Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Aż 15 000 punktów w programie Mastercard Priceless Specials (o wartości co najmniej 250 zł) w prezencie za wyrobienie darmowej karty Citi Simplicity

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

20.11.2018

Aż 15 000 punktów w programie Mastercard Priceless Specials (o wartości co najmniej 250 zł) w prezencie za wyrobienie darmowej karty Citi Simplicity

Citibank przypomniał o sobie nową promocją karty kredytowej. Zdecydowanie skrócił też okres wykluczenia dla byłych klientów!

15000 punktów Priceless Specials za kartę kredytową Citi SimplicityW promocji załapać się można na pulę aż 15 000 punktów powitalnych, które wymienić można na nagrody z katalogu dostępnego dla uczestników programu lojalnościowego Mastercard Priceless Specials. Taka liczba punktów oznacza możliwość uzyskania nagród o wartości co najmniej 250 zł (choć to wycena dość zachowawcza, bo w praktyce - np. w chwili obecnej - mogą to być nagrody o wartości co najmniej 350 zł, a zdarzało się i więcej!).

Dla kogo promocja? Już na początek bardzo dobra wiadomość, bowiem uczestnikiem akcji może być osoba, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2017 r. nie posiadała jakiejkolwiek karty kredytowej w Citibanku (okres ten został więc skrócony o co najmniej półtora roku w porównaniu do wcześniejszych akcji promocyjnych tego banku!).

Posiadanie konta osobistego lub innych produktów w Citibanku (za wyjątkiem karty kredytowej) nie przeszkadza we wzięciu udziału w promocji!

Nagroda. W promocji trzykrotnie uzyskasz po 5 000 punktów w ramach programu lojalnościowego Mastercard Priceless Specials. Wymienić je możesz na nagrody rzeczowe, bilety do kina, doładowania telefonu lub vouchery na zakupy, które dostępne są w katalogu nagród programu.

Czym jest program Mastercard Priceless Specials? To program lojalnościowy udostępniony posiadaczom wybranych kart kredytowych w niektórych bankach. Wykonując transakcje u partnerów programu, zbierać można punkty i później wymieniać je na wspomniane nagrody. W różnego rodzaju akcjach specjalnych można też zdobywać dodatkowe punkty promocyjne (w niedawnej akcji "Powrót do szkoły" za wykonanie 2 transakcji kartą na dowolne kwoty, do wzięcia było 5 000 punktów). Obecnie dostępna jest promocja nawiązująca do Black Friday, dzięki której nagrody można zdobyć za mniejszą - niż standardowa - liczbę punktów. Np. vouchery na zakupy w różnego rodzaju sklepach (m.in. Decathlon, Diverse, Douglas, Gino Rossi, Home&You, RTV Euro AGD, Ski Team, W. Kruk, Wojas, Wólczanka) o wartości 100 zł można obecnie uzyskać za 4 200 pkt (zamiast wcześniej wymaganych 6 000 punktów). Wszystko to kwestia pewnego wyłapywania okazji, bo swego czasu dostępne były vouchery o wartości 10 zł do wykorzystania na stacjach Circle K za jedyne 200 punktów (co przy wymianie 15 000 puntów z promocji Citbanku dałoby nagrody o łącznej wartości aż 750 zł!; choć oczywiście nie mamy gwarancji powtórki takiej promocji).

Udział w programie jest darmowy.

