Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 50 zł na start za Konto Proste Zasady w Getin Banku + do 3,5% dla oszczędzających + do 500 zł w programie poleceń

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

2.11.2018

Bonus 50 zł na start za Konto Proste Zasady w Getin Banku + do 3,5% dla oszczędzających + do 500 zł w programie poleceń

Wystartowała druga edycja promocji "Polecam Proste Zasady".


Program Polecam Proste Zasady w Getin Banku z premią 50 zł na start za konto
Jej nazwa nawiązuje do konta, które należy założyć, a więc Konta Proste Zasady. To rachunek prowadzony za darmo na bardzo prostych warunkach, a i warunki promocji są banalnie łatwe. Dodatkowo zachętą jest też oferta dla oszczędzających, bo w Getinie uzyskać można nawet 3,5% na koncie oszczędnościowym.

[Niniejsza promocja została zakończona, ale już wystartowała kolejna edycja. Sprawdź jak uzyskać 50 zł za otwarcie konta w Getin Banku i do 500 zł za polecenia.]

Dla kogo promocja? W programie poleceń tradycyjnie wyróżnić należy dwie grupy uczestników. Są to: polecający i polecani.

Osobą polecającą może być osoba pełnoletnia, która posiada konto osobiste w Getin Banku.

Z kolei osoba polecana to osoba pełnoletnia, która nie posiadała konta osobistego w Getin Banku od dnia 1.11.2018 r. do dnia przystąpienia do promocji. Okres wykluczenia dla byłych klientów jest więc bardzo przyjazny 😉 Ewentualne posiadanie innych produktów Getinu nie wyklucza z udziału w promocji.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji i zyskać bonus 50 zł za otwarcie konta z polecenia:
 • zawnioskuj o Konto Proste Zasady, podając kod polecenia od obecnego klienta Getin Banku i zawrzyj umowę z bankiem; jeśli nie posiadasz kodu polecenia możesz go uzyskać tutaj
 • nie składaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych banku oraz wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną,  poprzez e-mail, bankowość internetową i telefon w tym SMS oraz na przekazanie przez bank obecnemu klientowi informacji objętych tajemnicą bankową niezbędnych do uzyskania nagrody (chodzi tu o to, że bank wypłacając premię za polecenie w praktyce zdradza, że polecona osoba założyła konto - co jest podstawą wypłaty premii - więc taka formalna zgoda jest niezbędna);
 • w każdym z trzech pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji Twego konta w Getin Banku, zapewnij wpływ w wysokości min. 1 000 zł (musi to być przelew z konta - nawet Twego - w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez Getin Bank). 

Bonusy (dla Ciebie i dla polecającego) bank zamierza wypłacić do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków. Do tej wypłaty ani polecający, ani polecony nie mogą zamknąć konta, ani wypowiedzieć umowy.

Gdzie podać kod polecenia? Miejsce na wpisanie kodu polecenia znajdziesz na drugim etapie składania wniosku o konto ("Krok 2"; tuż pod oświadczeniami):
Gdzie wpisać kod polecenia we wniosku o konto w Getin Banku


Jak zarabiać na poleceniach? Jeśli już masz konto osobiste w Getin Banku to możesz stać się osobą polecającą. W tym celu należy przystąpić do programu (po zalogowaniu do bankowości: "Oferty i wnioski" => "Polecam Proste Zasady"). Osoba polecająca musi też mieć wyrażoną zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz nie zgłaszać sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych banku.

Ważna uwaga: kody z I edycji programu "Polecam Proste Zasady" już nie działają! Należy przystąpić do II edycji i wygenerować nowy kod.

Twój kod polecenia osoba polecona musi wpisać we wniosku o konto (ten podlinkowany tutaj zawiera pole na podanie kodu polecenia; miej to na uwadze, bo nie każdy wniosek musi mieć taką opcję).

