Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Lokata Standard 2,5% w Toyota Banku (bez konta!) + gwarantowana premia aż 150 zł

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

27.05.2019

Lokata Standard 2,5% w Toyota Banku (bez konta!) + gwarantowana premia aż 150 zł

To promocja bankowa, która oprócz odsetek z lokaty pozwala zgarnąć też dodatkową premię pieniężną.

Premia 150 zł za lokatę w Toyota Banku
Przy ulokowaniu minimalnej kwoty (5 000 zł), po roku zgarniesz nie tylko nieco ponad 100 zł odsetek, ale także bonus 150 zł. Łączny zysk z tej promocji to więc aż 250 zł, co odpowiada lokacie z tą samą kwotą i z oprocentowaniem nawet 6,2% w skali roku!

Nie przypominam sobie, by w dotychczasowej, już ponad 5-letniej historii bloga Bankobranie była dotąd dostępna równie wysoka premia pieniężna za samo założenie lokaty bankowej. Promocje bankowe lokat z dodatkowym bonusem są zresztą dość rzadkie, a jeśli się zdarzały, to też najczęściej wymagały otwarcia dodatkowo konta osobistego. Tutaj sytuację mamy bardzo klarowną. Wystarczy założyć lokatę bez konta. I oprócz odsetek wynikających z - całkiem dobrego jak na obecne czasy - oprocentowania 2,5% w skali roku, uzyskasz też premię 150 zł.

Premia 150 zł za Lokatę Standard w Toyota Banku


Dla kogo ta promocja bankowa? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada i w okresie od 1.01.2018 r. do 26.05.2019 r. nie posiadała konta i/lub lokaty w Toyota Banku.

Z udziału w promocji wykluczeni są dotychczasowi klienci, którzy w okresie od 1.01.2018 roku do 26.05.2019 roku rozwiązali umowę o prowadzenie konta i/lub lokaty w Toyota Banku.

Lokata Standard w Toyota Banku - szczegóły oferty


Główne cechy promocyjnej lokaty to:
 • oprocentowanie: 2,5% w skali roku (stałe)
 • okres lokaty: 12 miesięcy (przy czym regulamin promocji dopuszcza możliwość jej zerwania po 270 dniach bez utraty prawa do premii 150 zł, ale w takiej sytuacji straci się odsetki);
 • minimalna kwota lokaty: 5 000 zł
 • maksymalna kwota lokaty: 70 000 zł

Otwarcie i prowadzenie lokaty nie wiąże się z jakimikolwiek dodatkowymi kosztami (brak prowizji czy opłat).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Zgarnij Premię z Lokatą Standard na 12 miesięcy Toyota Banku" i zgarnąć gwarantowaną premię 150 zł:
 • w okresie od 24.05. do 23.06.2019 r.: 
  • klikając w link otrzymany w wiadomości mailowej przejdź do wniosku o Lokatę Standard; 
 • we wniosku wyraź zgody: na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu Toyota Banku i podmiotów stanowiących jednostki powiązane z nim oraz współpracujące, w tym drogą telefoniczną i poprzez środki komunikacji elektronicznej oraz nie odwołuj tej zgody w okresie promocji oraz na ujawnienie przez bank organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową (dotyczy to wyłącznie przekazania informacji o spełnieniu warunków promocji, niezbędnych do zrealizowania wypłaty premii 150 zł); 
 • najpóźniej do 12.07.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem i zasil lokatę kwotą min. 5 000 zł;
 • nie zrywaj lokaty przez okres co najmniej 270 dni od zawarcia umowy.

O przyznaniu premii 150 zł organizator promocji powiadomi Cię mailowo najpóźniej do 30.04.2020 r. Wtedy na tę wiadomość będzie należało zareagować i na stronie promocji podać numer rachunku do wypłaty bonusu. Ma on być wypłacony w ciągu 14 dni roboczych od daty wysłania powyższej wiadomości.

Każdy uczestnik promocji zdobyć może jedną premię w wysokości 150 zł (bez względu na liczbę założonych lokat), a do jej uzyskania kwalifikują wyłącznie lokaty indywidualne (premii nie uzyskasz, jeśli zawrzesz wspólną umowę o lokatę - wraz ze współwłaścicielem).

Jak otworzyć Lokatę Standard w Toyota Banku?


Do udziału w promocji z premią 150 zł kwalifikują wyłącznie wnioski o lokatę złożone na stronie promocji. Wówczas:
 • w ciągu 2 dni roboczych po wysłaniu wniosku skontaktuje się z Tobą konsultant Toyota Banku celem krótkiego potwierdzenia wniosku oraz umówienia kuriera;
 • kurier z umową do podpisania dotrze do Ciebie w ciągu kolejnych 3 dni roboczych (jako adres do przyjazdu kuriera możesz wskazać np. miejsce swej pracy lub uczelnię, a więc inny adres niż zamieszkania czy korespondencyjny)
 • gdy jeden podpisany egzemplarz umowy wróci do banku, otrzymasz SMS z potwierdzeniem zawarcia umowy oraz z hasłem do logowania w bankowości internetowej Toyota Banku (login znajdziesz w umowie);
 • po zalogowaniu do bankowości znajdziesz numer rachunku, na który należy przelać środki, celem zasilenia otwieranej Lokaty Standard.

Dodatkowe informacje 


Środki zdeponowane w Toyota Banku podlegają Bankowemu Funduszowi Gwarancyjnemu, co oznacza, że przy realizacji nawet najczarniejszego scenariusza możesz spać spokojnie, bo Twe pieniądze wrócą do Ciebie (ochrona obowiązuje do kwoty nieprzekraczającej równowartości 100 tys. euro). 

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z lokat bankowych i masz jakiekolwiek pytania z nimi związane, polecam mój poradnikowy wpis: Lokata bankowa: co to jest, co daje, jak obliczyć odsetki i wszystko co warto wiedzieć.

Lokata + premia, to jak lokata z oprocentowaniem 6,2% w skali roku! Skąd wzięło się takie wyliczenie? Stąd, że ta lokata daje nie tylko odsetki, ale i dodatkową premię. W przypadku ulokowania minimalnej wymaganej kwoty (5 000 zł) odsetki po zakończeniu lokaty (i już po odjęciu "podatku Belki") wyniosą nieco ponad 100 zł. Razem z premią zyskasz ok. 251 zł. By tyle samo odsetek uzyskać z rocznej lokaty na kwotę 5 000 zł, trzeba by znaleźć (obecnie nigdzie już niestety niedostępne) oprocentowanie na poziomie właśnie aż 6,2% w skali roku.

