Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Money mania 18: premia 150 zł za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku + zwroty za płatności + 3% dla oszczędzających

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

8.05.2019

Money mania 18: premia 150 zł za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku + zwroty za płatności + 3% dla oszczędzających

Wystartowała nowa edycja promocji Money mania. Do zgarnięcia czeka 150 zł za konto osobiste w Alior Banku.

Money mania 18: premia 150 zł za Konto Jakże Osobiste w Alior BankuTak wysokiego bonusu za otwarcie konta w Alior Banku nie było od ponad roku! Jeśli zdarzały się promocje konta w tym banku, to maksymalna wysokość gratyfikacji wynosiła 100 zł. W aktualnej promocji bankowej jest okazja, by zyskać 150 zł w postaci premii pieniężnej, a więc do wykorzystania w dowolny sposób.

Money mania 18: premia 150 zł za konto w Alior Banku


Dla kogo promocja bankowa? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która w okresie jednego roku poprzedzającego złożenie wniosku o konto w niniejszej promocji nie posiadała konta osobistego, walutowego lub Karty Kibica Alior Banku.

Posiadanie innych produktów (takich jak konto oszczędnościowe, firmowe, oszczędnościowe walutowe, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku czy konta w T-Mobile Usługi Bankowe) na szczęście nie wyklucza udziału w promocji.

Nagroda. W promocji Money mania na każdego uczestnika czeka gwarantowana premia pieniężna w wysokości 150 zł. Bonus wpłynie na konto, więc środki te będzie można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Zasady promocji bankowej.
 • do 10.06.2019 r.:
  • klikając w link otrzymany na adres mailowy podany podczas rejestracji, potwierdź swój udział w akcji i przejdź (na stronie promocji) do złożenia wniosku o Konto Jakże Osobiste wraz z wydawaną do niego kartą; we wniosku podaj ten sam adres mailowy, co użyty przy rejestracji na stronie Money manii);

   uwaga: mail z linkiem potwierdzającym rejestrację często wpada do spamu (koniecznie sprawdź ten folder w swojej poczcie!); 
  • wyraź zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej (wyłącznie jednak w zakresie niezbędnym do zweryfikowania spełnienia warunków uprawniających do otrzymania nagrody); 
 • do 10.07.2019 r. zawrzyj z bankiem umowę o Konto Jakże Osobiste wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą;
 • do 10.09.2019 r.:
  • uzyskaj wpływy na konto na łączną kwotę min. 1 000 zł (wpływy te mogą być przelewem z Twego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków na koncie - nie musisz ich tam utrzymywać, więc zaraz potem może je wydać, przelać lub wypłacić);
  • wykonaj co najmniej 3 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem na dowolne kwoty (transakcje te można wykonać w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie);
  • na stronie promocji (po zalogowaniu) podaj numer rachunku konta założonego w promocji;

O przyznaniu premii za spełnienie powyższych warunków organizator promocji powiadomi Cię mailowo najpóźniej do 5.10. Wypłata premii 150 zł ma nastąpić do 10.10.2019 r. - do momentu otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto założone w ramach powyższej promocji bankowej.

Wykonując 3 płatności na potrzeby promocji, pamiętaj, że nie będą brane pod uwagę transakcje anulowane oraz transakcje z wyszczególnionym kodem MCC (czyli kodem przypisywanym terminalom płatniczym, mającym na celu scharakteryzowanie dominującej działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
7995 - określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne; 
8999 - określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska); 
4111 - określający m.in. usługi transportowe, 
6012 - określający instytucje finansowe; 
6211 - określający brokerów ubezpieczeniowych, 
6051 - określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
4829 - określający internetowe przekazy pieniężne. 
4900 - określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne (pisownia oryginalna)

I choć lista może wydawać się długa, to w praktyce wyklucza tylko miejsca, w których łatwo można by zrobić większe obroty na karcie. Na potrzeby promocji można jednak płacić w dowolnych sklepach (spożywczych, monopolowych, odzieżowych), aptekach, drogeriach, na stacjach paliw, w lokalach gastronomicznych, w przychodni lub w kinie.

Z wymogów wartych odnotowania należy jeszcze dodać zapis z regulaminu:
"Uczestnikowi, który skorzysta z uprawnienia do odstąpienia od Umowy o Konto lub Umowy o Kartę, w terminie i na warunkach określonych przez obowiązujące przepisy prawa, nie przysługuje prawo do Premii"

Pamiętaj jednak, że odstąpienie od umowy to prawo, które przysługuje jedynie w okresie 14 dni od jej zawarcia. Później mamy do czynienia z wypowiedzeniem umowy. A do momentu wypłaty premii regulamin wymaga jedynie, by posiadać aktywne konto.

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste w Alior Banku?


Konto osobiste zakładane w Alior Banku w ramach promocji Money mania charakteryzuje się poniższymi cechami:
 • 0/10 zł za prowadzenie konta - opłata miesięczna nie jest pobierana jeśli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • na konto w danym miesiącu wpłynie jednorazowo kwota min. 1 500 zł lub 
  • gdy posiadacz konta nie ukończył 26 lat; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0/5 zł - opłata miesięczna za posiadanie karty nie będzie pobrana, jeśli w danym miesiącu wykonane zostaną płatności kartą na sumę min. 300 zł; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Alior Banku; 2,50 zł za każdą wypłatę gotówki w innych bankomatach (w tym sieci Euronet).

Do udziału w promocji Money mania z premią kwalifikują wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem strony promocji. W takiej sytuacji umowę zawrzesz za pomocą przelewu weryfikacyjnego z własnego konta w innym banku (ważne przy tym, by dane wprowadzone przez Ciebie we wniosku zgadzały się z tymi, które pojawią się przy przelewie), za pośrednictwem kuriera albo podczas wideorozmowy z konsultantem banku.

Opis konta jest jednak nieco dłuższy, niż standardowo, bo oprócz podstawowych informacji, omówić należy też dodatkowe 'korzyści'. To dodatkowe opcje, które można sobie samodzielnie włączać i wyłączać według własnych upodobań i potrzeb. Do wyboru bank daje:
1) Bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce 
2) Program Mastercard Priceless Specials 
3) Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym 
4) Bezpłatne bankomaty za granicą 
5) Limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni 
6) Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem 
7) Ubezpieczenie w podróży za granicą 
8) Pomoc w nagłych wypadkach - pakiet assistance 
9) Pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych 
10) Pakiet bezpłatnych powiadomień

Spośród wymienionych korzyści z dwóch można korzystać za darmo. Korzystanie z każdej kolejnej będzie wiązało się z opłatą 3,50 zł miesięcznie. Z bankobiorczego punktu widzenia najlepszym wyborem wydaje się włączenie zwrotów za płatności zbliżeniowe oraz podwyższenie oprocentowania na koncie oszczędnościowym - niżej więc opisuję je szczegółowo (a dla zainteresowanych omówienie pozostałych korzyści, jakie daje konto a Alior Banku zamieściłem tutaj).

Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem 


Moneyback możesz uzyskać za płatności w sklepach stacjonarnych wykonywane za pomocą Android Pay, Apple Pay, HCE (czyli zbliżeniowo aplikacją banku) oraz BLIKiem (a więc z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu). Alior Bank zwraca 1% transakcji wykonanych w taki sposób, a miesięcznie uzyskać można do 20 zł (co w rok dać może maksimum 240 zł). Pamiętaj jednak, że i tu obowiązuje wykluczenie niektórych kodów MCC (o których wspominałem już wyżej, przy okazji opisu wytycznych dotyczących transakcji na potrzeby uzyskania premii w ramach Money manii).

Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym


Osoby posiadające Konto Jakże Osobiste w Alior Banku uzyskać mogą też bardzo dobre (jak na obecne czasy) oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. Stawka 3% w skali roku dla kwoty do 20 000 zł gwarantowana jest do końca 2019 r. Szczegółowe zasady oprocentowania znaleźć można w tabeli oprocentowania:
Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym dla posiadaczy Konta Jakże Osobistego w Alior Banku


Przydatne dokumenty:

301 komentarzy:

 1. Piękny dzisiaj dzień. 2 wnioski pójdą :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy karta do rachunku po wypełnieniu zasad promocji może być zlikwidowana?
  Czyli do października zostałoby jedynie gołe konto.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. podbijam to pytanie, czy karta musi byc aktywna przez cały okres, czy wystarczy nią tylko zrobić wymagane do bonusu transakcje?

   Usuń
  2. Wg regulaminu do wypłaty premii trzeba mieć tylko aktywne konto. O karcie nie ma mowy.

   Usuń
  3. Regulamin promocji mówi jedynie o zawarciu umowy o konto z kartą.

   Później znaleźć można zastrzeżenie: "Uczestnikowi, który skorzysta z uprawnienia do odstąpienia od Umowy o Konto lub Umowy o Kartę, w terminie i na warunkach określonych przez obowiązujące przepisy prawa, nie przysługuje prawo do Premii"

   Ale odstąpienie to prawo przysługujące wyłącznie przez 14 dni od zawarcia umowy. Zatem przez taki okres z karty rezygnować (odstępować od umowy) nie można. Później to już jest wypowiedzenie, którego zastrzeżenia w regulaminie nie znalazłem.

   Usuń
  4. Ale czemu tak zaraz kartę zamykać ? Zapisałam kartę do Priceless Specials i mam co jakiś czas dobre propozycje na zakupy.

   Usuń
  5. Jak ktoś bierze udział w wielu promocjach to czasami ciężko wyrobić tyle obrotu na różnych kontach, a w priceless specials oferta kiepska w porównaniu do innych ofert w bankobraniu

   Usuń
  6. Karta nie jest zła i mi pasuje, chociażby dlatego że bankomaty za granicą są darmowe jeśli skorzystamy w dodatkowych korzyści.

   Usuń
 3. Czy konto w TMUB wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Jest o tym mowa w opisie promocji. Można śmiało brać udział :)

   Usuń
 4. Czyli posiadanie umowy ramowej (np. w związku z posiadaniem już konta oszczędnościowego) nie jest przeszkodą do udziału w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teoretycznie nie. Ale jak to wygląda w praktyce? (Kwestia sprawdzenia, bo może coś się zmieniło?). W razie przeszkody w realizacji wniosku, umowę ramową można wypowiedzieć "od ręki" w placówkach własnych Alior Banku (nie dotyczy placówek partnerskich).

   Usuń
 5. Czy do tych 300 zł co zwalniają z opłaty za kartę to mogą być dowolne transakcje czy muszą być te spoza listy wykluczonych MCC?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wykluczenia kodów MCC dotyczą transakcji wykonywanych na potrzeby promocji Money mania (z premią 150 zł) oraz zwrotów za płatności.

   Usuń
  2. Czyli pyk. 3 płatności za 3 bułki a później co miesiąc wpłata na Rev. i po sprawie. Karta darmowa, spokój i czekam na premię.

   Usuń
  3. Co to jest ta "wpłata na Rev. i po sprawie"???

   Usuń
  4. a po co się bawić takimi wpłatami? ja to widzę tak: pyk. 3 płatności za 3 bułki a później robię zastrzeżenie karty w bankowości mobilnej :)

   Usuń
  5. Że zrobisz zastrzeżenie karty, to nie znaczy, że nie będziesz za nią płacił, bo to nie jest wypowiedzenie umowy.
   O co chodzi z tym REV? Piszcie jaśniej albo wcale.

   Usuń
  6. Już jak w Google zaczyna się wpisywać rev to wyszukiwarka podpowiada rev....

   Ale ogólnie to zbędne skoro można kartę zamknąć po wykonaniu płatności.

   Usuń
  7. @Anonimowy 11 maja 2019 15:14
   Po to aby zastrzec kartę potrzebujesz wypowiadać umowę? Jeżeli dany bank na takie zastrzeżenie pozwala tzn. po zastrzeżeniu nie wysyła natychmiast kolejnej karty pobierając za nią opłatę, to jak najbardziej można a bywa że należy zastrzec taką kartę. Po co bez sensu wydawać nią pieniądze będąc do tego zmuszonym. Są tacy którzy korzystają tylko z danej promocji a nie zakładają takie konto z myślą o tym, żeby bankom płacić niekończący się haracz. Jeżeli coś nie przynosi jakiegokolwiek zysku, należy się tego pozbyć. Banki też nie mają żadnych skrupułów wobec swoich klientów i niczego nie dają za darmo. Kto tego nie potrafi zrozumieć, zawsze będzie tylko owcą.

   Usuń
  8. jeżeli karta została przeze mnie zastrzeżona, to banki nie pobierają za nią opłaty, bo jej po prostu nie ma :) a żeby bank ci wysłał w to miejsce nową, to musisz sam to zatwierdzić :) więc wypowiadanie umowy o samą kartę to zbędna formalność

   Usuń
  9. dodaje coś do mojego wpisu z 20:29. Bo właśnie wypełniam wniosek. zdanie z regulaminu o korzystanie z karty: 9.8. Niezłożenie przez Posiadacza wniosku o wydanie Karty debetowej
   w miejsce zastrzeżonej w ciągu 30 dni, o których mowa w ust 9.3.
   stanowi rozwiązanie Umowy z upływem daty ważności dotychczasowej
   Karty. - więc koleżko w takim przypadku umowa o kartę się sama rozwiązuje ale jak ci się nudzi to oczywiście może ją sam wypowiedzieć :) aby uniknąć twojego pytania, chodzi oczywiście o rozwiązanie umowy o kartę a nie o konto :)

   Usuń
  10. rev = Revolut

   Usuń
  11. Gdzie jest opcja zastrzegania karty ? Widzę tylko blokada karty. Czy to jest to samo i wystarczy aby nie ponosić opłat w przyszłym miesiącu ?

   Usuń
  12. W bankowości kliknij w Konto Jakże Osobiste. Otworzy się "Historia rachunku", a obok znajduje się zakładka "Karty". I tam jest status karty, który można edytować.