Za skuteczne polecenie, a więc takie gdy polecona osoba spełni swe warunki uzyskania bonusu 50 zł, osoba polecająca zdobędzie 100 zł. Z poleceń maksymalnie można uzyskać 500 zł.

Program "Polecam Proste Zasady" będzie dostępny do 31.01.2019 r. (to czas, w którym będzie możliwe przystąpienie do programu poleceń oraz konieczne jest otwarcie konta z polecenia).

Dodatkowe korzyści: do 3,5% dla oszczędzających


Getin Bank serwuje obecnie kilka promocji dla oszczędzających. Na koncie oszczędnościowym uzyskać możesz 3,5% gwarantowane na okres aż 12 miesięcy - propozycja ta obowiązuje jednak tylko do 10 000 zł, a i okres wykluczenia dla byłych klientów jest nieco dłuższy. Jeśli wysokiego oprocentowana oczekujesz dla większej kwoty, to wybrać możesz 3,5% w skali roku do 400 000 zł "nowych środków" (na promocję załapać się można do 3.02.2019 r., a oprocentowanie obowiązywać będzie dla Ciebie przez 152 dni). No i jest jeszcze lokata ze stawką aż 3,5% na 4 miesiące (lokata dostępna jest także do 3.02.2019 r.).

Konto Proste Zasady - prześwietlenie oferty


Konto osobiste w Getin Banku jest obecnie jednym z najlepszych kont oferowanych przez banki w Polsce. Wystarczy spojrzeć na jego główne cechy:
 • 0/8 zł za prowadzenie konta - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli: 
  • w poprzednim miesiącu wykonana została co najmniej jedna płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem lub 
  • posiadacz konta nie ukończył 26. roku życia;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty wydawanej do konta; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce (bez względu na to, do jakiego banku bądź instytucji należy urządzenie).


Przydatne dokumenty:

106 komentarzy:

 1. Czyli jak konto zamknelam dwa dni wczesniej czyli 30.10.18 to sie łapie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli konto zostało zamknięte 30.10. to jak najbardziej się łapiesz! :)

   Usuń
 2. A co z klientami Idea Banku? Jak mam Konto Idealne to mogę skorzystać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz wziąć udział. Idea Bank to odrębny bank.

   Usuń
  2. Nie wiadomo na jak długo, Złotówa - 17 lipca Czarnecki oznajmił możliwość połączenia Getin Noble Bank i Idea Bank. Wniosek o połączenie jeszcze nie wpłynął do KNF, a poszkodowani w aferze GetBack wnieśli sprzeciw w piśmie skierowanym przez Stowarzyszenie Poszkodowanych Obligatariuszy GetBack do KNF.

   Idea był zaangażowany w proceder sprzedaży trefnych obligacji GetBack, które mogą nosić znamiona przestępstwa i w przypadku połączenia tych dwóch banków poszkodowani mogą nigdy nie odzyskać swoich strat.

   Usuń
 3. A jak mam tylko konto oszczędnościowe i chcę otworzyć ROR z polecenia, to we wniosku składanym przez bankowość internetową będzie miejsce na wpisanie tego kodu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz wniosek i tak złożyć poza bankowością.

   Usuń
  2. Czyli nie da się złożyć wniosku o ROR przez bankowość internetową i podpisać umowy elektronicznie? To znaczy, że zawarcie umowy znowu przez kuriera?

   Usuń
  3. Tak to wygląda. Mam konto walutowe i bankowość ale umowa była przez kuriera. Za to razem z umową przywozi już kartę.

   Usuń
  4. Czyli w takiej sytuacji po złożeniu wniosku mam się spodziewać jeszcze telefonu z banku, czy już tylko wizyty kuriera?

   Usuń
  5. Dzwonią jeszcze z banku.

   Usuń
 4. Konto oszczędnościowe otwiera się razem z kontem osobistym czy trzeba jakoś osobno założyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co kojarzę to zakładają się razem.