Pzydatne dokumenty:

278 komentarzy:

 1. super okazja do bankobrania, szkoda tylko tego wykluczenia :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żona, rodzice, teściowie ... sky is the limit :)

   Usuń
  2. U mnie już babcia i dziadek już przekonani. Jeszcze 2 osoby zamierzam przekonać i będzie 4 x 150 zł :D

   Usuń
 2. Skoro założenie tej lokaty nie wymaga otwarcia konta w Toyota Banku, to gdzie trafi kasa po zakończeniu lokaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na wskazany przez klienta rachunek (w innym banku).

   Usuń
  2. Na konto, z którego ją zasilono lub inne wskazane poprzez wiadomość w bankowości.

   Usuń
 3. lokatę można założyć bez konta, ale żeby mieć ten dostęp do bankowości to konto już jest potrzebne czy też nie?

  OdpowiedzUsuń
 4. Mr. Złotówa kilka pytań uzupełniających (jeśli masz wiedzę na ten temat):

  1. "Produkt Banku" którego umowę trzeba zawrzeć, co to właściwie jest? Lokata, czy też umowa usługi elektronicznej (dostęp internetowy)?
  2. Lokata jest automatycznie przedłużana czy kończy się i spływa na konto z którego ją zasilono?
  3. Czy dostęp internetowy, lub czynności związane z zakończeniem lokaty wiążą się z jakimiś kosztami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Produkt Banku to Lokata Standard właśnie (zdefiniowany w I części regulaminu, pkt. 4.)
   2. Można to wybrać we wniosku o lokatę (na drugim jego etapie).
   3. Bez kosztów.

   Usuń
  2. Wniosek o lokatę jest równoznaczny z wnioskiem o otwarcie bankowości. Po zakończeniu lokaty kasa spływa na konto z którego zasilono lokatę lub na inne, które można wskazać później poprzez wiadomość w bankowości.

   Usuń
 5. Ciekawe, że w ofercie na stronie Toyota Bank nie ma takiej lokaty - lokata standard na 12 miesięcy owszem jest, ale z oprocentowaniem 2,3%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo to lokata promocyjna :) Często tak się dzieje, że banki czegoś nie pokazują na stronie głównej. Powód jest jeden: ze strony głównej zazwyczaj korzystają obecni klienci (więc lepiej ich nie denerwować ofertą tylko dla nowych) oraz już potencjalni (ale zachęceni np. poleceniem od znajomego czy reklamą, więc ich przekonywanie po raz kolejny jest nieopłacalne).

   Usuń
  2. Na stronie banku teraz jest już tylko 2,1%

   Usuń
  3. To lepiej niż w Handlowym albo w PKO BP :)

   Usuń
 6. Bonnier Business to solidna firma, która standardowo wypłaca premie przed czasem!

  OdpowiedzUsuń
 7. @Anonimowy27 maja 2019 16:13

  Ad 1) Wniosek o lokatę jest równoznaczny z wnioskiem o otwarcie bankowości.
  Ad 2) Po zakończeniu lokaty kasa spływa na konto z którego zasilono lokatę lub inna, którą można wskazać później poprzez wiadomość w bankowości.
  Ad 30 Nie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Na lokatę mogę przelać tylko raz środki czy mogę dosłać kilka razy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musi być jednorazowa wpłata na podane konto lokaty.

   Usuń
 9. Naprawde ? Kurier i umowa ??
  Toyota Bank niech się uczy od Idea Banku. Lokate zakładam raz dwa....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lokat można mieć dowolnie ilość, ale zgodnie z regulaminem można otrzymać tylko jedną premię w ramach tej promocji - taki klimat :)

   Usuń
 10. Czy można mieć maksymalnie jedną taką lokatę?

  OdpowiedzUsuń
 11. Czyli podpisuje się umowę o lokatę i dodatkowo umowę o bankowość internetową, przy czym po zakończeniu lokaty tę drugą umowę trzeba będzie wypowiedzieć listem poleconym, czy tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wypowiedzenie możesz przesłać mailem. Podpisany wniosek skanujesz i wysyłasz. Sprawdzone w praktyce.

   Usuń
 12. Złotówa, pkt. II ust.4 regulaminu mówi, że wnioski składane w inny sposób niż na stronie promocji [link usunięty - przyp. Mr. Złotówa] nie będą brały udziału w promocji. Ty natomiast podajesz inny link, a mianowicie: [link usunięty - przyp. Mr. Złotówa] ... co tu jest grane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko co jest po znaku zapytania to tzw. znacznik, który występuje w linku afiliacyjnym. To jednak ciągle to sama strona. Przykładowo: https://bankobranie.blogspot.com/ oraz https://bankobranie.blogspot.com/?123abc to ciągle to samo i wszystko się zgadza :)

   Usuń
 13. 1. Liczą na to, że nie zdążysz w terminie 14 dni roboczych od wysłania przez nich maila (kwiecień 2020) kliknąć w przesłany przez nich link by podać nr konta bankowego do wypłaty premii;
  2. i/lub że nie wyrazisz zgód marketingowych;
  3. Zgadzasz się na roczny spam: banku, jednostek z nim współpracujących i powiązanych; mail, telefon:
  "składając Wniosek o Produkt, wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu Banku, podmiotów stanowiących jednostki powiązane z Bankiem oraz współpracujących z Bankiem na podstawie umowy, w tym drogą telefoniczną i poprzez środki komunikacji elektronicznej oraz nie odwołać tej zgody w okresie Promocji"
  4. Kiedyś trzeba będzie wypowiedzieć dostęp do bankowości internetowej, a to można zrobić tylko pismem przesłanym na adres korespondencyjny banku lub pójść do jednej jedynej stacjonarnej placówki w Polsce (Warszawa);
  5. Masz pasywną opcję zarządzania lokatą (jeśli założysz tylko lokatę):
  "Jak mogę zarządzać lokatą online?
  Każdy klient otrzymuje dane do logowania do systemu bankowości elektronicznej. Klient, który posiada tylko lokatę w Toyota Bank może skorzystać z pasywnego dostępu do systemu bankowego, co oznacza, że może na bieżąco podglądać stan lokaty. Klient, który dodatkowo posiada konto może edytować swoją lokatę: ma wpływ na w tryb rozliczenia lokaty oraz możliwość jej zerwania."

  Nie wszystko złoto...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Przecież możesz sobie ustawić przypomnienie w kalendarzu. Jest masa narzędzi, organizerów itp.
   2. Wyrażam wszystkie.
   3. Konto w Toyota Banku mam od kilku lat. W ciągu ostatniego roku miałem 1 telefon o moneybacku i 2 smsy o dniach otwartych.
   4. Wypowiedzenie można wysłać mailem.
   5. Jak ktoś zakłada tylko 1 lokatę nieodnawialną po to żeby zarobić 150 zł to nie musi się tym przejmować.

