Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij premię pieniężną 250 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

20.05.2019

Zgarnij premię pieniężną 250 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Wystartowała nowa promocja konta osobistego w BNP Paribas, dzięki której w całkiem prosty sposób zgarnąć można premię 250 zł.

Zgarnij premię 250 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
W ostatnim czasie mamy do czynienia z wysypem promocji konta w BNP Paribas. W niniejszej akcji znaleźć można jednak wszystko co najlepsze: do wzięcia jest 250 zł w bonusach pieniężnych (do wykorzystania na dowolny cel), a konto da się założyć z kartą, którą można mieć za 0 zł (tzn. nie ma stałej, bezwarunkowej opłaty).

[Aktualizacja w dn. 4.06.2019 r.: właśnie pojawiła się nowa promocja z kontem w BNP Paribas w roli głównej, dzięki której zgarnąć można 300 zł w prosty sposób.]

Po tym jak w zeszłym tygodniu pojawiły się promocje bankowe BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie w roli głównej, gdzie do wzięcia są bony zakupowe (150 zł do sklepów Biedronka, 200 zł do sklepów H&M oraz 250 zł do wykorzystania na stacjach paliw ORLEN), teraz przyszedł czas na promocję z bonusami pieniężnymi.

Premia 250 zł za konto w BNP Paribas


Dla kogo ta promocja bankowa? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas oraz nie posiada i w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas (wcześniej działającym pod marką BGŻ BNP Paribas) i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje również współposiadaczy kont w tych bankach.

Z promocji nie wyklucza ewentualne posiadanie umowy z BGŻ Optima.

Nagroda. W promocji "Zgarnij premię" zdobyć można dwa gwarantowane bonusy w wysokości 150 oraz 100 zł, które wpłyną na konto. Środki te będzie można więc wykorzystać w samodzielnie wybrany sposób (przelać, wypłacić lub wydać na dowolny cel).

Limit rejestracji w promocji. Organizator przygotował się na udział maksymalnie 1 500 osób. Zatem akcja może zakończyć się przed terminem w przypadku wyczerpania puli rejestracji. Gdyby tak się stało, to stosowna informacja pojawi się na stronie promocji, a kolejne rejestracje nie będą już wtedy możliwe. Kto więc zdąży to zrobić, ten może mieć pewność zdobycia nagrody (oczywiście po spełnieniu warunków).

Zasady promocji "Zgarnij premię" od BNP Paribas


By wziąć udział w tej okazji do bankobrania: 
 • zarejestruj się na stronie promocji (udział w promocji możliwy jest wyłącznie za pośrednictwem tejże strony);

  [Uwaga: pojawia się problem z otwarciem strony promocji, gdy blog przeglądany jest z poziomu aplikacji Facebooka. Jeśli nie możesz wejść na stronę promocji, spróbuj to zrobić z poziomu "zwykłej" przeglądarki (np. Chrome, Firefox itp.) na komputerze, telefonie lub tablecie]; 
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 9.06.2019 r. zawnioskuj o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego Kartą Otwartą na Dzisiaj; pamiętaj przy tym, by dane we wniosku zgadzały się z tymi, które zostały przez Ciebie podane podczas rejestracji; 
 • do 30.06.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej;
 • w lipcu 2019 r.: 
  • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł oraz 
  • zapewnij na konto wpływ(y) na łączną kwotę min. 1 000 zł.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszy z bonusów (150 zł), ale to nie wszystko. Jest bowiem jeszcze i drugi gwarantowany bonus (100 zł). By go uzyskać, musisz mieć spełnione warunki uzyskania pierwszego z bonusów oraz w sierpniu 2019 r.:
 • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł oraz 
 • zapewnij na konto wpływ(y) na łączną kwotę min. 1 000 zł.

Ważne wskazówki


Gdy opisuję podobne promocje bankowe, zawsze podkreślam, by spełniając ich warunki pamiętać o pewnych wytycznych. W przypadku tej promocji weź pod uwagę, że:

▶️ Wpływy na konto (te na sumę 1 000 zł, wymagane w lipcu i w sierpniu na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Możesz więc np. wykonać przelew z własnego konta w innym banku. Co istotne, to też fakt, że wpływ oznacza pojawienie się w historii konta - nie ma potrzeby utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas (możesz je więc w każdej chwili wydać, przelać albo wypłacić).

