniku w BIK, na co nie zwrócił uwagi Paribas dając mi kolejną KK (z dużo niższym limitem niż zaproponowali).

  Innych grzechów nie pamiętam :D Plus jest taki, że zebrałem się do założenia konta w BIK i wysłania wniosku o komplet danych które dotąd zebrali (znowu na podstawie RODO).

  OdpowiedzUsuń
 27. I nawet w niedzielę działa. Kasa właśnie wjechała na konto :)

  OdpowiedzUsuń
 28. Ale spłacić można przed terminem? tj np 3 raty w jednym miesiącu?

  OdpowiedzUsuń
 29. W przypadku niepodpisania umowy (podsyłają w pliku umowę na odmiennych warunkach po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i mimo pozytywnej decyzji), nękają SMSmi o godzinie 5 rano, z kolejną wznowioną umowa gdzie RSSO to 46,7%
  Uważam, ze to nieuczciwe.

  OdpowiedzUsuń
 30. Chyba już promocja zakończona, bo linki nie działają 😐

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może to chwilowy problem? Przed chwilą sprawdzałem i działa. Jeśli sytuacja u Ciebie się powtórzy spróbuj jedno z poniższych rozwiązań:
   - wyłącz AdBlocka jeśli używasz
   - otwórz stronę w trybie incognito (karta prywatna)
   - skorzystaj z innej przeglądarki/urządzenia
   - wyczyść pliki cookies

   Usuń
  2. Potwierdzam. Działa. Przed chwilą dostałam kasę na konto :)

   Usuń
 31. Jak dziś zawnioskuję to da radę mieć kasę jeszcze przed weekendem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie cały proces (od rozpoczęcia składania wniosku do wpływu 1000 zł na konto) trwał kilkanaście minut. Zatem powinno się udać ;)

   Usuń
  2. Aż tyle kasy na weekend? Hoho :)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 600, a 700 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto najnowsza odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. W wraz z nią dużo dobrych wieści. Do wzięcia czekałyby bonusy o...