Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bony Allegro 50 i 100 zł za Konto Jakie Chcę i/lub Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Banku

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

27.11.2018

Bony Allegro 50 i 100 zł za Konto Jakie Chcę i/lub Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Banku

Promocja "Zgarnij prezent pod choinkę" pozwala zdobyć bony zakupowe Allegro.

Promocja Zgarnij prezent pod choinkę od Santander BankuSantander Bank przygotował kolejną akcję promocyjną swych kont. Tym razem dodatkowo zyskać mogą i osoby prowadzące działalność gospodarczą, bo do wzięcia są także bony Allegro za konto firmowe.

Zarówno za konto osobiste, jak i za konto firmowe czekają bony Allegro o łącznej wartości 150 zł. W tej jednej promocji przedsiębiorcy mogą więc zyskać podwójnie (jednak pod warunkiem założenia obydwu rachunków). No a do tego, w przypadku Konta Jakie Chcę, jeszcze dochodzą pozostałe okazje do bankobrania, które obecnie Santander Bank serwuje (bonusy pieniężne na sumę 200 zł za zapewnienie wpływów wynagrodzenia, 2,7% na Koncie Systematycznym czy bonus 100 zł dla studentów).

Dla kogo promocja "Zgarnij prezent pod choinkę" (z bonami Allegro)? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, legitymująca się dowodem osobistym (w tym osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą, która na dzień 22.11.2018 nie posiadała oraz nie była współposiadaczem konta osobistego lub firmowego w PLN w Santander Banku).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji i zgarnąć nagrody:
 • do 30.11.2018 r. złóż wniosek o konto (Jakie Chcę i/lub Firmowe Godne Polecenia) oraz w tymże terminie zawrzyj umowę o konto wraz z wydawaną do niego kartą oraz (jeśli takowego jeszcze nie posiadasz) o dostęp do bankowości internetowej;
 • we wniosku pamiętaj wyrazić zgody na kontakt telefoniczny w celu marketingowym oraz na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną;

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz bon Allegro o wartości 50 zł (Nagroda I). Ale do zdobycia jest też bon Allegro o wartości 100 zł (Nagroda II). By go zgarnąć:
 • do 7.12.2018 r. wykonaj płatności kartą wydaną do konta lub BLIKiem na sumę min. 150 zł (w dowolnych punktach handlowo-usługowych lub w Internecie).

Bon lub bony bank prześle Ci SMSem lub wiadomością w bankowości internetowej najpóźniej do 12.12.2018 r. Bony mają mieć ważność do 31.12.2019 r.

Liczba nagród w promocji jest ograniczona - bank przygotował 1 000 sztuk bonów po 50 oraz 1 000 sztuk bonów po 100 zł. O ich ewentualnym przedterminowym wyczerpaniu ma poinformować na stronie promocji.

Skąd wynika możliwość zdobycia 2 razy po 150 zł przez przedsiębiorców? Zacytuję fragment z regulaminu:
"Nagradzane jest otwarcie tylko jednego Konta w Promocji przez Uczestnika. Wyjątek stanowi założenie przez uczestnika obu kont: Konta Jakie Chcę i Konta Firmowego Godnego Polecenia wraz z Kartą debetową oraz Usługami bankowości elektronicznej. Wówczas Uczestnikowi przysługuje 2 x Nagroda I oraz 2 x Nagroda II o ile spełni pozostałe warunki promocji na obu Kontach"

💡 Jeśli masz firmę, pamiętaj jednak, że w przypadku promocji dla osób prowadzących działalność gospodarczą premie wypłacane w promocji należy traktować jako przychód. Konieczne będzie więc rozliczenie podatku i to na przedsiębiorcy spoczywa ten obowiązek.


Bony Allegro to jednak nie wszystko, co można zyskać z kontem Santander Banku. Są też i inne promocje - więcej na ich temat poniżej.

200 zł za wpływy na Konto Jakie Chcę


Osoby, które założą konto osobiste w Santander Banku, załapać się mogą też na promocję, w której bank przez 4 kolejne miesiące wypłacać będzie bonusy po 50 zł. By tak się stało, na konto musi wpływać wynagrodzenie (lub emerytura, renta albo inne świadczenie). Tę okazję do bankobrania już na blogu szczegółowo prześwietlałem, więc zachęcam do zapoznania się z opisem tutaj.