   Usuń
  13. Dla ścisłości przedmówca pytał również czy "Zablokuj kartę" jest równoznaczne z zastrzeżeniem karty, bo w podanym miejscu jest właśnie możliwość zablokowania karty

   Usuń
 6. Podpinam się do pytania o likwidację karty po spełnieniu warunków. Ponadto chciałem zapytać czy wyrobienie karty w ogóle jest potrzebne tzn. czy można wykonać płatności BLIKiem a opłaty za kartę 5 zł wtedy nie ponosić, gdyż karty nie będzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przed chwilą, kilka komentarzy wyżej odpowiedziałem na tą kwestię. Kartę trzeba wyrobić i zawrzeć o nią umowę. Od tej umowy nie można odstąpić w ciągu 14 dni. I tyle z wymogów i ograniczeń jeśli chodzi o kartę.

   Usuń
 7. czy dobrze rozumiem, że żadne zgody marketingowe nie są wymagane?

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy można odrazu zrezygnować z karty i płacić wyłącznie blikiem aby spełnić warunki 300zl?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po rezygnacji z karty wykonywanie płatności na sumę min. 300 zł nie jest wymagane. Wtedy do zwolnienia z opłaty za konto wystarczy wpływ na konto (lub wiek posiadacza).

   Usuń
  2. Wyrabianie karty do konta jest konieczne?

   Usuń
  3. Tak, trzeba zawrzeć umowę o kartę.

   Usuń
 9. " do 10.09.2018 r.:
  uzyskaj wpływy na konto na łączną kwotę min. 1 000 zł (wpływy te mogą być przelewem z Twego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków na koncie - nie musisz ich tam utrzymywać, więc zaraz potem może je wydać, przelać lub wypłacić);
  wykonaj co najmniej 3 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem na dowolne kwoty (transakcje te można wykonać w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie)"

  Czy te wymogi są miesięczne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. W tym okresie. Ale odrębnie pamiętaj o warunkach jakie zwalniają z opłaty za konto i kartę bo to jest co miesiąc.

   Usuń
 10. Na stronie moneymanii napisano, że otrzymamy 150 zł i 0 zł za konto kartę i przelewy, czy wiadomo jak długo trwa ten bonus 0 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy ktoś zna odpowiedź na moje pytanie?

   Usuń
  2. @Anonimowy 8 maja 2019 18:23
   Odpowiedź na twoje pytanie nie jest żadną tajemnicą, więc zna ją każdy kto potrafi czytać. Przeczytaj nie tylko to co chcesz ale także to co na tej samej stronie napisano drobnym drukiem (poniżej FAQ).

   "Opłata za prowadzenie konta nie zostanie pobrana, jeżeli w danym miesiącu kalendarzowym zanotowano na koncie jednorazowy wpływ na kwotę min. 1 500 zł z innego banku lub z konta firmowego Alior Banku lub gdy właściciel rachunku nie ukończył 26. roku życia. W pozostałych przypadkach opłata wyniesie 10 zł miesięcznie. Opłata za korzystanie z karty do konta wyniesie 5 zł miesięcznie w przypadku, gdy w danym miesiącu nie zostaną dokonane kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł, liczone indywidualnie dla każdej wydanej karty do konta."

   Usuń
 11. Czy posiadanie konta internetowego nie wyklucza z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 12. Orientuje się ktoś czy po zastrzeżeniu karty w bankowości bank wysyła nową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zastrzegałem miesiąc temu. Nie przesyłają nowej. Trzeba by osobno zawnioskować.

   Usuń
 13. Chamstwo :) Jestem obywatelem UE, pracującym i mieszkającym od 5 lat w Polsce i nie mogę wziąć udziału w prostej promocji bankowej z powodu braku obywatelstwa. Już wcześniej miałem problemy z bankami z tego powodu (chociaż według regulaminu nie powinienem). Po prostu o nas zapominają a jak się im przypomni to różnie banki podchodzą do tego problemu. Jak widać Alior Bank wybrał najłatwiejszy a zarazem najmniej uczciwy sposób. No cóż, może to i dobrze, że więcej nie otworzę u nich konta :)

  Fun fact: obywatele UE w Polsce czekają dłużej na obywatelstwo polskie niż osoby poza UE (najczęściej Ukraińcy i Białorusinie). Potwierdzone własnym doświadczeniem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest promocja banku i albo respektuje Pan jej warunki albo nie bierze udziału, proste.
   Ja też mógłbym nazwać chamstwem to że mimo to że mam majątek to nie dostaje kredytu lub karty kredytowej bo nie mam umowy o pracę i regularnych wpływów.

   Usuń
  2. No i po prostu nie biorę udziału i się cieszę, że teraz widzę prawdziwe oblicze banku.
   Bardziej mi chodziło o to, że po tym jak kilkakrotnie zwróciłem uwagę bankowi w poprzednich promocjach, że regulamin promocji nie był dopasowany do rzeczywistych procesów i fizycznej możliwości wzięcia udziału w promocji to bank zamiast tego, żeby poprawić wewnętrze procesy i stworzyć równe warunki dla wszystkich pełnoletnich rezydentów Polski (tak jak to było zapisane w regulaminie promocji) po prostu postanowił w taki dyskryminujący sposób rozwiązać problem. Rozwiązanie problemu w taki sposób tylko buduje negatywną reputację banku.

   Usuń
  3. Co zrobić. Najwyraźniej wkalkulowali to sobie w straty albo mają tyle klientów że nie widzą problemów aby cokolwiek zmieniać. Take it or leave it.

   Usuń
 14. Jak można się dowiedzieć kiedy moje konto zostało zamknięte?

  OdpowiedzUsuń
 15. Orientuje sie ktos czy mozna podpisac umowe przez kuriera??

  OdpowiedzUsuń

 16. Te 1500zl mogę przelać że swojego konta?
  Żeby konto było darmowe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być z własnego konta.

   Usuń
  2. A trzeba utrzymywać te 1500 zł na koncie, czy od razu mogę je przelać z powrotem?

   Usuń
  3. Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta, więc w każdej chwili (nawet w tym samym dniu) można nimi swobodnie zadysponować (w części lub w całości wydać, przelać lub wypłacić).

   Usuń
 17. Czy przy wysyłaniu wniosku do banku można wybrać termin przybycia kuriera albo zrobić to osobiście w placówce? Będę teraz trochę wyjeżdżał z domu w delegacje, a nie chciałbym stracić okazji

  OdpowiedzUsuń
 18. Wczoraj tj. 8 maja otrzymałem wypłatę 100 zl zł za promocję z Grudnia 2018 😉 konto jest o tyle spoko ze mam zawrót za płatności blikiem i darmowe bankomaty w Całej Polsce i póki te opcje będą to te konto będę trzymał 😀

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam. Premię mam także.

   Usuń
  2. Sprawdzałeś czy płatności BLIK w internecie też się liczą do zwrotów?

   Usuń
  3. Za blika nie ma zwrotów jeśli płaci się w necie. Tylko stacjonarnie.

   Usuń
 19. Wie ktos moze czy mozna załatwic umowe przez kuriera czy tylko oddział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurier, przelew albo wideo rozmowa.

