Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia do 140 zł za eKonto osobiste w mBanku

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

31.05.2019

Premia do 140 zł za eKonto osobiste w mBanku

Nowa promocja konta osobistego pojawiła się w ofercie mBanku.

Premia do 140 zł za eKonto osobiste w mBanku
Do zgarnięcia czekają 2 bonusy pieniężne o łącznej wartości 140 zł. Zgarniesz je w kilku prostych krokach, bo cały udział w promocji sprowadza się w praktyce do wykonania dwóch przelewów oraz 10 płatności kartą na dowolne, nawet najdrobniejsze kwoty.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje w mBanku.]

Premia 140 zł za eKonto osobiste w mBanku


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2017 r. nie posiadała:
1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub 
2) rachunku oszczędnościowego 
o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Wykluczenie dotyczy też współposiadaczy tego typu rachunków.

Nagroda. W promocji zgarnąć można 2 bonusy pieniężne w wysokości 100 oraz 40 zł, które bank wypłaci na Twe konto. Środki te będzie można więc wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Zasady promocji "eKonto z premią – V edycja"


By skorzystać z promocji mBanku:
 • do 9.08.2019 r. zawnioskuj o eKonto osobiste wraz z wydawaną do niego kartą oraz zawrzyj umowę z bankiem.

Jeśli zaś chodzi o zdobywanie gwarantowanych bonusów, to aby uzyskać premię 100 zł za szybki wpływ: 
 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ na konto kwoty min. 1 000 zł (może to być przelew nawet z Twego konta w innym banku; ważne, by nie był to wpływ z innego rachunku, który posiadasz w mBanku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma potrzeby ich utrzymywania przez jakikolwiek dłuższy okres; możesz więc je w dowolnej chwili częściowo lub w całości wydać, przelać lub wypłacić) oraz 
 • najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji w dowolnych punktach handlowo-usługowych wykonaj 5 płatności na dowolne kwoty kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem (i transakcji tych nie anuluj, a więc nie zwracaj zakupów).

Z kolei by uzyskać premię 40 zł za transakcje, w drugim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji: 
 • zapewnij jednorazowy wpływ na konto kwoty min. 1 000 zł (wytyczne są takie same, jak wyżej: musi to być wpływ jednorazowy spoza Twego konta w mBanku) oraz 
 • w dowolnych punktach handlowo-usługowych wykonaj 5 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem (i transakcji tych nie anuluj do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu ich wykonania).

Wypłata nagród. Każdą z premii (100 zł za szybki przelew oraz 40 zł za transakcje) otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków ich uzyskania.
💡 Przykładowo: jeżeli umowę o eKonto osobiste w mBanku zawrzesz w czerwcu, to na zapewnienie szybkiego wpływu będziesz mieć 7 dni, a na wykonanie 5 transakcji bank da Ci czas do końca lipca. Za to otrzymasz premię 100 zł, którą mBank wypłaci Ci do końca sierpnia. W sierpniu będzie należało też wykonać 5 transakcji i zapewnić wpływ 1 000 zł, za co premia w wysokości 40 zł wpadnie do końca września.

Ważne wskazówki. Udział w promocji biorą wyłącznie konta indywidualne (załóż więc konto samodzielnie i nie zmieniaj go na wspólne, by nie pozbawić się prawa do premii).

Ile kosztuje eKonto osobiste w mBanku?


Główne cechy konta zakładanego w promocji to:
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej; 
 • 0/7 zł - miesięczna opłata za kartę nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonasz co najmniej 1 płatność kartą (na dowolną kwotę); 
 • 0 zł za wypłaty kartą kwoty min. 100 zł we wszystkich bankomatach w Polsce (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 2,50 zł).

