Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla obecnych klientów Citibanku: 2 bilety do Multikina za płatności z Google Pay

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

16.05.2019

Promocja dla obecnych klientów Citibanku: 2 bilety do Multikina za płatności z Google Pay

Citibank rozdaje bilety do kina posiadaczom kart z logo Mastercard.

Bilety do kina od Citibanku za płatności Google Pay
Warunki do spełnienia w promocji są bardzo proste, bo sprowadzają się do wykonania zaledwie dwóch płatności zbliżeniowych za pomocą Google Pay z podpiętą tam kartą płatniczą wydaną przez Citibank.

Dla kogo ta promocja bankowa? Zgodnie z regulaminem udział w akcji wziąć mogą osoby pełnoletnie, które:
"posiadają główną Kartę Kredytową Citibank, Kartę dodatkową wydaną do Karty Kredytowej Citibank lub Kartę Debetową do Konta Osobistego, wydane z organizacją płatniczą MasterCard (...), które od dnia 1 marca 2019 do dnia rozpoczęcia Oferty [tj. 15.05.2019 r. - przyp. Mr. Złotówa], nie dokonały ani jednej zbliżeniowej transakcji Google Pay"

💡 Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Citibanku, sprawdź promocje bankowe, w których możesz zgarnąć 400 zł do wydania na Allegro bądź wybrane samodzielnie nagrody rzeczowe lub vouchery o wartości co najmniej 350 zł za przetestowanie darmowej karty Citi Simplicity.

By wziąć udział w promocji z biletami do kina za płatności z Google Pay, z technicznego punktu widzenia niezbędne jest jeszcze posiadanie telefonu z systemem Android w wersji 5.0 lub wyższej. By wykonywać płatności zbliżeniowe, urządzenie musi być również wyposażone w moduł NFC.
💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z takiej formy płatności, sprawdź wpis "Google Pay (wcześniej Android Pay) - co to jest? Kto i jak może korzystać z aplikacji? Gdzie i w jaki sposób płacić?".

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji i zgarnąć 2 bilety do kina, należy:
 • podpiąć kartę Citibanku w Google Pay oraz
 • wykonać co najmniej 2 transakcje zbliżeniowe z Google Pay na min. 5 zł każda, przy czym pamiętaj, że dodatkowo na jeden dzień liczy się tylko jedna płatność (jeśli wykonasz w danym dniu więcej transakcji, to bank i tak zaliczy Ci tylko jedną).

Promocja obowiązuje w okresie od 15.05. do 15.06.2019 r., ale trzeba mieć na uwadze, że nagrody trafią wyłącznie do 1 700 osób, które jako pierwsze spełnią warunki promocji.

Nagrody w postaci dwóch kodów wymienialnych na 2 bilety do sieci kin Multikino (na filmy 2D) bank prześle wiadomością w bankowości internetowej Citibank Online w ciągu 7 dni roboczych od spełnienia warunków promocji. Każdy uczestnik może uzyskać tylko jedną nagrodę (2 kody). Do momentu otrzymania nagrody należy posiadać aktywną kartę, za pomocą której wykonywane były płatności z Google Pay, karta nadal musi być podpięta w Google Pay. Kody mają mieć (bardzo krótką) ważność do 30.06.2019 r.Przydatne dokumenty:

21 komentarzy:

 1. Płatności mogą być w tym samym sklepie?

  OdpowiedzUsuń
 2. A jak wyrobiłem kartę niedawno w promocji z Allegro to te płatności Google Pay będą się liczyć to 1,5 tys które tam muszę wydać?

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda że uczestników poprzedniej edycji wykluczyli

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A z czego to wynika?

   Usuń
  2. Mogą brać udział osoby "które od dnia 1 marca 2019 do dnia rozpoczęcia Oferty [tj. 15.05.2019 r. - przyp. Mr. Złotówa], nie dokonały ani jednej zbliżeniowej transakcji Google Pay"

   Usuń
  3. Co niekoniecznie oznacza wykluczenie bo w I edycji można było też płacić w aplikacjach więc kto tak płacił pomijając płatności zbliżeniowe to teraz znów się łapie 😉

   Usuń
 4. Witam. Co w przypadku gdy korzystałem już z karty ale debetowej, a teraz chciałbym podpiąć KK?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczy się na klienta, a nie na kartę.

   Usuń
 5. czy jeśli korzystam aktywnie z google pay, ale w innym banku, to mogę odebrać tą nagrodę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak ale oczywiście tylko poprzez podpiętą kartę Citibanku.
   Nie ważne z ilu banków masz podpięte karty w GP i w ten sposób dokonujesz płatności, chodzi o to, żeby teraz podpiąć wymienioną w informacji o promocji kartę i nią zrobić te 2 płatności na min. 5 zł każda w 2 różnych dniach.

   Usuń
 6. W gogle Pay Dostałem taki komunikat"Tej karty nie można używać do płatności w sklepach"
  karta credit Visa
  Czyli nie dostanę biletów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale w tej promocji nie chodzi o karty Visa tylko Mastercard. Nawet gdybyś tę kartę podpiął do GP i zrobił z niej wymagane płatności to i tak biletów nie dostaniesz.

   Usuń
  2. Od razu ze wstępu: "Citibank rozdaje bilety do kina posiadaczom kart z logo Mastercard"

   Visa to nie Mastercard.

   Usuń
 7. A co jeśli miałem podpięta kartę już wcześniej ale nie robiłem nią transakcji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To się łapiesz bo od 1.03 nie płaciłeś zbliżeniowo a tylko to może wykluczać.

   Usuń
  2. Luz. Jak nie płaciłeś to spoko. Mam tak samo.

   Usuń
 8. Czy ta promocja obejmuje też płatności za pomocą googlePay w skepach internetowych?

  OdpowiedzUsuń
 9. Dwa bilety wpadły dzisiaj za płatności 17 i 18 maja:)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...