Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Gwarantowany bonus 150 zł dla Ciebie za darmowe Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

15.11.2018

Gwarantowany bonus 150 zł dla Ciebie za darmowe Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

Czas na nową promocję konta osobistego w BGŻ BNP Paribas.

Bonus 150 zł dla Ciebie za konto osobiste w BGŻ BNP ParibasW prosty sposób do zgarnięcia czekają bonusy pieniężne na sumę 150 zł. Wszystko to z bezwarunkowo darmowym Kontem Optymalnym.

[Aktualizacja: wystartowała nowa promocja konta w BGŻ BNP Paribas. Tym razem zgarnąć można 200 zł - sprawdź szczegóły tutaj]

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie jest stroną umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas oraz nie posiada i w ciągu 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas oraz (przed przejęciem przez bank podstawowej działalności Raiffeisen Bank Polska), także w Raiffeisen Polbank (wykluczenie dotyczy również współposiadaczy).

Z promocji na szczęście nie wyklucza posiadanie umowy z BGŻ Optima (gdyż w tym przypadku obowiązuje odrębna umowa).

Nagroda. Do wzięcia czekają 2 gwarantowane bonusy pieniężne o łącznej wartości 150 zł. Wpłyną one (50 i 100 zł) na konto, więc możesz je przeznaczyć na dowolny cel (wydać, przelać lub wypłacić).

Limit rejestracji w promocji. Akcja ma być dostępna do 14.12.2018 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli rejestracji (co już wielokrotnie w promocjach BGŻ BNP Paribas miało miejsce ze względu na proste warunki). Udział w akcji wziąć może 1 500 osób. O ewentualnym przedterminowym wyczerpaniu puli nagród, organizator powiadomi na stronie promocji (a kolejne rejestracje już nie będą możliwe).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Bonus dla Ciebie":
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie), najpóźniej do 14.12.2018 r. złóż wniosek o Konto Optymalne wraz z wydawaną do niego kartą; pamiętaj przy tym, by dane we wniosku zgadzały się z tymi, które zostały przez Ciebie podane podczas rejestracji;
 • najpóźniej do 11.01.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej; 
 • do 31.01.2019 r. aktywuj aplikację mobilną GOmobile dla klientów BGŻ BNP Paribas (aplikacja dostępna jest na urządzenia z oprogramowaniem Android w wersji min. 5.0 oraz iOS w wersji min. 10);
 • w styczniu 2019 r. wykonaj minimum 1 przelew z konta osobistego za pomocą bankowości internetowej (Pl@net) lub za pomocą aplikacji GOmobile (może być to przelew na dowolną kwotę np. na Twe konto w innym banku).

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszy bonus (50 zł). Ale to nie wszystko, bo do wzięcia jest jeszcze drugi bonus w wysokości 100 zł. By go otrzymać, musisz spełnić warunki uzyskania bonusu 50 zł oraz:
 • w lutym i marcu 2019 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy):
  • wykonaj płatności kartą wydaną do konta w punktach handlowo-usługowych na sumę min. 300 zł oraz
  • zapewnij wpływy na konto na sumę min. 1 000 zł.

Wypłata bonusów. O przyznaniu pierwszego z bonusów organizator powiadomi Cię mailowo do 15.02.2019 r. Wówczas na tę wiadomość będzie należało zareagować i do 25.02.2019 r. zalogować się na stronie promocji, by podać numer rachunku konta założonego w promocji. To na ten rachunek wpłynie bonus - 50 zł zostanie wypłacone do 28.02.2019 r. Jeśli zaś chodzi o drugi bonus (100 zł), mail z informacją o jego przyznaniu powinien przyjść do 19.04., a wypłata nastąpi do 30.04.2019 r. Do tego też momentu należy posiadać Konto Optymalne wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości internetowej. To na szczęście nie będzie uciążliwe, bo są one bez warunków darmowe (o czym szczegółowo piszę ciut niżej).


Przydatne wskazówki


▶️ W przypadku płatności kartą jakie należy wykonać na potrzeby promocji występują wykluczenia niektórych miejsc, w których transakcje kartą nie zostaną zaliczone do wymaganej sumy 300 zł. Określają je kody MCC (czyli kody przypisywane terminalom płatniczym, które mają wskazywać na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy). Do tych wykluczonych należą:
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
- 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
- 6012, określający instytucje finansowe, 
- 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
- 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
- 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

▶️ Wpływy na sumę 1 000 zł (które należy zapewnić na potrzeby promocji w lutym i marcu 2019 r.) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Pieniądze możesz przelać np. z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza pojawienie się w historii konta (nie ma potrzeby utrzymywania tych środków przez jakikolwiek czas - w każdej chwili możesz więc je wydać, przelać lub wypłacić).

