Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konto Jakie Chcę w Santander Banku: do 100 zł do wydania na Pyszne.pl + 200 zł w gotówce + zwroty za płatności + 2,7% dla oszczędzających (+100 zł dla studentów)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

13.11.2018

Konto Jakie Chcę w Santander Banku: do 100 zł do wydania na Pyszne.pl + 200 zł w gotówce + zwroty za płatności + 2,7% dla oszczędzających (+100 zł dla studentów)

Nawet 300 zł zyskać można dzięki najnowszej kumulacji promocji Konta Jakie Chcę.

Nawet 400 zł z promocją Pyszna Jesień z Kontem Jakie Chcę w Santander Banku
W nowej promocji Santander Banku mamy dwa elementy, które powinny być wzorcowe dla innych banków: ultrakrótki okres wykluczenia dla byłych klientów oraz bardzo proste zasady uzyskania nagrody (wystarczy bowiem samo zawarcie umowy). Jako że pula voucherów do Pyszne.pl jest ograniczona, to z udziałem w promocji warto się pospieszyć.

Promocji związanych z Kontem Jakie Chcę obecnie jest sporo. Są to bowiem następujące propozycje:
 • voucher do 100 zł do wykorzystania na Pyszne.pl (czyli najnowsza, limitowana promocja "Pyszna jesień z Kontem Jakie Chcę 2")
 • bonusy pieniężne na sumę 200 zł za zapewnienie wpływów na konto
 • zwroty płatności za media z Konta Jakie Chcę (do 25 zł miesięcznie)
 • (tylko dla studentów w wieku 18-26 lat) bonus 100 za tzw. płatności cyfrowe
 • 2,7% na koncie oszczędnościowym (Konto Systematyczne)

I co najważniejsze, wszystkie te promocje można ze sobą połączyć!

Dla kogo promocja "Pyszna jesień z Kontem Jakie Chcę 2"? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która na dzień 13.11.2018 r. nie posiadała, ani nie współposiadała konta osobistego w PLN w Santander Banku (takich warunków uczestnictwa chciałoby się we wszystkich promocjach 😉). Zatem nawet niedawne zamknięcie konta nie przeszkadza w załapaniu się na promocję (ważne tylko, by konto zostało już zamknięte do 12.11.2018 r.).

Posiadanie innych produktów w Santander Banku (np. karty kredytowej, lokaty lub kredytu) nie wyklucza z udziału w promocji.

Zasady promocji z voucherami do Pyszne.pl. By wziąć udział w akcji i zgarnąć nagrodę:
 • najpóźniej do 23.11.2018 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z wydawaną do niego kartą oraz (jeśli nie posiadasz) z dostępem do bankowości internetowej; do udziału w promocji kwalifikuje wyłącznie dedykowany akcji ww. wniosek internetowy (jeśli posiadasz już dostęp do bankowości internetowej Santander Banku, to wniosek i tak należy złożyć za pomocą linka - wnioski złożone przez bankowość nie zaowocują nagrodą) i w ww. terminie zawrzyj umowę;
 • we wniosku o konto wyraź zgody na kontakt telefoniczny w celach marketingowych banku oraz na otrzymanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

I to już wszystko! Pierwsze 900 osób, które spełnią powyższe - bardzo proste - warunki, otrzyma voucher o wartości 100 zł do wykorzystania na Pyszne.pl. Do kolejnych 600 osób trafią vouchery o wartości 50 zł. Łącznie więc nagrodzonych będzie 1 500 osób. Z udziałem w promocji warto się więc pospieszyć. Jak udało mi się ustalić, bank na szczęście ma informować o wyczerpaniu tej puli, więc w tej sytuacji nikt kto złoży wniosek, nie powinien odejść z kwitkiem. [Aktualizacja w dn. 23.11., godz. 10:30: od organizatora promocji otrzymałem informację, że w chwili obecnej pula voucherów o wartości 100 zł ciągle pozostaje niewykorzystana.]

Nagroda będzie przesłana SMSem lub wiadomością w bankowości internetowej Santander Banku najpóźniej do 30.11.2018 r. Voucher ma mieć ważność do końca 2018 r.