   Usuń
 14. Tyle tylko, że te 6.2% brutto ( po podatku Belki to jest nieco ponad 5%) uzyskamy przy kwocie lokaty 5 tys. zł. Przy kwocie lokaty np. 15 tys. odpowiada to hipotetycznie oprocentowaniu 3% netto, a przy kwocie max. 70 tys.2.2% netto.Bo bonus 150 zł jest zarówno dla kwoty lokaty 5 tys. jak i dla 15 tys. czy 70 tys.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet przy 70k PLN to odsetki + bonus = lokata ~2,77% w skali roku. Lepszej lokaty 12M bez konta nie znajdziesz.

   Usuń
  2. Wręcz odwrotnie - żeby uzyskać netto 6,2% odsetek, należałoby zainwestować w lokatę z oprocentowaniem 7,65% :)

   Usuń
  3. @Anonimowy, 27 maja 2019, 20:28

   Idea ma bezwarunkowo darmowy ROR, a po jego otwarciu można zakładać lokaty serii PLUS, które są obecnie zdecydowanie najlepsze na rynku!

   Usuń
 15. Ten kurier to wyjatkowo slabe rozwiazanie. Raz, ze jak ktos mieszka na zadupiu, to umawianie sie z kurierem jest wyjatkowo klopotliwe. Zwykle nie interesuje go, ze tobie pasuje dopiero o 17tej, tylko on ma jedna wybrana godzine, o ktorej codziennie pojawia sie w okolicy i ty masz sie dopasowac. Po drugie zawsze zwieksza sie ryzyko, ze kurier poczyta sobie to i tamto zanim do ciebie trafi lub odesle umowe do banku. Zdecydowanie postrzegam to jako duzy minus. A znow nie kazdy mieszka w wawie by udac sie do Toyota Banku osobiscie. Powinni to jakos lepiej rozwiazac. Wiele bankow umozliwia np. potwierdzenie przelewem zawarcia umowy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurier poczyta sobie to i tamto? Chyba masz na myśli gazetę, bo przesyłka przychodzi w szczelnie zamkniętej kopercie otwieranej przy odbiorcy.

   Usuń
  2. Tak powinno byc, problem w tym, ze zdarza sie ze kurier sam otwiera szybko idac do klienta, bo mu sie spieszy, a tak do konca nie wiesz, kiedy otworzyl i co sie dzieje z Twoimi danymi. Oczywiscie mozesz zrobic "awanture", ale to i tak juz po ptakach.

   Usuń
 16. Jaka firma kurierska jeździ z umowami?

  OdpowiedzUsuń
 17. A w ing jest promocja z inwestowaniem gdzie za ok 215 dni można zdobyć od 100 do 200 zł trzeba zainwestować minimalnie 2100 a max 6300. Wybieramy bezpieczny fundusz i wychodzi ok 7 do 13% w skali roku. Już 2 razy brałem udział w promocji i zawsze jest ładny zarobek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie, fundusz. To coś innego niż lokata

   Usuń
  2. Bezpieczny fundusz? A to są takie?

   Usuń
  3. Są, mało zarabiają bo ok 1 0,5 do 1 % w skali roku nie mają strat a premia to nasz zysk. Już 2 razy brałem udział, zawsze wybieram bezpieczny fundusz. Teraz zakończył 16 maja poprzednią edycję i od razu wycofałem środki z funduszu dzięki temu łapie się na kolejną promocję. W tej zakończonej za ulokowanie 1800 zł 9 x 200 zł w okresie 9 mc była premia 100 zł i sam fundusz zarobił 11,51 zł. Dodać trzeba że przy premii nie płacony jest podatek belki więc zwiększa to zysk. W poprzedniej edycji zysk wyszedł na poziomie 9%

   Usuń
  4. Te 'bezpieczne' fundusze zarabiają aż 0,5% - 1% w skali roku? Jestem w szoku :)

   Usuń
 18. Rok temu dawali 3% na lokacie 6-miesięcznej do 250K - to se ne vrati :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wróci, wróci i to szybciej, niż się dziś wydaje ;)

   Usuń
  2. Kiedy? Wiesz coś?

   Usuń
  3. wróci, ale zadowolony nie będziesz, bo razem z wyższym oprocentowaniem lokat będzie szedł wibor i inflacja (która już poszła do góry)

   Usuń
  4. Co ma WIBOR do lokat?

   Usuń
  5. Niewiele :)

   Usuń
 19. Czy ktoś też ma problem z dotarciem wiadomości z hasłem?
  Zarejestrowałem się, ale od 30 min. brak wiadomości zwrotnej.
  Co gorsza nie mogę się zarejestrować drugi raz.

  W SPAMie brak tej wiadomości...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie wiadomość przyszła od razu.

   Usuń
  2. @Anonimowy 28 maja 2019 10:12, brak maila zgłoś na kontakt@zgarnijpremie.pl

   Usuń
 20. Jak zostało obliczone te oprocentowane w wysokości 6,2%?
  Wpłacając 5000 zł przy oprocentowaniu w wysokości 2,5 % otrzymamy 125 zł. Doliczając 150 zł bonusu jest to 275 zł. Kwota 275 zł stanowi 5,5 % kwoty 5000 zł (przed podatkiem Belki oczywiście).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale 150 zł bonusu jest bez podatku. Gdyby je ubruttowić, to byłoby ok. 185 zł.

   Usuń
  2. 125 zł podajesz brutto, a 150 zł netto.

   Usuń
  3. Odsetki netto z lokaty na 5K @ 2,5% to 101,25 zł. Doliczając 150 zł bonusu jest to 251,25 zł netto czyli 310,18 zł brutto co daje 6,2% od 5K. Dość proste, nieprawdaż?

   Usuń
  4. W przypadku zainwestowania 70 tys. zł na tej lokacie odsetki netto to 1417,50 zł. Doliczając 150 zł bonusu jest to 1567,50 zł netto czyli 1935,18 zł brutto co daje 2,7% od 70K czyli tyle ile np. na KO Profit w Millennium :)

   Usuń
  5. Kwota lokaty, K - zwrot, %:
   5 - 6,2
   10 - 4,4
   15 - 3,7
   20 - 3,4
   25 - 3,2
   30 - 3,1
   35 - 3,0
   ...
   70 - 2,7

   Usuń
  6. To wygląda jakby nie chcieli, żeby ich klienci deponowali dużych kwot na lokatach :)

   Usuń
 21. Przy zakładania wniosku wybrałem przy "sposobie rozliczenia lokaty" opcję "Zwrot na konto". Były jeszcze jakieś dwie inne - chyba autoodnowienie lokaty po roku itp. Dalej poniżej podałem swoje konto z innego banku z którego wyślę 5000. Czy to oznacza że po 270 dniach od zawarcia umowy i jej wypowiedzenia mailem miesiąc przed tym dniem będę miał wtedy kasę z powrotem z odsetkami na mBank czy będą one spływały co miesiąc albo jakoś inaczej? Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po zakończeniu lokaty całość czyli 5K + odsetki zostanie przelana na konto, z którego ją zasilono lub inne wskazane później poprzez wiadomość w bankowości.