▶️ Jeśli udział w promocji zechce wziąć również ktoś z Twych znajomych lub członków rodziny, pamiętajcie o odrębnej rejestracji na stronie promocji (z wykorzystaniem innych danych).

Konto Optymalne - prześwietlenie oferty


Konto, które należy założyć w promocji, obecnie należy do najlepszych oferowanych przez banki w Polsce. Wystarczy spojrzeć na jego główne cechy:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za wydanie i posiadanie karty płatniczej wydanej do konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów sieci BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash (5 zł z pozostałych bankomatów w Polsce).

Do udziału w promocji z bonusami na sumę 150 zł kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone za pośrednictwem strony promocji. Wtedy jedyną opcją zawarcia umowy z bankiem jest kurier. Może on przyjechać na wskazany przez Ciebie adres (nawet inny niż zamieszkania czy korespondencyjny), dzięki czemu możesz go przyjąć tam, gdzie Ci wygodnie (np. w miejscu pracy lub na uczelni).

[Aktualizacja: By ułatwić udział w promocji "Bonus dla Ciebie", dodaję rozpiskę terminów i warunków w promocji - znajdziesz ją tutaj]

Przydatne dokumenty:

40 komentarzy:

 1. W zeszłym tygodniu założyłam lokatę Bezkarną. Czy mogę skorzystać z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To lokata w BGŻ Optima. A posiadanie umowy z BGŻ Optima nie wyklucza z powyższej promocji :)

   Usuń
 2. Jakie zgody są wymagane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na etapie rejestracji (na stronie promocji) należy zaznaczyć wszystkie (bez tego nie da się przejść dalej). Regulamin promocji nie wymaga wyrażania jakichkolwiek zgód we wniosku, więc wystarczy zaznaczyć tam obowiązkowe (wymagane przez wniosek), a reszta jest w pełni dobrowolna.

   Usuń
 3. Z doświadczenia z otwierania konta z inną promocją tego banku dodam, że na kuriera się trochę długo czeka.

  OdpowiedzUsuń
 4. coraz niższe premie... dobrze, że załapałem się na 300 zł :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy za przyjazd kuriera coś się płaci?

  OdpowiedzUsuń
 6. Konto otwiera się po otrzymaniu linka promocyjnego na maila? Ten link potwierdza udział w promocji Bonus dla Ciebie? Bez tego nie da się otworzyć konta z premią?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To opcja rezerwowa. Wniosek można złożyć bezpośrednio po rejestracji na stronie promocji albo właśnie po linku otrzymanym na maila.

   Usuń
 7. Mam pożyczkę gotówkową od nich i jakieś techniczne konto do spłat czy to mnie wyklucza z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak masz umowę ramową (dostęp do bankowości) to z dużą dozą prawdopodobieństwa jak będziesz składać wniosek przekierują cię do bankowości byś tam założył konto (czyli poza promocją). Ale spróbuj bo czytałem że czasem przechodzi i da się wniosek złożyć z kurierem. A wtedy na promo się załapiesz.

   Usuń
  2. Dziękuję za radę, sprawdzę to.

   Usuń
  3. Niestety komunikat zwrotny jest taki:
   Z przykrością informujemy, iż Twój wniosek nr ..... o zawarcie Umowy
   ramowej Konta Oszczędnościowo-Rozliczeniowego w Banku BGŻ BNP Paribas
   S.A. w wyniku negatywnej weryfikacji biznesowej został odrzucony.

   Usuń
 8. Otrzymałam wiadomość od banku o anulowaniu wniosku:
  "Informujemy, że wniosek został anulowany ponieważ zidentyfikowaliśmy Cię
  jako użytkownika Bankowości Internetowej. Zapraszamy do oddziału."

  Jestem posiadaczem kk (na 30 dniowym wypowiedzeniu). Regulamin nie wyklucza takich userów a przeglądając dokumentację z podpisania umowy o kartę nie widzę żadnych umów ramowych. Dodatkowo wypowiadając umowę o kartę składałam dyspozycję (jak zwykle zresztą) na 3 rzeczy: produkt (tu kartę), zgody na nie, oraz umowa ramowa. Pracownik banku potwierdził że umów ramowych nie ma z bankiem podpisanych więc nie może przyjąć dyspozycji.
  Miał ktoś podobny przypadek? pisać reklamację?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak ci zamkną kartę i dostęp do bankowości to powinno przejść.

