Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz bony o wartości 150 zł do sklepów Biedronka za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

13.05.2019

Odbierz bony o wartości 150 zł do sklepów Biedronka za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Nowa promocja konta osobistego w BNP Paribas daje możliwość zgarnięcia bonów do wykorzystania w sklepach Biedronka.

Bon 150 zł do Biedronki za konto w BNP ParibasZyskać można 150 zł za spełnienie całkiem prostych warunków w bardzo krótkim okresie, więc i nagroda wpadnie całkiem szybko. No i co najważniejsze: zdecydowanie skrócono okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w tym banku!

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]


150 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas


Dla kogo ta promocja bankowa? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas oraz nie posiada i w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas (wcześniej działającym pod marką BGŻ BNP Paribas) i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje również współposiadaczy kont w tych bankach.

Z promocji na szczęście nie wyklucza posiadanie jakichkolwiek produktów w BGŻ Optima (bo w tym przypadku obowiązuje odrębna umowa ramowa).

Zmiana okresu wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w BNP Paribas jest zdecydowanie zmianą na plus, bo dotąd stosowano aż 24-miesięczną karencję. Teraz wystarczy zaledwie roczny rozbrat 🙂

Nagroda. Na uczestników akcji "Promocja otwarta na Dzisiaj" czeka bon o wartości 150 zł, który zrealizować można podczas zakupów w sklepach Biedronka. Tego typu bony mają możliwość wielokrotnej realizacji, aż do wykorzystania przysługującej kwoty. Bon ma być ważny do 31.05.2020 r.

Limit rejestracji w promocji. Organizator przygotował 1 200 nagród, więc akcja może zakończyć się przed terminem w przypadku wyczerpania puli rejestracji (to będzie kryterium wzięcia udziału). Gdyby tak się stało, stosowna informacja ma pojawić się na stronie promocji, a kolejne rejestracje nie będą wtedy możliwe. Kto więc zdąży to zrobić, ten może mieć pewność zdobycia nagrody (oczywiście po spełnieniu warunków).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji i zgarnąć bon na zakupy w Biedronce za otwarcie konta bankowego:
 • zarejestruj się na stronie promocji (udział w promocji możliwy jest wyłącznie za pośrednictwem tejże strony);

  [Uwaga: pojawia się problem z otwarciem strony promocji, gdy blog przeglądany jest z poziomu aplikacji Facebooka. Jeśli nie możesz wejść na stronę promocji, spróbuj to zrobić z poziomu "zwykłej" przeglądarki (np. Chrome, Firefox itp.) na komputerze, telefonie lub tablecie]
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 31.07.2019 r. zawnioskuj o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego Kartą Otwartą na Dzisiaj; pamiętaj przy tym, by dane we wniosku zgadzały się z tymi, które zostały przez Ciebie podane podczas rejestracji; 
 • do 14.08.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej; 
 • najpóźniej do 31.08.2019 r. aktywuj aplikację GOmobile (to aplikacja mobilna dla klientów BNP Paribas dostępna na urządzenia z systemem Android w wersji min. 5.0 oraz iOS w wersji min. 10; wystarczy samo ściągnięcie i aktywacja aplikacji - żadne transakcje, ani płatności nie są wymagane)
 • w miesiącu następującym po miesiącu aktywacji aplikacji wykonaj co najmniej 3 płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 300 zł (pod tym warunkiem kryje się konieczność wykonania transakcji na dowolne kwoty, ale tak by w sumie w ciągu miesiąca uzbierało się min. 300 zł).

I to już wszystko, co trzeba zrobić na potrzeby tej promocji. O przyznaniu nagrody organizator powiadomi Cię mailowo najpóźniej do 17. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków, a do końca tego miesiąca prześle SMS-a z bonem (w postaci kodu). Do dnia otrzymania nagrody posiadaj aktywne konto otwarte w promocji (wraz z wydaną do niego kartą i dostępem do bankowości internetowej).
💡 Przykładowo: jeśli umowę o konto zawrzesz w czerwcu i jeszcze w czerwcu aktywujesz aplikację mobilną, to na wykonanie płatności kartą będziesz mieć czas w lipcu, a powiadomienie o nagrodzie dostaniesz do 17.08. Bon trafi do Ciebie do 31.08.2019 r.