   Usuń
  2. Z opisu ofert powyżej czytamy: "okres lokaty - 12 miesięcy (przy czym regulamin promocji dopuszcza możliwość jej zerwania po 270 dniach bez utraty prawa do premii 150 zł, ale w takiej sytuacji straci się odsetki)

   Usuń
 22. Czy można z 1 adresu mailowego zarejestrować 2 osoby - siebie i żonę? Opłacenie lokaty oczywiście z osobnych kont.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy musi zarejestrować się odrębnie (z użyciem innego adresu mailowego).

   Usuń
 23. Jak długo czekaliście na kontakt?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przedwczoraj złożyłem wniosek, dziś dzwonili.

   Usuń
  2. Zainteresowanie promocją jest olbrzymie, więc w chwili obecnej okres oczekiwania może być ciut wydłużony.

   Usuń
  3. Ja kiedyś zgłosiłem prośbę o kontakt poprzez ich formularz internetowy, to oddzwonili po tygodniu. Chyba nawet Nest ma więcej ludzi na etatach :)

   Usuń
  4. Wniosek złożony w poniedziałek, pierwsza próba kontaktu była we wtorek przed południem (nie mogłam odebrać), druga dzisiaj, wszystko załatwione sprawnie i profesjonalnie, kurier umowiony na poniedziałek w miejscu pracy.

   Usuń
  5. Jeszcze dłużej niż z Nest czeka się na telefon z Handlowego!

   Usuń
 24. Nie w temacie, ale dawno niebylo promki Getina. Przy złożeniu wypowiedzenia na ROR, przy dwukrotnym odmowieniu pozostania w banku dostałem 5% max 50zl cashbacku przez 6miesiecy. Promocja nazywa się Zatrzymaj konto - 5%zwrotu, dostałem nawet regulamin a promocja jest od lutego do o o nc sierpnia, więc jak ktoś zamyka konto moze wydebic jeszcze 300zl :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie kiedyś dali 10% zwrotów na zakupy kartą spożywki oraz 0,5% więcej na lokacie.

   Usuń
  2. A jak złożyłeś wypowiedzenie?

   Usuń
  3. To samo konto mam do dziś pod nazwą Noble Osobiste.

   Usuń
  4. Bankowość internetow

   Usuń
 25. cześć a jeśli będę musiał w wyjątkowej sytuacji zerwać lokatę przed upływem tych 270 dni to czy coś z to płace/jestem obciążony ? Jak wygląda wtedy zerwanie takiej lokaty ? /Łukasz Sz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Otrzymasz kapitał bez odsetek. Zerwać możesz na infolinii albo pisząc wiadomość w bankowości.

   Usuń
  2. Zerwać można w bankowości.

   Usuń
  3. To nie struktura, żeby pobierali 'prowizję' za zerwanie :)

   Usuń
 26. Czy dostępny jest gdzieś wzór umowy i dokumentów, które przywozi ze sobą kurier?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wysyłają na adres e-mail klienta zanim jeszcze dotrze kurier.

   Usuń
 27. Dziękuję za informację

  OdpowiedzUsuń
 28. Witam cie mr.zlotowka,
  ja mam takie pytanie: jesli wplace 70tys to beda one oprecentowane 2.5% czy mniesza kwota?
  Dziekuje ci za odpowiedz i Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oprocentowanie jest takie samo (2,5% w skali roku) bez względu na kwotę w przedziale do 5 000 do 70 000 zł.

   Usuń
  2. Czy jest limit ilości lokat jakie można założyć?

   Usuń
  3. Złotówa, w opisie oferty napisałeś, że "Każdy uczestnik promocji zdobyć może jedną premię w wysokości 150 zł bez względu na liczbę założonych lokat" - czy w przypadku założenia większej ilości lokat poprzez podlinkowaną stronę promocji będą one mieć również oprocentowanie 2,5% w skali roku tak jak ta pierwsza z premią 150 zł?

   Usuń
  4. Złotówa, ponawiam pytanie.

   Usuń
  5. Chodziło o podkreślenie faktu, że kolejne rejestracje i wnioski o kolejne lokaty nie zaowocują premią. Ale najprawdopodobniej i kolejnych takich lokat nie dałoby się założyć (co na moment pisania wpisu nie było faktem znanym - lokata jest spoza głównej, standardowej oferty).

   Usuń
 29. Czyżby promocja już nieaktywna czy link przestał działać ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Działa.

   Usuń
  2. Promo jest wciąż aktywna, strona Bonnier Business (Polska) hula aż furczy :)

   Usuń
 30. Numer konta do przelania środków jest w umowie. A jest jakaś informacja co wpisać w tytule przelewu?

  OdpowiedzUsuń
 31. Kto normalny założy taką jedną lokatę powyżej 5000 zł ? Lepiej kilka minimalnych na wiele osób - zawsze to więcej 150-ek się łapnie :) Na wyższe kwoty lepsze mobilne lokaty 4% w Getin - też na kilka osób konta pootwierać. Lokaty można zawsze powtórzyć (nie mylić z przedłużeniem posiadanych).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz słuszną rację. Jest tyle innych atrakcyjniejszych ofert inwestycji w lokaty, jak np. PKO BP, Handlowy, Pekao SA, mBank :)

   Usuń
 32. Martwi mnie jedna rzecz. organizatorem promocji wcale nie jest toyota bank tylko onnier Business (Polska). Jednak nie czuje sie komfortowo podajac dane nie znanej firmie i na dodatek jeszcze jest bardzo ogolna mowa, komu oni te dane przekaza. Generalnie byc moze to nie jest bonus za lokate, tylko tak naprawde za sprzedaz danych, ktore beda krazyc nie wiadomo gdzie. Np. duzo lepiej ma to rozwiazane Millenium, gdzie bank sam wyplaca wygrana, a nie posilkuje sie nie wiadomo jaka firma. Poczytajcie regulamin https://www.bankier.pl/gfx/ad2/REGULAMIN_PROMOCJI_ZgarnijPremie_ToyotaBank_lokata_FIN_1558942948.pdf

  Juz nie wspominajac, ze wymog polowania na kuriera jest wyjatkowo slaby.

