Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Rabat 15 zł na Merlin.pl dla płacących z Masterpass oraz bon 10 zł dla płacących BLIKiem na Empik.com

480 zł od Santanderatelefon Motorola od Citi400 zł od BNP Paribas550 zł od Aliora650 zł od mBanku

6.11.2018

Rabat 15 zł na Merlin.pl dla płacących z Masterpass oraz bon 10 zł dla płacących BLIKiem na Empik.com

Dziś o promocjach dla tych, którzy może już teraz zechcą pomyśleć o zakupie świątecznych prezentów.

Dostępne są bowiem dwie promocje, które pozwolą przy tym zaoszczędzić. W przypadku Empiku do zgarnięcia jest bon o wartości 10 zł do wykorzystania podczas kolejnych zakupów, a na Merlin.pl zaoszczędzić da się 15 zł już podczas bieżących zakupów. Kluczowe znaczenie ma wybranie odpowiedniej formy płatności.

Merlin.pl: rabat 15 zł na bieżące zakupy

By uzyskać rabat należy wykonać zakupy na Merlin.pl na sumę min. 49 zł i zapłacić za nie za pomocą usługi Masterpass i podpiętej tam karty Mastercard lub Maestro. Po wyborze sposobu płatności kwota transakcji zostanie z automatu zmniejszona o 15 zł.

Z promocji skorzystać można wielokrotnie. Być może więc większy koszyk zakupów będzie opłacało się rozbić na mniejsze i odbierać kolejne rabaty.

Promocja ma być dostępna do 30.12.2018 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli rabatów - organizator przygotował ich 30 000 sztuk (po 15 zł każdy).

Jeśli nie było Ci dane korzystać z Masterpass, na końcu wpisu dowiesz się czym jest ta usługa. Teraz jednak o kolejnej promocji.

Empik.com: 10 zł na kolejne zakupy

By załapać się na eKartę Prezentową o wartości 10 zł, na Empik.com (za wyjątkiem produktów dostępnych w Marketplace, a więc oferowanych przez zewnętrznych dostawców za pośrednictwem Empiku) należy zrealizować zakupy o wartości min. 60 zł i zapłacić za pomocą BLIKa. W ciągu 7 dni roboczych od odbioru zamówionych towarów, na swe konto w sklepie internetowym Empiku lub mailowo otrzymasz eKartę prezentową o wartości 10 zł. Ma być ona ważna przez 360 dni. Każdy uczestnik promocji zdobyć może tylko jedną nagrodę.

Promocja ma być dostępna do 25.11.2018 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania nagród (przygotowano 10 000 eKart podarunkowych o wartości 10 zł każda).

Jeśli BLIK jest dla Ciebie nowością, sprawdź gdzie i jak można z niego korzystać.

No a na koniec obiecane informacje na temat Masterpass:
Portfel elektroniczny MasterPass to bezpłatna usługa dostarczana przez Mastercard, dzięki której dane z jednej lub wielu kart płatniczych można przechowywać w jednym miejscu (zwanym portfelem). Gdy dany sprzedawca (lub usługodawca) internetowy umożliwia płatność za pomocą MasterPass, wystarczy zalogować się do portfela, wybrać kartę, którą chcesz zapłacić i transakcję zatwierdzić PINem. Nie ma już wtedy konieczności podawania danych z karty za każdym razem, gdy wykonujesz płatności. Instrukcję aktywowania i korzystania z portfela znajdziesz tutaj. W chwili obecnej portfel udostępniają: BGŻ BNP Paribas, Getin Banku, Idea Bank, Pekao, Raiffeisen Polbank, Santander Bank Polska oraz firma uPaid (korzystać mogą także klienci pozostałych banków).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

1 komentarz:

  1. W Empiku zapewne długo już nie powtórzą takiej promocji jak ta z kartą 25 zł za dowolny zakup.

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij 480 zł w bonusach za konto osobiste w Santander Banku

Oto najnowsza edycja promocji konta osobistego  w Santander Banku. Na uczestników czeka gwarantowana premia pieniężna 300 zł, bon o wartości...