   Usuń
 9. Uważajcie na to że aplikację trzeba pobrać i aktywować do końca stycznia więc teoretycznie można to zrobić nawet zaraz po otwarciu konta w listopadzie. Zaś przelew w bankowości lub aplikacji trzeba zrobić konkretnie w styczniu! (a nie do końca stycznia)

  OdpowiedzUsuń
 10. Po wykonaniu płatności mogę zrezygnować z karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po p-wsze jest darmowa więc po co chcesz rezygnować? Po drugie musisz ją trzymać do momentu wypłaty premii.

   Usuń
 11. Zarejestrowałem się dostałem reflinka ale po kliknięciu nie otwiera strony zeby złożyć wniosek o konto. Jak rozumiem to jedyna droga na założenie konta z bonusem ?

  OdpowiedzUsuń
 12. czy zamiast skanu dowodu podczas rejestracji wystarczy zdjęcie?

  OdpowiedzUsuń
 13. Zarejestrowałem się na stronie promocji, ale od razu nie złożyłem wniosku o konto. Za 4 dni dostałem maila, że mój wniosek został anulowany. Teraz gdy wchodzę na stronę promocji aby się jeszcze raz zarejestrować, to wyskakuje komunikat, że dane już zostały użyte. Czy to znaczy, że już nie będę mógł skorzystać z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wejdź w trybie incognito i użyj innego maila do rejestracji.

   Usuń
 14. Czy można najpierw skorzystać z promocji karty kredytowej BGŻ BNP Paribas a dopiero potem założyć Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas? Czy kolejność ma znaczenie? Na infolinii banku powiedziano mi że nie ma to znaczenia ale z powyższego tekstu wynika że tak? I czy wniosek złożony internetowo jest dokumentem wiążącym czy dopiero podpisana umowa w banku? Dzięki za info :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to powiedzieli ci źle. Jak będziesz mieć kartę to będziesz mieć umowę ramową. A umowa ramowa wyklucza z promocji o konto.
   W drugą stronę jak masz konto i umowę ramową to tak nie działa. Umowa ramowa nie przeszkadza skorzystać z karty.
   Zatem wpierw konto, a później karta kredytowa jak pisze Złotówa.

   Usuń
 15. Rezygnacja z konta po otrzymaniu bonusu jest oczywiście bardzo rozsądna, ponieważ od tego momentu skraca się okres karencji do założenia konta kolejny raz i tym samym skorzystania z nowego bonusu :) :)

  OdpowiedzUsuń
 16. te zgody "Wyrażam zgodę, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną", "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Bank w celu przekazywania informacji", "Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych z wykorzystaniem telefonu" są obowiązkowe?

  OdpowiedzUsuń
 17. Przegapiłem 14.12 i nie złożyłem wniosku o konta, lecz byłem zarejestrowany w promocji. Wiadomo czy to termin nie przekraczalny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście że nieprzekraczalny. Ale nie tracisz a wręcz zyskasz. Tu masz nową promocje: https://bankobranie.blogspot.com/2018/12/premia-200-zl-za-konto-w-bgz-bnp-paribas.html

   Usuń
 18. "wykonaj płatności kartą wydaną do konta w punktach handlowo-usługowych na sumę min. 300 zł"

  a czy transakcje internetowe też wliczają się do sumy 300 zł ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji mówi o konieczności wykonania transakcji w punktach handlowo-usługowych i zawsze trzymam się tego co w regulaminie. Aczkolwiek taki zapis jest od "zawsze" w promocjach tego banku, ale z tego co Czytelnicy pisali (i co sam w jednej z promocji sprawdziłem) w praktyce płatności w Internecie też się zaliczały.

   Usuń
 19. Hej.
  Czy ktoś z Was juz otrzymał maila z potwierdzeniem wygranej ? Jak to bywa w przypadku tej promocji - czy wiadomości przychodzą ostatniego dnia terminu ?

  OdpowiedzUsuń
 20. Jest ktoś kto nie dostał maila z informacją o nagrodzie pomimo spełnienia warunków? Ja dostałem. Żona u mnie nie dostała

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie identyczna sytuacja, żona również nie otrzymała maila. Po wysłaniu zapytania uzyskała odpowiedż, że konto nie było otawrte z linka promocyjnego.

   Usuń
 21. Dostaliscie już kase? czy to tak do ostatniego dnia zawsze jest?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej do ostatniego czekają więc spodziewaj się jutro.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...