Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bon 200 zł do sklepów H&M za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

900 zł do Allegro od Citi⭐ 500 zł od: Millennium, BNP Paribas , ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

14.05.2019

Bon 200 zł do sklepów H&M za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

No i jest trzecia już (a zarazem ostatnia z tej grupy) promocja konta osobistego w BNP Paribas.

Bon 200 zł do sklepów H&M za konto osobiste w BNP ParibasNa blogu opisałem już dwie promocje bankowe "z tej serii", tzn. z bonem 150 zł do sklepów Biedronka oraz kartą paliwową ORLEN o wartości 250 zł. Tym razem premiowane jest otwarcie konta z Kartą Otwartą na eŚwiat, a do wzięcia czeka 200 zł do wykorzystania w sklepach H&M.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]


Bon 200 zł do H&M za konto w BNP Paribas


Dla kogo ta promocja bankowa? Udział w promocji może wziąć osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas oraz nie posiada i w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas (wcześniej działającym pod marką BGŻ BNP Paribas) i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje również współposiadaczy kont w tych bankach.

Zaznaczę, że przeszkodą do wzięcia udziału w promocji nie jest umowa z BGŻ Optima.

Nagroda. Uczestnicy akcji "Promocja otwarta na eŚwiat" zgarnąć mogą e-kartę upominkową o wartości 200 zł na zakupy w H&M (zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w internecie). Nagrodę będzie można wykorzystać najpóźniej do 30.03.2021 r.

Limit rejestracji w promocji. Organizator przygotował nagrody dla maksymalne 1 000 osób, więc promocja może zakończyć się przed terminem w przypadku wyczerpania puli rejestracji. Gdyby tak się stało, stosowna informacja ma pojawić się na stronie promocji, a kolejne rejestracje nie będą wtedy możliwe. Zatem, kto zdąży się zarejestrować, ten może mieć pewność zdobycia nagrody (oczywiście po spełnieniu warunków).

Zasady promocji. By skorzystać z propozycji i zdobyć nagrodę gwarantowaną:
 • zarejestruj się na stronie promocji (udział w tej promocji bankowej możliwy jest wyłącznie za pośrednictwem tejże strony);

  [Uwaga: pojawia się problem z otwarciem strony promocji, gdy blog przeglądany jest z poziomu aplikacji Facebooka. Jeśli nie możesz wejść na stronę promocji bankowej, spróbuj to zrobić z poziomu "zwykłej" przeglądarki (np. Chrome, Firefox itp.) na komputerze, telefonie lub tablecie]
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 31.07.2019 r. zawnioskuj o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego Kartą Otwartą na eŚwiat; pamiętaj przy tym, by dane we wniosku zgadzały się z tymi, które zostały przez Ciebie podane podczas rejestracji; 
 • do 14.08.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej; 
 • do 31.08.2019 r. aktywuj aplikację GOmobile (to aplikacja mobilna dla klientów BNP Paribas dostępna na urządzenia z systemem Android w wersji min. 5.0 oraz iOS w wersji min. 10; wystarczy samo ściągnięcie i aktywacja aplikacji - żadne transakcje, ani płatności nie są wymagane)
 • w miesiącu następującym po miesiącu aktywacji aplikacji wykonaj co najmniej 3 płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 300 zł (pod tym warunkiem kryje się konieczność wykonania transakcji na dowolne kwoty, ale tak by w sumie w ciągu miesiąca uzbierało się min. 300 zł).

I to już wszystko, co trzeba zrobić na potrzeby tej promocji. O przyznaniu nagrody organizator powiadomi Cię mailowo najpóźniej do 17. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków. Do końca tegoż miesiąca otrzymasz też SMS-a z bonem (w postaci kodu). Do dnia otrzymania nagrody posiadaj aktywne konto otwarte w promocji (wraz z wydaną do niego kartą i dostępem do bankowości internetowej).
💡 Przykładowo: jeżeli umowę o konto zawrzesz w czerwcu i jeszcze w czerwcu aktywujesz aplikację GOmobile, to na wykonanie płatności kartą będziesz mieć czas w lipcu. Maila powiadamiającego o nagrodzie otrzymasz do 17.08., a SMS z bonem przyjdzie do Ciebie do końca sierpnia 2019 r.

Wskazówki. Spełniając warunki promocji, pamiętaj o poniższych wytycznych:

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. W tym drugim przypadku pamiętaj jednak, że pod uwagę nie będą brane operacje dokonywane "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Jeśli chodzi o płatności kartą na potrzeby promocji, to regulamin wyklucza transakcje w niektórych miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (które wskazują na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
- 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
- 6012, określający instytucje finansowe, 
- 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
- 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
- 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 

▶️ Jeśli udział w niniejszej promocji zechce brać również ktoś z Twych znajomych lub członków rodziny, pamiętajcie o odrębnej rejestracji na stronie promocji (z wykorzystaniem innych danych).

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie i eKarta Otwarta na eŚwiat? 


Konto Otwarte na Ciebie, czyli konto osobiste otwierane w BNP Paribas na potrzeby promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • Karta Otwarta na eŚwiat (bo tylko wyrobienie tej karty kwalifikuje do udziału w promocji) - to karta, za którą bank pobiera bezwarunkowo 6 zł miesięcznie; dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.
 • 0 zł za wypłatę gotówki z dowolnych bankomatów w Polsce oraz na świecie z bankomatów grupy BNP i Global Alliance za granicą.

Do promocji z bonem do H&M o wartości 200 zł kwalifikują wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji, a jedynym sposobem zawarcia umowy jest wtedy kurier, który na koszt banku przywiezie Ci dokumenty do podpisu (we wniosku można wskazać adres jednorazowego użytku, który będzie wyłącznie dla kuriera - może on przybyć np. do miejsca Twej pracy bądź na uczelnię, a więc tam gdzie będzie Ci najwygodniej; może być to adres inny niż adres zamieszkania czy korespondencyjny).

Sprawdź alternatywne promocje Konta Otwartego na Ciebie, gdzie do wzięcia jest:


💡 Gdy już otworzysz konto w powyższej promocji (ta kolejność ma znaczenie ze względu na umowę ramową), możesz również zainteresować się inną promocją tego banku: z kartą kredytową BNP Paribas uzyskasz aż 400 zł do wykorzystania na zakupy (na Allegro lub w sklepach Douglas, Empik albo RTV Euro AGD).


Przydatne dokumenty:

9 komentarzy:

 1. tradycyjnie, cierpliwie poczekam na gotówkę, ubrania już mam

  OdpowiedzUsuń
 2. rozumiem, że w tym przypadku nie trzeba zapewnić minimalnego wpływu na konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ani na potrzeby promocji, ani w taryfie prowizji i opłat wpływy na konto nie są wymagane. Konto jest darmowe.

   Usuń
 3. Rozumiem, ze płacenie za zakupy przez internet tez wchodzi w to ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzisiaj 16.sty, a ja nie mam żadnego info na mailu. Warunki spełnione w czerwcu, konto założone w maju :<

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzwoniłam na infolinię konkursu i powiedzieli mi, że niby nie spełniłam warunków płatności kartą, a spełniłam. Musiałam dosłać mailem wyciąg za czerwiec

   Usuń
  2. U mnie dziś mail przyszedł.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Aż tyle do wzięcia za konto osobiste w ING jeszcze nigdy nie było. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 500 zł. Względem poprzedni...