2,7% dla oszczędzających


By skorzystać z promocyjnego oprocentowania, niezbędne jest oszczędnościowe Konto Systematyczne (założysz je "na klik" w bankowości internetowej już po otwarciu Konta Jakie Chcę). Bank oferuje na nim oprocentowanie nawet 2,7% w skali roku (w ramach promocji "Konto systematyczne z bonusem 2", bo standardowo oprocentowanie wynosi od 0,4 do 1,5%). Taka stawka jest gwarantowana aż do 29.06.2019 r. dla kwoty do 20 000 zł. Na szczęście jednak klient może posiadać 5 kont tego typu, co łącznie pozwoli ulokować nawet 100 000 zł.

Dla umów o Konto Systematyczne zawartych w okresie promocji, stawka 2,7% w skali roku obowiązuje od chwili otwarcia konta. Warunkiem uzyskania podwyższonego, promocyjnego oprocentowania w kolejnych miesiącach jest wpływ na Konto Systematyczne co najmniej 20 zł miesięcznie w ramach automatycznego oszczędzania (zlecenie takie ustawisz przy Koncie Systematycznym wybierając opcję "Oszczędzanie").

Bonus 100 zł dla studentów


Zakładając Konto Jakie Chcę w powyższej promocji, studenci, którzy nie ukończyli 27 lat, mogą też skorzystać z innej promocji. By wziąć w niej udział, trzeba pamiętać o rejestracji na stronie promocji, a także wykonać 10 płatności cyfrowych (do których zaliczane są m.in. płatności zbliżeniowe telefonem lub BLIKiem). Więcej o promocji "Studenci rządzą!" przeczytasz tutaj.

Konta w Santander Banku - prześwietlenie oferty


Konto Jakie Chcę oferowane klientom indywidualnym na blogu opisywałem już wielokrotnie. By się nie powtarzać, zachęcam do zapoznania się z jego szczegółowym opisem, który opublikowałem tutaj, gdy konto pojawiło się w ofercie banku (wtedy jeszcze znanego jako BZ WBK).

Jeśli zaś chodzi o konto dla osób prowadzących działalność gospodarczą, to główne cechy Konta Firmowego Godnego Polecenia, wyglądają tak:
 • 0/25 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie zostanie pobrana, jeśli wykonasz przelew składki do ZUS w wysokości min. 200 zł;
 • 0 zł za przelewy internetowe do ZUS i US oraz za pierwsze 15 przelewów internetowych (PLN) w miesiącu kalendarzowym; opłata za kolejne przelewy wynosi 1 zł (poza tym miesięcznie otrzymasz pakiet tylko 5 darmowych SMSów służących do autoryzacji transakcji; za każdy kolejny SMS w miesiącu kalendarzowym bank pobierze opłatę w wysokości 0,20 zł);
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za kartę wydaną do konta nie zostanie pobrana jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz płatności na sumę min. 400 zł (z wyłączeniem transakcji typu Quasi Cash, a więc takich, które pozwalają na łatwą wymianę transakcji na gotówkę - np. w kasynach czy zakładach bukmacherskich).


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Za podrzucenie informacji o tej promocji dziękuję licznemu gronu Czytelniczek i Czytelników.

Przydatne dokumenty:

62 komentarze:

 1. Czy w tak krótkim czasie zdąży przyjść karta do konta?? Pamiętam jak kiedyś czekałem na nią 2 tygodnie. Właśnie z BZ WBK

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moją kartę wysłali w ciągu 2 dni roboczych od złożenia wniosku, doszła po kolejnych 3 dniach (w ubiegły piątek.)

   Usuń
 2. Umowę można zawrzeć w placówce?

  OdpowiedzUsuń
 3. Opłaty za konto, karte są naliczane też za pierwszy miesiąc (informacja z infolinii) wiec mimo że karta nie ma szans dotrzec przed koncem miesiaca bedziesz bulił. Bank pierwsza klasa,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Za konto nie ma opłat.
   2. Za kartą za p-wszy miesiąc opłaty nie pobierają.
   Trafił ci się wybitnie niedouczony konsultant.

