Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 20 zł za płatności z Apple Pay dla zaproszonych klientów ING Banku Śląskiego

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

22.05.2019

Bonus 20 zł za płatności z Apple Pay dla zaproszonych klientów ING Banku Śląskiego

ING Bank Śląski odpalił promocję, w której premiowane są płatności wykonane urządzeniem z jabłkiem w logo.

O tej promocji już była mowa na blogu (przy okazji edycji dostępnej do końca marca br.), ale okazuje się, że bank akcję wznowił. Na klientów zaproszonych przez bank do wzięcia czeka bonus 20 zł.

Bonus 20 zł za transakcje z Apple Pay


ING Bank Śląski dość często serwuje promocje bankowe dla obecnych klientów, ale najczęściej są to promocje dla zaproszonych przez bank. Nie inaczej jest i tym razem. Udział w akcji "Zrób transakcję kartą z portfela Apple Pay" wziąć mogą wyłącznie osoby, które za pośrednictwem systemu bankowości Moje ING dostaną od banku propozycję skorzystania z promocji.
💡 Jeśli jeszcze nie jesteś klientem ING Banku Śląskiego, to jest dobra okazja, by to zmienić (i tym samym stworzyć sobie szansę na uzyskiwanie podobnych zaproszeń w przyszłości), bo ING Bank Śląski płaci do 140 zł za Konto Direct lub (to już opcja dla młodych, w wieku 18-26 lat) tyle samo za Konto Mobi.

W praktyce do wzięcia udziału w promocji z bonusem za płatności Apple Pay niezbędne jest też posiadanie konta osobistego w ING Banku Śląskim wraz z kartą Visa zbliżeniowa (bo tylko taką można podpiąć w Apple Pay) oraz urządzenia z systemem iOS umożliwiającego korzystanie z Apple Pay.

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z tej formy płatności, sprawdź mój poradnikowy wpis: Apple Pay - co to jest, w jaki sposób działa, kto i jak może używać? Krótki przewodnik płatności telefonem iPhone i zegarkiem Apple Watch.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji i zgarnąć bonus:
 • najpóźniej do 30.06.2019 r. zapisz się do promocji za pomocą wniosku do którego przekieruje Cię wiadomość z banku;
 • w ciągu 14 dni od zapisania się do promocji wykonaj co najmniej 2 płatności mobilne (za pomocą Apple Pay z podpiętą kartą wydaną przez ING Bank Śląski) na kwotę min. 5 zł każda oraz
 • do dnia wypłaty bonusu posiadaj konto (Direct, Premium, Student, Mobi, Klasyczne, PRP lub Komfort) w ING Banku Śląskim.

Termin otrzymania nagrody uzależniony jest od czasu w jakim spełnisz warunki promocji. Bonus wpłynie na Twe konto:
"- do 20 czerwca 2019 r. (jeśli warunki zostaną spełnione do 10 czerwca 2019 r.) 
- do 25 lipca 2019 r. (jeśli warunki zostaną spełnione do 14 lipca 2019 r.)"

Każdy uczestnik promocji uzyskać może tylko jeden bonus w wysokości 20 zł.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Sebastianowi.


Przydatne dokumenty:

6 komentarzy:

 1. Ja na tych ich promocjach dla wybranych klientów, w przeciągu roku zarobiłem do tej pory najmniej (jednej jakiejś drobnej nie jestem pewien bo nie pamiętam i nie liczę) 400 zł.
  Ta z Apple Pay w ostatnim czasie jest chyba drugi raz ale na żadną nie dostałem jeszcze zaproszenia. Może dlatego, że w systemie bankowości trzeba najpierw w zgodach zaznaczyć przekazywanie informacji do Apple. A może dlatego że uznali mnie już dożywotnio za "Androida" (za to dostałem akurat 30 zł). Nie wiem. W każdym razie dopóki nie dostanę zaproszenia, to tych zgód nie wyrażę. Trochę za dużo tego wszystkiego...
  Cieszy fakt, że ING zamiast łapać co kilka lat tych samych klientów, płaci tym którzy nimi już są.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja w ciągu 3 lat posiadania 2 kont (ja i żona) nie dostałem żadnego zaproszenia, ot taki schemat zapraszania.

   Usuń
  2. Nie wiem czym się kierują. Może to jakiś schemat w oparciu o który system dokonuje wyboru, a może po prostu jakiś pracownik banku w oparciu o swoje założenia - lub ich brak - "siedzi i zawija w te sreberka". :)
   I chociaż dostałem kilka takich zaproszeń, to też wolałabym skorzystać ze wszystkich.
   Z pewnością jednak dla ING jest to tańsza "metoda na głoda" niż to co robi np. Millennium czy Paribas.

   Usuń
  3. Wg mnie losują. Skoro niektórzy nie dostają zaproszeń wcale a inni dostają nawet kilka razy. Przykład to promocja z premią za wpływ pensji.

   Usuń
 2. to się wg. nich nazywa "decyzja biznesowa banku". Ja i żona 0 zaproszeń. Gdyby nie 300 zł w nagrodzie do kredytówki to nic bym on nich nie dostał jako klient od zawsze....

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety, ale mam podobnie. Konto u nich ponad 2 lata, a zaproszenia żadnego jak nie było, tak nie ma... :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...