Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 400 zł do wydania na Circle K za kartę kredytową Mastercard od ING Banku Śląskiego

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

14.05.2019

400 zł do wydania na Circle K za kartę kredytową Mastercard od ING Banku Śląskiego

8 voucherów Circle K o wartości 50 zł każdy czeka do wzięcia w najnowszej promocji karty kredytowej ING Banku Śląskiego.

Vouchery Circle K 400 zł za kartę kredytową w ING Banku Śląskim
Rzadko bywają tak ultrakrótkie promocje bankowe. Ta do nich należy, bo w tym tygodniu wystartowała i jeszcze w tym tygodniu się zakończy. Warunki do spełnienia są bardzo proste, ale i z wykorzystaniem voucherów będzie trzeba się pospieszyć (bo mają bardzo krótki okres ważności).

💡 Na wstępie osobom, które jeszcze nie posiadają konta w ING Banku Śląskim przypomnę, że do wzięcia czeka do 140 zł za Konto Direct lub 140 zł za Konto Mobi (ta druga opcja dostępna jest tylko dla osób w wieku 18-26 lat).

Dla kogo promocja karty kredytowej? Udział brać może osoba pełnoletnia, która co najmniej od 1.10.2018 r. nie posiada karty kredytowej w ING Banku.

Zasady promocji. By zdobyć vouchery:
 • najpóźniej do 16.05.2019 r. w bankowości internetowej Moje ING (jeśli do takowej posiadasz już dostęp) bądź w placówce albo na infolinii banku złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard (w swej ofercie ING Bank Śląski posiada jeszcze karty kredytowe Visa, ale te nie biorą udziału w promocji!);

  W przypadku wniosków składanych w bankowości internetowej, pamiętaj podać kod promocyjny (MK190329922) - to warunek konieczny do załapania się na promocję; z kolei przy wnioskach składanych w placówkach albo na infolinii banku niezbędne jest podpisanie oświadczenia o przystąpieniu do promocji; 
 • do 17.05.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem (można to zrobić w placówkach banku lub elektronicznie w bankowości internetowej); 
 • w okresie od maja do czerwca 2019 r. (w każdym z tych 2 miesięcy) wykonuj po min. 2 płatności kartą (na dowolne kwoty); 
 • prawidłowo spłacaj zadłużenie na karcie kredytowej (powstałe chociażby w wyniku wykonywania płatności kartą na potrzeby promocji); 
 • do momentu wypłaty ostatniego bonusu (najpóźniej do 31.07.2019 r.) posiadaj kartę i nie rozwiązuj umowy z bankiem; a jeśli wniosek o kartę złożysz przez bankowość internetową, to do tego momentu nadal musisz pozostawać użytkownikiem Moje ING.

Za każdy miesiąc, w którym wykonasz min. 2 płatności kartą otrzymasz po 4 vouchery o wartości 50 zł każdy. W sumie więc za 4 transakcje rozłożone na 2 miesiące zgarnąć można 8 voucherów o łącznej wartości 400 zł.

Vouchery mają być przesłane wiadomością w bankowości Moje ING w dwóch etapach:
"a) Do 30.06.2019 r. Uczestnik otrzyma 4 vouchery za miesiąc maj 2019 r., (...) 
b) Do 31.07.2019 r. Uczestnik otrzyma 4 vouchery za miesiąc czerwiec 2019 r., (...)" 

Na wykorzystanie voucherów niestety nie będzie zbyt wiele czasu, bo mają być one ważne zaledwie do 31.08.2019 r.

Jeśli chcesz wziąć udział w promocji i myślisz o złożeniu wniosku o kartę przez bankowość internetową, to zwróć jednak uwagę na zapis z regulaminu:
"Zastrzegamy, że dochody z tytułu świadczenia macierzyńskiego/rodzicielskiego/ chorobowego i prowadzonej działalności gospodarczej nie są uwzględniane przy wnioskowaniu o kartę kredytową w Systemie Moje ING w ramach Promocji"

Ile kosztuje karta kredytowa w ING Banku Śląskim?