  Czy bank wymaga tez dolaczenia skanu albo ksero dowodu osobistego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku tego typu promocji to dość częste zjawisko, że akcję organizuje zewnętrzna firma, która działa we współpracy i na zlecenie banku. Wszystkie dane we wniosku o lokatę trafiają bezpośrednio do banku (link ze strony promocji przekierowuje na stronę banku). Organizator ma Twego maila, który podasz podczas rejestracji. Zauważ również, że podczas rejestracji zgody na marketing są dobrowolne.

   Usuń
  2. Zgody sa dobrowolne, ale konieczne by otrzymac nagrode. Jak dla mnie Toyota Bank strzela sobie w noge, bo powazny bank nie powinien tego robic. Millenium moze to normalnie rozwiazac, a Toyota juz nie.

   Usuń
  3. Zgody marketingowe we wniosku są wymagane (ale to nie są zgody dla organizatora). Zgody marketingowe podczas rejestracji (dla organizatora) są dobrowolne.

   Gdyby nie zewnętrzne firmy współpracujące z bankami i organizujące akcje promocyjne, to pozbylibyśmy pewnie połowy promocji. Millennium faktycznie organizuje promocje samodzielnie, choć robi to stosunkowo od niedawna (pierwszą taką edycję bank ten odpalił w ub.r. - wcześniej przez kilka lat działał z zewnętrznymi firmami. Organizacja takich promocji to, wbrew pozorom, niemałe wyzwanie (przygotowanie stron, systemu rejestracji i wysyłki maili, obsługa zapytań, rozliczenie akcji, rozpatrywanie reklamacji) i nie każdy bank ma wolę/możliwości/zasoby do obsługi całego procesu. Tak samo na przykład nie każdy bank rozwija własną sieć bankomatów. Bo robią to inni (lepiej, sprawniej, na większą skalę).

   Usuń
  4. Widać, że kolega @Anonimowy 5 czerwca 2019 12:12 dopiero zaczyna przygodę ;) Akurat o firmę BBP bym się nie martwił, to właściciel takich stron jak Puls Biznesu, Bankier.pl itp. więc w moich oczach są w miarę wiarygodni. Z resztą organizują te akcje odkąd zacząłem polować na takie okazje. Na rynku są jeszcze np. Totalmoney (Moneymania) lub AdAstra, która organizuje wszystkie akcje promocyjne kont BNP Paribas. Kiedyś była jeszcze Agora

   Usuń
 33. Złożyłem wniosek o lokatę bez konta 30.V.2019 r.i do dziś nikt się ze mną nie kontaktował,poza sms-em iż kontakt w sprawie złożonego wniosku może się opóźnić z powodu dużego zainteresowania promocją.Czy można gdzieś interweniować>

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można - u organizatora czyli Bonnier Business Polska.

   Usuń
 34. Złożyłam wniosek o lokatę 1 czerwca. Miał być telefon w ciągu dwóch dni (dziś jest 7 czerwca) i nie ma żadnego odzewu poza mailem potwierdzającym złożenie wniosku o lokatę. Ktoś też tak ma?
  W mailu wyraźnie było napisane, że w ciągu maksymalnie 2 dni się odezwą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. By wziąć udział w akcji "Zgarnij Premię z Lokatą Standard na 12 miesięcy Toyota Banku" i zgarnąć gwarantowaną premię 150 zł, w okresie od 24.05. do 23.06.2019 r.:
   - zarejestruj się na stronie promocji;
   - klikając w link otrzymany w wiadomości mailowej przejdź do wniosku o Lokatę Standard;

   Usuń
 35. Ja złożyłem 4 czerwca, napisali 5 dni. Raczej wątpię, że ktoś jutro zadzwoni..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cierpliwości - 5 dni roboczych licząc od 4 czerwca upływa we wtorek.

   Usuń
 36. Ile dni jest na przelew środków na lokatę od złożenia wniosku? Nie ma nigdzie takiej informacji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z opisu Złotówy zamieszczonego powyżej: "najpóźniej do 12.07.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem i zasil lokatę kwotą min. 5000 zł"

   Usuń
 37. Czy premia 150zł,na pewno jest gwarantowana?
  Pytam, bo stronie promocji mam takie informacje:
  "Aby wziąć udział w promocji i w y g r a ć 150 zł od Bankier.pl musisz:"...
  Wygrać to nie jest to samo co otrzymać.

  A warunki lokaty wyglądają na tej stronie następująco - (też bez wzmianki o premii):  Lokata Standard:

  2,5% w skali roku
  Kwota jednej lokaty od 5 000 zł do 70 000 zł
  Okres lokaty 12 miesięcy
  Bez zakładania dodatkowych produktów

  OdpowiedzUsuń
 38. Witam, ciekawa oferta. Przy składaniu wniosku (skorzystałem z linka podanego w opisie przez Pana) był numer osoby polecającej? Jakbym kogoś polecił to Bank proponuje za to jakiś dodatkowy bonus? Po zamknięciu lokaty pieniądze będą przelane na konto podane we wniosku. Moje pytanie czy ten przelew zwrotny jest płatny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Nie było kodu polecającego.
   2. W jaki sposób można kogoś polecić?
   3. Przelew zwrotny jest darmowy.

   Usuń
 39. Złotówa, piszesz, że do 23.06.2019 należ zarejestrować się na stronie Bonnier po czym skorzystać z linku otrzymanego od nich poprzez e-mail wnioskując o Lokatę Standard wyrażając przy tym konieczne zgody marketingowe.

  Rozumiem, że kolejnym krokiem będzie telefon z banku - co się dzieje później? Mam tu szczególnie na myśli ile czasu dają na opłacenie lokaty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Złotówa, ponawiam pytanie.

   Usuń
  2. Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi wydłużyli do 10 dni.
   Brrr!

   Usuń
  3. Na opłacenie jest 12 dni

   Usuń
  4. @Anonimowy, 11 czerwca 2019, 13:52 - te 12 dni są liczone do dnia złożenia wniosku czy od telefonu z banku?

   Usuń
  5. Pytanie nie do mnie,ale się wypowiem ;) Na infolinii pani powiedziała,że od tego wlasnie telefonu jest 12 dni.Zadzwonili dziś,kurier ma być w piątek,więc w praktyce zostaje kilka dni na luzie do przelania kwoty.

   Usuń
  6. Lokata jest na 12 miesięcy liczone od daty założenia.

   Usuń
  7. Konsultanci banku informują o 12 dniach na wpłacenie środków. Nie wynika to z regulaminu promocji, więc pewnie musi z umowy (lub taka informacja jest we wniosku), ale w tej promocji udziału brać nie mogę, więc nie jestem w stanie tego potwierdzić.

   Usuń
  8. Czy te 12 dni liczone są od momentu podpisania umowy dostarczonej przez kuriera? Roboczych czy kalendarzowych?