200 zł za wpływy na konto


Dla osób otwierających konto osobiste w Santander Banku dostępna jest też promocja, dzięki której zgarnąć można nawet 200 zł (to już bonusy pieniężne) za zapewnienie wpływów na konto. Trzeba mieć jednak na uwadze, że z tej okazji do bankobrania skorzystać mogą wyłącznie osoby, które nie posiadały (ani współposiadały) konta w Santander Banku (jak i BZ WBK) od 1.04.2018 r. (okres wykluczenia jest więc dłuższy, niż w promocji z voucherami do Pyszne.pl).

Wypłata 200 zł została podzielona na 4 bonusy po 50 zł każdy. By je uzyskiwać:
 • najpóźniej do 31.01.2019 r. w bankowości internetowej lub przez infolinię banku złóż dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na nowo otwarte konto;
 • po złożeniu ww. dyspozycji zapewnij wpływ w wysokości min. 1 000 zł wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczeń od ZUS/KRUS lub innego świadczeniodawcy z siedzibą w Polsce. Liczy się w tym przypadku wpływ jednorazowy na wspomnianą kwotę minimalną, a nie suma wpływów (zatem co najmniej 1 000 zł musi "wpaść" na konto jednym przelewem).

Wypłata bonusu 50 zł będzie następować do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia ww. warunku wpływu na konto. I tak zyskiwać możesz bonusy za 4 kolejne miesiące (począwszy od tego, w którym wpłynie pierwsze wynagrodzenie).

Jeśli chodzi o wytyczne dotyczące wpływów, to bank stawia jeszcze następujące warunki:
"Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpływy własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach Banku [Santander Banku - przyp. Mr. Złotówa] oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia."

Do promocji kwalifikują wyłącznie konta indywidualne (konto wspólne wykluczy z udziału). Uczestnik promocji zdobyć może tylko jeden voucher.

Konto Jakie Chcę - prześwietlenie


Główne cechy konta osobistego w Santander Banku to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN oraz za przelewy natychmiastowe (!) zlecane w bankowości internetowej i mobilnej;
 • 0 zł za wydanie karty i 15 zł za jej wznowienie (gdy bank przesyła nowy plastik po upływie terminu ważności dotychczas używanej karty; w przypadku osób do 26. roku życia opłata nie jest pobierana);
 • opłata miesięczna za Kartę Dopasowaną Visa lub Mastercard (do wyboru jeden z poniższych wariantów):
  • 0/5 zł - opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 5 płatności na dowolne kwoty lub
  • 3 zł bez warunków (ta opłata jest ustawiona jako standardowa, jednak za miesiąc w którym otwierasz konto nie będzie ona pobrana - wtedy możesz ją zmienić na wariant powyższy, który będzie obowiązywać od kolejnego miesiąca);
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów Santander Banku; 5 zł za każdą wypłatę kartą z innego bankomatu w Polsce lub bez opłat w przypadku wykupienia pakietu za 7 zł miesięcznie (w przypadku osób do 26. roku życia wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe).

Dodatkowe korzyści z Kontem Jakie Chcę


Zwrot za media. Z Kontem Jakie Chcę uzyskiwać można też zwrot 1% wartości rachunków i faktur za media (gaz, prąd, telefon, telewizja i Internet) opłacanych z konta w Santander Banku. Miesięcznie może w ten sposób wrócić do Ciebie do 25 zł (choć wyciśnięcie maksimum zwrotu wydaje się mało realne - bo za media trzeba by płacić bardzo dużo - i jest jedynie w zasięgu tych, którzy np. ogrzewają dom na gaz lub prąd i mają z tego tytułu wysokie opłaty). Rocznie da się uzyskać do 300 zł zwrotu.

By otrzymywać zwroty, niezbędne jest zgłoszenie do banku rachunków/faktur, za które zamierzasz dokonywać płatności, by bank wiedział za przelewy na jaki rachunek naliczać zwrot.