Wskazówki. Spełniając warunki promocji, pamiętaj o poniższych wytycznych:

▶️ Płatności kartą wymagane na potrzeby promocji wykonywać można w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. W tym drugim przypadku pamiętaj jednak, że pod uwagę nie będą brane operacje dokonywane "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Jeśli chodzi o płatności kartą na potrzeby promocji, to regulamin wyklucza transakcje w niektórych miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (które wskazują na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
- 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
- 6012, określający instytucje finansowe, 
- 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
- 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
- 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 

▶️ Jeśli udział w niniejszej promocji zechce brać również ktoś z Twych znajomych lub członków rodziny, pamiętajcie o odrębnej rejestracji na stronie promocji (z wykorzystaniem innych danych).

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie? 


Konto Otwarte na Ciebie, czyli konto osobiste otwierane w BNP Paribas na potrzeby promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • Karta Otwarta na Dzisiaj (bo tylko wyrobienie tej karty kwalifikuje do udziału w promocji): 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash.

Tego typu promocje bankowe wymagają złożenia wniosku na stronie promocji (bo tylko w taki sposób załapać się można na gwarantowaną nagrodę w postaci bonu do Biedronki). Wtedy jedynym sposobem zawarcia umowy jest kurier, który na koszt banku przywiezie Ci dokumenty do podpisu (we wniosku można wskazać adres jednorazowego użytku, który będzie wyłącznie dla kuriera - może on przybyć np. do miejsca Twej pracy bądź na uczelnię, a więc tam gdzie będzie Ci najwygodniej; może być to adres inny niż adres zamieszkania czy korespondencyjny).
💡 Gdy już otworzysz konto w powyższej promocji (ta kolejność ma znaczenie ze względu na umowę ramową), możesz również zainteresować się inną promocją tego banku: z kartą kredytową BNP Paribas uzyskasz aż 400 zł do wykorzystania na zakupy (na Allegro lub w sklepach Douglas, Empik albo RTV Euro AGD).


Przydatne dokumenty:

37 komentarzy:

 1. Te płatności to może być tak że zatankuję za 300 zł a oprócz tego zapłacę 2 razy osobno za coś drobnego i wystarczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kombinacja może być dowolna. Byle wykonać co najmniej 3 płatności i łącznie wydać 300 zł (np. 100 + 150 + 50 albo 290 + 8 + 2, albo 50 + 30 + 110 + 25 + 55 + 5 + 10 + 15 itp. itd.).

   Usuń
 2. Czyli doładowanie Revolut znowu nie przejdzie. Koniec cwaniactwa :) Płatność za rachunki poprzez aplikację Sprytny Bill przejdzie na 100%?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprytny ma MCC 4900. Odpowiedź już sam sobie udzielisz :)

   Usuń
  2. czyli przejdzie :)
   na karcie można sprawdzić po kodzie jaki faktycznie został przypisany?

   Usuń
  3. Niestety kody MCC w historii transakcji pokazywane są tylko przez T-Mobile Usługi Bankowe oraz Eurobank.

   Usuń
 3. Czyli jak mam konto w Raiffeisen Polbanku to odpadam?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz to już właściwie jesteś klientem Paribasa. Nie załapiesz się.

   Usuń
 4. czekam na gotowke - kupony z biedry już dostałem :)

  OdpowiedzUsuń
 5. "[Uwaga: pojawia się problem z otwarciem strony promocji, gdy blog przeglądany jest z poziomu aplikacji Facebooka. Jeśli nie możesz wejść na stronę promocji, spróbuj to zrobić z poziomu "zwykłej" przeglądarki (np. Chrome, Firefox itp.) na komputerze, telefonie lub tablecie]"

  To może być problem FF a nie FB choc może i jednego i drugiego. :-) Ja najpierw użyłem wyłącznie FF i kręciło mi się bez dalszego ciagu z kwadrans, wreszcie link wkleiłem do Chrome i poszło błyskawicznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy mogę dzisiaj zarejestrować się w tej promocji a o konto zawnioskować później czyli w drugiej połowie lipca bo wtedy minie mi rok karencji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz tak zrobić. O załapaniu się do promocji decyduje kolejność rejestracji.

   Usuń
 7. Okazuje się, Że Bank odrzucił mój wniosek... "Został odrzucony z powodu negatywnej weryfikacji przesłanych danych". Przypuszczam (bo nie chcę dzwonić i protestować) że powodem jest karencja inaczej ustawiona w programie odrzucającym niż mowa o niej w regulaminie. Otóż konto zamknąłem poprzez promocję z CA gdzie warunkiem było wskazanie konta do przeniesienia wiec w styczniu 2018 wskazałem właśnie konto w Paribasie. Ponad 12 miesięcy przed wnioskiem ale pewno to inaczej ustawione w programie akceptującym wnioski.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A może ci czegoś nie zamknęli przy tym przeniesieniu konta? Np. umowa ramowa została?

