Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 20 zł na kolejne zakupy na Empik.com dla płacących z Masterpass

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

28.11.2018

20 zł na kolejne zakupy na Empik.com dla płacących z Masterpass

Ponownie można się załapać nawet na 3 eKarty prezentowe po 20 zł każda.

Znów bowiem dostępna jest promocja dla płacących za pomocą Masterpass w internetowym sklepie Empiku. Za zakupy na sumę min. 50 zł otrzymasz 20 zł do wykorzystania podczas kolejnych zakupów.

Warunkiem uzyskania nagrody jest zrobienie zakupów za min. 50 zł na Empik.com, za które płatność zostanie wykonana za pomocą usługi Masterpass (i zapisaną tam kartą Mastercard lub Maestro).

Nagrodę otrzymasz w ciągu 7 dni roboczych od dnia odebrania swego zamówienia - będzie to eKarta o wartości 20 zł, którą organizator promocji prześle Ci mailem bądź doładuje Twe konto w internetowym sklepie Empik.com. eKarty prezentowe mają być ważne przez 12 miesięcy (od przesłania lub od doładowania). Z promocji skorzystać można 3 razy, więc i zdobyć można 3 eKarty prezentowe o wartości 20 zł każda - w każdym przypadku odrębnie należy spełnić warunki (a więc wykonać zakupy za min. 50 zł i zapłacić z Masterpass).

Dostępność promocji została przewidziana na okres od 26.11. do 26.12.2018 r., ale trzeba uwzględnić - zwłaszcza w gorącym okresie przedświątecznych zakupów prezentów - że akcja może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli nagród. Organizator przygotował 10 000 sztuk eKart prezentowych. O ich przyznaniu decydować będzie kolejność złożenia zamówienia.

Informacja o ewentualnym przedterminowym zakończeniu promocji ma się pojawić na stronie internetowej Empiku. Środki będzie można wykorzystać podczas zakupów na Empik.com na produkty sprzedawane przez Empik. Z promocji wyłączone są produkty sprzedawane przez innych sprzedawców w ramach usługi "Marketplace".

💡 Promocje dla użytkowników Masterpass pojawiają się na blogu dość często, ale dla tych, którzy dotąd z usługą nie mieli styczności, podpowiadam czym jest Masterpass: 
Portfel elektroniczny MasterPass to bezpłatna usługa dostarczana przez Mastercard, dzięki której dane z jednej lub wielu kart płatniczych można przechowywać w jednym miejscu (zwanym portfelem). Gdy dany sprzedawca (lub usługodawca) internetowy umożliwia płatność za pomocą MasterPass, wystarczy zalogować się do portfela, wybrać kartę, którą chcesz zapłacić i transakcję zatwierdzić PINem. Nie ma już wtedy konieczności podawania danych z karty za każdym razem, gdy wykonujesz płatności. Instrukcję aktywowania i korzystania z portfela znajdziesz tutaj. W chwili obecnej portfel udostępniają: BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Idea Bank, Pekao, Raiffeisen Polbank, Santander Bank Polska oraz firma uPaid (korzystać mogą także klienci pozostałych banków).

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Marcie.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

10 komentarzy:

 1. Szkoda że teraz już tylko przy MWZ 50 zł a nie jak kiedyś przy dowolnej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No już empetrójkami się nie okupimy.

   Usuń
  2. Wygląda na to, że empik nie popełni już kolejny raz tego samego błędu :)

   Usuń
 2. ja miałem szczęście, akurat to co chciałem kupić było dostępne w empiku. Jeden produkt był najtańszy (czyli tak i tak kupiłbym), drugi mogłem kupić o 2 zł taniej. Czyli zarobiłem 38 zł :) dam dziecku kieszonkowe :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Skąd mam wiedzieć czy nie kupuje w marketplace?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po prawej masz info "Sprzedaje empik.com". Jeśli jest tam inny sprzedawca tzn że marketplace.

   Usuń
 4. A czy "empikfito" też się kwalifikuje do udziału w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 5. To już lepiej w merlin.pl - tam "dają" od razu 15 złotych rabatu (przy płatności MasterPass) dla zamówień powyżej 49 złotych.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy promoacja jest jeszcze aktywna?

  OdpowiedzUsuń
 7. Moją reklamację rozpatrują już miesiąc :( Ot, typowa "promocja"

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...