2,7% dla oszczędności (nawet do 100 000 zł). Jeśli masz oszczędności i interesuje Cię dobre - jak na obecne czasy - oprocentowanie, to całkiem fajną propozycję znajdziesz w Santander Banku. To oszczędnościowe Konto Systematyczne (założysz je "na klik" w bankowości internetowej już po otwarciu Konta Jakie Chcę). Bank daje na nim 2,7% w skali roku (w ramach promocji "Konto systematyczne z bonusem 2", bo standardowo oprocentowanie wynosi od 0,4 do 1,5%), gwarantowane do 29.06.2019 r. dla kwoty do 20 000 zł. Na szczęście jednak klient może posiadać 5 kont tego typu, co łącznie pozwoli ulokować nawet 100 000 zł.

Dla umów o Konto Systematyczne zawartych w okresie promocji, stawka 2,7% w skali roku obowiązuje od chwili otwarcia konta. Warunkiem uzyskania podwyższonego, promocyjnego oprocentowania w kolejnych miesiącach jest wpływ na Konto Systematyczne co najmniej 20 zł miesięcznie w ramach automatycznego oszczędzania (zlecenie takie ustawisz przy Koncie Systematycznym wybierając opcję "Oszczędzanie").

Dodatkowy bonus 100 zł dla studentów. W jeszcze innej promocji Santander Banku mogą wziąć udział osoby, które nie ukończyły 26 lat oraz są studentami wyższej uczelni w Polsce, a do tego nie posiadały konta w BZ WBK po 1.03.2018 r. Do wzięcia czeka bonus 100 zł za tzw. "płatności cyfrowe".

By skorzystać z tej promocji należy nie zgłaszać sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku oraz do 31.12.2018 r. zarejestrować się na stronie promocji. Poza tym w ciągu miesiąca, w którym zostało założone konto oraz w miesiącu kolejnym wykonać należy w sumie 10 "płatności cyfrowych", tj. za pomocą urządzeń mobilnych, portfeli cyfrowych (Google Pay lub Apple Pay), BLIKiem, mobilną kartą do konta (wyrabianą w aplikacji mobilnej banku) bądź zegarkiem Garmin Pay (zgodnie z regulaminem, z wykonaniem tych transakcji wyrobić się trzeba najpóźniej do 31.12.2018 r.). Bonus 100 zł zostanie wypłacony na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków (do momentu jej otrzymania posiadaj Konto Jakie Chcę wraz z kartą Dopasowaną).

Sposoby otwarcia konta w Santander Banku


Do promocji z voucherami do Pyszne.pl kwalifikują wyłącznie wnioski złożone przez Internet. Wówczas umowę z bankiem zawrzeć można na jeden z poniższych sposobów:
 • za pomocą przelewu weryfikacyjnego z własnego konta w innym banku - w tym przypadku pamiętaj, by dane przy przelewie (imię, nazwisko i adres) idealnie pokrywały się z tymi, które zostały przez Ciebie wpisane we wniosku (w taki bowiem sposób bank weryfikuje tożsamość klienta). Przelew weryfikacyjny wykonać można tylko z wybranych banków (są to: Alior Bank, Bank Pekao, Bank Spółdzielczy we Wschowie - Net Bank, Eurobank, mBank, Raiffeisen Polbank, T-Mobile Usługi Bankowe) i w dodatku konto w takim banku musiało być założone w inny sposób niż przelewem; jeśli otwarcie konta przelewem by Ci się nie udało, możesz złożyć kolejny wniosek (ale wtedy pamiętaj wybrać inną metodę zawarcia umowy - ponowna próba z przelewem już się nie powiedzie);
 • podczas wideoweryfikacji w rozmowie z konsultantem banku - ta funkcjonalność jest niedostępna dla użytkowników przeglądarki Internet Explorer);
 • za pośrednictwem kuriera - już we wniosku możesz wskazać adres wyłącznie na potrzeby kuriera (a więc inny niż zamieszkania lub korespondencyjny) - wtedy dokumenty do podpisu kurier może przywieźć tam gdzie pracujesz lub na uczelnię. Pamiętaj jednak, że umowę o konto w promocji zawrzeć należy do 23.11., więc jeśli wniosek będziesz składać tuż przed tą datą, to jako sposób zawarcia umowy wybierz przelew lub wideorozmowę.

Przydatne dokumenty:

105 komentarzy:

 1. Możliwe jest zawarcie umowy w placówce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Masz wymienione sposoby: przelew, wideorozmowa lub kurier.