Zasady promocji "Do 15000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartami Kredytowymi Citibank". By wziąć udział w promocji i zgarnąć tytułową nagrodę:
 • najpóźniej do 12.02.2019 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicty, wyrażając przy tym zgody na przesyłanie i prezentowanie informacji handlowych przez bank środkami komunikacji elektronicznej (np. przez bankowość, emailem, SMSem) oraz telefoniczne przekazywanie informacji handlowych mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego Citibanku;
 • przekaż bankowi dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (o tym jak to zrobić poinformuje Cię konsultant banku w trakcie w/w rozmowy);
 • zawrzyj umowę z bankiem i aktywuj kartę;
 • do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy (tę datę znajdziesz w umowie przesłanej do Ciebie przez bank):
  • zaloguj się do bankowości internetowej Citibanku lub aplikacji Citi Mobile oraz
  • zapisz się do programu Mastercard Priceless Specials (możliwe jest to za pomocą formularza rejestracyjnego dostępnego w bankowości internetowej Citibanku);
 • przez 3 kolejne miesiące, począwszy od pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę, w każdym z tych miesięcy, wykonaj płatności kartą na sumę min. 500 zł u partnerów programu Priceless Specials -  wśród nich znajdują się m.in. Black Red White, Carrefour, Cinema City, Circle K, Decathlon, Diverse, Douglas, Gino Rossi, Home&You, iSpot, Kolporter, Luxmed, Merlin.pl, Pakamera.pl, RTV Euro AGD, Salad Story, Tchibo, Telepizza, a ich pełny wykaz znaleźć można tutaj (zdobędziesz więc też punkty standardowe, które przysługują za płatności we wskazanych punktach handlowo-usługowych lub sklepach internetowych).

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz ostatni z wyżej wymienionych warunków (a więc płatności na sumę 500 zł) otrzymasz 5 000 punktów Mastercard Priceless Specials. O ich przyznaniu bank powiadomi Cię wiadomością w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunku ich uzyskania i także w tym czasie zostaną dodane punkty do Twego konta w programie Mastercard Priceless Speicials. Uzyskać można maksymalnie 3 nagrody po 5 000 punktów każda. Łącznie da się więc uzbierać 15 000 punktów Priceless Specials. Do momentu uzyskania ostatniej z nagród należy posiadać kartę wyrobioną w promocji.

Pojawiło się kilka różnych dat i warunków, więc dla uproszczenia opiszę na przykładzie jak może wyglądać Twój udział w promocji. Jeśli umowę o kartę zawrzesz w listopadzie to czas na zalogowanie i rejestrację w programie Priceless Specials będziesz mieć do końca grudnia. Płatności na sumę min. 500 zł będzie zaś należało wykonywać w grudniu, styczniu i lutym. Za te miesiące nagrody (czyli punkty) będziesz otrzymywać odpowiednio do końca stycznia, lutego i marca.

A teraz kilka słów na temat działania karty kredytowej, czyli krótki instruktaż dla tych, którzy karty kredytowej jeszcze nie posiadali. Kwotę wykorzystaną z karty kredytowej (wskutek płatności za jej pomocą, które trzeba wykonać na potrzeby promocji) spłacić możesz jeszcze w okresie bezodsetkowym. A to oznacza, że oddasz dokładnie tyle samo (bez odsetek, prowizji czy jakichkolwiek innych kosztów). Choć na stronie promocji znajdziesz informację, że Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,47% to pamiętaj, że ta informacja pojawia się tam w oparciu o ustawowo narzucone obowiązki informacyjne banku. Wyliczenie opiera się na założeniu wykorzystania całej kwoty od razu i spłacania jej w miesięcznych ratach, co jest jednak oderwane od rzeczywistości. Gdy dokonasz wspomnianej spłaty w okresie bezodsetkowym, tych kosztów nie będzie. Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zachęcam do przeczytania poradnika: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.

Kto może uzyskać kartę w Citibanku?


Wobec klienta wnioskującego o kartę, bank stawia podstawowe wymagania: 
"wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto - minimum 2500 zł."
Akceptowanymi źródłami dochodów są też: umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak wspomniane wyżej kryteria wiekowe oraz minimalnego dochodu.

Karta Citi Simplicity - prześwietlenie oferty


Karta kredytowa wyrabiana w powyższej promocji wydawana jest przez Citibank za 0 zł. Bank nie pobiera również opłat za jej użytkowanie (ani miesięcznej, ani rocznej) i to bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków. Po wykonaniu płatności na potrzeby promocji kartę możesz więc schować do szuflady i nie będzie ona generować jakichkolwiek kosztów.

