Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Aż 250 zł do wykorzystania na stacjach ORLEN w prezencie za konto osobiste w BNP Paribas

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

14.05.2019

Aż 250 zł do wykorzystania na stacjach ORLEN w prezencie za konto osobiste w BNP Paribas

Wystartowała nowa promocja Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas.

Karta paliwowa Orlen o wartości 250 zł za konto w BNP ParibasPropozycja jest bardzo podobna do wczoraj opisanej przeze mnie promocji z bonem 150 zł do sklepów Biedronka (włącznie z takim samym, skróconym okresem wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w tym banku). Aczkolwiek te dwie promocje bankowe się różnią, bo tym razem trzeba wyrobić inną kartę płatniczą do konta (która niestety kosztuje).

[Aktualizacja: Promocja została zakończona. Sprawdź aktualne promocje BNP Paribas.]

250 zł na paliwo za konto w BNP Paribas 


Dla kogo ta promocja bankowa? Udział w promocji może wziąć osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas oraz nie posiada i w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas (wcześniej działającym pod marką BGŻ BNP Paribas) i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje również współposiadaczy kont w tych bankach.

Dodam, że z promocji na szczęście nie wyklucza posiadanie umowy z BGŻ Optima.

Nagroda. Na uczestników akcji "Promocja otwarta na świat" czeka karta paliwowa o wartości 250 zł, którą zrealizować będzie można podczas zakupów na stacjach paliw Orlen najpóźniej do 28.02.2021 r. Kartę będzie można wykorzystać na każdej stacji z logo Flota (obszerną listę takich stacji zamieszczam w załącznikach na końcu niniejszego wpisu).

Limit rejestracji w promocji. Organizator przygotował 800 nagród, więc akcja może zakończyć się przed terminem w przypadku wyczerpania puli rejestracji (to będzie kryterium wzięcia udziału). Gdyby tak się stało, stosowna informacja ma pojawić się na stronie promocji, a kolejne rejestracje nie będą wtedy możliwe. Kto więc zdąży to zrobić, ten może mieć pewność zdobycia nagrody (oczywiście po spełnieniu warunków).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji:
 • zarejestruj się na stronie promocji (udział w tej promocji bankowej możliwy jest wyłącznie za pośrednictwem tejże strony);

  [Uwaga: pojawia się problem z otwarciem strony promocji, gdy blog przeglądany jest z poziomu aplikacji Facebooka. Jeśli nie możesz wejść na stronę promocji bankowej, spróbuj to zrobić z poziomu "zwykłej" przeglądarki (np. Chrome, Firefox itp.) na komputerze, telefonie lub tablecie]
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 31.07.2019 r. zawnioskuj o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego Kartą Otwartą na Świat; pamiętaj przy tym, by dane we wniosku zgadzały się z tymi, które zostały przez Ciebie podane podczas rejestracji; 
 • do 14.08.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej; 
 • najpóźniej do 31.08.2019 r. aktywuj aplikację GOmobile (to aplikacja mobilna dla klientów BNP Paribas dostępna na urządzenia z systemem Android w wersji min. 5.0 oraz iOS w wersji min. 10; wystarczy samo ściągnięcie i aktywacja aplikacji - żadne transakcje, ani płatności nie są wymagane)
 • w miesiącu następującym po miesiącu aktywacji aplikacji wykonaj co najmniej 3 płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 300 zł (pod tym warunkiem kryje się konieczność wykonania transakcji na dowolne kwoty, ale tak by w sumie w ciągu miesiąca uzbierało się min. 300 zł).