   Usuń
 5. /Jeśli interesuje Cię takie oprocentowanie, z zakładaniem konta nie ma co zwlekać, bo promocja ze stawkę 3,5% dostępna jest już tylko do 30.11.2018 r/


  Czy mogę założyć 28.11 czy za późno ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawe czy lepiej im pójdzie z wypłacaniem premii niż w poprzedniej edycji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poprzednia edycja programu Polecam Proste Zasady wystartowała w sierpniu, więc kto już wtedy założył konto, ten na spełnienie warunków (wpływów) ma czas od września do listopada włącznie, a więc wypłatę premii - zgodnie z regulaminem - polecony otrzyma do końca grudnia (tak samo polecający).

   Usuń
  2. Złotówa, w promocji tego konta "Odbierz bonus 100 zł za Konto Proste Zasady w Getin Banku, 2 bilety do kina i do 250 zł za polecenia" jest wręcz wysyp problemów!

   https://bankobranie.blogspot.com/2018/10/finalizacja-promocji-konto-proste-zasady-z-bonusem-100-zl.html

   Usuń
  3. Zauważ jednak, że tamtą promocję organizowała zewnętrzna firma, a teraz bank postanowił działać samodzielnie. Zatem kwestie związane z błędną weryfikacją warunków już nie powinny wchodzić w grę. Z tego co widzę to pod pierwotnym wpisem poświęconym tamtej promocji już pojawiają się komentarze, że osoby, które zgłosiły reklamację, zaczynają dostawać pozytywne odpowiedzi.

   Oczywiście, że najlepiej by było, żeby takie sytuacje nie miały miejsca. A i mnie zdarzyło się zgłaszać reklamacje (vide: niedawna promocja ING Banku Śląskiego, gdzie premie za kartę dodatkową wpłynęły z 2-dniowym poślizgiem), i oczywiście może to denerwować. Ale gdy jest się po drugiej stronie, punkt widzenia się zmienia. Niedawno rozstrzygnąłem jedną z promocji, gdzie dla Czytelników bloga były przewidziane bony Allegro po 50 zł każdy. W skali jednak zdarzyły się przypadki zgłoszeń przez osoby, które spełniły warunki, ale nagrody nie otrzymały :( Takie osoby stanowią 6% z ogółu (nie wiem czy taki odsetek jest w innych promocjach; piszę o sytuacji u mnie). Nie miałem intencji, by tych bonów nie wysłać (bo 94% uczestników, którzy spełnili warunki, bony już ma) i nie mam intencji, by coś kombinować (w stylu odrzucania reklamacji z automatu: "Nie zostały spełnione warunki"). Sprawę muszę wyjaśnić. Zebrałem zgłoszenia, wysłałem do banku, czekam na odpowiedź (pech chciał, że trafił się długi weekend). Na co dzień dbam o rzetelność, wiarygodność i staram się najskrupulatniej wykonywać to co robię, a tu takie coś. No i z tymi mi niedobrze. Oczywiście nie piszę tego, by kogoś bronić, ale by naświetlić kulisy.

   Usuń
  4. Proszę, proszę - spora zmiana, gdyż jakiś czas temu broniłeś tutaj opcji zatrudniania firm zewnętrznych do organizacji bankowych ofert promocyjnych :)

   Ponadto od każdej reguły są oczywiście wyjątki - promocja "ROKuj z nami" Reiffeisen-Polbank zorganizowana samodzielnie przez bank to raczej kompletna klapa. Zresztą w pewnym sensie jestem zdziwiony Twoją obojętnością i niemal kompletnym brakiem zainteresowania tą promocją. Rozumiem, że jej opis zamieściłeś niejako 'gościnnie' po informacji otrzymanej od Twoich czytelników, to jednak znalazła się ona na Twoim blogu, którego jesteś gospodarzem. Nie zrozum nie źle, gdyż uważam - jak zapewne wielu innych Twoich czytelników - ten blog za wiodący w Polsce w swojej tematyce ale to zobowiązuje!