   Usuń
  9. Wychodzi na to, że te 12 dni są liczone od dnia kontaktu telefonicznego z klientem. A co się dzieje w sytuacji gdy firma kurierska dostarczy już umowę po tym terminie? Reklamacja?

   Aż trudno uwierzyć, że 21. wieku można aż tak skomplikować proces zakładania lokaty!

   Usuń
  10. O jakich 12 dniach wy mówicie i gdzie jest to napisane? Ja widzę tylko na stronie promocji informację "* Warunkiem otrzymania premii w wysokości 150 zł od Bankier.pl jest (...) oraz zasilenie lokaty kwotą od 5 000 zł do 70 000 zł w terminie do 12.07.2019 od przesłania wniosku." Czyli na zasilenie lokaty jest czas do 12go LIPCA! A nie 12 dni od czegoś tam. Tak samo jest napisane w regulaminie promocji oraz wyżej w artykule Mr. Złotówki. Dlaczego Mr. Złotówka teraz pisze w komentarzu o jakiś 12 dni od czegoś tam?

   Usuń
  11. Na dodatek liczba "12" pojawia się też przy terminie lokaty: 12 m-cy!

   Usuń
  12. Mr. Złotówka? Możesz odpowiedzieć o jakich 12 dniach jest mowa?

   Usuń
  13. Mnie napisali, że pracownik banku skontaktuje się ze mną telefonicznie w ciągu 5 dni od dnia złożenia wniosku - napięcie rośnie!

   Usuń
  14. @Anonimowy 17 czerwca 2019 12:17
   To jesteś na początku tej drogi. Potem (za kilka dni) jeszcze dostaniesz SMS informujący że z "uwagi na duze zainteresowanie promocja Zgarnij Premie potwierdzenie wniosku nastapi w ciagu 10 dni...". Dostaniesz też mejla o treści "W związku z dużym zainteresowaniem promocją Zgarnij 150 zł premii z Lokatą Standard 2,5%, Toyota Bank skontaktuje się w sprawie złożonego wniosku w ciągu 10 dni.". Potem będziesz czekał, czekał... słuchając ciszy.
   Po prostu pełen relax....

   Usuń
  15. Czyli te 5 dni oczekiwania zmieniło się na 12, po czym TB poinformował, że nawet tego nie są w stanie zagwarantować - czegoś takiego chyba jeszcze w żadnym banku nie grali :)

   Usuń
 40. Coś tu ewidentnie nie gra:
  - wniosek należy złożyć do 23.06.2019
  - TB oddzwania po 10 dniach
  - opłacenie lokaty ma nastąpić do 12 dni później czyli to jest po 12.07.2019 czyli dniu, w którym najpóźniej należy opłacić lokatę ... po prostu porażka na samym starcie!

  A ludzie wciąż narzekają na Getin albo Idea, gdzie takie rzeczy nie są nawet do wyobrażenia.

  OdpowiedzUsuń
 41. Umowa podpisana 3 czerwca i nadal czekam na SMS z telekodem do logowania...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy ta umowa była dostarczona 3 czerwca przez kuriera? Spoko, jutro minie dopiero 10 dni :)

   Usuń
  2. Tak, 3 czerwca dostarczona i podpisana.

   Usuń
  3. Jeśli tu chodzi o ten 8-cyfrowy identyfikator, to on znajduje się w umowie.

   Usuń
  4. Jeszcze niedawno temu wysyłali ten kod listownie.

   Usuń
  5. Identyfikator, owszem, jest w umowie, ale do logowania jest potrzebny jeszcze telekod, który miał zostać wysłany SMS-em przez Bank po weryfikacji dokumentów maksymalnie w ciągu 4 dni roboczych...

   Usuń
  6. W ciągu 4 dni roboczych? Ten kod jest generowany systemowo, więc wychodzi na to, że ich system działa tylko w dni robocze :)

   Usuń
 42. Toyota ma obecnie KO oparte o WIBOR 3M + 0,25% znaczit 1,72 + 0,25 = 1,97% -żenada!

  OdpowiedzUsuń
 43. W podpisanej umowie nie ma ani słowa o nagrodzie.
  Czy to normalne?
  Czy na pewno ktoś ją wypłaci?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak.
   Tak, i to przed czasem - Bonnier to wyjątkowo solidna firma!

   Usuń
 44. Czy ktoś dostał potwierdzenie wzięcia udziału w promocji "Zgarnij Premię"? Z Paribas dostałam maila, gdzie wprost piszą "potwierdzamy twój udział w promocji", a tutaj dostałam tylko:
  "Dziękujemy!

  Przyjęliśmy Twoje zgłoszenie w promocji. Jesteś coraz bliżej otrzymania 150 zł!
  Aby potwierdzić udział w promocji "Zgarnij Premię z Lokatą Standard na 12 miesięcy Toyota Banku" kliknij w poniższy link.

  Powodzenia,
  Zespół ZgarnijPremie.pl"
  Oczywiście kliknęłam w link i postępowałam według instrukcji, jestem już po wizycie kuriera i nagle mnie tknęło.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze, już nie ważne, mam potwierdzenie :D

   Usuń
  2. Czy w tym potwierdzeniu wzmiankują o kontakcie telefonicznym z banku w ciągu 5 dni?

   Usuń
  3. sowa jakie masz potwierdzenie? Bo ja ma tylko tego maila którego zacytowałeś

   Usuń
 45. Mam pytanie do tych którzy mają już za sobą wizytę kuriera. Czy konieczne jest przekazanie mu skanu dowodu osobistego, czy może potwierdza on na miejscu poprawność danych na umowie z tymi z dowodu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie tylko zerknął na dowód, nie brał żadnego skanu

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź.

   Usuń
 46. Po 6-ciu dniach od złożenia wniosku dziś dostałem e-mail:

  "Szanowni Państwo,

  W związku z dużym zainteresowaniem promocją Zgarnij 150 zł premii z Lokatą Standard 2,5%, Toyota Bank skontaktuje się w sprawie złożonego wniosku do końca czerwca.

  Uprzejmie informujemy, że warunki promocji pozostają bez zmian. Dziękujemy za zainteresowanie promocją.

  Z poważaniem,
  Zespół Toyota Bank"

  OdpowiedzUsuń
 47. U mnie wniosek złożony 2 czerwca, wszystkie dane poprawne, nr telefonu, wszystkie zgody zaznaczone, mail z potwierdzeniem rejestracji wniosku otrzymany...

  3 czerwca sms, że kontakt może się przedłużyć ze względu na zainteresowanie promocją. I od tamtej pory cisza.

  Komuś już udało się podpisać umowę? Pytanie oczywiście do tych, co składali wniosek w czerwcu. Dzwonił do Was kurier?? Albo ktoś z banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wygląda na to, że mają już sezon urlopowy :)

   Usuń
  2. A to jakiś kurier wozi umowy? W takim razie po co dzwonią do ludzi, skoro nie mają nawet wystarczającej liczby pracowników? Amok!