I to już wszystko, co trzeba zrobić na potrzeby tej promocji. O przyznaniu nagrody organizator powiadomi Cię mailowo najpóźniej do 17. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków. Najpóźniej w ciągu 7 dni kalendarzowych będzie należało zareagować i zalogować na stronie promocji celem podania adresu do wysyłki karty paliwowej. Organizator promocji nagrodę wyśle listem poleconym najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego, w którym powiadomi Cię o przyznaniu karty paliwowej. Do dnia przekazania nagrody przez organizatora posiadaj konto wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej.
💡 Przykładowo: jeśli umowę o konto zawrzesz w czerwcu i jeszcze w czerwcu aktywujesz aplikację mobilną, to na wykonanie płatności kartą będziesz mieć czas w lipcu, a powiadomienie o nagrodzie dostaniesz do 17.08. Wtedy będziesz mieć 7 dni na podanie adresu korespondencyjnego, na który organizator promocji wyśle Ci kartę paliwową najpóźniej do 31.08.

Wskazówki. Spełniając warunki promocji, pamiętaj o poniższych wytycznych:

▶️ Płatności kartą wymagane na potrzeby promocji wykonywać można w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. W tym drugim przypadku pamiętaj jednak, że pod uwagę nie będą brane operacje dokonywane "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Jeśli chodzi o płatności kartą na potrzeby promocji, to regulamin wyklucza transakcje w niektórych miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (które wskazują na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
- 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
- 6012, określający instytucje finansowe, 
- 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
- 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
- 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 

▶️ Jeśli udział w niniejszej promocji zechce brać również ktoś z Twych znajomych lub członków rodziny, pamiętajcie o odrębnej rejestracji na stronie promocji (z wykorzystaniem innych danych).

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie? 


Konto Otwarte na Ciebie, czyli konto osobiste otwierane w BNP Paribas na potrzeby promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • Karta Otwarta na Świat (bo tylko wyrobienie tej karty kwalifikuje do udziału w promocji) wiąże się z comiesięczną opłatą w wysokości 10 zł; użytkownik tej karty dodatkowo otrzymuje pakiet "Rezygnacja z Podróży”, dający możliwość uzyskania zwrotu kosztów związanych z niespodziewanym anulowaniem podróży do 40 000 zł na jedną osobę na podróż (zainteresowanych korzystaniem z tego ubezpieczenia zachęcam do zapoznania się ze szczegółowymi warunkami pakietu i zakresem odpowiedzialności);
 • 0 zł za wypłatę gotówki z dowolnych bankomatów w Polsce oraz na świecie z bankomatów grupy BNP i Global Alliance za granicą (wypłata gotówki z pozostałych bankomatów za granicą kosztuje 5 zł)

Bezwarunkowo pobierana opłata za kartę płatniczą wydawaną do konta "zje" nieco zysku z udziału w promocji, aczkolwiek nie zmienia to faktu, że udział w promocji powinien pozwolić na zatankowanie baku do pełna.

By załapać się na kartę paliwową ORLEN o wartości 250 zł, wniosek o konto należy złożyć na stronie promocji. Wtedy jedynym sposobem zawarcia umowy jest kurier, który na koszt banku przywiezie Ci dokumenty do podpisu (we wniosku można wskazać adres jednorazowego użytku, który będzie wyłącznie dla kuriera - może on przybyć np. do miejsca Twej pracy bądź na uczelnię, a więc tam gdzie będzie Ci najwygodniej; może być to adres inny niż adres zamieszkania czy korespondencyjny).


💡 Gdy już otworzysz konto w powyższej promocji (ta kolejność ma znaczenie ze względu na umowę ramową), możesz również zainteresować się inną promocją tego banku: z kartą kredytową BNP Paribas uzyskasz aż 400 zł do wykorzystania na zakupy (na Allegro lub w sklepach Douglas, Empik albo RTV Euro AGD).


Przydatne dokumenty:

52 komentarze:

 1. Czyli na szybko licząc. W maju otwieram konto to opłaty nie powinno być. W czerwcu robię płatności a w lipcu wyślą kartę. Zabiorą 2 x 10 zł i do przodu wychodzę 230 zł?

