Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla zaproszonych posiadaczy karty kredytowej w ING Banku Śląskim: vouchery Circle K o wartości 200 zł za 2 płatności

900 zł do Allegro od Citi⭐ 500 zł od: Millennium, BNP Paribas , ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

3.05.2019

Promocja dla zaproszonych posiadaczy karty kredytowej w ING Banku Śląskim: vouchery Circle K o wartości 200 zł za 2 płatności

ING Bank Śląski odpalił promocję dla swych klientów. Tym razem na nagrody o sporej wartości załapać się mogą posiadacze karty kredytowej Mastercard.

Promocja dla zaproszonych posiadaczy karty kredytowej w ING Banku Śląskim: vouchery Circle K o wartości 200 zł za 2 płatnościPropozycja po raz kolejny skierowana jest tylko do osób zaproszonych. Informację o promocji podrzuciło mi już kilka osób, więc jest szansa, że zaproszenie do promocji otrzymało więcej klientów. Tej okazji lepiej nie przegapić, bo do wzięcia są vouchery Circle K o łącznej wartości aż 200 zł.

Już od dłuższego czasu ING Bank Śląski przyjął strategię, w której organizuje promocje dla swych obecnych klientów (głównie są to propozycje dla posiadaczy konta), ale ogranicza ich dostępność. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest otrzymanie zaproszenia. Tak jest m.in. w promocjach, w których do zgarnięcia są bonusy do 40 zł za płatności kartą oraz bonusy do 40 zł za płatności BLIKiem.

Kryteria wysyłki zaproszeń przez bank nie są znane (poza przypuszczalnymi, no i chyba najważniejszym, czyli wyrażeniem zgód marketingowych), ale jeśli już uda się załapać do grona wyróżnionych, to można zyskać w prosty sposób. Jeśli jeszcze nie jesteś klientem ING Banku Śląskiego, a chcesz sobie stworzyć szansę na uzyskanie podobnych zaproszeń, sprawdź jak zyskać do 140 zł za otwarcie Konta Direct lub także - w alternatywnej promocji - do 140 zł za Konto Mobi (to ostatnie konto skierowane jest wyłącznie do osób w wieku 18-26 lat).

Vouchery Circle K o wartości 200 zł za płatności kartą kredytową 


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba, która na dzień 24.04.2019 r. miała zawartą umowę o kartę kredytową Mastercard w ING Banku Śląskim oraz otrzymała od banku zaproszenie wiadomością w bankowości Moje ING.

Zasady promocji. By wziąć udział w tej okazji do bankobrania i załapać się na nagrody:
 • do 6.05.2019 r. zapisz się do promocji za pomocą dedykowanego formularza do którego bank przekierowuje w wiadomości z zaproszeniem; 
 • w maju i czerwcu 2019 r. wykonaj po min. 1 płatności kartą kredytową Mastercard; 
 • w trakcie trwania promocji oraz do dnia otrzymania nagrody: 
  • posiadaj dostęp do systemu Moje ING,
  • nie rezygnuj z karty kredytowej oraz 
  • prawidłowo spłacaj zadłużenie na karcie kredytowej.

Za każdy miesiąc w którym wykonasz płatność kartą otrzymasz 2 vouchery o wartości 50 zł każdy. Bank prześle je wiadomością w systemie bankowości Moje ING w dwóch turach: do 30.06. za spełnienie warunków w maju oraz do 31.07.2019 r. za wykonanie transakcji kartą w czerwcu. Vouchery będzie można wykorzystać najpóźniej do 31.08.2019 r.


Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Marcie oraz Czytelnikom Dominikowi, Filipowi i Wojtkowi.

Alternatywne promocje


Jeśli chcesz zyskać na wyrobieniu karty kredytowej, sprawdź poniższe promocje:

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

12 komentarzy:

 1. Pierwszy raz dostałam zaproszenie.KK założyłam w marcu jak było 300 zł za założenie KK Mastercard.Do końca maja powinnam dostać pierwsze 25 zł.

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja mam kartę visa 😭

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mam vise
   I dostałem 4 x 20 zł do pyszne.pj

   Usuń
 3. Szkoda, że jak składałem wypowiedzenie to nic podobnego nie dali na zatrzymanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niestety. Karty się pozbyłem i nic nie zaoferowali. Szkoda że nie każdy bank działa tak jak Citi

   Usuń
  2. Nikt wam nie kazał lecieć. Zrezygnować. Na drugi dzień po wpływie bonusu

   Usuń
  3. Już nie jeden przez to cwaniactwo stracił. Dla mnie nie jest problemem zrobienie w jakimś banku gdzie jest taki wymóg aby konto było bez opłat 1 czy 5 płatności kartą. Tak samo wydanie z karty kredytowej 500 zł miesięcznie lub zrobienie nią jakiejś wymaganej liczby płatności. Dzięki temu swoje pieniądze mogę ulokować na jakiejś kliku czy kilkunastodniowej lokacie, lub trzymać na koncie oszczędnościowym i dodatkowo jeszcze zarobić. Także nie od dziś wiadomo, że ING nagradza w przeróżny sposób stałych klientów. Mogą to potwierdzić wszyscy ci, którzy w ciągu roku bez kombinowania już zarobili więcej, niż w innych bankach otwierając i zamykając konta po to by znów za jakiś czas je otworzyć.

   Usuń
 4. Mogą się dublować promocje? Mam już z promo na 300 PLN za MasterCard. I mam teraz zaproszenie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie - w regulaminie promki 300 zł jest napisane, że nie łączy się z innymi promocjami. Czy jeśli zgłosimy się do tej (mam zaproszenie) to wypisuję się z automatu z tej 300 zł? Złotówa podpowiesz?

   Usuń
  2. Ale czemu miałoby się nie łączyć? Tamto promocja dla nowych klientów. To promocja dla obecnych do której bank cię zaprasza.

   Usuń
  3. skoro dają zaproszenie to na pewno się łączy

   Usuń
  4. Jeśli macie na myśli promocję z bonusami na start, to ja nie widzę przeciwwskazań, by z tej skorzystać jeśli przyszło zaproszenie :) Wykluczenie łączenia raczej dotyczy promocji dla nowych klientów dopiero co wyrabiających kartę.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Aż tyle do wzięcia za konto osobiste w ING jeszcze nigdy nie było. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 500 zł. Względem poprzedni...