Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj 140 zł za Konto Mobi (dla osób do 26. roku życia) w ING Banku Śląskim (+ 80 zł w dodatkowych promocjach)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

1.11.2018

Zyskaj 140 zł za Konto Mobi (dla osób do 26. roku życia) w ING Banku Śląskim (+ 80 zł w dodatkowych promocjach)

Wystartowała następna edycja promocji konta dla młodych w ING Banku Śląskim.

Premia 140 zł za konto Mobi w ING Banku ŚląskimDo zgarnięcia ponownie czeka do 140 zł za spełnienie bardzo prostych warunków. Ale to nie wszystko, bo w dodatkowych promocjach można też zdobyć jeszcze 80 zł.

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie ukończyła 26 lat, a także która co najmniej od 28.02.2017 r. nie posiadała, ani nie współposiadała Konta z Lwem w ING Banku Śląskim (Direct, Komfort, Mobi, Premium, Klasyczne, Student, PRP)
💡 Jeśli na promocję nie łapiesz się ze względu na wiek, sprawdź inną okazję do bankobrania w ING Banku Śląskim - z Kontem Direct zyskać możesz 140 zł (+80 zł w dodatkowych promocjach).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Do 140 zł za otwarcie konta Mobi" i zgarnąć tytułowe bonusy: 
 • do 31.12.2018 r. otwórz Konto Mobi w ING Banku Śląskim wraz z jakąkolwiek kartą wydawaną do konta oraz zawrzyj umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i dostęp do bankowości internetowej; 
 • najpóźniej do 28.02.2019 r. wykonaj minimum 8 płatności kartą lub BLIKiem (na dowolne kwoty i w dowolnych miejscach) - za spełnienie tego warunku otrzymasz bonus 100 zł;
 • opcjonalnie (bo to dodatkowe bonusy) do 28.02.2019 r.: 
  • wykonaj 3 płatności BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych (te transakcje mogą być na dowolne kwoty) za co dostaniesz dodatkowy bonus 20 zł; 
  • otrzymaj co najmniej jedno wynagrodzenie lub stypendium na konto - za to również będzie się należał kolejny bonus w wysokości 20 zł; 
 • do momentu wypłaty premii (która ma nastąpić najpóźniej do 15.03.2019 r.) posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą, a także Otwarte Konto Oszczędnościowe, bo to właśnie na ten rachunek wpłynie premia

Jeśli chodzi o wynagrodzenie lub stypendium, to nie mamy tu żadnego wymogu minimalnej kwoty, która miałaby wpłynąć. Ale są następujące wytyczne:
"Wynagrodzenie lub stypendium nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku"

Konto Mobi - prześwietlenie warunków


Główne cechy konta zakładanego w promocji to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0 zł za kartę Visa zbliżeniową wydawaną do konta (bez warunków dla osób w wieku do 26 lat); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 2,50 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu.

A więc jak to zazwyczaj bywa z kontami dla młodych, jest bardzo prosto i klarownie.

Do promocji kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone przez Internet. Wówczas jedyną opcją zawarcia umowy z bankiem jest podpisanie dokumentów za pośrednictwem kuriera, który na koszt banku przyjedzie na wskazany przez Ciebie adres.

Z kolei Otwarte Konto Oszczędnościowe (które wraz z kontem Mobi założysz w promocji), to bezwarunkowo darmowy rachunek oszczędnościowy, na który wpłacać środków nie musisz. Ale jest ono niezbędne, bo to właśnie tu wpłynie premia do 140 zł. Wszystkie przelewy z konta oszczędnościowego na swoje konto/konta w ING Banku Śląskim są bezpłatne.

Jak zyskać jeszcze więcej?


W ING Banku Śląskim dostępne są jeszcze inne promocje, więc zyskać można więcej. Ale warto się pospieszyć, bo te dodatkowe okazje są ograniczone czasowo.

Do wzięcia jest bonus 50 zł za otwarcie konta z polecenia. By go zgarnąć:
- w czasie składania wniosku o konto (najpóźniej do 11.12.2018 r., bo tylko w takim czasie dostępny jest program poleceń) podaj kod polecania, imię oraz nazwisko polecającego i wyraź przy tym znajdującą się tam zgodę na informowanie polecającego o spełnieniu lub niespełnieniu warunków promocji (jeśli nie znasz osoby, od której możesz pozyskać kod polecenia, skorzystaj z formularza tutaj - w automatycznej odpowiedzi dostaniesz wiarygodny kod polecenia); 
- w okresie od otwarcia konta do lutego 2019 r. (włącznie), w każdym z dwóch dowolnych miesięcy kalendarzowych, wykonaj płatności kartą wydaną do konta założonego w promocji lub BLIKiem na sumę min. 300 zł (te transakcje jednocześnie będą się pokrywać z płatnościami, które wykonywać będziesz na potrzeby promocji z premiami do 140 zł). 

Bonusy za otwarcie konta bank zamierza wypłacać do kwietnia 2019 r. Osoby polecające zgarnąć mogą 100 zł, ale niestety, kto dopiero teraz założy konto w ING Banku Śląskim w ramach programu poleceń, ten nie może stać się polecającym.

Jeśli korzystasz z urządzenia z oprogramowaniem Android to przed Tobą jest też szansa na dodatkowe 30 zł za płatności z Google Pay. Na tę promocję można już jednak załapać się tylko do 10.11.2018 r. (w tym czasie trzeba się zarejestrować w promocji; 3 płatności z Google Pay można wykonać później). Więcej na temat tej promocji przeczytasz tutaj

Przydatne dokumenty:

7 komentarzy:

 1. Czy ta promocja łączy się jakoś z promocją 140 zł za konto Direct?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie łączy się, bo dotyczy innego rodzaju konta (Direct). A wyżej opisana promocja wiąże się z Kontem Mobi.

   Usuń
 2. Czy zakup biletów za pomocą bliku będzie liczyło się jako sklep internetowy? Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. *biletów pkp :)

   Usuń
  2. Zaliczy się. Mogą być dowolne płatności w internecie bo nie ma wykluczeń.

   Usuń
 3. Witam, czy od dnia kiedy mam już aktywowane to konto mogę zacząć płacić kartą by zaliczyło mnie do tej promocji, czy czekać do następnego miesiąca?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...