Pamiętaj jednak, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone), nie nadpłacać karty kwotą wyższą niż 200 zł, ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Ale w przypadku promocji nie są wymagane.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikom Tomkowi i Sebastianowi.


Przydatne dokumenty:

20 komentarzy:

 1. No i nareszcie się doczekałem! Karta zamknięta 8.12.2016 :) :)

  OdpowiedzUsuń
 2. I jeszcze warto dodać do tego promocję jako bank daje na zatrzymanie po zlozeniu rezygnacji z karty 🙂

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można coś więcej na ten temat?

   Usuń
  2. Jak wyślesz rezygnację to z banku dzwoni konsultant i proponuje wycofanie rezygnacji w zamian za promocję w której są zwroty 10% za płatności kartą. Można uzyskać 100 zł.

   Usuń
  3. A propos rezygnacji. Kiedy można to zrobić w tej promocji?

   Usuń
  4. Na jaki okres czasu dają te zwroty?

   Usuń
  5. mnie już 2 razy proponowali przy próbach rezygnacji z karty ofertę 10 % zwrotu czyli 200 zł

   Usuń
  6. Anonimowy 21 listopada 2018 05:05 np na 2 mies. Wtedy masz zwrot 10% i możesz zdobyć 100 lub 200 zł. Zależy od edycji.

   Usuń
  7. #Anonimowy20 listopada 2018 21:45 trzeba mieć kartę do momentu otrzymania ostatnich 5 tys. pkt. Ale po rezygnacji z karty punkty są ważne chyba tylko przez 30 dni więc to też trzeba uwzględnić.

   Usuń
 3. Czy te płatności na sumę 500 zł mogą być w dowolnych miejscach wykonane czy tylko u partnerów Priceless Specials?

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak przy okazji zapytam. Mam kartę City Simplicity i za jej dalsze utrzymanie dostałem 10% zwrotu tzw. cashback,korzystam z Moich Płatności z podpiętą kartą, czy te transakcje zaliczane będą jako bezgotówkowe i naliczony zostanie cashback? Ktoś już to przerabiał?W Millenium na karcie debetowej tego typu transakcje podlegały pod cashback bez problemu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też podlegają pod zwrot. Citi generalnie niczego nie wyklucza.

   Usuń
 5. 500zł miesięcznie trzeba wydać u partnerów programu Priceless, także trochę kiszka.

  OdpowiedzUsuń
 6. Warto dodać w akapicie co należy zrobić żeby dostać punkty, że płatności na 500 zł muszą obejmować ,,transakcje bezgotówkowe w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A. dokonane u partnerów Programu wymienionych na stronie internetowej".

  OdpowiedzUsuń
 7. Cześć,
  Czy z tej promocji można skorzystać jeżeli złożyłem wniosek o kartę z tego linku, czy jak skorzystałem z promocji +300 zł (umowa podpisana ale karty jeszcze nie otrzymałem) również będzie się liczyło?

  Dzięki
  Kuba

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mozesz uzyskać nagrodę tylko w ramach jednej promocji, skoro podpisałeś umowę w wcześniej promocji to obowiązują Cię zasady w niej określone. A jeśli nie otrzymałeś karty zgłoś to do banku.

   Usuń
 8. Czy wiadomo, po jakim czasie te punkty przepadają? Chciałoby się z nimi dotrwać do jakichś wielkich obniżek, ale chyba nie będą ważne rok?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też nie znalazłem takiej informacji. Regulamin nic o tym nie wspomina. Teoretycznie w takiej sytuacji powinny być więc ważne bezterminowo ale akurat w to wątpię i myślę że będą ważne tak jak inne punkty promocyjne MCPS czyli przez 6 mies.

   Usuń
 9. Chciałbym złożyć wniosek o pierwszą kartę kredytową ale mam jedno pytanie. Czy oprócz zaswiadczenia o dochodach potrzebna będzie umowa najmu mieszkania?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...