Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: "Majówkowa promocja", czyli bonus 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium + zwrot 5% za płatności kartą Alfa lub Impresja

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

2.05.2019

"Majówkowa promocja", czyli bonus 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium + zwrot 5% za płatności kartą Alfa lub Impresja

W Banku Millennium wystartowała kolejna promocja karty kredytowej z bonusem na start. 

Majówkowa promocja bonus 200 zł za kartę kredytową w MillenniumPodobnie jak w poprzednich edycjach do zgarnięcia czeka bonus pieniężny w wysokości 200 zł. By złożyć promocyjny wniosek w praktyce trzeba być już klientem Banku Millennium, więc przypomnę, że w chwili obecnej w tym banku także konto osobiste można założyć z premią 200 zł.

Karta kredytowa Millennium w promocji


Dla kogo promocja? W akcji "Majówkowa promocja" z bonusem w wysokości 200 zł uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posada i co najmniej od 1.01.2017 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium lub nie była w tym czasie w trakcie procesowania przez bank dyspozycji dotyczącej rezygnacji z takiej karty (odstąpienia lub wypowiedzenia).

Do uzyskania bonusu uprawniają wyłącznie wnioski o kartę złożone w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej, więc w praktyce trzeba już być (albo dopiero stać się) klientem Banku Millennium (a jest ku temu okazja, bo za otwarcie konta można zgarnąć gwarantowany bonus 200 zł).

Nagroda. Bonus za wyrobienie karty kredytowej w Banku Millennium w ramach "Majówkowej promocji" wpłynie na rachunek karty kredytowej. Środki spłacą więc wykorzystany limit lub spowodują nadpłatę. W tej drugiej sytuacji najlepiej będzie je wydać (wykonując płatności kartą). Pamiętaj bowiem, że w przypadku kart kredytowych wypłacanie gotówki w bankomacie lub przelewy z karty nie opłacają się (ze względu na spore koszty). Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Limit nagród. W promocji Bank Millennium przygotował 3 000 nagród po 200 zł każda dla osób, które w czasie trwania akcji (od 1.05.) jako pierwsze zawnioskują o kartę kredytową (i dalej spełnią warunki uzyskania bonusu). O ewentualnym wyczerpaniu puli nagród bank ma poinformować na swej stronie internetowej. Każdy uczestnik promocji zdobyć może tylko jeden bonus.

Zasady promocji. By uzyskać bonus 200 zł:
 • do 31.05.2019 r. (aczkolwiek miej na uwadze, że promocja może zakończyć się wcześniej) w bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej złóż wniosek o kartę kredytową Banku Millennium z limitem kredytowym co najmniej 3 000 zł (w przypadku aplikacji mobilnej możliwość złożenia wniosku dostępna jest wyłącznie dla klientów z przygotowaną przez bank ofertą); 
 • do dnia 30.06. oraz w lipcu i sierpniu 2019 r. (w każdym z tych trzech okresów) wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł.

Płatności kartą kredytową wykonywać można w dowolnych miejscach (zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie). Pamiętaj jednak, że w cenniku Banku Millennium znajduje się taki zapis: "Opłata od transakcji dokonanych w punktach akceptujących kartę oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory: 3% min 7 zł" (tego typu transakcji lepiej więc nie wykonywać).

Wypłata bonusu 200 zł ma nastąpić najpóźniej do końca września 2019 r. na rachunek karty kredytowej (do tego więc momentu należy posiadać kartę wyrobioną w promocji i nie wypowiadać umowy o nią).

Karta kredytowa w Banku Millennium - którą wybrać?


Do udziału w promocji uprawnia złożenie wniosku o kartę kredytową Visa Impresja, MasterCard Impresja, Visa Alfa, Visa Gold lub MasterCard Gold. Z bankobiorczego punktu widzenia (a więc takiego, który ukierunkowany jest na uzyskiwanie jak największych korzyści) najlepszym wyborem będzie karta Alfa lub Impresja. Te karty dają bowiem 5-procentowy zwrot za płatności w wybranych miejscach.

Dzięki moneybackowi uzyskać można do 760 zł rocznie (ograniczenie dotyczy tylko roku kalendarzowego; nie ma limitu miesięcznych zwrotów). Zwrot naliczany jest wyłącznie za płatności kartą u wybranych partnerów współpracujących z bankiem.

Dla posiadaczy karty Alfa moneyback dostępny jest w sieciach:
Apart, Cinema City (nie dotyczy zakupów on-line), Empik (nie dotyczy zakupów na empik.com, empiktravel.pl, w Empik school), GO Sport, Inter Cars (dotyczy wyłącznie zakupów online na sklep.intercars.com.pl), Leroy Merlin, Sephora i Travelplanet.pl (obejmuje płatności za imprezy turystyczne realizowane kartą Alfa we wskazanych Punktach Obsługi Klienta oraz on-line)

W przypadku kart Impresja lista jest dłuższa:
Deichmann - obuwie, Baldinini, Coccinelle, Francesco Biasia, Marella, Maxmara (nie obowiązuje dla Max Mara Weekend), Pennyblack, Pollini, Venezia, Sephora, Smyk (nie dotyczy zakupów na www.smyk.com), Empik (nie dotyczy zakupów na www.empik.com, empiktravel.pl w Empik school oraz Empik cafe), Apart, Bershka, Massimo Dutti, Oysho, Pull&Bear, Stradivarius, Zara, Zara Home, Uterque (nie dotyczy zakupów w sklepach internetowych), Piotr i Paweł (obejmuje zakupy w sklepie stacjonarnym i internetowym. W przypadku zakupów w sklepie internetowym powyżej 80 PLN dowóz bezpłatny – dotyczy wyłącznie płatności kartą Impresja on-line na stronie www.piotripawel.pl; nie obowiązuje przy płatnościach u kuriera), Sony Centre (obejmuje płatności kartą Impresja tylko w salonach Sony Centre) oraz Travelplanet.pl (obejmuje płatności za imprezy turystyczne realizowane kartą Impresja we wskazanych Punktach Obsługi Klienta oraz on-line).

