Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Vouchery o wartości 350 zł (m.in. do Circle K, RTV Euro AGD, Douglas) lub nagrody rzeczowe (np. głośnik JBL) w prezencie za kartę kredytową Citi Simplicity

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

7.05.2019

Vouchery o wartości 350 zł (m.in. do Circle K, RTV Euro AGD, Douglas) lub nagrody rzeczowe (np. głośnik JBL) w prezencie za kartę kredytową Citi Simplicity

Wystartowała nowa edycja promocji karty Citi Simplicity, w której zgarnąć można 21 000 punktów Priceless Specials.

21000 punktów Priceless Specials za kartę Citi Simplicity
A to właśnie te punkty, przyznane w ramach programu lojalnościowego Mastercard, wymienić można na nagrody z katalogu, w którym są wspomniane przeze mnie w tytule vouchery, nagrody rzeczowe oraz bilety do kina czy doładowania telefonów. Uczestnik promocji banku ma zatem swobodę wyboru najbardziej odpowiadającej mu nagrody.

21 000 punktów Priceless Specials za kartę Citi Simplicity


Dla kogo ta promocja bankowa? Uczestnikiem może być osoba, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2016 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Citibanku.
💡 O rok krótszy okres wykluczenia dla byłych posiadaczy karty kredytowej z logo Citi znajdziesz w alternatywnej promocji z bonami Allegro o wartości 400 zł.

Dodam, że posiadanie konta osobistego lub innych produktów w Citibanku (za wyjątkiem karty kredytowej) nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w niniejszej promocji!

Czym jest program Mastercard Priceless Specials? Już wyjaśniam. To program lojalnościowy bezpłatnie udostępniany użytkownikom wybranych kart płatniczych z logo Mastercard w niektórych bankach. I w programie tym uczestniczy także karta Citi Simplicity wyrabiana w niniejszej promocji bankowej.

W programie standardowo punkty zbiera się za wykonywanie płatności kartą u partnerów. W różnego rodzaju akcjach specjalnych można też zdobywać punkty promocyjne (w zeszłorocznej akcji "Powrót do szkoły" za wykonanie 2 transakcji kartą na dowolne kwoty, do wzięcia było 5 000 punktów). Te punkty wymieniać można na nagrody z katalogu. Przy obecnej wycenie (vouchery o wartości 50 zł zazwyczaj "kosztują" 3 000 punktów) pula aż 21 000 punktów przewidzianych dla uczestnika promocji Citibanku może zaowocować voucherami o łącznej wartości nawet 350 zł.

Uprzedzę pytania, które padają często w komentarzach, jeśli opisuję promocje bankowe dotyczące programu Priceless Specials. Promocyjne punkty (21 000) w akcji Citibanku otrzymasz za płatności w dowolnych punktach handlowo-usługowych (nie muszą zatem być to partnerzy programu Priceless Specials!).

Zasady promocji. By wziąć udział w tej promocji i zgarnąć 21 000 punktów Mastercard Priceless Specials:
 • najpóźniej do 30.06.2019 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicty;
 • przekaż bankowi dokument potwierdzający zadeklarowane dochody, zawrzyj umowę z bankiem i aktywuj kartę; 
 • najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy (data ta będzie wpisana w umowie, którą bank Ci prześle): 
  • co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku oraz 
  • kartę wyrobioną w niniejszej promocji zapisz do programu Priceless Specials (możliwe jest to za pomocą formularza dostępnego w bankowości internetowej Citibanku);
 • do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 1 500 zł.

Płatności kartą można wykonywać w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie, ale należy pamiętać, że pod uwagę Citibank weźmie tylko transakcje, które: 
"• będą to Transakcje bezgotówkowe (...) [a więc płatności kartą - przyp. Mr. Złotówa], 
• nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A. [czym są te transakcje wyjaśniam nieco niżej - przyp. Mr. Złotówa], 
• nie będą Poleceniami przelewu wewnętrznego w złotych lub Poleceniami przelewu krajowego w złotych w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., 
• nie będą Transakcjami zwróconymi".