W ofercie ING Banku Śląskiego dostępna jest tańsza karta Visa, ale w promocji wyrobić trzeba kartę kredytową z logo Mastercard. Opłata roczna za jej użytkowanie (pobierana z dołu w każdą rocznicę ważności karty) wynosi 50 zł, ale można jej uniknąć, jeśli wykonasz płatności na sumę co najmniej 6 000 zł w ciągu roku. 

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Alternatywne promocje kart kredytowych


Sporo zyskać można również na wyrobieniu kart kredytowych w innych bankach:

Za podrzucenie informacji o nowej promocji ING Banku Śląskiego dziękuję licznemu gronu Czytelniczek i Czytelników, którzy podesłali wiadomości na ten temat.


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

58 komentarzy:

 1. A jak miałem już kartę dodatkową z której zrezygnowałem w marcu to mogę brać udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi na czacie ING udzielono informacji, że karta dodatkowa nie wyklucza z promocji. Ale może też się skończyć reklamacją.

   Usuń
  2. Gdyby wykluczenie mówiło o tym, że od 1.10.2018 nie można posiadać GŁÓWNEJ karty kredytowej to tak. Ale jest ogólnie. Nie można było posiadać karty kredytowej więc dodatkowa też pod to podchodzi.

   Usuń
 2. Co w przypadku, gdy wezmę kartę i z niej zrezygnuję np. po 5 miesiącach - czy te 50zł zostanie pobrane? Czy jeśli chce, aby nie pobrali 50zł to muszę w ciągu tych 5 miesięcy wydać 6 tys i wtedy będzie ok?

  OdpowiedzUsuń
 3. Kod promocyjny jest błędny. Prawidłowy jest poniżej:
  https://www.ing.pl/indywidualni/karty/karty-kredytowe/karta-kredytowa-mastercard

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oooo, a to dziwne. Bo nie inaczej podałem ten kod niż metodą kopiuj-wklej ze strony banku. Cyfry się zgadzały, ale tylko litery były przetasowane. Poprawiłem na aktualny.

   Usuń
 4. Czy te 6000 można wyrobić zasilając revoluta ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po co? 3 miesiące wystarczy mieć kartę i nie pobiorą opłaty.

   Usuń
 5. Zaraz zrobią promocję, która będzie dostępna tylko w nocy z 28 na 29 lutego od 3:00 do 3:01 w nocy. Żenada.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciągle ta sama data okresu wykluczenia ..... żenada

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciągle te same jęki... żenada.

   Czy naprawdę tak trudno to zrozumieć, że jeżeli ktoś coś daje, to jest to tylko i wyłącznie jego dobra wola.
   U nas nigdy dobrze nie będzie. Wszyscy tylko na wszystko narzekają...

   Usuń
 7. Jak jest w końcu z tą kartą dodatkową? Bo nie wiem czy moja dziewczyna może założyć kartę

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale użeralam się z nimi przy poprzedniej promocji z 400 zł. Droga przez mękę i przez to że zamykanie karty przeciagnelo się do listopada to teraz nie skorzystam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a możesz rozwinąć?

   Usuń
  2. czyżby Tobie tak jak i mi zamknęli KK w ING dopiero za drugim podejściem o czym dowiedziałem się przypadkowo, jak mi przysłali nowy regulamin i tabelę opłat do karty która miała być zamknięta pół roku temu??

   Usuń
 9. czy musze miec konto zeby załózyc karte?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie musisz. Ale warto bo 140 zł płacą. A jak już będziesz mieć kartę to z promocji konta się wykluczysz.

   Usuń
 10. Będzie lepiej jeżeli nie będziemy tu wprowadzać w błąd nikogo .....
  Bowiem posiadanie karty NIE wyklucza z udziału w promocji pt. 140 zł za Konto Direct. Ponieważ w regulaminie jasno powiedziane że nie możesz posiadać od jakiegoś tam czasu konta takiego czy innego ...., powtarzam .... konta. Nie zaś kart kredytowych bądź innego produktu bankowego. A z tym warto .... też bardzo subiektywne, MARNE 20 zł za wpływ WYNAGRODZENIA co już jest kłopotliwe. A pozostałe 120 zł, zarobisz jeżeli wydasz dość dużo. Przynajmniej porównując inne promocje wydatek min 1000 zł trochę zniechęca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety regulamin regulaminem a rzeczywistość rzeczywistością. Jak już ktoś ma dostęp do bankowości to wniosek o konto jest wtedy odrzucany. A promocja konta w ING jest jedną z prostszych bo 1000 zł może wydać w dowolny sposób więc wszystko przechodzi.