   Usuń
  5. Nie zmieniam zdania. Bez firm zewnętrznych nie byłoby większości promocji, a część z banków (raczej) w ogóle by takiego tematu nie podejmowała.

   Co do drugiej kwestii, przyjmuję opinię :)

   Usuń
  6. Wobec tego czy zamierzasz jakoś 'wspomóc' uczestników promocji Raiffeisena?

   Usuń
  7. Są banki bardziej otwarte na współpracę (pomoc w interpretacji, skierowanie do menadżera produktu itd.) i są mniej otwarte. Niestety do Raiffeisen Polbanku nie mam "wejścia". Zobaczmy jak bank ustosunkuje się do reklamacji/odwołań - miejmy nadzieję, że pozytywnie, a jeśli nie to coś spróbuję.

   Usuń
  8. Dzięki za deklarację! Na szczęście dzisiaj zaczęli wypłacać premie.

   Usuń
 7. Czy wpłata gotówki w siedzibie Getin po założeniu tego konta będzie zaliczać się do promocji czy musi to być koniecznie przelew?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. przeczytaj dokładnie post
   2. Przeczytaj regulamin
   3. wnioski nasuwają się same:)

   Usuń
 8. Czy jest możliwość złożenia wniosku o konto przez internet (z podaniem kodu polecającego) i wybranie jako formy podpisania umowy wizytę w oddziale? Czy tylko kurier wchodzi w grę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytałem o to w czasie "założycielskiej" rozmowy telefonicznej, i da się, z promocją, ale chyba wtedy reset wniosku, i całą biurokrację od początku trzeba robić w placówce. Kurier (a raczej kurierka) był tnt - może ze trzy podpisy były, i w jakąś minutę było po wszystkim.

   Usuń
  2. Zakładałem w bankowości internetowej konto proste zasady i oszczędnościowe.
   Aktywne jest tylko oszczędnościowe, konto proste zasady ma blokadę mimo że oba wnioski mają status zrealizowane. Zgłoszenie w tej sprawie czeka na rozpatrzenie już prawie 3 tygodnie na infolinii mozna usłyszeć tylko przeprosiny...

   Usuń
 9. Czy mnie ominął jakiś news, że Getin zmienia TOiP od 1 grudnia? Będzie tylko 5 darmowych transakcji z bankomatów i wpłatomatów, jak w Idei?

  OdpowiedzUsuń
 10. Uwaga na te obiecane 3,5 %. Nie jest prosto choć konto ma to słowo w nazwie. Mimo spełniania warunków do podwyższonego oprocentowania Bank go po 3 miesiącach nie wypłaca a reklamację rozpatruje odpisując nie na temat. Trzeba więc składać kolejną co skutkuje tym że odsetek nie ma a za to jest "podwyższona" ilość reklamacji rozpatrywanych solidnie przez 30 dni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może powinieneś sprawdzić zgody marketingowe?

   Usuń
  2. U mnie wypłaty bez problemu. Normalne odsetki na koniec miesiąca a bonus w kolejnym.

   Usuń
 11. Czy mógłbyś polecać kody czytelników dla nowych osób chcących założyć konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wątek był poruszany w innym miejscu, więc swą odpowiedź zacytuję:

   "Kwestia przeze mnie rozważana, aczkolwiek na pierwszym miejscu stawiam wiarygodność informacji oraz treści przekazywanych Czytelnikom. Za czyiś kod polecenia nie jestem w stanie ręczyć (błędny kod, zamknięcie konta przed weryfikacją spełnienia warunków itp.). Zależy mi na tym, by każdy kto założy konto z podanym przeze mnie kodem mógł finalnie uzyskać premię (jeśli spełni swoje warunki), a ja eliminuję jego obawy i ryzyko, że coś będzie nie tak. Pewną przeszkodą (choć mniej istotną, bo czasem nie wchodzącą w grę) w niektórych przypadkach jest też RODO (np. program ING Banku Śląskiego oprócz kodu wymagał podawania imienia i nazwiska polecającego; podobne przypadki zdarzały się - ku memu zaskoczeniu - z Getinem - w samym wniosku internetowym taki kod nie był wymagany, ale miałem zgłoszenia Czytelników, którzy z jakiś przyczyn wniosek mieli procesowany telefonicznie i wtedy konsultanci prosili o dodatkowe dane)."