   Usuń
  3. Toyota Bank Polska to bardzo kameralna filia niemieckiego oddziału globalnej japońskiego instytucji finansowej Toyota Financial Services Corporation.

   Usuń
  4. Wniosek złożyłem 5 czerwca, jak większość z nas dostałem sms o opóźnieniu, telefon konsultanta miałem chyba 12 czerwca i wtedy umówiono mnie na wizytę kuriera w dn. 17 czerwca. W rozmowie z konsultantem zgłosiłem zmianę miejsca dostarczenia dokumentów co przyjęto bez problemu. Kurier VSLS zapowiedział się telefonicznie w dn. 17.06 ok. południa, nawet nie sprawdzał dowodu, wskazał kilka miejsc do podpisu i zostawił dokumenty dla mnie w zamkniętej kopercie. W umowie był nr rachunku do przelewu i nr konta do zwrotu środków jaki podałem przy składaniu wniosku. Dziś 19 czerwca przelałem rano kwotę lokaty i po południu dostałem smsem potwierdzenie wpływu oraz oczekiwany telekod. Jutro uruchomię dostęp/podgląd w systemie transakcyjnym. Wszystko przeciąga się ale problemów nie ma.

   Usuń
  5. Ze strony internetowej VSLS: "Profesjonalna obsługa przesyłek dokumentowych. Najwyższy poziom ochrony danych osobowych. Bezpieczna logistyka. Zaufani kurierzy."

   Usuń
  6. To dawna Viva.

   Usuń
 48. Czy w trakcie tej rozmowy potwierdzającej z pracownikiem banku można zmienić kwotę lokaty w stosunku do tej zadeklarowanej we wniosku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trudno powiedzieć, bo chyba jeszcze do nikogo nie oddzwonili :)

   Usuń
  2. Tak,można bez problemu-ja tak zrobiłam,wtedy umowa już przychodzi na tę nową kwotę,a a propos wcześniejszych postów odnośnie problemów z telefonami z banku-u mnie było tak,że deklarację zlożyłam 31.05 i czekałam na telefon,zadzwonili 07.06 (piątek)ale nie mogłam odebrać i myślałam,że oddzwonią w poniedziałek-telefonu brak.Wobec tego sama oddzwoniłam na ten sam numer (jest to infolinia) i tam pani rzekła,że to oni zadzwonią,bo kontakt musi wyjść z ich strony.Zadzwoniła potem (wtedy włśnie zmieniłam kwotę lokaty) pani umówiła kuriera na piątek 14.06.Kurier byl,umowa podpisana i kasa przelana.;)

   Usuń
  3. Super wiadomość!

   Usuń
  4. @Anonimowy, 19 czerwca 2019, 19:25

   Czy w umowie jest podany numer konta technicznego do przelewu na lokatę?

   Usuń
  5. tak,jest podany

   Usuń
  6. To ten numer umowy lokaty ? Na niego trzeba przelać te 5tys zł ?

   Usuń
 49. Szanowni Państwo,

  uprzejmie informujemy, że zmianie ulega data wejścia w życie Regulaminu Świadczenia Usług dla Konsumentów przez Toyota Bank Polska S.A. (dla umów zawartych do 17.12.2011 r. i dla umów zawartych od 18.12.2011 r.) oraz Tabeli Opłat i Prowizji z dnia 1 lipca 2019 r. na dzień 19 sierpnia 2019 r.

  Nie ulega zmianie zakres zmian Regulaminu i Tabeli Opłat i Prowizji, w mocy pozostają informacje o zmianach jakie zostały przekazane Państwu we wcześniejszej korespondencji w kwietniu b.r.

  Jednolity tekst Regulaminów dostępny jest na stronie www.toyotabank.pl.

  W przypadku braku Państwa zgody na ww. zmiany mogą Państwo, bez ponoszenia opłat, odmówić przyjęcia nowych warunków poprzez zgłoszenie sprzeciwu wobec wprowadzanych zmian, bądź wypowiedzenie ze skutkiem natychmiastowym umowy, której zmiany dotyczą. Informację o sprzeciwie lub wypowiedzeniu umowy powinni Państwo przekazać do Banku przed wejściem zmian w życie. Nieprzekazanie informacji o sprzeciwie bądź wypowiedzeniu uznaje się za zgodę na stosowanie postanowień umowy na nowych warunkach. W przypadku sprzeciwu umowa wygasa w dniu poprzedzającym wejście nowych warunków w życie.

  W przypadku pytań związanych z wprowadzanymi zmianami prosimy o kontakt z Infolinią Banku pod numerem telefonu 22 488 55 50 lub 801 900 700.

  Z poważaniem,
  Zespół Toyota Bank Polska S.A.

  OdpowiedzUsuń
 50. PRZELEW ZOSTAŁ COFNIĘTY.
  Co sie mogło stać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trudno powiedzieć nie znając szczegółów.

   Usuń
  2. Będę informował na bieżąco.

   Usuń
  3. pewnie wygasł numer konta do wpłaty, jest ważny 12 dni od dnia kontaktu z obsługą banku.

   Usuń
  4. Nastąpiła dezaktywacja konta i nadali nowy numer.

   Usuń
  5. Czyli numer konta do wpłaty jest ważny 12 dni, a na zamykanie ROR-u dają sobie 30 dni - dziwne :)

   Usuń
  6. W jaki sposób informują o dezaktywacji konta i gdzie podają nowy numer? Mam nadzieję, że poprzez wiadomość e-mail?

   PS. Nigdy o czymś równie groteskowym nie słyszałem, a zakładałem bardzo dużo lokat w wielu bankach - to co się tutaj dzieje w żaden sposób nie można uznać za normalne!

   Usuń
  7. O fakcie dezaktywacji konta do wpłaty kasy dowiesz się, jak zwrócą przelew :)

   Usuń
 51. Czy ktoś mógłby potwierdzić otrzymanie telefonu z banku w ostatnich kilku dniach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja od tygodnia czekam na telefon

   Usuń
  2. Hejka
   Dziś do mnie zadzwonił Pan z banku
   Wniosek składałem 12,06
   Kurier umówiony na poniedziałek

   Usuń
  3. To teraz musisz czekać na inny telefon czyli od kuriera - dość zabawne :)

   Usuń
  4. I do mnie dzisiaj zadzwonili po 12 dniach od złożenia wniosku

   Usuń
 52. Widzę, że niepotrzebne jest to całe zamieszanie w związku z tymi 12 dniami kiedy należy zasilić lokatę. Owszem taka sytuacja ma miejsce, że po 12 dniach konto do zasilenia znika ale wystarczy to zgłosić na infolinii aby nadali nowy numer do wpłaty i tym samym bierzemy nadal udział w promocji na takich samych zasadach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzisz co? Niepotrzebne zamieszanie w związku z tymi 12 dniami kiedy należy zasilić lokatę? Może nigdy nie zakładałeś lokaty w normalnym banku i dlatego nazywasz to zamieszaniem :)

   Aż trudno uwierzyć, że 21. wieku można aż tak skomplikować proces zakładania lokaty!