   Usuń
 11. Czy tylko poprzez aplikację nie ma możliwości założenia karty przy jdg ? Czy w oddziale również?

  OdpowiedzUsuń
 12. Miał ktoś sytuacje, że przy składaniu wniosku wyskoczył komunikat: "Niestety, nie spełniasz kryteriów, aby otrzymać kartę kredytową". Chodzi o zarobki czy może, że wypłata wpływa na inne konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Byłem dzisiaj w oddziale. Pracownik banku sam nie wiedział dlaczego system nie przyjął mojego wniosku. Może kredyt albo inne karty kredytowe były powodem odmowy. Wpływy na inne konto raczej nie maja wpływu.

   Usuń
 13. Gdy juz otrzymam te nagrody to moge zrezygnowac z karty czy moze jest jakis okres obowiazkowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście. To odpowiedź na p-wszą część pytania.

   Usuń
 14. Promocja jest o tyle ryzykowna że do końca maja to karta może nie zdążyć przyjść. A przecież trzeba już w maju 2 płatności zrobić. Słabe to. Zostały im vouchery z krótką datą ważności i teraz na prędko rozdają, byle tylko rozdać.

  OdpowiedzUsuń
 15. Ja założyłem kartę w oddziale ale w sumie to doradca założył.mi dostęp do bankowości internetowej i razem wypelbilismy wniosek online. Tylko podał mi jakiś inny kod promocyjny żebym wpisał więc mam nadzieję że nie będzie problemow

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No więc ja miałem dokładnie taką samą sytuację ale twierdził że tak ma być sprawdzałem w regulaminie i można uzyskać kod od doradcy, proszę o potwierdzenie kogoś jeszcze

   Usuń
  2. Również uzyskałam dostęp do bankowości i inny kod promocyjny w oddziale. Wszystko ma być ok, zobaczymy.

   Usuń
 16. A czy mogę wystąpić o kartę jako pełnomocnik do konta? W końcu 2*400 wygląda jeszcze lepiej? Jak rozumiecie opłatę roczną - jeśli np. zrobię 300 zł w 2 miesiące i po otrzymaniu voucherów zamknę kartę to nalicza mi opłatę roczną?

  OdpowiedzUsuń
 17. Nie jestem pewna czy dobrze znalazłam informację o voucherach Circle K ? To są do płatnosci na stacjach benzynowych, których w Polsce jest 1?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy 16 maja 2019 15:55
   W Polsce jest ich chyba ponad 260.

   Usuń
  2. Statoil miał w Polsce w 2013 r. 356 stacji, a od 2015 r. nazywa się Circle K.

   Usuń
 18. ja poproszę o więcej takich promocji :)
  4 jakiekolwiek transakcje i 4 stóweczki na paliwo?
  Dla mnie bajka :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Witam dzisiaj złożyłem wniosek w oddziele i podpisałem umowę ale wszystko w bankowości internetowej pod okiem doradcy, natomiast nie wpisałem tego kodu promocyjnego że strony tylko ten co podał mi doradca czy nie będzie z tego tytułu problemów.

  OdpowiedzUsuń
 20. jak szybko w praktyce dociera karta? Bank ma podobno 8 dni na jej wysłanie. Doliczając do tego czas przesyłki przez pocztę polską, obawiam się że może nie dotrzeć przed końcem maja. A już w maju trzeba dokonać 2 płatności. Jest to trochę dziwne i jakby z góry ustawione z minimalizowanie kosztów dla banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W praktyce zdarza się, że nawet w ciągu 4 dni roboczych.
   Zła wiadomość jest taka, że te 8 dni to też są robocze. Dodatkowo nie wiem, i to pytanie do tych co już w ING z kartą kredytową mieli styczność .... jak długo od momentu kliknięcia w sklepie kartą pojawi się zaksięgowanie na "koncie" karty? Bo to że zapłacę kartą nawet powiedzmy 30 maja, chyba nie gwarantuje, że tego samego dnia bank zaksięguje tą transakcję. Nie wiem jak to w praktyce w tym banku jest.
   Może ktoś podpowie .....?!