▶️ Płatności kartą wymagane na potrzeby promocji wykonywać można w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie, ale weź pod uwagę, że bank nie uwzględni operacji dokonywanych "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takiego jak np: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Na potrzeby promocji niektóre z płatności kartą mogą zostać niezaliczone. Regulamin promocji wyklucza bowiem transakcje w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (które wskazują na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
- 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
- 6012, określający instytucje finansowe, 
- 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
- 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
- 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 

▶️ Jeśli udział w promocji chce wziąć także ktoś z Twych znajomych lub członków rodziny, pamiętajcie o odrębnej rejestracji na stronie promocji (z wykorzystaniem innych danych).


Wypłata bonusów


O przyznaniu bonusów, organizator promocji będzie Cię informował mailowo:
 • do 19.08. (o bonusie 150 zł za otwarcie konta i spełnienie warunków w lipcu) oraz 
 • do 18.09.2019 r. (za zapewnienie wpływu i płatności kartą wykonane w sierpniu).

Na pierwszą z tych wiadomości będzie należało zareagować i najpóźniej do 25.08.2019 r. zalogować się na stronie promocji, gdzie podać będzie należało numer rachunku założonego konta założonego w promocji, bo to właśnie na ten rachunek będą wpływać poszczególne bonusy - ich wypłata przewidziana jest do 31.08. (150 zł) oraz 30.09.2019 (100 zł).

Pamiętaj, że do dnia otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej. To jednak nie jest uciążliwe, bo wszystko co najważniejsze w przypadku tego konta jest darmowe (szczegółowo omawiam je nieco niżej).

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?


Główne cechy konta, które należy założyć w promocji to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; Karta Otwarta na Dzisiaj (bo tylko wyrobienie tej karty kwalifikuje do udziału w promocji): 
 • 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash.

Do promocji kwalifikują wnioski o konto złożone na stronie promocji, a wówczas jedynym sposobem zawarcia umowy jest kurier, który na koszt banku przywiezie Ci dokumenty do podpisu (we wniosku można wskazać adres jednorazowego użytku, który będzie wyłącznie dla kuriera - może on przybyć np. do miejsca Twej pracy bądź na uczelnię, a więc tam gdzie będzie Ci najwygodniej; może być to adres inny niż adres zamieszkania czy korespondencyjny).


Przydatne dokumenty:

89 komentarzy:

 1. To że klienci BGŻ Optima mogą skorzystać to jest pewne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewne. Sprawdzone w poprzednich edycjach. W przypadku BGŻ Optima obowiązuje bowiem inna umowa ramowa, niż w BNP Paribas. A poza tym w BGŻ Optima nigdy nie były dostępne konta osobista, a jedynie rachunki oszczędnościowe.

   Usuń
  2. Potwierdzam. Można.

   Usuń
 2. Czy po wypłacie bonusów konto trzeba dalej trzymać przez jakiś okres?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji wymaga jedynie, by konto z kartą i dostępem do bankowości internetowej utrzymać do momentu wypłaty bonusów.

   Usuń
 3. Jak konto w Paribasie zamknięte miałem dokładnie 22 maja 2018 roku to jestem w stanie się załapać na tę promocję jeśli wniosek złożę 23 maja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, bo karencja liczy się jako 12 miesięcy nie przed startem promocji, ale 12 miesięcy przez złożeniem wniosku o konto w obecnej promocji :)

   Usuń
 4. Kurier z umową Biedronka 150 zł miał do mnie przyjechać w czwartek ale przełożyłem podpisanie umowy na piątek. W piątek przełożyłem podpisanie umowy na poniedziałek. Ale fart, bo dzisiaj jeszcze nie podpisałem umowy :) Zrezygnowałem z odbioru umowy, zarejestrowałem się w promocji ale nie wypełniłem wniosku. Poczekam aż stara, niepodpisana umowa wróci do banku i 9 czerwca wypełnię wniosek z tej promocji. Uff, ciężkie jest życie bankobiorcy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "9 czerwca wypełnię wniosek z tej promocji"
   Pod warunkiem, że link z mejla nie ma krótszego terminu ważności i nie wygaśnie wcześniej.

   Usuń
  2. Mr. Złotówa, czy mógłbyś potwierdzić, że ten link z maila nie wygaśnie przed 9 czerwca?