   Usuń
  2. Mam pytanie.Umowe podpisywalem 19.09., wyrazilem zgode na wszystkie zdody marketingowe (bo nawet dzwonil kurier i stwierdzil ze dzieki temu lapie sie na rozne promocje), zasililem Konto wymagana kwota, aktywowalem karte i dokonalem platnosci. Do wniosku bylo dolaczone "upowaznienie do ujawnienia tajemnicy bankowej" dla "EJ" (podaje inicjaly) od ktorej byl kod polecenia (numer) , ktore podpisalem. Do dzisiaj nie wplynelo 50zl, a chyba powinno do konca miesiaca nastepujacego po miesiacu otwarcia rachunku?

   Usuń
  3. @Anonimowy, 6 listopada 2018, 22:52

   Bonusy dla osoby poleconej i polecającej mają być wypłacane do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków oferty.

   PS. Nie wiedziałem, że kurierzy maja czas na rozmowy o warunkach promocji w bankach :)

   Usuń
  4. Korekta! dzwonil naturalnie przedstawiciel banku nie kurier ;-). Ale, uwaga, kurier byl bardzo mily i powiedzial ze rozwozi wiele umow dot. konta w Millenium (z premia 200 zl).Zdecydowanie wiecej jak Getin.Pozdrawiam

   Usuń
  5. Oba banki maja jedne z lepszych ROR na rynku oraz obie promocje są równie opłacalne, a jeśli ktoś ma sporą rodzinę (partner, rodzice, teściowie) to oferta Getin jest o wiele bardziej opłacalna ze względu na premie za polecenia i opinia kuriera w Twojej okolicy nic tu nie zmieni.

   Usuń
  6. Ale przecież wpływy muszą być przez 3 kolejne miesiące. Jak konto było założone we wrześniu to wpływy muszą być od października do grudnia a premia będzie w styczniu'19.

   Usuń
  7. Zgadzam się z Mr. Złotówą. Jego kody są wiarygodne i może za nie w 100%ręczyć.
   Inne, niekoniecznie.
   Miałem okazję się o tym przekonać wyrabiając KK w ING. Zgłaszając się do promocji 200 PLN (za wyrobienie KK) przez Infolinię ING, Pani poinformowała mnie, że ma "swój kod" polecenia i że on również zadziała = uprawni mnie do odbioru premii.
   Efekt?
   Jak wielu innych bankobiorców boksuję się właśnie z ING z tyt. niewypłacenia premii, ba nawet reklamacji nie raczyli zarejestrować...


   Usuń
  8. Już widziałem fora na których roi się od komentarzy i zalewu komentarzy z kodami polecenia. A część osób nawet oferuje podział swej premii za polecenie. Kiedyś nawet poszedłem na taki deal, założyłem konto w jednym z banków z kodem polecenia od takiej osoby i zostałem wrobiony bo swej obiecanej części nigdy nie zobaczyłem.

   Usuń
 12. Czy konieczne jest zamówienie karty do rachunku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest darmowa a pomoże ci w spełnieniu warunku zwolnienia z opłaty za konto (1 płatność kartą lub blikiem więc chyba kartą łatwiej)

   Usuń
  2. Pomoże? Jeśli ktoś ukończył 26. rok życia, to nie ma innej metody uniknięcia opłaty 8 zeta za 'prowadzenie' konta jak płatność kartą lub Blikiem!

   Usuń
 13. 3% jest liczone od dnia otwarcia konta oszczędnościowego czy od dnia wpłacenia środków na konto oszczędnościowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. od dnia wplacenia chocby 1 grosza na Konto oszczednosciowe.

