Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 200 zł do wzięcia za Konto Mój Biznes w Banku Millennium

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

22.05.2019

Premia 200 zł do wzięcia za Konto Mój Biznes w Banku Millennium

Ruszyła nowa promocja konta firmowego w Banku Millennium.

Premia 200 zł za konto firmowe w Banku MillenniumI tym razem bank postanowił nieco bardziej docenić fakt założenia takiego rachunku, bo do zgarnięcia czeka już nie 100 (jak to było w poprzedniej edycji), ale 200 zł. Promocja skierowana jest wyłącznie do osób posiadających (lub dopiero zakładających) konto osobiste w Banku Millennium. W tym drugim przypadku kumulują się promocje bankowe, bo przypomnę, że także 200 zł czeka do wzięcia za konto osobiste.

200 zł premii i konto firmowe


Dla kogo promocja? Udział w akcji wziąć może przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEiDG.

Trzeba też być już klientem Banku Millennium posiadającym konto osobiste w Banku Millennium i dostęp do bankowości Millenet (bo tylko tam złożone wnioski o konto firmowe kwalifikują do promocji z premią 200 zł).
💡 Jeśli jeszcze nie posiadasz konta osobistego w Banku Millennium, jeszcze tylko do poniedziałku (tj. 27.05.2019 r.) załapać się możesz na promocję, w które zgarniesz kolejny bonus 200 zł za konto osobiste. A po jego otwarciu będzie możliwe skorzystanie z promocji konta firmowego.

Z udziału w promocji wykluczeni są klienci, którzy jako przedsiębiorca są lub byli stroną umowy o jakikolwiek produkt Banku Millennium lub Spółki Grupy Banku Millennium (a to m.in. Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski, Millennium TFI). Z promocji Konta Mój Biznes nie może też skorzystać klient, który:
"otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej organizowanej przez Bank lub inny podmiot, a następnie rozwiązał, wypowiedział lub odstąpił od umów dotyczących tych kont."

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji i zdobyć premię 200 zł:
 • posiadaj wyrażone zgody na przetwarzanie przez bank danych w celach przekazywania informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium, a także na otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz telefon i zgód tych nie wycofuj do końca promocji; 
 • w okresie od 20.05. do 30.06.2019 r. przez system bankowości Millenet otwórz Konto Mój Biznes wraz z kartą Visa Mój Biznes; 
 • w każdym z dwóch miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu założenia konta:
  • wykonaj przelew do ZUS w wysokości min. 200 zł oraz
  • otrzymaj na konto wpływy zewnętrzne w wysokości min. 1 000 zł, 

gdzie przez "wpływy zewnętrzne" bank rozumie:
"wpływy zewnętrzne na Konto, z wyłączeniem wpływów z innych rachunków bankowych – indywidualnych Klienta lub związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą, (...) prowadzonych w Banku [Millennium - przyp. Mr. Złotówa] lub Millennium Domu Maklerskim lub Millennium TFI S.A."

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki (przelew do ZUS i wpływy), bank przyzna Ci premię 100 zł. Zdobyć możesz 2 takie bonusy, więc razem da się zgarnąć tytułowe 200 zł.

Wypłata premii. Premia ma wpłynąć na konto do 30.09.2019 r. - do tego czasu nie rozwiązuj, ani nie wypowiadaj umowy z Bankiem Millennium. 

Jako że mamy tu do czynienia z przychodem uzyskiwanym przez firmę, to zwróć uwagę na regulaminowy zapis:
"Premia otrzymana w ramach Promocji pozostaje w związku z działalnością gospodarczą Uczestnika. Wartość otrzymanej Premii stanowi przychód podatkowy z tej działalności, który Uczestnik ma obowiązek rozliczyć według właściwych dla siebie zasad opodatkowania"

Limit uczestników. Bywa, że promocje bankowe są ograniczone limitem uczestników. Także i w tym wypadku do udziału w promocji zakwalifikuje się wyłącznie 1 000 osób, które jako pierwsze założą konto w promocji. Regulamin niestety ogranicza się tylko do tak krótkiej informacji, bez szczegółów np. o komunikacie, który miałby się pojawiać w przypadku wyczerpania puli nagród.