   Usuń
  3. O załapania się na promocję decyduje rejestracja, a wniosek można złożyć do 9.06. włącznie, więc do tego czasu link powinien być aktywny.

   Usuń
 5. Miał ktos przypadek że po otrzyaniu maila i próbie założenia konta z linka, ma pustą stronę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wejdź w trybie incognito

   Usuń
  2. Poza tym nie musisz klikać w link z maila ale od razu po rejestracji przejść do wniosku.

   Usuń
 6. nareszcie pieniądze a nie ubrania jedzenie czy paliwo, wniosek złożony

  OdpowiedzUsuń
 7. Miałem w BNP Paribas tylko kartę kredytową do lipca 2018. Czy łapię się na tą promocje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, bo do 12-miesięcznej karencji liczy się tylko konto osobiste.

   Usuń
 8. Help,
  Dziś miałem podpisywać umowę na promocje 200 zł, odwołałem właśnie kuriera.
  Zrobiłem 1 krok, czyli rejestracje w promocji.
  Ale co teraz ? Ile dać czasu na powrót umowy do banku?
  Czy może już mogę przejść do wypełniania wniosku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz zadzwonić na infolinię by anulować wniosek. A później zarejestruj się i złóż nowy.

   Usuń
  2. Racja racja, zadzwoniłem, 24h i powiedziano, ze mogę znowu składać.
   A czy jak uzupełniłem już pesel email i numer tel na stronie promocji, to złe ?

   Usuń
 9. po złożeniu wniosku dzwonią by potwierdzać dany czy nie? Jeśli tak to jak szybko?

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy złożenie wniosku o kartę w promocji morele wyklucza mnie z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Istotna jest kolejność. Najpierw konto, później karta kredytowa.

   Usuń
 11. Po zarejestrowaniu do promocji, złożyłem wniosek o konto. Na maila przyszła mi wiadomość o koncie oszczednosciowo-rozliczeniowym. Coś źle zrobiłem czy Konto Otwarte na Ciebie I moje konto to jest to samo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ROR) = konto osobiste = Konto Otwarte na Ciebie. Wszystko jest zatem w porządku :)

   Usuń
 12. A tu takie kwiatki:
  Dziękujemy za zainteresowanie naszym kontem.
  Twój wniosek został anulowany ponieważ zidentyfikowaliśmy Cię jako użytkownika Bankowości Internetowej BNP Paribas Bank Polska S.A.
  Aby kontynuować wnioskowanie o nowe produkty konieczne jest zalogowanie do Bankowości Internetowej
  Konta tam nie ma od 3-4 lat, co teraz zrobić? Nawet nie wiem jak się zalogować? Ale przecież i tak trzeba wniosek złożyć przez stronę promocji.
  Jakiś pomysł na wyjście z sytuacji i jednak otrzymanie premii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie identyczna informacja.Mając na uwadze poprzednie doświadczenia z promocjami w tym banku nie byłem zaskoczony.Tam trzeba pisać reklamacje do skutku.W moim przypadku problemem jest BGŻ Optima i dostęp bankowości internetowej.Teraz rezygnuję,poczekam na lepsze warunki ale w innym banku.

   Usuń
  2. Jakiś czas temu w trakcie zamykania mojego konta w jednym z oddziałów BGŻ panienka z okienka bez mojej wiedzy zmieniła metodę otrzymywania wyciągów z elektronicznych na papierowe. W rezultacie tego w ostatnim miesiącu posiadania konta (!) - a dokładniej w okresie wypowiedzenia konta - dostałam wyciąg papierowy za co obciążono mnie kwota 6 zł.

   Złożyłam bezskutecznie 3 reklamacje i dopiero odwołanie do arbitrażu zaskutkowało wypłaceniem mi tych 6 zł gotówką w tym samym oddziale :)

   Na wszystkie reklamacje otrzymałam pisemne odpowiedzi listami poleconymi co wygenerowało im koszty własne: 4 x 5,65 zł = 22,60 zł. Dochodzi do tego czas jaki na to poświecili w sytuacji gdy mogli mi od razu zwrócić te 6 zł i byłoby po sprawie!