   Usuń
 2. Rozumiem, że przelew z własnego konta w innym banku nie przejdzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na 99,99% nie bo wg regulaminu musi to być "wynagrodzenie, renta, emerytura, świadczenie ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski".

   Usuń
  2. No i jeszcze musi być ta dyspozycja przeniesienia złożona przez bank a nie samodzielnie.

   Usuń
  3. Nie zmienia to faktu, że i tak będzie sporo pytań: "Ciekawe czy przejdzie przelew z konta żony/męża/teścia, etc. z tytułem WYNAGRODZENIE?"

   Usuń
  4. Próbować zawsze warto :)

   Usuń
  5. W poprzedniej edycji tez był wymóg aby przez bank zlecić wpływ wynagrodzenie,ja zrobiłam samodzielnie bo mój pracodawca nie realuzuje zleceń z innych instytucji i wszystko bylo Ok.

   Usuń
  6. Właśnie ta dyspozycja mnie martwi, w dzisiejszych czasach komuś dać pełnomocnictwo to raz a wykonanie przez pracodawcę to drugie (bierze na siebie odpowiedzialność) ja bym takiej dyspozycji nie wykonał.

   Usuń
  7. Możesz złożyć dyspozycje przez bank (skoro chce), a osobno samemu złożyć u pracodawcy.

   Usuń
 3. Ten voucher trzeba wykorzystać jednorazowo czy można na kilka razy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytałem o to na FB. Dostałem taką odpowiedź: vouchery na większe kwoty są zazwyczaj wielokrotnego użytku, do wykorzystania całej kwoty

   Usuń
  2. Jak wynika z informacji uzyskanej z banku, voucher jest wielokrotnego użytku.

   Usuń
  3. Niżej ktoś informuje, że niby tylko na jeden raz, ale wierzę, że masz najlepsze informacje :)

   Usuń
 4. Czyli uczestnicy, którzy nie mieli konta od 1.04.2018 czyli od prima aprilis mają dostać 4 bonusy po 50 zł wpływ wynagrodzenia? Poprzednio dawali 6 bonusów po 50 zł za to samo, a i z tym było sporo problemów - zła zmiana!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo część ludzi zamykała za wcześnie karty

   Usuń
 5. Kiedy można zamknąć konto i czy wciąż można to zrobić tylko w oddziale albo listownie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można przez bankowość lub telefonicznie.

   Usuń
  2. Poprzez bankowość internetową? W jaki sposób?

   Usuń
  3. Twoje sprawy -> Konta -> Zrezygnuj z konta

   Usuń
 6. A mnie właśnie przeniesiono konto z Deutsche Banku. Czyli wychodzi na to że się nie łapię bo na dzień 13.11. konto w Santanderze mam :(

  OdpowiedzUsuń
 7. Niestety nie działa.
  Złożyłem wniosek i po jego wypełnieniu niezwłocznie przychodzi SMS o przyjęciu wniosku, a po 10 sekundach kolejny SMS o odrzuceniu wniosku:
  Wniosek o numerze .... złożony w dniu ... został odrzucony z powodu: Podanie danych uzytych do otwarcia konta przelewem w innym wniosku.
  Próbowałem po raz drugi i to samo.
  Albo ktoś posłużył się moim dowodem żeby zdobyć voucher na 100 zł, albo mają błąd w systemie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może miałeś konto w DB.

   Usuń
  2. U mnie to samo..Ale zdążyłem puścić przelew weryfikacyjny więc może przejdzie?!

   Usuń
  3. Jaki sposób otwarcia konta wybrałeś? U mnie tak było w którejś z poprzednich edycji. Jak wybrałem umowę z wideorozmową to poszło.

   Usuń
  4. Dostałam sms, ale wcześniej zrobiłam przelew. Konto otwarte, ale bez bankowości internetowej, dlatego nie wiedziałam co się dzieje z moim wnioskiem. Świetnie, bo bankowość internetowa jest warunkiem udziału w promocji.
   Sprawa jest wyjaśniana.

   Usuń
  5. Może już kiedyś byłeś klientem i logujesz się wtedy starym loginem

   Usuń
  6. Miałam kredyt w DB i konto w WBK, ale je zamknęłam. Teraz nie otwarto mi w ogóle bankowości internetowej.