Wypłata moneybacku następuje do 10. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.
💡 Jeśli szukasz karty kredytowej z moneybackiem za płatności w dowolnym miejscu (bez jakichkolwiek wykluczeń), sprawdź moneyback z kartą kredytową Visa TurboKarta w Santander Consumer Banku.

Ile kosztuje karta kredytowa Alfa lub Impresja?


Osoby, które zawnioskują o kartę w Banku Millennium w ramach "Majówkowej promocji" uzyskują też zwolnienie z miesięcznej opłaty za kartę przez kolejnych 12 miesięcy (licząc od daty wydania karty), w którym wykonają co najmniej 1 płatność kartą.

Po upływie tego okresu warunki będą już standardowe. A w chwili obecnej karty takie jak Alfa czy Impresja kosztują 7,99 zł miesięcznie - opłaty co prawda można uniknąć, ale w tym celu wykonać należy co najmniej 5 płatności w poprzednim miesiącu.

Alternatywne promocje kart kredytowych


Wyrobienie karty kredytowej jest też sowicie wynagradzane w innych bankach. Sprawdź jak zgarnąć:


Przydatne dokumenty:

24 komentarze:

 1. Jak wygląda zawarcie umowy? Można wszystko wyklikać w bankowości?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W poprzedniej edycji wszystko załatwiłem przez Millenet.

   Usuń
  2. Ja musiałem dostarczać dokumenty i w placówce podpisywałem umowę.

   Usuń
 2. W regulaminie jest też mowa o tym że wniosek może być złożony w placówce albo na infolinii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To dotyczy zwolnienia z opłaty.

   Usuń
  2. W regulaminie masz tak: "Bonus przysługuje pospełnieniuponiższych warunków: 1)złożenie wniosku o Kartę w Millenet lub Aplikacji mobilnejw czasie trwania Promocji oraz zawarcie umowy karty kredytowej o tę Kartę z limitem kredytowym minimum 3000zł"

   Usuń
 3. Mnie karty nie przyznali. Choć wcześniej w Citi, Paribasie i ING dostawałem karty bez problemu. I żeby nie było to nie że mam za dużo kart bo z 2 już zrezygnowałem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi po przyznaniu Citi, Aliora i Mille durny automat ING z jego niedorzecznymi formularzami odrzucił. Tylko Citi mam dawno zamknietą

   Usuń
  2. Tylko sprawdź, czy rzeczywiście bank je zamknął..U mnie tak wisiała karta z mBanku.

   Usuń
 4. Przydałaby się informacja, jak się zamyka tę kartę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Słabe sklepy do tych zwrotów. Inaczej jakby dyskonty i stacje paliw były.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie narzekaj na moneyback. Nie trzeba korzystać. Ale 200 zł piechotą nie chodzi.

   Usuń
 6. Słaba promocja, jakby dawali minimum 500 zł to bym pomyślał o karcie.
  W tym przypadku dziękuje i odpuszczę tą promocję.

  OdpowiedzUsuń
 7. Złożyłam wniosek o karte, zaakceptowany od razu!
  Tylko że nieopatrznie zadeklarowałam poziom spłaty 5 %, a przecież chcę spłacać całość, żeby uniknąć opłat. Czy będę mogła mimo wszytsko spłacac kartę w 100 %?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wybrałaś automatyczną spłatę minimalną. W niczym to nie przeszkadza, bo faktycznie wykorzystaną kwotę w każdym momencie możesz spłacić samodzielnie.

   Usuń
 8. Podpowiedzcie dlaczego nie mogę złożyć wniosku o KK. Mam rachunek ROR, KO, co prawda od niedawna. Jak wyklikam te wszystkie dane w bankowości internetowej to system mieli i daje komunikat że nie mogę założyć KK.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spytaj o to w banku, np. dzwoniąc na infolinię.

   Usuń
 9. Czy zaraz po wypłacie premii można zrezygnować z karty bez żadnych konsekwencji?

  OdpowiedzUsuń
 10. Jak długo Bank przetwarza wniosek ?
  Czekam już 2 dni

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie umowa była od razu na klik.

   Usuń
 11. Mój wniosek złożony 2 maja i jeszcze nie zweryfikowany.Podobno mają czas 7 dni roboczych.

  OdpowiedzUsuń
 12. Bonus 200 zł otrzyma pierwsze 3000 klientów, którzy spełnią warunki promocji. Rozumiem, że jest to możliwe najwcześniej 1 sierpnia (po tym jak klienci spełnią warunek 300 zł transakcji w czerwcu i lipcu...)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...