  OdpowiedzUsuń
 2. a ja spokojnie poczekam na żywą gotówkę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promocjach z 24-mies. karencją zazwyczaj była gotówka.

   Usuń
  2. paliwo i spożywka to jak żywa gotówka...

   Usuń
 3. Ta karta paliwowa to jakaś dodatkowa karta do tego konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, to coś, co gdzie indziej działa pod określeniem karta podarunkowa, bon itp. To karta paliwowa do płatności na stacjach ORLEN, ale nie mająca funkcji karty płatniczej wydawanej do konta. Karta paliwowa nie ma nic wspólnego z kontem, ani bankiem BNP Paribas.

   Usuń
 4. Czy tę promocję da się połączyć z promocją w której jest bon do Biedronki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każda promocja działa oddzielnie. Nie da się ich połączyć. O tym, w której bierze się udział decyduje rejestracja i złożenie wniosku na stronie dedykowanej danej promocji.

   Usuń
 5. Jakieś zgody są wymagane?

  OdpowiedzUsuń
 6. Kartę paliwową można wykorzystać wielokrotnie czy tylko raz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. weź beczke do bagażnika jak coś ;)

   Usuń
  2. Można wielokrotnie. Miałem kartę paliwową orlenu z pko bp więc wiem.

   Usuń
 7. A okresem rozliczeniowym przy pobieraniu opłaty za kartę jest miesiąc kalendarzowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy karcie otwartej na Dziś okres rozliczeniowy pokrywa się z miesiącami kalendarzowymi więc tu pewnie jest tak samo.

   Usuń
 8. Witam mam pytanko konto zamknolem 16 mc temu ale mam dalej aktywna umowę ramowa czy jeżeli ja zamknę to będę złapał się na promocję kadencja dotyczy tylko nie posiadania konta w ciągu 12 mc oraz umowy ramowej na dzień przystąpienia do promocji czy umowa ramowa też musi być zamknięta ponad 12 mc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spróbuj otworzyć, ja zamykałem w kwietniu kartę kredytową, jeszcze wczoraj normalnie się logować mogłem do bankowości... wysłałem wniosek w tej promo z myślą, że będę wysyłał reklamację... ale wniosek przeszedł i mają wysłać umowę.

   Usuń
 9. Witam, mam raty na allegro z bgz bnp. czy moge mimo to starać się o Nagrode w promocji?

  OdpowiedzUsuń
 10. Co oznacza zapis "która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas"? Jeżeli mam kartę kredytową to nie mogę skorzystać z promocji? Czy mogę rozwiązać umowę ramową i wtedy przystąpić do promocji?

  OdpowiedzUsuń
 11. Pospieszyłam się i złożyłam wniosek o konto w promocji z bonami do Biedronki. Czy mogę się jakoś z tego wycofać i skorzystać z promocji z kartą Orlenu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Parę edycji wstecz jedna z Czytelniczek miała podobny przypadek. Wtedy zadzwoniła na infolinię banku, by anulować wcześniej złożony wniosek. Po tym zarejestrowała się na stronie nowej promocji i mogła złożyć kolejny wniosek.

   Usuń
  2. Dziękuję :) Jest szansa dla mnie.

   Usuń
 12. A na stronie promocji jest mowa o 24-miesięcznej karencji. Czy nie skończy się to później reklamacjami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kluczowe jest to, co w regulaminie. § 2. ust. 1, pkt. 2 mówi o 12 miesiącach :) Na stronie pewnie komuś się pomyliło (metoda kopiuj-wklej z poprzednich edycji, gdzie faktycznie był dłuższy okres karencji).

   Usuń
  2. Albo nie potrafię znaleźć albo zmienili bo ja na stronie widzę 12 miesięcy

   Usuń
  3. Zmienili.

   Usuń
 13. Czy przez telefon można złożyć wniosek?