   Usuń
  2. Dzień dobry. Wniosek o kartę złozyłem w czwartek (16.05), kartę mogłem podpiąć pod ApplePay już w poniedziałek (20.05) a fizycznie do mnie dotarla już 21.05 więc ekspres.

   Usuń
 21. Jak pokazują wpisy na tej stronie jednak da się złożyć wniosek w bankowości internetowej. Fakt, przyszło się ruszyć do oddziału i skorzystać z pomocy konsultanta. Ale w praktyce po umowę i tak trzeba było tam iść. Tym bardziej, że lepiej to zrobić samemu gdyż bark czasu. Trzeba jeszcze w tym miesiącu zdążyć skorzystać z karty. Co do proporcji konta ING, tak jak pisałem jest to bardzo subiektywne. Ponieważ moim zdaniem, w tej chwili są min trzy tematy do wzięcia z takim samym wysiłkiem ale o większe pieniądze niż w ING. Ale to tylko i wyłącznie moje zdanie którego nikomu nie narzucam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To chociaz napisz jakie to 3 tematy

   Usuń
 22. Karta dostarczona przez bank, a wnioskowaliśmy 15 lub 16 maja

  OdpowiedzUsuń
 23. Jest szansa na drugą edycję? Jest to powtarzalna oferta ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To była rekordowa kwota. Wcześniej dawali 200-300 zł.

   Usuń
 24. fizycznie zdąrzyła dotrzeć przed końcem maja, żeby spełnić warunek dwóch płatnoci w celu otrzymania pierszej cześci bonów w czerwcu?

  OdpowiedzUsuń
 25. Opłata roczna za użytkowanie ich KK MasterCard wynosi 50 zł jednak można jej uniknąć robiąc płatności na kwotę co najmniej 6K rocznie.

  Wewnątrzkrajowe opłaty interchange MasterCard dla konsumenckich KK to 0,3% czyli od 6K to jest tylko 18 zł dla banku. Skąd wzięli więc te 50 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawa kalkulacja. Nie wiem kiedy ta karta weszła do oferty, a może nawet bardziej kiedy ustalono opłatę, ale może jeszcze w czasach wyższego interchange. Być może w czasach, gdy prowizja przy płatnościach kartą była kilkukrotnie wyższa. No a w takich sytuacjach później już oczywiście nikomu do zmian (obniżek) się nie spieszy ;)

   Usuń
 26. Kiedy powinienem otrzymać voucher za płatności wykonane w maju? wg umowy do 30.06 ale czy w praktyce już ktoś z Was dostał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podbijam temat.
   Dobrze by było zatankować :))))) ..... a tu nic!
   Czy ktoś już coś dostał?

   Usuń
  2. Jak ING pisze "Do 30.06.2019 r." to będzie niestety 30-go dopiero. Zauważyłem to już w trzech różnych promocjach że czekają do samego końca.

   Usuń
  3. Dziękuję za informację.
   Cóż, zostaje tylko poczekać jeszcze trochę. 30 czerwca to niedziela, zatem jest szansa, że zrobią to już do 28-go :)))))

   Usuń
  4. W tym roku 30. czerwca to niedziela :)

   Usuń
 27. To dobrze że czekają do końca bo dziś się zorientowałam ze nie mam dostępu do moje ing. Jutro o 9 jestem w banku.

  OdpowiedzUsuń
 28. Te vouchery to trzeba wydrukować czy wystarczy pokazać na stacji żeby sobie kod czytali?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja drukowałem i mi je nawet zabrali.

   Usuń
 29. Ja dostałem bony, a jest ktoś kto nie dostał tak jak moja żona a wniosek dobrze wpisany? Co teraz? Reklamacja?

  OdpowiedzUsuń
 30. całość bonów otrzymana. miło :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...