Zgodnie ze wspomnianym regulaminem transakcje szczególne to: 
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja w urzędzie pocztowym, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie"

Generalnie wykluczone są więc różnego rodzaju transakcje, które mogłyby ułatwić wykonanie dużych obrotów na karcie, bez faktycznego robienia zakupów. Swobodnie można za to płacić w sklepach (spożywczych, odzieżowych i innych), na stacjach paliw, w aptekach, drogeriach, restauracjach czy w kinie, a także w Internecie (np. na Allegro) - te transakcje będą zaliczone do wymaganej sumy płatności.

O przyznaniu nagrody Citibank powiadomi Cię wiadomością w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków. W takim też czasie 21 000 punktów zasili Twe saldo w programie Priceless Specials. Do momentu otrzymania nagrody należy posiadać aktywną kartę wyrobioną w promocji.

Przykładowy przebieg uczestnictwa w promocji. Pojawiło się już kilka różnych dat i warunków, więc dla uproszczenia przedstawię przebieg promocji. Przykładowo: jeśli umowę o kartę zawrzesz w maju, to do końca czerwca będziesz mieć czas na zalogowanie do bankowości lub aplikacji i rejestrację w programie Priceless Specials, a do końca lipca bank da Ci czas na wykonanie płatności na łączną kwotę min. 1 500 zł. Nagrodę otrzymasz wtedy do końca sierpnia (jeśli wszystkie warunki spełnisz wcześniej - np. do końca czerwca, to nagroda wpadnie już wcześniej, bo w lipcu).

Dla kogo karta Citi Simplicity w Citibanku? 


Wobec klienta wnioskującego o kartę, bank stawia podstawowe wymagania:
"wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto - minimum 2500 zł." 

Źródła dochodów, które bank akceptuje, to też: umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak wspomniane wyżej kryteria wiekowe oraz minimalnego dochodu.

Ile kosztuje karta Citi Simplicity?


Karta kredytowa wyrabiana w powyższej promocji wydawana jest przez Citibank za 0 zł. Bank nie pobiera również opłat za jej użytkowanie (ani miesięcznej, ani rocznej) i to bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków. Po wykonaniu płatności na potrzeby promocji kartę możesz więc schować do szuflady i nie będzie ona generować jakichkolwiek kosztów. Pamiętaj jednak, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone), nie nadpłacać karty kwotą wyższą niż 200 zł, ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Ale w przypadku promocji nie są wymagane.

Samo korzystanie ze środków dostępnych w ramach limitu przyznanego na karcie kredytowej też nie musi kosztować. Ważne, by stosować się do kilku podstawowych zasad. W skrócie: należy nie wypłacać z bankomatu, nie przelewać z karty, a jedynie płacić za pomocą karty. Tak wydane środki najlepiej spłacić w okresie bezodstekowym (maksymalnie do 56 dni), co pozwoli oddać dokładnie tyle samo.

Choć na stronie promocji znajdziesz informację, że Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,47% to pamiętaj, że ten zapis pojawia się tam w oparciu o ustawowo narzucone obowiązki informacyjne banku. Wyliczenie opiera się na założeniu wykorzystania całej kwoty od razu i spłacania jej w miesięcznych ratach, co jest jednak oderwane od rzeczywistości. Gdy dokonasz bowiem wspomnianej spłaty w okresie bezodsetkowym, to bank nie naliczy odsetek, ani jakichkolwiek opłat.

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

2 komentarze:

 1. Promocja wystartowała w połowie lutego i trwa do 14 maja, a Pan informuje o tym dopiero teraz?
  Słabo.
  Za bardzo ufałem tej stronie, zamiast drugiego fona Xiaomi spokojnie mogłem zgarnąć głośnik JBL'a...
  Trzeba jednak samemu przeglądać oferty banków bo tutaj właściciel strony ewidentnie nastawiony jest na zgarnianie nagród za polecenia kont...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To już kolejna edycja (dostępna zaledwie od 6.05.). Szkoda, że nie udało Ci się wcześniej wyłapać poprzedniego wpisu, bo był tutaj (wpis z 18.02.).

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...