Ile kosztuje Konto Mój Biznes?


Konto firmowe zakładane w niniejszej promocji charakteryzuje się poniższymi cechami:
 • 0/15 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie jest pobierana jeśli łączne zewnętrzne wpływy w poprzednim miesiącu wyniosą min. 1000 zł lub jeżeli w miesiącu poprzednim został wykonany min. 1 przelew do ZUS lub US; poza tym opłata miesięczna za prowadzenie Konta Mój Biznes nie jest pobierana (przez 12 miesięcy od otwarcia konta) od klientów, którzy otworzyli rachunek w przeciągu 12 miesięcy od daty formalnego rozpoczęcia prowadzenia działalności gospodarczej; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej; 
 • 0,20 zł - opłata za SMS do autoryzacji zleceń składanych w bankowości internetowej lub mobilnej dla przedsiębiorców; 
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za kartę Visa Mój Biznes nie jest pobierana za miesiąc, w którym została wydana, a także w kolejnych miesiącach, jeśli w miesiącu poprzedzającym zostały wykonane i zaksięgowane płatności kartą na sumę min. 300 zł; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Millennium, 1 zł za wypłatę w bankomatach Santander Banku i Planet Cash; 3%, min. 5 zł za wypłatę w innych bankomatach w Polsce.


Inne promocje bankowe dla przedsiębiorców


Promocje bankowe konta firmowego dostępne są także w innych bankach. Sprawdź jak zyskać:

Przydatne dokumenty:

11 komentarzy:

 1. Ostatnio tyle promocji kont dla firm, że niedługo może się okazać, że działalność gospodarczą opłaci się założyć dla samego udziału w promocjach. Zwłaszcza, że przy umowie o pracę płaci się tylko część składek ZUS

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ZUS dla osób z UoP: 342.32 PLN

   I to co piszesz byłoby pewnie do zrealizowania gdy nie to że banki wymagają minimalnej kwoty przelewu do ZUS. Np. 200 zł jak tutaj. Przy większym ZUSie dopiero masz jakąś większą swobodę wykonanie tego w większej liczbie przelewów

   Usuń
  2. Tylko jaki PKD wpisać przy takiej działalności? ;)

   Usuń
  3. jak to jaki - usługi bankowe :)

   Usuń
 2. Mam pytanie dotyczące wpływu 1000 zł czy może być wpłata we wpłatomacie? Skoro nie mogę sobie sam przelać z innego konta w innym banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakikolwiek wpływ spoza banku: ATM, kasa w oddziale, przelew z innego banku lub suma tychże na kwotę 1K.

   Usuń
 3. Można zrezygnować z karty, żeby uniknąć opłaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wręcz odwrotnie - rezygnując z karty nie masz możliwości spełnienia warunków darmowości konta i karty co kosztuje 15 zeta na m-c. Wówczas jedyna opcja to płatności BLIK.

   Usuń
  2. Pomyliłeś z Kontem 360. Przy koncie Mój Biznes karta nie jest potrzebna do unikania opłaty za konto.

   Usuń
 4. Uwaga na opłatę za wyciągi papierowe, które z tego co mam wrażenie są opcją domyślną dla konta Mój Biznes. Bank mi naliczył 8 zł. W razie czego można to zmienić: Moje finanse >> Lista wyciągow: https://www.bankmillennium.pl/bankowosc-elektroniczna/millenet-dla-klientow-indywidualnych-biznes/wyciagi-online

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niemal każdy bank działający w Polsce w przypadku gdy masz dostęp do bankowości pobiera opłatę za wyciąg papierowy, co może być niejako zrozumiałe. Jednak ustawianie tej formy jako domyślną to już cios poniżej pasa!

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...