[Aktualizacja w dn. 18.06.2019 r.: mBank zapowiedział zmianę taryfy prowizji i opłat, ale zapowiedziane zmiany nie dotyczą kluczowych kwestii, jeśli chodzi o eKonto osobiste - będzie ono nadal prowadzone za 0 zł bez warunków, a z opłaty za kartę wydawaną do konta zwolni wykonanie jednej transakcji na dowolną kwotę; wzrosła jedynie prowizji za wypłaty kartą z bankomatów kwot mniejszych niż 100 zł - zamiast stawki 1,30 zł bank wprowadził opłatę 2,50 zł.]

Otwarcie konta w mBanku. We wniosku o konto wskazać możesz sposób zawarcia umowy z bankiem. Do wyboru jest kurier lub placówka banku. W tym drugim przypadku, by mieć pewność udziału w promocji, dopilnuj tego, by w placówce została zawarta umowa do wniosku, który został już złożony (najprościej będzie zapisać sobie i podać doradcy numer wniosku, który otrzymasz w wiadomości potwierdzającej złożenie wniosku).


2,5% dla oszczędzających z usługą Moje cele


Dodatkową zachętą do założenia konta osobistego w ramach powyższej promocji z premiami do 140 zł może być też podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. Stawka wynosi 2,5% w skali roku dla kwoty do 20 000 zł. Takie warunki mBank gwarantuje do 31.12.2019 r. Warunkiem załapania się na promocyjne oprocentowanie jest włączenie usługi "Moje cele".

Moje cele to usługa polegająca na automatycznym oszczędzaniu. Samodzielnie możesz ją skonfigurować tak, by małe kwoty mBank przerzucał z Twego konta osobistego na konto oszczędnościowe zawsze, gdy będziesz płacił kartą, robił przelewy lub wypłacał pieniądze z bankomatu. Wybrać można zaokrąglanie do 10 zł, stałą kwotę z przedziału od 3 do 10 zł lub określony procent (w przedziale od 1 do 15%). Środki te będą trafiać na oszczędnościowe (który otwierany i prowadzony jest za 0 zł. W miesiącu kalendarzowym wykonać można z niego jeden przelew bez opłat).

Pamiętaj jednak, że do uzyskania takiego oprocentowania niezbędne jest też spełnienie poniższego warunku:
"Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest weryfikowany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym"

Przydatne dokumenty:

34 komentarze:

 1. To powtórka promocji sprzed kilku m-cy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stąd nazwa promocji: "eKonto z premią – V edycja" ;)

   Usuń
  2. Masz rację - co miałem w szczególności na myśli, to że okres wykluczenia nie uległ zmianie :)

   Usuń
 2. Czy jeśli posiadalem rachunek techniczny do kredytu z allegro to jestem wykluczony? Miał kod 1140 ale nie był to rachunek rozloczeniowy sensu stricto

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wykluczyć może wyłącznie posiadanie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (konta osobistego) i/lub rachunku oszczędnościowego o podanych numerach rozliczeniowych. Posiadanie innych rachunków (np. do spłaty rat, karty kredytowej czy firmowego) nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w promocji :)

   Usuń
  2. Dzięki za szybką reakcję . A więc otwieram.

   Usuń
 3. Wczoraj wpadła stówka z poprzedniej promocji :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy 31 maja 2019 11:05
   To pisz o tym w tej "poprzedniej promocji" bo potem jest niezłe zamieszanie w tych postach.
   Ludzie biorą udział w jakiejś promocji a szukają porad, składają zażalenia i się chwalą w zupełnie innej. Niektórym nawet banki się mylą a nie tylko promocje banku w której wzięli udział...

   Usuń
 4. Wczoraj zawnioskowałem o konto firmowe w mBanku. Mimo to mogę też o to?

  OdpowiedzUsuń
 5. Siemanko
  Jak moja dziewczyna ma konto w mbank i mnie poleci tzn. "POLECAM MBank" to moge przystąpić tez do tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. podbijam pytanie :)

   Usuń
  2. Ja też podbijam pytanie. Chciałam założyć konto i na stronie zobaczyłam informację o "polecam bank" a w artykule nie ma o nim mowy.. był już jakiś artykuł na temat tego programu polecań?