   Usuń
 20. Co kryje się pod kodem 4111 - określający m.in. usługi transportowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Np. biletyregionalne.pl, PolRegio albo biletomaty ZTM

   Usuń
  2. Poprawka. Kasy PolRegio mają 4112

   Usuń
 21. Posiadam kartę kredytową OK. Czy w takiej sytuacji mogę brać udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Posiadanie innych produktów (takich jak konto oszczędnościowe, firmowe, oszczędnościowe walutowe, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku czy konta w T-Mobile Usługi Bankowe) na szczęście nie wyklucza udziału w promocji.

   Więc tym bardziej nie wyklucza karta kredytowa.

   Usuń
 22. Jak wygląda kwestia fizycznej karty i "karty" w Google pay? Czy rezygnacja z tej fizycznej (aby nie ponosić opłaty, gdy nie wydam 300zł miesięcznie) uniemożliwia mi korzystanie z Google Pay?
  Pytam, bo chciałbym płacić Google Pay, aby mieć 1% zwrotu, ale nie zawsze wydam 300zł/mies.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. chyba blik sam wystarczy

   Usuń
  2. Fizyczna karta jest konieczna by płacić Google Pay. Jak z karty zrezygnujesz to pozostanie Blik. Też są zwroty. No tylko nie wszędzie da się płacić.

   Usuń
 23. Mam jakąś dziwną sytuację, w miejscu daty wydania i daty ważności dowodu osobistego mam informację: niepoprawny format danych, trochę dziwne bo wybieram korzystając z rozwijanej listy, a ciągle komunikat nie znika i nie przepuszcza mnie do następnej części, miał ktoś coś takiego ?

  OdpowiedzUsuń
 24. Jest jakaś ograniczona pula wniosków? Bo niewiem czy się z tym spieszyć czy spokojnie można poczekac

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teoretycznie nie, ale w pkt. 7 jest takie coś: "Organizator zastrzega sobie możliwość wcześniejszego zakończenia Akcji bez podania przyczyny."

   Usuń
 25. Jak można włączyć te dodatkowe opcje? Nie widzę nigdzie w bankowości mobilnej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W aplikacji klikając w Konto Jakże Osobiste otwiera się ekran z historią. Tam obok są zakładki (Karty, Wyciągi, a jak się przesunie w lewo to w tym samym wierszu są jeszcze Szczegóły i właśnie Korzyści).

   Usuń
 26. Otwierał ktoś przelewem konto. Ile to trwa bo kilka godzin i nie ma przelewu zwrotnego, a dane identyczne nawet przelew zrobiłem z TMUB. Co w tym wypadku jeśli przelew odrzucą, składać nowy wniosek ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też czekam na przelew zwrotny i email z potwierdzeniem założenia konta. W innych bankach jakoś szybciej to ogarniają

   Usuń
  2. Otwierałam konto dla siebie i dla chłopaka i weryfikacja przyszła następnego dnia, konta były otwierane wieczorem

   Usuń
  3. Mogłem wybrać kuriera było by szybciej jak przelewem weryfikacyjnym. Nawet nie napiszą czy weryfikacja ok, czy może coś nie tak. Przecież kiedyś zakładało się konto przelewem w 15 min. A teraz to porażka. Po co tę formę otwarcia konta mają, skoro sobie z tym nie radzą. Z ciekawości czy ktoś z forum założył to konto przelewem i się udało i ile to trwało ?

   Usuń
 27. "wyraź zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej (wyłącznie jednak w zakresie niezbędnym do zweryfikowania spełnienia warunków uprawniających do otrzymania nagrody)"- gdzie to mogę zaznaczyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pierwszym etapie składania wniosku o konto (na szczęście nie da się tego przegapić, bo wniosek wymaga zaznaczenia oświadczenia).

   Usuń
 28. Na to konto oszczędnościowe 3% można sobie do woli wpłacać kasę co jakiś czas? Wypłaty bezpłatne na konto w Alior?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopłacać można do woli. Wypłacać pewnie 1 raz w miesiącu za darmo.

   Usuń
 29. Jeśli konto założyłam wczoraj to jeszcze do końca maja mi nie nalicza opłat, czy już powinnam zrobić wpływ 1500 i płatności?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W miesiącu otwarcia konta nie trzeba bo to niepełny miesiąc.

   Usuń
  2. To jest pewne info że w Aliorze tak to wygląda?

   Usuń
  3. Tak, dziś zakładałam konto i pytałam - opłaty od lipca

   Usuń
 30. Te 1000 zl na potrzeby promocji i 1500 zł by utrzymać darmowe konto się sumują?
  Czy wystarczy jak wpłacę tylko 1500 zł?

  OdpowiedzUsuń
 31. Przelew weryfikacyjny- próbowałem z 3 banków - ing, millenium, citi i z żadnego nie poszło, dlaczego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak już odrzucą wniosek z przelewem raz to najprawdopodobniej każdy kolejny z automatu skończy tak samo i trzeba wybrać inną metodę. Np. kuriera.

   Usuń
 32. U mnie nie poszło z millenium ale już z santander się udało, weryfikacja przyszła z umowa następnego dnia, wydaje mi się ze tylko wybrane banki umożliwiają założenie konta za pomocą przelewu, szkoda ze brakuje o tym informacji w trakcie składania wniosku

  OdpowiedzUsuń
 33. czy problemem jest gdy miałem w tym roku kantor aliora oraz kartę $ do tego rachunku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @akir 12 maja 2019 16:53
   Regulamin odpowiada na twoje pytanie, jakie osoby mogą być uczestnikami tej akcji:
   "są nowymi klientami Banku, tj. w okresie jednego roku przed datą złożenia wniosku o otwarcie Konta nie posiadały konta ROR w Alior Banku, ROR walutowego lub Karty Kibica Alior Banku ; Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza uczestnika z promocji"

   Usuń
 34. Dlaczego w bankobraniu nie pisze Pan o in banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. InBank nie podlega polskiemu Bankowemu Funduszowi Gwarancyjnemu i jakoś mnie to obecnie nie przekonuje. A wychodzę z założenia, że na blogu opisuję produkty/banki, z których korzystam lub co najmniej chciałbym skorzystać.

   Usuń
 35. Gdzie zaznaczyć zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pierwszym etapie składania wniosku o konto (ostatnie z oświadczeń) - podgląd tutaj.

   Usuń
 36. Jaki kurier przywozi umowy ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak w zeszłym roku zakładałem konto to z tego co pamiętam to chyba był DHL

   Usuń
 37. Mam takie ogólne pytanie. Czy jeśli zastrzegę kartę na początku miesiąca, w którym w związku z tym nie spełnię warunków z zwolnienia z opłaty za kartę, to będę musiała za ten miesiąc zapłacić?

  OdpowiedzUsuń
 38. W piątek popołudniu założyłem konto na money manii, następnie wypełniłem wniosek o konto w Alior banku, wysłałem przelew weryfikacyjny w celu założenia konta. Dzisiaj dostałem wiadomość ze konto zostało założone, dopełniłem formalności itd, działa. A jak wchodzę na money manie to nie mam informacji ze wniosek został wysłany... a wysłałem na pewno z stamtąd. Miał ktoś taki przypadek?