   Usuń
 14. Jeśli miałem kilka lokat w getinbanku oraz mam dostęp do bankowości elektronicznej ze względu na te właśnie lokaty. Nie mam konta żadnego, to czy mogę zostać osobą polecaną?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, to tak - w powyższym opisie Złotówy stoi: "... osoba polecana to osoba pełnoletnia, która nie posiadała konta osobistego w Getin Banku od dnia 1.11.2018 r. do dnia przystąpienia do promocji."

   Usuń
 15. Dzisiaj dostalem na Konto oszczednosciowe bon za aktywnosc cos 4,80 zl po odliczeniu odsetek. Za co to , za wplyw 1000 zl + planosc karta ? Do dzisiaj jednak a Konto otwieralem pod koniec wrzesnia nie dostalem 50 zl za otwarcie zreszta z uzyciem kodu polecenia Mr Zlotowka. Cos dzialac ?

  OdpowiedzUsuń
 16. Czy jeśli mam kredyt gotówkowy w Getinbanku w kwocie 2000zł RRSO 0%, ale nie mam konta osobistego to czy mogę otworzyć konto z polecenia i skorzystać z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wykluczać może wyłącznie posiadanie konta osobistego. Posiadanie jakiegokolwiek innego produktu (kredytu, karty kredytowej, lokaty itp.) nie jest przeszkodą w założeniu konta z kodem polecenie (i z bonusem za to).

   Usuń
 17. Jak radzicie sobie w przypadku rozwiązywania konta z wypłatą pieniędzy. Widzę, że w Getin jest opłata 20zl za wypłatę pieniędzy w banku Wyplacacie ile się da w bankomacie i potem zamykacie? Pozdrowienia dla bankobiorców.

  OdpowiedzUsuń
 18. Czy patrząc na obecną sytuacje Get in banku należy się obawiać zakładania tam konta oraz lokaty czy raczej nie ma takich przesłanek ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale o jaką sytuację chodzi?? W Getinie jak w każdym banku masz gwarancję kapitału do 100 000 euro.

   Usuń
 19. Dzisiaj wypłacili już nagrody.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie również. Miły akcent przedświąteczny!

   Usuń
 20. Dzisiaj dostałem nagrodę jako polecający: Wypłata nagrody promocja "Polecam Proste Zasady" w wysokości 123 zł przy czym potracono jednocześnie 23 zł podatku.

  Osoba przeze mnie polecona otrzymała po prostu 50 zł premii - czy oznacza to, że będzie musiała zapłacić od tej premii podatek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Polecona nie płaci podatku bo. Jest o tym w regulaminie.

   Usuń
  2. Potwierdzam. Polecony dostaje 50 zł i podatku nie płaci. Polecający dostaje 123 zł ale bank odejmuje 23 zł.

   Usuń
  3. @Anonimowy, 10 grudnia 2018, 23:22

   Gdzie konkretnie i co jest w regulaminie? Jedyne co znalazłem w regulaminie dotyczące kwestii nagród, to że ta promocja nie jest grą hazardową w rozumieniu jakiejś ustawy :)

   Usuń
 21. Wypłata bonusów 10-go. Można? Można! Mimo że czas do końca miesiąca mieli. A inne banki czekają do ostatniej chwili.

  OdpowiedzUsuń
 22. Wczoraj wpłynęły bonusy a dziś nawet przyszedł sms z info o wypłacie w I edycji.

  OdpowiedzUsuń
 23. Czekać z załozeniem lokaty az przyjdzie kurier ze wszystkim? Złozyłam juz wniosek o konto :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja poczekałam na kuriera, choć wniosek o lokatę 3,9% na 4 msc. składałam (za namową konsultanta) wraz z kontem w czasie rozmowy telefonicznej.

   Po aktywowaniu konta w bankowości internetowej faktycznie, lokata a właściwie wniosek wisi w zakładce "lokaty oczekujące" i można ją opłacić.
   Ja dołożyłam jeszcze 2 tys. i założyłam lokatę przez bankowość na wyższą kwotę.