   Usuń
  2. U mnie twierdził konsultant że opłaty nie powinno być. Ale 3 zł za kartę pobrali. Po reklamacji oddali.

   Usuń
  3. W TOiP jest napisane, że opłata za kartę nie zostanie pobrana w miesiącu w którym została podpisana umowa.

   Usuń
  4. za konto firmowe są opłaty i opłata za kartę. w toip nie ma informacji mówiącej ze za pierwszy miesiac nie zostanie pobrana.

   Usuń
  5. Pobieranie opłaty za kartę przy koncie firmowym niestety raczej minimalizuje sens podejmowania ryzyka (opłata; obawa czy karta zdąży przyjść, a Blika to chyba dla kont firmowych nie ma więc tych 150 zł może nie uda się wydać)

   Usuń
 4. Trochę żałuję, że się pospieszyłam i założyłam niedawno konto z bonem do Pyszne bo ta promocja z Allegro bardziej mi odpowiada no ale może następnym razem ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. no to chyba czas zamknąć konta i poczekać na nową promocję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak sądzę. Jutro lecę umowę wypowiedzieć.

   Usuń
 6. A czy w tej promocji jest miejsce na wpisanie kodu polecającego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety we wniosku objętym promocją z bonami Allegro nie ma miejsca na wpisanie kodu polecenia.

   Usuń
 7. U mnie wniosek 2 razy złożony i 2 razy odrzucony :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie to samo (przelew z mbank):(

   Usuń
  2. I mnie odrzucili. Nie to nie. Zaczekam na coś innego.

   Usuń
  3. U mnie też wniosek dwa razy odrzucony, przelew z mBanku. Brak jakiegokolwiek maila lub smsa o przyjęciu wniosku. Dwukrotne zakładanie przez rozmowę wideo też nieudane, bo wniosek się nie generuje. Nikt w banku (kontakt z 5 osobami + ich konsultacje z działem technicznym) nie ma pojęcia co się dzieje.

   Usuń
 8. Powiedzcie mi żebym miał pewność, bo te regulaminy zawsze są tak pisane żeby ich nie zrozumieć. Jeżeli miałem kiedyś konto w bzwbk ale je zamknąłem 2 miesiące temu to kwalifikuję się do promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy że nie miałeś 22.11.2018 i możesz zakładać.

   Usuń
 9. Przelew weryfikacyjny można dokonać ponoć tylko z kilku podanych we wniosku banków. Rozumiem, że jak mojego na liście nie ma, to nie mam co robić przelewu bo i tak nie przejdzie?
  Natomiast chyba znikła wideorozmowa bo jej nie widzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przelew weryfikacyjny wykonać można tylko z wybranych banków (są to: Alior Bank, Bank Pekao, Bank Spółdzielczy we Wschowie - Net Bank, Eurobank, mBank, Raiffeisen Polbank, T-Mobile Usługi Bankowe)

   Wideorozmowa jest tylko do którejś godziny jak konsultanci pracują.

   Usuń
  2. O tej porze wideorozmowa jest dostępna

   Usuń
 10. Czy te bony do Allegro (50zł i 100zł) można połączyć dokonując jednego zakupu na Allegro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokopałem się do Regulaminu Kart Podarunkowych Allegro więc odpowiem sobie sam:
   ptk III.7:
   "Wydawca nie dopuszcza dokonania płatności w Serwisie w ramach jednej Transakcji za pomocą kilku Kart Podarunkowych o tych samych lub różnych nominałach."

   Usuń
  2. Podczas zakupu na Allegro można podać tylko jeden kod.

   Usuń
  3. I to jest słabość bonów Alledrogo.

   Usuń
 11. Po jakim czasie mogę zamknąć konto jak już otrzymam bony ?