   Usuń
 8. tak się śpieszyli z połaczeniem DB Z sANTANDEREM że nawet po konsultacjach doradcy nie wiedzą jak bank podejdzie do klientów zmigrowanych z DB
  ogólnie brak informacji brak wiedzy i jeszcze system kuleje
  ale jak się ... śpieszy to się konkurencja cieszy

  OdpowiedzUsuń
 9. A co w przypadku samozatrudnienia? (To samo nazwisko w koncie firmowym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podajesz dane swojej firmy i kasę przelewasz z konta firmowego. U mnie przeszło w poprzedniej edycji.

   Usuń
  2. A co potem z US?

   Usuń
  3. A jaki jest problem w przelaniu pieniędzy z własnego konta firmowego na konto osobiste zwłaszcza gdy prowadzi się jednoosobową działalność gospodarczą? Można przelewać ile wlezie.

   Usuń
  4. A co do tego ma US? Jest to twóch dochód? Gdy prowadzisz działalność gospodarczą możesz przelewać pieniądze między swoimi kontami firmowymi i nie firmowymi jak chcesz. Inaczej sytuacja wygląda gdy masz spółkę czyli oddzielny podmiot gospodarczy.

   Usuń
  5. problemu nie ma tylko pytanie czy NA PEWNO uwzglęgnia to w ramach promocji, może i można zrobić polecenia wpłaty pieniędzy, ale koliduje to z zapisem o nie przelewaniu środków pomiędzy kontami właściciela.

   Usuń
 10. Na końcu jest takie coś:
  Czy dodatkowo chcesz złożyć wniosek o przeniesienie konta z innego banku (środków, zleceń stałych, poleceń zapłaty)?

  Muszę zaznaczyć TAK czy mogę NIE?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To dobrowolne. Jak chcesz zamknąć konto w innym banku i chcesz by zrobił to za ciebie Santander to możesz zaznaczyć. Ale korzyści z tego brak.

   Usuń
  2. Nie warto skoro nie ma nic w zamian. Dotąd przenoszenie konta premiował jedynie Credit Agricole ale już tego nie robi ostatnio :(

   Usuń
 11. A czy tu też może być konto z polecenia ?

  OdpowiedzUsuń
 12. A ta weryfikacja to długo trwa? Bo przelew poszedł wczoraj, ale wciąż cisza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie trwało to grubo ponad dobę (któraś z poprzednich promocji)

   Usuń
  2. I jak, odezwali się? Ja przelałam 13.11. wieczorem i też cisza. Mąż wybrał kuriera i już dostał sms, że kurier będzie się kontaktował.

   Usuń
  3. Tak, dwa dni później dotarła umowa na maila, dzisiaj karta. Przelew zwrotny jednak wciąż nie dotarł, a to on miał zawierać numer klienta ;)

   Usuń
 13. Czy można również użyć kod polecenia i zyskać 80 zł plus reszta bonusów opisanych we wpisie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wniosek o konto w promocji z voucherem do Pyszne.pl nie przewiduje opcji wpisania kodu polecenia (brak takiego pola).

   Usuń
  2. Potwierdzam. nie łączy się - pytałem o to w rozmowie z konsultantem.

   Usuń
 14. Czy w zasadzie wystarczy złożyć wniosek aby otrzymać nagrodę?
  Jak rozumiem, to w warunkach otrzymania vouchera nie ma nawet mowy o tym ze to konto rzeczywiście trzeba założyć. Czy dobrze rozumiem że nagroda przyznawana jest za samo złożenie wniosku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba umowę zawrzeć (§ 4. ust. 2. pkt. a regulaminu).

   Usuń
 15. Konto Systematyczne jest darmowe? Jak wygląda sprawa przelewów? Limitowane/nielimitowane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto darmowe. 1 przelew w miesiącu darmowy.

   Usuń
  2. A skąd wiadomo że można założyć 5 kont Systematycznych? Nigdzie nie widzę takiej informacji.