  OdpowiedzUsuń
 39. Czy jak podłącze kartę do Google Pay i będę płacił wyłącznie telefonem to po przekroczeniu 300ł karta jest darmowa? pomimo tego że żadnej transakcji nie przeprowadziłem fizyczną kartą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatności przez Google Pay są jak płatności tą kartą (z tym tylko, że jest ona podpięta w aplikacji), więc transakcje w taki sposób wykonane zaliczają się do sumy płatności zwalniającej z opłaty za kartę.

   Usuń
 40. Jak wchodze w wypełnianie wniosku to pojawia mi się informacja, że wysłanie wniosku nie jest obecnie możliwe. I że mogę umówić się z bankiem (tel albo wizyta w oddziale). Miał ktoś coś takiego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taka sytuacja zdarza się w przypadku byłych klientów Alior Banku. Należy wyrazić zgodę na kontakt.

   Usuń
 41. czy przy zamykaniu konta w jakimkolwiek banku trzeba też w jakiś sposób zamykać karty wydawane do tych kont, zastrzegać je? czy wystarczy tylko zamknąć konto po otrzymaniu bonusu?

  OdpowiedzUsuń
 42. Mam 2 pytania. O co chodzi z opłatą 5 zł za wydanie karty? Widać tą informację w ostatnim kroku, podsumowaniu? Przy informacji skąd będą wpływy można cokolwiek zaznaczyć? Przy opcji inne, chcą, by podać szczegóły, a chyba głupio napisać inne konto w innym banku.

  OdpowiedzUsuń
 43. Czy aby nie placić za kartę trzeba wydać min. 300 zł dopiero od następnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta, czy już w tym samym miesiącu w którym było otwarcie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopiero od następnego czyli od pełnego miesiąca.

   Usuń
 44. A co zrobić w takiej sytuacji gdy po zarejestrowaniu się na stronie Money Manii nie było przejścia do założenia konta w Alior Banku? Jest informacja że wniosek został złożony.
  W przypadku rejestracji drugiej osoby, w tym kolejnym kroku była możliwość założenia konta w Aliorze.
  Czy w takiej sytuacji wystarczy teraz założyć to konto i potem spełnić pozostałe warunki między innymi podając numer rachunku na stronie Money Manii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Usuń pliki cookies albo wejdź w trybie inccognito.

   Usuń
  2. To nic nie da. Składanie wniosku zakończyło się u mnie na tym etapie, gdzie pojawiła się informacja o możliwości założenia konta w placówce (chyba z 3 możliwościami). Ja nigdzie nie wszedłem a okienko się zamknęło. Od tego momentu nie mam możliwości by na stronie Money Manii założyć konto lub choćby powrócić do tego momentu na którym się zatrzymałem.
   Żeby móc zobaczyć jeszcze raz jak to wygląda, zarejestrowałem drugą osobę i w jednym z kroków (chyba 3) nastąpiło automatyczne przejście do założenia konta w banku. Konto zostało założone bez problemu z opcją weryfikacji przelewem (dopiero 3 bank przeszedł).
   Niestety, w trakcie rejestracji nie wyskoczyło nawet to okienko które pojawiło się u mnie, więc nie mogłem zobaczyć jak to wygląda.
   Zarówno jednak w moim przypadku jak i w przypadku tej drugiej osoby, status wniosku jest widoczny jako "Wysłany".

   Oto jak to wygląda po zalogowaniu:
   https://i.imgur.com/hYISFQd.png

   Usuń
  3. Czy może rozwiązałeś już jakoś ten problem? Mam dokładnie to samo... ;/

   Usuń
  4. @Anonimowy 17 maja 2019 18:39
   Niestety, na razie jeszcze nie.

   Usuń
  5. Ja złożyłem wniosek ale pomyliłem się, zrobiłem literówkę i bank wniosek odrzucił. Zadzwonili i poinformowali że wniosek odrzucony. Nie mogę złożyć kolejnego w money mani mam że wniosek wysłany. Pisałem od nich ale nie odpisuję.

   Usuń
  6. Jeżeli ktoś ma podobny problem do mojego (o czym piszę 16 maja 2019 12:55 oraz 16 maja 2019 16:58), to nie pozostaje mu nic innego jak tylko kontakt z organizatorem Money Manii poprzez opcję reklamacji po zalogowaniu się na swoim koncie.
   Pracownicy Alior Banku - ponieważ kontaktowałem się z bankiem - nic w tej sprawie nie mogą zrobić, a konta aby wziąć udział w promocji niestety nie można założyć w jakikolwiek inny sposób, jak tylko poprzez stronę Money Mania. Takiej informacji udzielają konsultanci Alior Banku, po wcześniejszym kontakcie z ich strony, z organizatorem tej promocji.
   Tak więc to co należy zrobić, to poprosić o usunięcie istniejącego wniosku (mimo tego, że status wniosku jest widoczny jako wysłany) i złożyć go ponownie.
   Ja - tak jak pisałem wcześniej - składałem dwa takie wnioski w dwóch różnych dniach z tego samego komputera, z tej samej (czystej) przeglądarki i mój nie przeszedł, natomiast ten drugi bez problemu a kolejne kroki w nim wyglądały inaczej niż u mnie.

   Usuń
  7. Napisałem jak mówisz w formie reklamacji z konta money manii i od 10 maja 2019 r jest statu niepodjęta. Zanim odpiszą czy cokolwiek zrobią to będzie po promocji :(

   Usuń
  8. Mi reklamację uwzględniono. Co z tego jednak, jeżeli znów nie mogłem założyć konta przez stronę promocji!!!?

   Usuń
 45. Przy składaniu wniosku na moneymanii nie miałem opcji wyboru możliwości założenia konta. Dostałem informacje, ze mam skontaktować się z bankiem tel lub wizyta w placówce.
  Czy jeżeli założyłem konto przez telefon nie otrzymam premii?
  W regulaminie promocji nie ma sprecyzowanego, którą opcję założenia konta należy wybrać, aby uzyskać premię, jednak w FAQ monemanii napisane jest:

  "Tylko transakcje, które rozpoczęły i zakończyły się przez naszą stronę kwalifikują się do otrzymania premii. Jeśli złożyłeś wniosek w placówce, przez inną stronę (w tym stronę banku) lub dokończyłeś go przez telefon, nie otrzymasz premii."

  OdpowiedzUsuń
 46. Witam.Ja próbując założyć rachunek w miejscu wyboru metody podpisania umowy nie widzę przycisku zatwierdź lub dalej jak na poprzednich stronach.W związku z tym nie mam możliwości zakończenia procesu zakładania rachunku.Ktoś jeszcze tak miał?.Dodam że próbowałem z dwóch różnych adresów email i na trzech różnych przęglądarkach. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy 18 maja 2019 16:21
   Przeczytaj to co zaczyna się od tego posta:
   https://bankobranie.blogspot.com/2019/05/money-mania-18-premia-150-zl-za-konto-w-alior-banku.html?showComment=1558004131086#c6742520010724599253

   Usuń
  2. Dziękuję bardzo.To wiele wyjaśnia.Pozdawiam.