   Usuń
  3. Być może taka informacja przyda się osobom posiadającym dostęp do Pl@net np. w związku z ratami Allegro, którym system odrzuca wniosek o otwarcie konta. Na infolinii uzyskałem informację, że aby skorzystać z promocji, należy:
   1. zarejestrować się na stronie promocji
   2. udać się do placówki banku i otworzyć konto
   3. zadzwonić na infolinię i poprosić o ręczne dopisanie wniosku o konto do promocji
   4. spełnić warunki promocji
   Zarejestrowałem się, w czwartek idę do oddziału otworzyć konto.
   Postaram się informować o przebiegu całego procesu :-)

   Usuń
  4. @Anonimowy, 23 maja 2019, 08:55

   Wygląda na to, że trochę 'zaoszczędzili' - dzisiaj list polecony kosztuje 5,90 zł :)

   Usuń
 13. Witam,

  jak klikam w link z maila po rejestracji w promocji, o założenia konta to muszę zaznaczyć klauzurę o podpisanie umowy elektronicznie. W tekście jest napisane, że podpisanie umowy możliwe jest wyłącznie przez kuriera. Co poszło nie tak? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogło się coś zmienić, bo bank pracował nad alternatywnym sposobem zawierania umowy. Generalnie co jest we wniosku, to można wybrać.

   Usuń
 14. Nie wiem o co chodzi, 23.05. podpisywałam umowe o zawarcie konta, wczoraj się logowałam i nie widzę nr rachunku oraz karty do konta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto powinno pojawić się po aktywacji ze strony banku, ale jeśli nadal go nie będzie, to pozostaje kontakt z infolinią (być może to tylko jakaś kwestia techniczna).

   Usuń
  2. Wprowadzili jakąś nową (jak dla mnie bardziej skomplikowaną) procedurę otwarcia konta. Jej opis na stronie banku wygląda tak:
   1. Przygotuj dowód osobisty
   Do wypełnienia wniosku będzie Ci potrzebny dowód osobisty. Załącz zdjęcie dowodu osobistego lub wykonaj je telefonem.
   2. Wypełnij wniosek
   W 3 prostych krokach poprosimy Cię o uzupełnienie niezbędnych danych oraz załączenie zdjęcia dowodu osobistego (będziesz mógł wykonać je telefonem)
   3. Podpisz umowę
   Umowę podpiszesz za pomocą unikalnego kodu SMS w systemie naszego partnera Autenti. Login do bankowości internetowej znajdziesz na umowie oraz w mailu, po aktywacji rachunku.
   4. Wizyta kuriera
   Przyjedzie do Ciebie kurier, który potwierdzi Twoją tożsamość oraz wyda kartę do konta. Aby aktywować rachunek, nadaj PIN do karty. Wskazówki otrzymasz w kopercie z kartą.

   Usuń
  3. Drzewiej w celu uzyskania PIN-u do karty trzeba było wysłać SMS.

   Usuń
  4. U mnie jest to samo konta nie widać, nie jest aktywne (teoretyczne mają na aktywację 5 dni w związku z przeciwdziałaniem terroryzmowi i praniem pieniędzy -mają ten czas na sprawdzanie człowieka), chociaż mija już 5 dzień. Co ciekawe karta do konta dotarła dziś pocztą. Bank porażka, jak widzę.

   Usuń
  5. u mnie wszytsko ok, dziś podpisana umowa i od razu po zaloowaniu konto aktywne.

   Usuń
 15. Witam, założyłem konto by uzyskać premię 250zł, teraz zalogowałem się pierwszy raz do aplikacji i obok rach. oszcz.-rozlicz. (kwota 0zł) jest rubryka Kredyt ratalny i kapitał 4038,01zł do spłaty. Czy ktoś wie co to jest?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To pytaj w banku. Skąd ktokolwiek inny miałby wiedzieć?

   Usuń
  2. Może to jakiś kredyt który masz jeszcze z Sygmy albo raty Allegro?

   Usuń
 16. Zaznaczyłem wszystkie zgody przy rejestracji do promocji. Przy wniosku o konto nie zaznaczałem żadnego. W regulaminie nic nie widzę nt marketingu. Czy zostawić to tak, czy lepiej aktywować zgody, żeby później nie było problemów z premią?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli wyrażenie zgód było konieczne podczas składania wniosku, to teraz jest już za późno - znam temat z autopsji.

   Usuń
  2. Regulamin promocji nie wymaga wyrażania jakichkolwiek zgód we wniosku o konto.