   Usuń
  3. Z dokumentu pt. "Warunki produktu - załącznik do regulaminu dotyczący konta Systematycznego". Pkt 10: Klient może być posiadaczem maksymalnie pięciu rachunków
   Konta systematycznego;

   Usuń
 16. Czy po podpisaniu umowy mogę od razu zrezygnować z karty ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promocji z Pyszne.pl i 200 zł za wpływy tak. W promocji dla studentów trzeba trzymać kartę do wypłaty premii

   Usuń
  2. W jaki sposób można zrezygnować z karty do Konta Jakie Chcę? Zastrzec- to przyślą nową. Zablokować to dalej będą koszty używania karty. Ćwiczył ktoś to już?

   Usuń
 17. W pierwszym dniu wniosek złożony - miał dzwonić kurier - nie dzwoni...

  OdpowiedzUsuń
 18. Czy są jeszcze vouchery 100 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dane z dzisiejszego poranka: z voucherów po 100 zł rozeszła się póki co nieco ponad 1/3 puli.

   Usuń
  2. Jak w praktyce wygląda videoweryfikacja? Czy jest ona dokonywana w trakcie składania wniosku? Poprzez smatphon można skorzystać z tej formy?

   Usuń
  3. Jest gdzieś informacja o bieżącej ilości voucherów?

   Usuń
  4. Anonimowy18 listopada 2018 19:10 na pewno działa przez komputer bo to przechodziłem. Po uzupełnieniu danych łączy z konsultantem.

   Usuń
  5. Mr Złotówa, a skąd wiesz, że jest tyle wniosków? Ja mam spory problem, bo mam otwarte konto bez bankowości elektronicznej, a pani nie była w stanie powiedzieć ani czy pula voucherów się wyczerpała, ani czy ja złożyłam wniosek w odpowiedniej promocji (miałam wątpliwości, bo konsultantka zasugerowała, że mogłam nie złożyć wniosku o konto w promocji).

   Usuń
  6. Informacja jest od banku. Jeśli wniosek został złożony za pośrednictwem linka w powyższym wpisie to kwalifikuje do promocji. Jeśli gdzie indziej to niestety nie wiem.

   Konsultanci infolinii czy pracownicy placówek najczęściej nie mają możliwości sprawdzenia w jaki sposób wniosek został złożony, ani czy kwalifikuje do promocji, ale kto ma wiedzieć ten wie (mam tu na myśli dział zajmujący się obsługa promocji i wydaniem nagród). Nie wiem z czego wynika ten brak dostępu do bankowości internetowej, ale umowę o nią można zawrzeć do 23.11.2018 r. (i to powinno przejść, bo regulamin mówi o złożeniu wniosku o konto na stronie promocji, a w odrębnym punkcie wskazuje, że umowa o konto z usługami bankowości i kartą ma być zawarta do 23.11.).

   Usuń
 19. czy dyspozycja przelewu za pomocą banku dotyczy całości wynagrodzenia czy można zawnioskować o przelanie 1000 pln?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. we wniosku możesz wskazać % wynagrodzenia jaki pracodawca ma ci przelewać do Santandera.

   Usuń
  2. Względnie możesz wypełnić to że na 100% a osobno u pracodawcy samemu złóż dyspozycję by 1000 zł przelewał do Santandera a resztę tam gdzie chcesz.

   Usuń
 20. Wniosek złożony ;)

  OdpowiedzUsuń
 21. W jakim czasie po otwarciu konta otrzymam voucher i w jakiej formie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytuję z opisu Złotówy: "Nagroda będzie przesłana SMSem lub wiadomością w bankowości internetowej Santander Banku najpóźniej do 30.11.2018 r. "

   Usuń
 22. czy można prosić o info odnośnie dostępności voucherów za 100pln?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdzone kilka chwil temu: vouchery po 100 zł nadal są dostępne :) Gdy się wyczerpią i promocja przeskoczy na vouchery po 50 zł to powinno być info.

   Usuń
 23. Wniosek złożony ! :)
  Czekamy na voucher .

  OdpowiedzUsuń
 24. Właśnie był u mnie kurier w Umową, wniosek został złożony 16.11. Po drodze dostałam alert od Santandera, a później wiadomość automat. od Inpost. Przesyłka do mojego oddziału trafiła już wczoraj z rana ale widocznie musiała nabrać mocy żeby kurier mógł ją dziś doręczyć. ;) Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i bon 100 zł do pyszne wleci.

