Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Rabat 15 zł na Merlin.pl dla płacących z Masterpass oraz bon 10 zł dla płacących BLIKiem na Empik.com

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

6.11.2018

Rabat 15 zł na Merlin.pl dla płacących z Masterpass oraz bon 10 zł dla płacących BLIKiem na Empik.com

Dziś o promocjach dla tych, którzy może już teraz zechcą pomyśleć o zakupie świątecznych prezentów.

Dostępne są bowiem dwie promocje, które pozwolą przy tym zaoszczędzić. W przypadku Empiku do zgarnięcia jest bon o wartości 10 zł do wykorzystania podczas kolejnych zakupów, a na Merlin.pl zaoszczędzić da się 15 zł już podczas bieżących zakupów. Kluczowe znaczenie ma wybranie odpowiedniej formy płatności.

Merlin.pl: rabat 15 zł na bieżące zakupy

By uzyskać rabat należy wykonać zakupy na Merlin.pl na sumę min. 49 zł i zapłacić za nie za pomocą usługi Masterpass i podpiętej tam karty Mastercard lub Maestro. Po wyborze sposobu płatności kwota transakcji zostanie z automatu zmniejszona o 15 zł.

Z promocji skorzystać można wielokrotnie. Być może więc większy koszyk zakupów będzie opłacało się rozbić na mniejsze i odbierać kolejne rabaty.

Promocja ma być dostępna do 30.12.2018 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli rabatów - organizator przygotował ich 30 000 sztuk (po 15 zł każdy).

Jeśli nie było Ci dane korzystać z Masterpass, na końcu wpisu dowiesz się czym jest ta usługa. Teraz jednak o kolejnej promocji.

Empik.com: 10 zł na kolejne zakupy

By załapać się na eKartę Prezentową o wartości 10 zł, na Empik.com (za wyjątkiem produktów dostępnych w Marketplace, a więc oferowanych przez zewnętrznych dostawców za pośrednictwem Empiku) należy zrealizować zakupy o wartości min. 60 zł i zapłacić za pomocą BLIKa. W ciągu 7 dni roboczych od odbioru zamówionych towarów, na swe konto w sklepie internetowym Empiku lub mailowo otrzymasz eKartę prezentową o wartości 10 zł. Ma być ona ważna przez 360 dni. Każdy uczestnik promocji zdobyć może tylko jedną nagrodę.

Promocja ma być dostępna do 25.11.2018 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania nagród (przygotowano 10 000 eKart podarunkowych o wartości 10 zł każda).

Jeśli BLIK jest dla Ciebie nowością, sprawdź gdzie i jak można z niego korzystać.

No a na koniec obiecane informacje na temat Masterpass:
Portfel elektroniczny MasterPass to bezpłatna usługa dostarczana przez Mastercard, dzięki której dane z jednej lub wielu kart płatniczych można przechowywać w jednym miejscu (zwanym portfelem). Gdy dany sprzedawca (lub usługodawca) internetowy umożliwia płatność za pomocą MasterPass, wystarczy zalogować się do portfela, wybrać kartę, którą chcesz zapłacić i transakcję zatwierdzić PINem. Nie ma już wtedy konieczności podawania danych z karty za każdym razem, gdy wykonujesz płatności. Instrukcję aktywowania i korzystania z portfela znajdziesz tutaj. W chwili obecnej portfel udostępniają: BGŻ BNP Paribas, Getin Banku, Idea Bank, Pekao, Raiffeisen Polbank, Santander Bank Polska oraz firma uPaid (korzystać mogą także klienci pozostałych banków).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

1 komentarz:

  1. W Empiku zapewne długo już nie powtórzą takiej promocji jak ta z kartą 25 zł za dowolny zakup.

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...