   Wniosek telefoniczny wisi i sam się wygasi po 7 dniach od złożenia.

   Usuń
 24. Chciałam się tylko upewnić czy po wypłaconej premii za spełnione warunki (polecony i polecająca) mogę zamknąć konto bez żadnych konsekwencji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma żadnego zobowiązania do utrzymywania konta (poza tym, że trzeba je posiadać do momentu jej otrzymania). Zatem później można z kontem zrobić co się chce (także bez konsekwencji zamknąć).

   Usuń
 25. Czołem
  Ja dopiero zaczynam przygode z bankobraniem i mam jedno pytanie co do systemu poleceń. Czy żona z ktora ma wspolne konto w innym banku moze byc tą ktorej polecę swoj kod co da podstawe do wyplacenia nagrody w wysokosci 100zl?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Getin Bank nawet się nie dowie, że macie wspólne konto w innym banku. A nawet gdyby wiedział, to to również nie jest przeszkodą. Ważne, by nie było to konto wspólne konto w Getinie, bo wtedy takie polecenie odpada. Zatem jak najbardziej ktoś może konto założyć (lub już posiadać) i polecić współmałżonka (wpadną premie za polecenie i otwarcie konta z polecenia).

   Usuń
 26. Czy ten wpływ 1000 zł można przelać po kilku dniach od dnia wpływu, czy trzeba utrzymywać przez określony czas na koncie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczy się, że taki wpływ pojawi się w historii konta. Nie ma konieczności utrzymywania tych środków przez jakikolwiek okres. Zatem nawet tego samego dnia część lub całość możesz wydać, przelać lub wypłacić.

   Usuń
 27. Link do tabeli opłat i prowizji nie dziala

  OdpowiedzUsuń
 28. Dzis przy składaniu wniosku nie pojawia sie już miejsce na podanie kodu polegającego... Wcześniej zakonczona akcja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja jest nadal dostępna. Przed chwilą też przeklikałem wniosek podlinkowany w powyższym wpisie. Pole na wpisanie kodu jest dostępne (być może korzystałeś/-aś z innego wniosku, a nie w każdym takie pole musi być) albo coś chwilowo nie zadziałało w banku (choć z takim sygnałem spotykam się po raz pierwszy).

   Usuń
 29. Nie wiem czemu się rak stało jakis czas potem udało mi sie skutecznie złożyć wniosek:)

  OdpowiedzUsuń
 30. Czy ten przelew na 1000 zł może być z konta Getin Banku innej osoby?

  OdpowiedzUsuń
 31. Dziś dostałem hajs za polecenie. Elegancko. Wpadło 123 zł - podatek 23 zł.

  OdpowiedzUsuń
 32. Witam.
  Jak wyglada sytuacja kiedy mam dostęp do bankowosc internetowej uzyskany w grudniu 2018 ,a chcialbym skorzystaćz promocji 50 zl do konta Proste zasady??

  OdpowiedzUsuń
 33. Mr. Złotówa czy można liczyć na kod polecający?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W opisie promocji linkuję do formularza. W odpowiedzi wysyłam wtedy kod polecenia. Jeśli on nie dotarł, proszę o informację na kontakt@bankobranie.pl

   Usuń
 34. Hej!,
  Dopiero zaczynam swoją przygodę z bankobraniem. Twojego bloga śledzę dobrze ponad rok, ale dopiero teraz zdecydowałem się na skorzystanie z pierwszej promocji. Jest to właśnie promocja getinu, głównie ze względu na chęć skorzystania z lokaty mobilnej na 4% ale 50 zł z polecenia też chętnie przygarnę. Przeczytałem wiele Twoich wpisów, ale nigdzie nie trafiłem na info czy prowadzisz/lub któryś z użytkowników jakiś ustandaryzowany plik ze wszystkimi akcjami w których wziąłeś udział, terminami, warunkami.
  Jeśli tak czy pomoglibyście jakimś przykładem?