  OdpowiedzUsuń
 12. Do 30.11 wystarczy złożyć wniosek by załapać się na promocję, czy trzeba też mieć już podpisaną umowę (aktywne konto)? Bo nawet jak dzisiaj złożę wniosek, to nie ma szans by do piątku (30.11) kurier przywiózł papiery, zwrócił do banku i aktywowali konto.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 30.11. trzeba już zawrzeć umowę (wskazuje to § 4. ust. 2 a. regulaminu). Kurier już odpada, bo jest mała szansa by do piątku dotarł; zostaje przelew weryfikacyjny lub wideorozmowa.

   Usuń
 13. Jeśli jestem posiadaczem konta firmowego, które zostało przeniesione z Deutsche Banku, a osobistego nie mam to czy mogę brać udział w promocji (wersja dla osób fizycznych)? Regulamin jest moim zdaniem niejasny w tej kwestii

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest zapis ze może wziąć udział ten kto nie ma konta osobistego LUB firmowego.

   Usuń
 14. Czyli promocjoa jest też dla osób fizycznych, nie tylko prowadzących działalność tak ? Po jakim czasie mogę zamknąc konto ?

  OdpowiedzUsuń
 15. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 16. Jeśli 28 listopada (środa), podpisałem umowę z kurierem, to łapię się do promocji czy musieliby aktywować to konto do dzisiaj (30.11), żebym spełnił warunki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto musi być do końca dzisiejszego dnia aktywowane, sama podpisana umowa nie wystarczy.

   Usuń
  2. Wydaje mi się że użytkownik nie ma racji. Umowa musi być podpisana do 30 listopada.Nic nie napisano w regulaminie o terminie aktywacji konta.

   Usuń
 17. W sumie to skandal, że oferowali opcję z kurierem, która nie gwarantuje udziału w promocji. Wniosek złożyłem 27.11.2018r. (czyli pierwszego dnia), nazajutrz napisali, że kurier odebrał umowę, ale do piątku go nie było. Jak jutro zadzwoni, to usłyszy, że może sobie przesyłkę wsadzić...

  OdpowiedzUsuń
 18. Mojej karty jeszcze nie wysłali. A do 7 grudnia trzeba wykonać transakcje na 150 zł. Jak tu spełnić warunki promocji?

  OdpowiedzUsuń
 19. Do 7 ego włącznie ?? Czy 6 ego to ostateczny termin ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak tak podają to jest zawsze do tego dnia włącznie. Czyli do 7 XII do godz 23:59

   Usuń
 20. Dostał ktoś już bony na allegro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podbijam pytanie. Ktoś coś ?

   Usuń
  2. pytałem na czacie, nie ma listy osob ktore maja otrzymac bon zeby sprawdzic czy sie nalezy ale maja byc wyslane do polnocy dzis

   Usuń
  3. Narazie cisza a juz 26 mialem wszystkie podpunkty wykonane.

   Usuń
  4. 5 min temu dostalem na 50 i 100

   Usuń
  5. Właśnie przyszły sms-y z kodami.

   Usuń
 21. Bank porażka... Karta z Santandera podpięta pod Google Pay. Transakcja w aplikacji Allegro - super, działa! Próbuję doładować Revoluta - transakcja odrzucona. Na wiadomość nie odpisali, na czacie nie potrafią pomóc. Na infolinii "specjalistka" - bo tak ją nazwał konsultant, który mnie przełączył, twierdzi, że nie mają próby transakcji w systemie. Każe wyjaśniać z revolutem. Revolut mówi, że u nich wszystko okej, bank odrzuca transakcję... Zgarniam premię i spadam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oby się nie skończyło tak jak z moim znajomym, któremu Revolut zablokował konto :)

   Usuń
 22. Odpowiedzi
  1. Ciekawe gdzie się podział ten ichni człowiek, który tu kiedyś umieszczał często swoje wpisy?

   Usuń
  2. No właśnie. Wtedy jeszcze Zespół BZ WBK zniknął z blogów. Szkoda.

   Usuń
 23. Już są. Obie - 50 i 100

  OdpowiedzUsuń
 24. Są SMSy z kodami

  OdpowiedzUsuń
 25. U mnie kodów nie ma pomimo tego, że konto zamknięte 31 stycznia. Miałem tylko kartę kredytową. Kodów jednak nie ma. Gdzie można pisać reklamację?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W bankowości możesz wysłać. Zakładka POCZTA.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...