   Usuń
 47. Dziś dostałem taką odpowiedź od moneymanii: "Jeśli wniosek zostanie wysłany za pośrednictwem Money Manii, bierze udział w akcji, niezależnie od tego, w jaki sposób zostanie zamknięty.
  Proszę skorzystać z pomocy konsultanta — ta opcja będzie najszybsza.
  Stary wniosek został usunięty.".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mój pierwszy wniosek nie przeszedł - nie dotarłem do etapu przelewu weryfikacyjnego, a status "wysłany" nie zmieniał się przez 2 tygodnie. Po reklamacji odpowiedzieli bardzo szybko i usunęli wniosek, jednak ponowna próba również nie dała spodziewanego rezultatu. Ponowna reklamacja i po dwóch dniach zadzwonił pracownik Alior Banku i dokończyliśmy proces zakładania konta przez telefon z uwzględnieniem tego że konto otwierane jest w promocji. Ważne żeby wniosek był wysłany za pośrednictwem Money Manii a sposób dokończenia zakładania konta nie musi być taki jak wybrano - jak widać w razie problemów można też przez telefon.

   Usuń
 48. Jeśli zawarłam umowę w maju to 1500 zł ma wpłynąć w maju czy czerwcu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o opłatę za konto to za miesiąc założenia nie jest ona pobierana, więc aby uniknąć opłaty za czerwiec musisz przelać te 1500zł w czerwcu.
   Jeśli chodzi o bonus to trzeba wpłacić min 1000zł do 10.09, niezależnie w którym miesiącu.

   Usuń
 49. Ile wpłat i wypłat jest darmowych w miesiącu na koncie oszczędnościowym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wpłaty bez limitu.
   Wypłaty 1 raz w m-cu kalendarzowym.

   Usuń
 50. Czy zamknięcie karty po wykonaniu 3transakcji(np. po miesiącu) wyłączy nas z promocji?
  Zna ktoś konkretną odpowiedź?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konkretna odpowiedź może pochodzić tylko z regulaminu a tam nie ma nic o utrzymywaniu karty :)

   Usuń
 51. Gdzie znajdę dane do logowania w bankowości?

  OdpowiedzUsuń
 52. Prz wypełnianiu wniosku pojawia się pytanie o źródło wpływów na konto. jest kilka opcji do wyboru: wynagrodzenie, renta/emerytura, własna działalność gospodarcza, spadek/darowizna, pożyczka/kredyt, inne. Czy jest ważne co wybiorę? Mozna wybrać inne a następnie wpisać po prostu: wpływ z innego konta? ma to znaczenie do udziału w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma znaczenia co zaznaczysz tak samo jak to z jakiego źródła te wpływy ostatecznie będą.

   Usuń
 53. Czy rejestrując się po raz pierwszy na moneymania.pl wystarczy zaakceptować regulamin czy trzeba też zgodzić się na przetwarzanie danych i otrzymywanie informacji handlowej?

  OdpowiedzUsuń
 54. Czy jak mam konto techniczne to mogę brać udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
 55. Niestety coś poszło nie tak w trakcie składania wniosku. Wniosek figuruje jako wysłany. Ktoś miał się skontaktować z banku w sprawie wniosku tego nie zrobił. Na infolinię bardzo trudno się dodzwonić, nie oddzwaniają nawet jak się zostawia kontakt. Support techniczny nie ma też ustalonego czasu na rozwiązywanie problemów. Ogólnie zachowują się tak, jakby nie chcieli mieć klientów. Chyba najgorsza infolinia bankowa, na jaką trafiłam, a sprawy nie można wyjaśnić w oddziale.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też tak było. Po tygodniu oczekiwania za poradą Moneymanii dodzwoniłem się na Infolinię Aliora. Wyjaśnianie trwało ok. 30 minut i skończyło się wiadomością, że jest jakiś problem techniczny i mam czekać na telefon. Istotnie na drugi dzień był telefon i sprawa została w końcu sfinalizowana.

   Usuń
  2. Ja złożyłam reklamację na stronie Moneymania i szybko zareagowali. Anulowali mi ten wiszący wniosek i mogłam złożyć drugi.

   Usuń
 56. Czy można w jakiś sposób wyłączyć powiadomienia SMS o zdarzeniach na rachunku? Doczytałem się w TOiP, iż za każdy wysłany sms bank pobiera opłatę 0,50 PLN. Oczywiście dotyczy konta Jakże osobiste.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapewne w bankowości (Ustawienia => Powiadomienia), a gdyby się nie udało, to sugerowałbym kontakt z infolinią.

   Usuń
 57. jak już byłam kiedyś zarejestrowana w Money Manii to nie muszę się tam rejestrować, tylko od razu prze to zieone okno RZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI?
  Może to głupie pytanie, ale skąd oni bedą wiedzieli w Money Manii,że tym razem biorę udział jw tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 58. Kiedy należy wpisać nr konta w miney mani bo nie widzę takiej możliwości

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy edycji danych. Jak nie ma to otwórz w trybie incognito

   Usuń
 59. Czy ktoś miał wcześniej konto w Alior i po rozmowie z konsultantem (bo inaczej nie idzie) założył konto? Jak to się odbyło i czy premia będzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. miałam konto, ale bedę zakładała dopiero w sobotę i miałam zamiar przez przelw, to mówisz, że nie da rady?

   Usuń
  2. Wczoraj chciałem złożyć wniosek ale wyskoczyła informacja że w tym momencie jest to niemożliwe i że oddzwonią. Wyżej złotówa wspomina, że sytuacja będzie dotyczyć starych klientów Aliora. Czekam na kontakt z ich strony.

   Usuń
  3. PiSze że wymagany kontakt zkonsultantem

   Usuń
  4. @marton30 i @Anonimowy 31 maja 2019 07:42
   Czytać uważnie!

   "Ważne

   Jeśli po wypełnieniu wniosku o Konto otrzymasz komunikat: „Dziękujemy Zakończenie wniosku nie jest obecnie możliwe. Jeśli chcesz, pracownik banku skontaktuje się w celu dokończenia składania wniosku” – skorzystaj z tej ścieżki. Konsultant dokończy wniosek razem z Tobą, a Ty wciąż będziesz miał szansę na udział w promocji. Nie wychodź ze strony, nie wylogowuj się z Money Manii. Pamiętaj również, że możesz wysłać tylko jeden wniosek."

   Tak więc jeżeli zamknęliście stronę i wylogowaliście się, to "po ptokach".

   Czytać! Czytać! Czytać!
   Wszystko jest wyjaśnione na stronie promocji.