   Usuń
  2. Jest zamieszanie, ponieważ nigdzie nie ma informacji ile jest dni na zasilenie lokaty, w żadnej umowie, w żadnym komunikacie z banku, tylko tutaj w komentarzach

   Usuń
 53. Strasznie to słabe. Pół miesiąca i u mnie też nic. Może z tą umową w przyszłym tysiącleciu dadzą radę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak długo czekałem na rozpatrzenie wniosku tylko w Handlowym - lipa na maksa!

   Usuń
  2. W trakcie gdy czekałem na ich telefon po złożeniu wniosku Idea obniżyła oprocentowanie na 12-moesięcznej lokacie na Nowe Środki z 3,0% do 2,4% co przy zainwestowanych 70K daje 340 zł różnicy!

   Usuń
  3. Dlatego należało od razu założyć lokatę w IB, np. na 65K, a potem czekać na ten nieszczęsny telefon z TB.

   Usuń
 54. W środę, zaraz po mocno spóźnionym telefonie z centrali TB, dostałem wiadomość SMS, że potwierdzają umówienie kuriera na poniedziałek, tj. 1. lipca.

  Dzisiaj, w piątek, najpierw TB wysłał w wiadomości SMS prosząc o przygotowanie dowodu osobistego na jutrzejszą (sobota!) wizytę kuriera, po czym jakieś 2 godziny później firma kurierska poinformowała w kolejnej wiadomości SMS, że TB właśnie nadał przesyłkę i kurier skontaktuje się w ciągu 2 dni czyli w sobotę albo w niedzielę. Czy to nie jest zabawne?

  OdpowiedzUsuń
 55. Boże, to jest naprawdę ciężkie. Czy ktoś miał może taki sam problem jak ja? Próbuję się po raz pierwszy zalogować. Jako Identyfikator wpisuję Identyfikator z umowy, a jako "Hasło i kod z klucza" wpisuję otrzymany SMSem telekod. Strona jakby to przyjmuje i każe wpisać nowe hasło. Kiedy to zrobię, znowu każe pisać Identyfikator i "Hasło i kod z klucza", wpisuję identyfikator i nowe hasło. I wtedy pojawia mi się komunikat, że błędny identyfikator lub hasło. Jeżeli wpisuję znowu identyfikator i telekod, to znowu strona pozwala mi "nadać" nowe hasło. I tak w kółko. Pomocy :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja jeszcze tego nie przećwiczyłem, ale może chodzi o to że nie aktywowałeś umowy w serwisie telefonicznym - tam trzeba zmienić na "swój" telekod z sms-a.
   Instrukcja na odwrocie pierwszej strony papierów z banku,

   Usuń
 56. Miałam umówionego kuriera na wczoraj i nikt się nie pojawił ani nie zadzwonił: /

  OdpowiedzUsuń
 57. Czy ktoś zasilił lokatę przed otrzymaniem telekodu sms-em i przeszło?
  W tytule przelewu wystarczy wpisać np: "lokata 12 miesięcy"?

  OdpowiedzUsuń
 58. Złotówa mam pytanko Ty tam jesteś bliżej bankowości więc będziesz może wiedział.Przy rejestracji wniosku o lokatę podpisałem wszystkie zgody ale gdy odbierałem dokumenty od kuriera nie wyraziłem zgód na marketing od Toyoty. Czy w tym przypadku jest sens robić przelew,bo pewnie mnie skreślą z listy premiantów.Sprawa pilna mam jeszcze tylko 3 dni na przelew.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgody możesz zmienić na infolinii.

   Usuń
  2. Zrobiłbym (czym prędzej) tak, jak pisze przedmówca.

   Usuń
 59. Do dnia dzisiejszego brak podpisanej umowy. Dzwoniłem do nich w tej sprawie jeszcze w czerwcu i cisza.

  Czy w ostatnim czasie ktoś jeszcze w ogóle został z wielkiej łaski zaszczycony telefonem z ich strony?

  OdpowiedzUsuń
 60. Złożyłam wniosek 8 czerwca i dopiero Pan z Banku zadzwonił do mnie 15 lipca, że kurier z umową przyjedzie 18 lipca. Umowe z lokata podpisalam. W promocji jest napisane, ze najpozniej do 12 lipca powinnam zasilic konto zeby uzyskac premie 150zl. W tej sytuacji nie wiem czy robic przelew. Bardzo prosze o odpowiedz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mam to samo, w umowie nie ma słowa o kwocie 150 zł.

   Usuń
  2. Ale takich rzeczy nie ma w umowie. Tu regulamin promocji jest wiążący.

   Usuń
  3. Do mnie też zaczęli wydzwaniać jak się promocją skończyła, ale już nie odbieram. Dzisiaj dostałem maila, żebym podał termin do kontaktu, na co odpisałem, że jak już nie ma premii to ja rezygnuje.

   Usuń
 61. Do mnie zadzwonili w tym tygodniu, ale nie wiem czy jeszcze jest aktualna promocja

  OdpowiedzUsuń
 62. Ale niezły kant z Toyota Banku. Do dzisiaj nic a nawet jakby w końcu zadzwonili, to przecież już nie można spełnić tego warunku który jest wymagany.:
  "Podpisz umowę i dokonaj wpłaty – masz czas do 12.07.2019 r."

  To ze strony promocji a w regulaminie jest tak:
  "5) w terminie do 12.07.2019 od przesłania Wniosku o Produkt zawrzeć nie więcej niż jedną umowę o Produkt Banku przy jednoczesnym zastrzeżeniu, że zawarta umowa będzie miała charakter indywidualny (tzn. nie dopuszcza się zawierania umowy o Produkt Banku wraz z drugą osobą), jej podpisanie nastąpi w obecności kuriera, a następnie Produkt Banku zostanie zasilony przez Uczestnika kwotą nie niższą niż 5000zł (słownie: pięć tysięcy złotych) i nie wyższą niż do 70000 zł (słownie: siedemdziesiąt tysięcy złotych) na okres dwunastu (12) miesięcy,"

  Co w takiej sytuacji robić?

  Ps. Ten regulamin piał jakiś amator ("w terminie do 12.07.2019 od przesłania Wniosku o Produkt").

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...