   Usuń
  3. Program poleceń mBanku nie niesie żadnych dodatkowych korzyści dla poleconego (jak to bywa w podobnych programach w innych bankach, np. w Credit Agricole, Getinie, Inteligo czy PKO BP) - premia przewidziana jest tylko dla polecającego (z tego powodu brak wpisu na ten temat).

   Usuń
 6. Czy jest możliwość zamknięcia konta w mBanku bez wizyty w placówce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można na infolinii i przez bankowość.

   Usuń
 7. Jak mogę sprawdzić kiedy zamknąłem konto w mBanku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Na infolinii
   2. sprawdź skrzynkę e-mailową, bo mBank przesyła potwierdzenie zamknięcia konta. Będziesz mieć datę.

   Usuń
 8. Czy we wniosku trzeba załączać skan dowodu osobistego albo przekazywać kurierowi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mBank nie wymaga ani załączania skanu, ani kserokopii dokumentu tożsamości.

   Usuń
 9. Mr. Złotówa a gdzie wpis "Premia do 150 za ekonto osobiste w mbanku"??? Zniknęła czy jak jeszcze parę dni temu tutaj był wpis a teraz??? Brak no chyba, że jestem ślepy dotyczyło to IV edycji promocji tego konta przez mBank!

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy można połączyć tę premię z otworzeniem "mLokaty na wejście"? Nigdy nic nie miałam w mBanku i chciałabym to jak najlepiej rozegrać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie. Albo lokata albo premia.

   Usuń
 11. Czy dobrze rozumiem, iż po wypłaceniu nagród w wys. 140zł mogę od razu zamknąć bezpłatnie konto ?

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy mbank oferuje coś na zatrzymanie klienta po złożeniu wypowiedzenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie zaoferowali 2 bilety do kina :)

   Usuń
 13. Info sprzed godziny - mBank podnosi opłaty, m.in. uniknięcie opłaty za korzystanie z karty debetowej - "5 transakcji kartą w miesiącu. Teraz będzie trzeba dokonać nią zakupów na kwotę co najmniej 350 zł miesięcznie"
  [Link usunięty - zgodnie z Zasadami komentowania - edyt. Mr. Złotówa]
  Jak to się ma do zapisów w umowie, że możemy wykonać jedynie 5 transakcji, bez limitu kwotowego ? Czy ta zmiana nas dotyczy, czy nie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co widzę na pierwszy rzut, to zmiany dot. warunków zwolnienia z opłaty za kartę obejmują przede wszystkim eKonto Standard, a nie eKonto osobiste, które dostępne jest w powyższej promocji i zostało wprowadzone do oferty mBanku jakoś w lutym br. Tematowi bliżej się przyjrzę i będzie wpis na ten temat.

   Usuń
  2. Powracam z prześwietleniem zmian, które opublikowałem tutaj.

   W powyższej promocji do założenia jest eKonto osobiste, a to na szczęście nie jest objęte zbyt wieloma zmianami. Prowadzenie eKonta osobistego ciągle będzie darmowe bez warunków, a do uniknięcia opłaty za kartę wydaną do konta wystarczy wykonanie 1 transakcji miesięcznie. Od 19.08.2019 r. zmieni się prowizja za wypłatę kartą z bankomatów kwot poniżej 100 zł (zamiast 1,30 zł będzie opłata w wysokości 2,50 zł).

   Zmiany przede wszystkim odczują posiadacze kont starszego typu (np. eKonta standard i eKonta plus).

   Usuń
 14. "5 płatności na dowolne kwoty kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem (i transakcji tych nie anuluj, a więc nie zwracaj zakupów)" czy płatności na https://www.joom.com/pl spełniają warunek płatności kartą i będą liczone?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatności mają być w punktach handlowo-usługowych.

   Usuń
 15. Dzień dobry,
  czy jeżeli zakładałem konto w lipcu i nie dokonałem 5 transakcji w sierpniu, to mogę liczyć na 40 zł za wykonanie 5 transakcji we wrześniu i wpływ na konto 1000zł?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...