   Usuń
  3. Dziękuję Mr Zlotowa za odpowiedź:)

   Usuń
 17. Nie możesz więc np. wykonać przelew z własnego konta w innym banku.

  OdpowiedzUsuń
 18. Mr. Złotówa, strona promocji przestała istnieć. Coś jest chyba nie tak.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przed chwilą sprawdzałem. Wszystko działa, więc być może to coś chwilowego?

   Usuń
 19. Nie daje się złożyć wniosku z linka w mailu. Na stronie wniosku kręci się kółeczko i cały czas widać tylko: "Trwa przygotowanie danych do Twojego wniosku". Miał ktoś tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyłącz adBlocka albo otwórz w trybie incognito.

   Usuń
 20. Rozumiem że w Czerwcu wystarczy jedna transakcja na dowolną kwotę, aby być zwolnionym z opłat, a w lipcu i sierpniu już wpływ minimum 1000 i transakcje na min 300?

  OdpowiedzUsuń
 21. Nie można wprowadzić skanu dowodu ,przesłany sms w tej kwestii tez nie działa czy ktoś miał taki problem?

  OdpowiedzUsuń
 22. Na stronie nie ma możliwości podpisu umowy u kuriera. Podpis jest przez weryfikację SMS, a kurier dostarcza tylko kartę. Czy w takim razie taka opcja też łapie się na bonus?

  OdpowiedzUsuń
 23. Czy płatności internetowe są zaliczane (allegro, aliexpress)

  OdpowiedzUsuń
 24. Dostał ktoś już ktoś mail z danymi do logowania do uzupełnienia rachunku ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie gorączkuj się. Przecież masz napisane w regulaminie, że do 18.08. Poza tym jak zaczną wysyłac maile pojawi się na blogu odpowiednia informacja.

   Usuń
 25. Dostał ktoś już maila?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie brak.

   Usuń
  2. u mnie też brak, ale mają czas do 19.08

   Usuń
  3. dziś 18.08 - dostał ktoś maila? bo ja nie

   Usuń
  4. Przecież do jutra mają czas

   Usuń
 26. Znając życie to dopiero jutro popołudniu.

  OdpowiedzUsuń
 27. Czy ktos ma juz informacje o pierwszym bonusie??

  OdpowiedzUsuń
 28. Nadal brak maila.czy ktoś już otrzymał maila ?

  OdpowiedzUsuń
 29. Nie otrzymałam także

  OdpowiedzUsuń
 30. Ja dostałem już:)

  OdpowiedzUsuń
 31. Otrzymałam w zakładce oferty.

  OdpowiedzUsuń
 32. Do mnie także nie dotarła informacja o pierwszym bonusie :(

  OdpowiedzUsuń
 33. Ja nadal nie mam żadnego maila :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdź spam. A jak nie masz to pisz reklamację.

   Usuń
  2. U mnie mail był właśnie w spamie.

   Usuń
 34. Ja nawet już się nie spodziewam maila, po prostu zapomniałem o wpływie 1000zł w lipcu. :( Ale może chociaż napiszą że nie spełniłem warunków...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze się tym chwalisz? Po co zakładasz konto w promocji, jak nie jesteś w stanie spełnić 2 prostych warunków?

   Usuń
 35. Dostał już ktoś pierwszą nagrodę? Czy raczej wypłacą ją dopiero 31 sierpnia?

  OdpowiedzUsuń
 36. 2 września będą. Wg regulaminu przelew wyjdzie najpóźniej 31, więc księgowanie w poniedziałek

  OdpowiedzUsuń
 37. Jest30.08a ja nie mam ani maila ani premi spelnione wszystkie warunki ahhh...do dupy

  OdpowiedzUsuń
 38. Premia 150 na koncie :)

  OdpowiedzUsuń
 39. Również dostałem :)

  OdpowiedzUsuń
 40. Dziś kasa wpadła :)

  OdpowiedzUsuń
 41. dostał ktoś maila o przyznaniu drugiego bonusu?

  OdpowiedzUsuń
 42. Dostał ktoś druga stówkę?

  OdpowiedzUsuń
 43. Póki co cisza. Pewnie dopiero na ostatnią chwilę.

  OdpowiedzUsuń
 44. mejla brak, reklamacja zgłoszona, odpowiedzi brak do tej pory (minął ponad miesiąc), miał ktoś może podobnie?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...