  Dzięki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najtrudniejszy pierwszy krok ;) Ale ważne, że wykonany. Życzę owocnego bankobrania!
   O sposobach zarządzania promocjami (podrzuconymi przez Czytelników) piszę tutaj.

   Usuń
 35. Osobę, która wypełniła formularz dot. kodu polecenia, podając adres ma*****da@interia.eu proszę o ponowne zgłoszenie (przyszła bowiem zwrotka z informacją "Nie ma takiego konta").

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Analogiczna sytuacja dotyczy adresu de*****x@gmail.com

   Usuń
 36. Niestety nie załapię się już na obecną promocję otwarcia konta z bonusem 50 zł. Czy opłaca się czekać na kolejną promocję (zdarzają się często?) za otwarcie konta czy korzystać z promocji na oszczędności póki są takie dobre warunki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można założyć w oddziale od ręki, też z kartą niespersonalizowaną. No i trzeba mieć ze sobą kod polecenia. Tylko trzeba to zrobić dziś albo jutro, jeśli ma być w tej edycji. Może będzie przedłużenie a może nie. Złotówa pewnie wie, czy będzie. My nie wiemy.

   Usuń
 37. A jak wyglada zamkniecie konta?

  OdpowiedzUsuń
 38. Czy ten wpływ 1000zł musi być załatwiony jednym przelewem, czy liczy się suma wpływów i można to rozłożyć na kilka przelewów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z opisu powyżej: "w każdym z trzech pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji Twego konta w Getin Banku, zapewnij wpływ w wysokości min. 1000 zł"

   Usuń
 39. Po jakim czasie bank wypłaca te 50 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z opisu powyżej: "Bonusy (dla Ciebie i dla polecającego) bank zamierza wypłacić do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków"

   Usuń
 40. Jest ktoś komu bank już wypłacił 50 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej edycji jeszcze nie mógł. Kto założył konto na samym początku (w listopadzie), ten wpływy musi zapewniać od grudnia do lutego, a dopiero w marcu wpadną bonusy (zarówno dla polecanego, jak i polecającego).

   Usuń
 41. Witam, uczestniczyłem w II edycji programu poleceń i z mojego kodu zostało otworzone jedno konto. Natomiast jak wchodzę do serwisu banku to mój kod z II edycji jest przekreślony i piszę że wykorzystano kod 0 razy, czy tak ma być? Pan na infolinii twierdzi że tak.

  Czy aby otrzymać premie za konto otworzone z II edycji muszę przystępować do aktualnej III edycji programu poleceń?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli poleciłeś komuś konto i ta osoba użyła Twojego kodu to wtedy w systemie powinno pojawić się polecenie. Z dużym naciskiem na słowo POWINNO. W przypadku, gdyby polecenie się nie pojawiło, a miałbyś pewność, że osoba przez Ciebie polecona użyła przekazanego kodu - wtedy pozostaje złożyć reklamację i liczyć na jej pozytywne rozwiązanie.

   Usuń
  2. Obie edycje nie mają się nijak do siebie!

   Usuń
  3. U mnie liczba tych poleceń w II edycji pokrywa się z faktyczną liczbą poleceń.

   PS. A jak w III edycji nie polecasz to nie musisz się rejestrować.

   Usuń
 42. Jeśli nie mam ukończonych 26 lat to wystarczy, że będę przez trzy miesiące zasilać konto 1tys złotym czy musze też płacić kartą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. W tym wieku nie musisz robić płatności.

   Usuń
 43. Dziś wpłynęła premia :)

  OdpowiedzUsuń
 44. Ktos jeszcze nie dostał premii? Za polecenie mi wpłynelo. Niestety 50 zł nir

  OdpowiedzUsuń
 45. Czy wpływ min. 1000 zł w programie poleceń może być od innej osoby, ale także z banku getin bank ?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...