   Usuń
  5. Złozyłam skutecznie wniosek o konto w ramach tej promocji 23 maja 2019 roku z opcją dostarczenia umowy przez kuriera. Dostałam informacje mailowa że mam oczekiwać na dostarczenie dokumentów i do dzisiaj nic. Bez kontaktu, co można zrobić w tej sytuacji? Wychodzi na to że kurier wziął moja umowę z moimi danymi i przepadł, albo bank nie sporządził w ogóle umowy dla mnie

   Usuń
  6. @Anonimowy 31 maja 2019 12:15
   To nie jest strona banku. Nie prościej więc zadzwonić do banku i się o to zapytać?

   Usuń
  7. Mam telefon na kartę, a to oznacza koszt 29 groszy za minutę czekania na ich infolinii. Z tego co ludzie piszą, czas oczekiwania dochodzi do pół godziny!

   Usuń
  8. @Anonimowy 1 czerwca 2019 06:00
   Zadzwoń z telefonu osoby która ma abonament, mix, pakiet (lub inną klęskę urodzaju) i nie musi dodatkowo płacić za taką rozmowę.

   Ja do nich dzwoniłem (nie posiadam tam konta) właśnie z problemem Money Manii i trwało to tyle, co przedostanie się przez jakieś tam opcje i wybranie rozmowy z konsultantem.

   Inna możliwość - o ile taką posiadasz - to udać się do ich oddziału lub placówki i tam przedstawić temat.
   Jeszcze inna (moim zdaniem ostateczna), to formularz kontaktu: https://www.aliorbank.pl/centrum-kontaktu.html#formularz

   Usuń
 60. Mogę skorzystać z zwiększonego oprocentowania konto oszczędnościowego np. dopiero od sierpnia? Czy muszę wybrać od razu po założeniu konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedy chcesz. Samodzielnie decydujesz o korzyściach, które sobie włączysz.

   Usuń
  2. Nie wiem czy ta uwaga będzie przydatna, ale żeby zwiększyć oprocentowanie na KO najpierw trzeba je mieć :)

   Usuń
 61. czy jeśli miałam kredyt w Aliorze do końca 2018 to mogę wziąć udział w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z opisu promocji zamieszczonego powyżej: "Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która w okresie jednego roku poprzedzającego złożenie wniosku o konto w niniejszej promocji nie posiadała konta osobistego, walutowego lub Karty Kibica Alior Banku.

   Posiadanie innych produktów (takich jak konto oszczędnościowe, firmowe, oszczędnościowe walutowe, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku czy konta w T-Mobile Usługi Bankowe) na szczęście nie wyklucza udziału w promocji"

   Usuń
 62. złożyłam wniosek o konto w sb póżno w nocy, wybierając sposób podpisanie umowy z kurierem. Dziś dostałam maila, że konto jest aktywne, ale zalogować się nie mogę. Miał tak ktoś. Ten kurier będzie czy nie? - miłąm tam wcześniej konto więc pomyślałam, ze może otworzyli bez kuriera....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam dokładnie to samo. Konto niby aktywne, umowa w mailu wraz z numerem konta jest na mailu, kuriera nigdy nie było. Nie mogę nigdzie w tej umowie znaleźć numeru klienta, żeby spróbować się zalogować.Konto w Aliorze miałam wieki temu ale wtedy nie korzystałam z dostępu internetowego choć prawdopodobnie taki dostęp mi udostępnili. Też nie wiem, czy konto mam czy nie, czy kurier jeszcze przyjedzie. Co ciekawe, szwagierka też zakładała i ma dokładnie to samo. Nie pamięta żeby kiedykolwiek miała coś w Aliorze.

   Usuń
  2. Trzeba zadzwonić na infolinię. Odblokują dostęp do bankowości. Tak mają byli klienci którzy kiedyś korzystali ze starej bankowości, a teraz jest nowy system. Mnie konsultantka odblokowała i zalogowałem się bez problemu.

   Numer klienta to CIF

   Usuń
 63. Złozyłam skutecznie wniosek o konto w ramach tej promocji 23 maja 2019 roku z opcją dostarczenia umowy przez kuriera. Dostałam informacje mailowa że mam oczekiwać na dostarczenie dokumentów i do dzisiaj nic. Bez kontaktu, co można zrobić w tej sytuacji? Wychodzi na to że kurier wziął moja umowę z moimi danymi i przepadł, albo bank nie sporządził w ogóle umowy dla mnie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja natomiast nie mogłem się zalogować podczas tzw. 1-go logowania. Ludzie na infolinii byli bezradni, i dopiero 2. wizyta w oddziale zaskutkowała 'odblokowaniem' dostępu.

   Pomyśleć, że kilka lat temu Alior uchodził za synonim solidności - to se ne vrati :)

   Usuń
  2. Byłam dzisiaj w oddziale Alior Banku zgodnie z zaleceniem zawartym w mailu który otrzymałam po zgłoszeniu problemu nie dostarczenia umowy przez kuriera i Pani poinformowała mnie ze nic na to nie poradzi, natomiast może założyć mi konto w oddziale. Jest jakiś bałagan!

   Usuń
 64. Wypełniłem wniosek 1.06 (sobota) przez potwierdzenie przelewu z innego banku. Przelew poszedł (Pekao). Dzisia 4.06 (wtorek) i cisza. Ani mail, ani wiadomość sms że konto założone. Ktoś już zakładał w ten sposób i długo czekał???

  OdpowiedzUsuń
 65. Ile oczekuje się na kuriera?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kilka dni. U mnie był jakoś po 4-5 dniach.

   Usuń
 66. Czy ktoś z Was już próbował uzupełnic nr konta na swoim koncie Money Manii? Jest tam puste białe pola, gdzie wpisuję nr konta Alior, ale nie mam jak potwierdzić zmianę. Jedyny przycisk to USUŃ KONTO.

  OdpowiedzUsuń
 67. Jeszcze jedna podchwytliwa kwestia.
  Moneyback 1% zwrotu za platnosci telefonem ale minimum 300 zl. Trzeba zaplacic karta zeby miec darmowa karte.
  Wiec same platnosci telefonem nic mi nie dadza bo zaplace za karte 5 zl. Czy ja dobrze zrozumialem ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatności Apple Pay czy Google Pay są jak płatności kartą i zliczają się do obrotu zwalniającego z opłaty za kartę (bo po prostu podpinasz ją do płatności i transakcje zbliżeniowe liczą się w poczet wykonanych tą kartą).

   Usuń
 68. podałem swoje dane osobowe w tym numer telefonu wam, bankowi - wszedzie zgoda na przetwarzanie danych - po podaniu danych osobowych bankowi taki komunikat: Dziękujemy
  Zakończenie wniosku nie jest obecnie możliwe. Jeśli chcesz, pracownik banku skontaktuje się w celu dokończenia składania wniosku.

  Co z tym zrobic ?????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodzić się i czekać na kontakt. Pewnie byłeś klientem kiedyś i zmeniły się dane. Wtedy czasami wniosek nie przechodzi.

   Usuń
  2. złożyłem wniosek i czekam, tylko za czym...? Może byłem klientem jakoś z 10 lat temu haha

   Usuń
  3. składałam 3 wnioski, dwa przeszły bez problemu, te które konta tam były, trzeci nie przeszedł, właśnie ten co konta tam nie było. Również czekam nie wiem na co???