  OdpowiedzUsuń
 25. Na infolinii nie wiedzą czy są jeszcze dostępne vouchery na 100 zł. Wiadomość sprzed chwili :( Skąd Złotowa wie??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To (niestety) bardzo częste, że pracownicy oddziałów czy konsultanci infolinii nie są czegoś w stanie zweryfikować skoro na co dzień nie zajmują się tematem (promocja tam nie jest dostępna, a jedynie na stronie promocji). Informacje o stanie voucherów posiadam od osób odpowiedzialnych za organizację promocji.

   Usuń
 26. Czy zaraz po odebraniu vouchera mogę zamknąć konto bez problemu,czy jest jakiś okres przez który jeszcze muszę mieć konto?(na resztę promocji niestety się nie łapie)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz zamknąć od razu po otrzymaniu bonu.

   Usuń
 27. A jak ma się to do migrantów z WBK ?

  OdpowiedzUsuń
 28. Czy na każde otwarte konto systematyczne musi być złożona dyspozycja odkładania tych min. 20 zł aby cieszyć się podwyższonym oprocentowaniem na większą kwotę (np. 3 konta=60000PLN po 2,7% czyli łącznie co miesiąc muszę odkładać te min. 60zł)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, na każdym Systematycznym musi być włączone odrębne oszczędzanie.

   Usuń
 29. Czy jeśli wniosek o konto złożony 22.11 a podpisany 26.11 to dostanę voucher?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Umowa miała być zawarta do 23.11 więc z Pyszne.pl raczej nici. Ewentualnie złóż reklamację jak nie dostaniesz. Zwłaszcza jak to przez kuriera.

   Usuń
 30. A wiadomo, ile trwa odesłanie złotówki? Bo numer klienta miał pojawić się w przelewie zwrotnym i coś długo się to już ciągnie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie u mnie kiedyś tej złotówki nie oddali. Dopiero po reklamacji więc już nie czekaj a im napisz żeby=y oddali.

   Usuń
  2. Dzięki. Zadzwoniłam, ale problem okazał się inny. Na szczęście już załatwione :D

   Usuń
 31. Ktoś już dostał bon?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie brak. Do piątku mają jednak czas.

   Usuń
  2. 29 dostałem bon.

   Usuń
 32. Czy Santander wypłacał już w tym m-cu premię od wpływu wynagrodzenia? Oni to tak różnie księgują?

  OdpowiedzUsuń
 33. Czy Santander wypłacał już w tym m-cu premię od wpływu wynagrodzenia? Oni to tak różnie księgują?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja jeszcze nie dostałem. Wypłacają bardzo różnie.

   Usuń
 34. Przyszedł do mnie sms z bonem 100 zł :)

  OdpowiedzUsuń
 35. Dostałem bon na 100, na infolinii kobieta powiedziała, że bon trzeba wykorzystać za jednym razem. (???)

  OdpowiedzUsuń
 36. Do mnie też przyszedł SMS z bonem na 100 zł :) Smacznego

  OdpowiedzUsuń
 37. Dostałem bon na 100, na infolinii kobieta powiedziała, że bon trzeba wykorzystać za jednym razem. (???)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To powiedział konsultant na infolinii Santandera? Przecież oni nawet nie wiedzieli o tej promocji że jest. Więc nie wierzę by wiedzieli cokolwiek o voucherze.

   Usuń
 38. do mnie też dotarł bon na 100 zł :) sms

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam i ja. Weekend będzie na wypasie.
   PS. Składałem na samym końcu promocji i wpadł voucher też 100 PLN

   Usuń
 39. Czy ktoś może potwierdzić to, że bon musi być wykorzystany za jednym razem?

  OdpowiedzUsuń
 40. Czy wiecie jak to jest z kontami przeniesionymi z DB?
  One wykluczają z udziału w tej promocji?
  Bo założyłem konto w tej promocji w Santanderze, podczas gdy miałem konto przeniesione z DB i kodu nie dostałem jak na razie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No skoro konto ci przenieśli i teraz logujesz się przez Santander online to już jesteś klientem Santandera.

   Usuń
 41. Bon jest wielokrotnego użycia. Sprawdzone.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za tą cenną informację!

   Usuń
  2. Dzieki czekałem na to info

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...