   Usuń
  2. Napisałem (bo kazali dzwonić albo pisać więc wybrałem pisanie) do Banku zapytanie w tej sprawie, odpowiedzi jeszcze nie mam.

   Usuń
  3. Wyjaśniło się (częściowo). Okazało sie, że brak w systemie info o zamknięciu konta w styczniu 2018. Częściowo bo kazali zgłosić sie do Oddziału, otworzyć konto i po otwarciu zostawić wiadomość z prośbą o dołączenie do promocji. Jestem właśnie na tym etapie. :-)

   Usuń
 8. Witam.
  A kiedy będę mogła zamknąć konto

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin wymaga posiadania konta, kart i dostępu do bankowości jedynie do dnia otrzymania nagrody.

   Usuń
 9. W jaki sposób przekazywany jest bon do biedronki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zacytuję fragment z wpisu:
   "O przyznaniu nagrody organizator powiadomi Cię mailowo najpóźniej do 17. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków, a do końca tego miesiąca prześle SMS-a z bonem (w postaci kodu)."

   Usuń
 10. Czy bycie pełnomocnikiem wyklucza z udziału w promocji? W regulaminie nic na ten temat nie znalazłam.
  Paulina

  OdpowiedzUsuń
 11. Jak mam płacić w Internecie skoro "BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media" są wyłączone. Nie rozumiem :(

  OdpowiedzUsuń
 12. A jeżeli zrobię przelew na inne konto 3 x 100 zł to będzie się liczyło?

  OdpowiedzUsuń
 13. Zarejestrowałam się w promocji,wypełniłam wniosek o konto,podpisałam umowę elektronicznie SMSem i miał przyjechać zgodnie z regulaminem kurier z papierowymi dokumentami i karta do konta. Już prawie tydzień zleciał a kuriera nie ma. Napisałam do Paribasa maila z prośbą o wyjaśnieninie sytuacji.Miał ktoś taki problem?

  OdpowiedzUsuń
 14. Dostal jux ktos maila z informacją o nagrodzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ja jeszcze nie dostałem maila , a jest to ostatni dzień na przysłanie . Warunki spełniłem w lipcu.

   Usuń
  2. też nie dostałam maila; warunki zostały spełnione w lipcu

   Usuń
  3. Ja też nie dostałem emaila. Ten Paribas to jakieś nieporozumienie.

   Usuń
  4. BGŻ jest organizatorem tej promki?

   Usuń
 15. No i poszła reklamacja co w przypadku paribasa jest już normalką.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co piszecie w reklamacji?

   Usuń
  2. Też muszę napisać reklamację bo nie dostałem e-maila , ale nie wiem czy na adres organizatora tj. Agencji Hagen dzisiaj@bnpprofi.pl czy bezpośrednio do banku . A może i tu i tu ?.

   Usuń
  3. @Anonimowy 22 sierpnia 2019 12:51
   Nie brałem udziału w tej promocji ale przecież wystarczy wejść w "Regulamin" a tam jest link do strony poprzez którą były składane wnioski w tej promocji. Na tej stronie znajduje się min. wciąż taka informacja:

   "Napisz do Organizatora Promocji „Promocja otwarta na Dzisiaj”: dzisiaj@bnpprofi.pl lub na adres Organizatora: Agencja Hagen, ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa. Najlepiej użyj maila, który posłużył do rejestracji w Promocji lub podaj ten adres w swojej wiadomości. Opisz swój problem. Jeżeli Twoja reklamacja dotyczy samego produktu lub obsługi bankowej, skontaktuj się bezpośrednio z Bankiem telefonicznie pod numerem infolinii Banku tel. 801 321 123 lub +48 22 134 00 00 (infolinia czynna 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, opłata za połączenie wg cennika operatora), wypełnij Formularz reklamacyjny na stronie Banku lub złóż w formie pisemnej lub ustnie do protokołu – osobiście w każdej jednostce Banku obsługującej klientów albo przesyłką pocztową na adres Centrali Banku przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa lub w systemie bankowości internetowej."

   Usuń
  4. Dzięki za info . Akurat tego nie doczytałem , a regulamin jakoś tak niejednoznacznie określał podmiot do , którego należy napisać reklamację.

   Usuń
 16. Otrzymał ktoś odpowiedź z reklamacji?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...