  OdpowiedzUsuń
 14. W taryfikatorze jest pozycja "Płać kartą i wypłacaj" i widnieje kwota 1 zł . Czy to znaczy że za każdą płatność dodatkowo zapłacę złotówkę ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To opłata za cashback, a więc wtedy gdy ktoś oprócz płatności przy okazji zakupów wypłaca gotówkę z kasy sklepowej ("trochę" jak w bankomacie). Przy samej płatności za zakupy takiej opłaty nie ma.

   Usuń
 15. Zawaliłem sprawę.
  Wczoraj przez pomyłkę otworzyłem konto w placówce (bo mam już kartę kredytową i musiałem tak zrobić bo inaczej nie miałbym szans na skorzystanie z promocji) ALE wziąłem kartę do konta inną niż KARTA OTWARTA NA ŚWIAT.
  Czy pójście dziś do tej placówki i zamianę kartę na właściwą coś jeszcze da, czy lepiej od razu zamknąć rachunek?
  Z góry dzięki za szybką odpowiedź. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 16. Ciekawe, że o tych trzech promocjach (Biedronka, H&M, Orlen) informują na głównej stronie banku, chociaż to nie bank jest organizatorem. Tak chyba jeszcze nie bywało.

  OdpowiedzUsuń
 17. Czy kredyt odnawialny na allegro mnie dyskwalifikuje?

  OdpowiedzUsuń
 18. Odpowiedzi
  1. Póki na stronie promocji można się zarejestrować (a w chwili obecnej można), to promocja jest dostępna :) Jeśli pula się wyczerpie, to pojawi się komunikat i kolejne rejestracje nie będą już możliwe.

   Usuń
 19. Ktoś dostał potwierdzenie o otrzymaniu nagrody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety u mnie i żony cały czas cisza... Wszystko na ostatnią chwile

   Usuń
  2. U mnie tak samo, jest 17 lipca i cisza. Wkurzające, nie powiem...

   Usuń
  3. Co jest wkurzające? To, że bank nie przekroczył terminu z regulaminu, a tu już narzekania?

   Usuń
  4. Ja meila w sprawie bonu na Orlen dziś dostałam, teraz tylko czekam na przesyłkę:-)

   Usuń
  5. Chyba tylko nowi oczekują że coś będzie sporo przed terminem. Starzy wyjadacze wiedzą że 95% przypadków to jednak ostatni możliwy termin.

   Usuń
 20. Hej, co w sytuacji gdy spełniłem warunki promocji a nie dostałem maila z potwierdzeniem?

  OdpowiedzUsuń
 21. 18 dzien lipca mija,warunki spelnione, a maila nie widac!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 22. Pytanie techniczne.
  Spełniłem wszystkie warunki, ALE zablokowałem w lipcu aplikację.
  I teraz pojawia się pytanie, czy jak ją ponownie zainstalowałem - bo tylko tak można było ją ponownie otworzyć to muszę ponownie wykonać operacje kartą na kwotę 300 zł czy już nie muszę, ponieważ zrobiłem to wcześniej po wcześniejszym zainstalowaniu aplikacji? Z góry dziękuję za odpowiedź

  OdpowiedzUsuń
 23. Czy ktoś już otrzymał list? Mam obawy czy dobrze adres wpisalam, gdyż to już ostatni dzień

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mam listu. Do dziś mieli wysłać. Więc przyjść może nawet za 2 tyg. (znając mego pocztę i listonosza u mnie).

   Usuń
 24. Czy ktoś dostał już kartę paliwową bo ja nie

  OdpowiedzUsuń
 25. U mnie dziś przyszła.

  OdpowiedzUsuń
 26. Skandaliczne podejście organizatora: w dniu otrzymania powiadomienia o nagrodzie wypełniony formularz, nagrody brak. Poszły dwie reklamacje, w końcu odpisali, że... formularz z danymi nie został wypełniony i że wyślą nagrodę na koniec miesiąca. Mam zrzuty ekranu z uzupełniania formularza 17.7 i ja tego tak nie zostawię. Skandal.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...