   Usuń
 69. Też mam taki błąd, byłem klientem kantor alioru. Czy jeśli zadzwonią, takie założenie konta będzie obejmowane promocją?

  OdpowiedzUsuń
 70. "na stronie promocji (po zalogowaniu) podaj numer rachunku konta założonego w promocji"

  zakładam, że bedzie to możliwe dopiero po otrzymaniu informacji o przyznaniu premii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @wojtekp 7 czerwca 2019 21:05
   A teraz nie jest to możliwe?

   Usuń
 71. Co mam zrobić aby skorzystać z tego wyższego oprocentowania? Włączyć korzyść i automatycznie otowrzy się konto oszczędnościowe, czy najpierw otworzyć konto oszczędnościowe (jak tak to które) i potem włączyć korzyść? Mam otoworzone konto jakże osobiste

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Otwórz KO z normalnym oprocentowaniem
   2. Włącz korzyść i już od następnego dnia ciesz się zwiększonym oprocentowaniem :)

   Usuń
  2. Konto Oszczędnościowe czy konto Mocno oszczędnościowe?

   Usuń
  3. Wystarczy zwykłe KO - KMO to inna bajka :)

   Usuń
 72. WItam , złożyłem wniosek, ma do mnie zadzwonić konsultant,czy jak nie zadzwoni dzisiaj 10.06 bo dzisiaj złożyłem wniosek , to jak zadzwoni 11.06 to nie otrzymam premii ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy 10 czerwca 2019 10:27
   Zapomnij o tym że zadzwoni. Do mnie "dzwoni" od ubiegłego tygodnia i nic. A na dodatek dziś mieli jakąś awarię i obecni klienci do nich wydzwaniają.
   Poza tym, jeżeli zamknąłeś to okienko które wyskoczyło w celu złożenia wniosku... to pożegnaj się z możliwością skutecznego dokończenia wniosku.

   "Ważne

   Jeśli po wypełnieniu wniosku o Konto otrzymasz komunikat: „Dziękujemy Zakończenie wniosku nie jest obecnie możliwe. Jeśli chcesz, pracownik banku skontaktuje się w celu dokończenia składania wniosku” – skorzystaj z tej ścieżki. Konsultant dokończy wniosek razem z Tobą, a Ty wciąż będziesz miał szansę na udział w promocji. Nie wychodź ze strony, nie wylogowuj się z Money Manii. Pamiętaj również, że możesz wysłać tylko jeden wniosek."

   Problem w tym, że po pewnym czasie z oczywistych powodów następuje automatyczne wylogowanie z tej strony.

   Dziękuję.

   Usuń
 73. Witam,
  już jakiś czas temu (PONAD TYDZIEŃ) dopisałam sie do promocji ale przy logowaniu mam cały czas taki komunikat:
  Status wniosku WYSŁANY.Wysłałeś wniosek?
  Potrzebujemy czasu na jego weryfikację - status Twojego wniosku zmieni się na „wysłany” w ciągu 2 dni roboczych.
  Powinnaam mieć od nich jeszcze jakieś potwierdzenie na maila czy to już wszystko i tylko muszę umowę w oddziale podpisać?

  OdpowiedzUsuń
 74. Daliby 3% do 100 tys. to byloby cos. Dodatkowo nie podba mi sie ze te bonusy wyplaca zewnetrzna firma. Inne banki wyplacaja same, a tu dane wedruja do nie wiadomo kogo....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prowokacja czy totalna nieznajomość tematu?

   Usuń
 75. Logowanie na Windows XP.... Wie ktoś jakie są wymogi? Na stronie banku podane tylko że trzeba mieć wszystko najnowsze aktulane itd....
  Do T-mobile loguje się w Win XP na Firefox (na Chrome nie wchodzi), a do Aliora trzeba nowy komputer...? Dodam, że chodzi na razie o pierwsze logowanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Google Chrome wersja 55.x (lub nowsza)
   Mozilla Firefox wersja 48.x (lub nowsza)
   Internet Explorer wersja 11.x (lub nowsza)
   Safari wersja 9.x (lub nowsza)
   Opera wersja 40.x (lub nowsza)
   Firefox ESR wersja 52.x (lub nowsza)

   Usuń
 76. umowę podpisałam w środę a dziś dzwonią i pyatją czy dalej jestem zainteresowana otwarciem konta. Podobno nie złożyłam jednego podpisu i umowa nie zawarta, pytanie czy mają wysłać ponownie.
  A na jeden kontakt od nich czekamy już z 10 dni i nic. :(

  OdpowiedzUsuń
 77. Jak wprowadzić nr konta Alior banku w money mani? W zakładce moje dane nie mogę edytować żadnych danych, pokazuje czerwone przekreślone kolko

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wejdź w trybie incognito. Powinno pomóc. A jeśli się nie uda, napisz na moneymania@totalmoney.pl

   Usuń
 78. Promocyjne 3% które można włączyć na koncie oszczędnościowym, nie łączy się z 2,5% na koncie mocno oszczędnościowym? Tak coś pisze w regulaminie.
  Czyli teraz jak mam z automatu założone konto mocno oszczędnościowe na 2,5% to nie włączę drugiego konta na 3% ??
  Nie mogę tego sprawdzić, bo dziś podpisałem umowę u kuriera i nie aktywowali mi jeszcze bankowości.

  OdpowiedzUsuń
 79. Kiedy najwcześniej można zrezygnować z karty, żeby 1) nie ponieść żadnych dodatkowych opłat i 2) wciąż brać udział w promocji?

  Czas liczy się od dnia podpisania umowy przy kurierze, od dnia otrzymania jakiegoś potwierdzenia z banku, od dnia otrzymania karty czy może od dnia jej aktywowania?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podłączam się do pytania...

   Usuń
  2. Podbijam, też mi zależy na odpowiedzi.

   Usuń
  3. Z karty można było zrezygnować już po 14 dniach od umowy.

   Teraz żeby uniknąć opłaty w czerwcu wydaj 300 zł i w czerwcu jeszcze ją zamknij.

   Usuń
  4. W pierwszym niepełnym miesiącu nie trzeba wydawać 300 zl, bo nie naliczają opłat. Można ja zamknąć po 14 dniach od umowy, jeśli się oczywiście zdąży do końca miesiąca i finał. Tak to rozumuję i tak chyba jest.

   Usuń
  5. Ja złożyłem wniosek 10 czerwca, kurier był 14go (umowa miała tylko datę wygenerowania wniosku i żadnej innej), a konto aktywowali mi dopiero 19go. Karty jeszcze nie przysłali.
   Też się zastanawiam, kiedy mogę zamknąć kartę, ale w czerwcu chyba jeszcze nie mogę, nie? Więc chyba nie obejdzie się bez opłaty w lipcu...

   Usuń
  6. @Anonimowy, 20 czerwca 2019, 10:41

   W ciągu 14 dni można odstąpić od umowy - co to ma wspólnego z kartą płatniczą?

   Usuń
  7. Ano to, że jak ktoś odstąpi od umowy, to automatycznie zamykają mu kartę.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...