Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 2 lata dostępu do usługi Tidal (o wartości ponad 477 zł) za darmo za przetestowanie karty Citi Simplicity

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

8.07.2019

2 lata dostępu do usługi Tidal (o wartości ponad 477 zł) za darmo za przetestowanie karty Citi Simplicity

Dziś o promocji dla miłośników muzyki. I tej na słuchawkach w telefonie, i tej na żywo podczas koncertów.

Usługa Tidal na 2 lata za darmo za kartę Citi Simplicity
Gwarantowana nagroda w najnowszej propozycji Citibanku z kartą kredytową Citi Simplicity w roli głównej to dostęp do usługi Tidal na okres aż 2 lat bez jakichkolwiek opłat! Bazując na cenniku subskrypcji, wychodzi, że można zaoszczędzić w ten sposób ponad 477 zł. Dodatkową zachętą ma być dostęp do limitowanych przedsprzedaży na koncerty Live Nation.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje bankowe w Citibanku.]

Tidal za darmo z kartą Citibanku


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada oraz co najmniej od 1.01.2017 r. nie posiadała głównej karty kredytowej w Citibanku.

Posiadanie innych produktów Citibanku (np. konta czy pożyczki, a nawet dodatkowej karty kredytowej z logo Citi) na szczęście nie wyklucza z promocji!

Nagroda. Do wzięcia czeka 24-miesięczny bezpłatny dostęp do platformy Tidal (o wartości 477,60 zł). Voucher ma być ważny wyłącznie dla osób, które nigdy nie posiadały żadnej subskrypcji w serwisie Tidal, a jego realizacja będzie możliwa w ciągu 30 dni od dnia otrzymania.
💡 Jeśli wolisz inną nagrodę, przypomnę, że w alternatywnej promocji karty w Citibanku możesz załapać się na bony Allegro o wartości 400 zł lub bon 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

Dodatkowa korzyść. Posiadacze karty kredytowej Citi Simplicity uzyskują dostęp do ekskluzywnych przedsprzedaży na koncerty Live Nation. Z informacji na stronie promocji wynika, że posiadacze karty jako pierwsi mogli już nabywać bilety w przedsprzedaży m.in. na koncerty Bon Jovi, Metalliki, Phila Collinsa czy Roda Stewarta.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj voucher na 24 miesiące dostępu do platformy Tidal" i zdobyć tytułową nagrodę:
 • do 31.12.2019 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity (do uzyskania nagrody kwalifikują wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji); 
 • zawrzyj z bankiem umowę i aktywuj kartę za pomocą aplikacji mobilnej; 
 • do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana przez bank w umowie, którą bank Ci prześle): 
  • co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku oraz 
  • wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 1 500 zł.

Może być to jedna lub wiele transakcji. Liczy się to, by łącznie wydać min. 1 500 zł. Płatności te da się wykonać we własnym tempie, albo niezwłocznie po otrzymaniu karty, albo rozkładając w czasie (nawet do końca trzeciego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy). Choć im prędzej zrealizowane, tym nagroda szybciej wpadnie (ale o tym nieco niżej).

Płatności kartą można wykonywać w punktach handlowo-usługowych i/lub w internecie. Pamiętaj jedynie, że bank weźmie pod uwagę jedynie transakcje, które: 
• nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., 
• nie będą Transakcjami zwróconymi, 

Zgodnie ze wspomnianym regulaminem kart kredytowych, transakcje szczególne to: 
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja w urzędzie pocztowym, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie"

Kiedy otrzymasz nagrodę? Za spełnienie warunków promocji otrzymasz nagrodę w postaci elektronicznego vouchera, który daje 24-miesięczny bezpłatny dostęp do platformy Tidal. Nagrodę bank prześle Ci wiadomością w bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Do momentu otrzymania wiadomości należy posiadać aktywną kartę wyrobioną w promocji.

Jak korzystać z karty, by nic za to nie płacić? 


Środki wykorzystane z karty kredytowej (a więc kwotę, którą wydasz na potrzeby promocji), spłać jeszcze w okresie bezodsetkowym - wtedy oddasz tyle samo (i ani grosza więcej!). Choć na stronie promocji znajdziesz informację, że Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,47% to pamiętaj, że ta informacja pojawia się tam w oparciu o ustawowo narzucone obowiązki informacyjne banku. Wyliczenie opiera się na założeniu wykorzystania całej kwoty od razu i spłacania jej w miesięcznych ratach, co jest jednak oderwane od rzeczywistości. Gdy dokonasz bowiem wspomnianej spłaty w okresie bezodsetkowym, to bank nie naliczy odsetek, ani jakichkolwiek opłat.

Kto może wnioskować o kartę w Citibanku?


Osoba wnioskująca o kartę powinna spełnić poniższe kryteria:
"wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł" 

Źródłem dochodu akceptowanym przez Citibank są także: umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak wspomniane wyżej kryteria wiekowe oraz minimalnego dochodu.

Ile kosztuje karta kredytowa Citi Simplicity? 


Citibank nie pobiera opłat ani za wydanie karty Citi Simplicity, ani za jej użytkowanie (nie ma opłaty rocznej czy miesięcznej i to bez jakichkolwiek warunków do spełnienia!). Pamiętaj jednak, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone), nie nadpłacać karty kwotą wyższą niż 200 zł, ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Ale na szczęście regulamin promocji nie wymaga korzystania z tych dodatkowych opcji. Dostęp do bankowości internetowej jest darmowy i można go uzyskać posiadając samą kartę kredytową (bez konieczności otwierania konta osobistego).

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam między innymi, co ów okres bezodsetkowy oznacza.

Przydatne dokumenty:

6 komentarzy:

 1. to już bym wolał bon do biedronki za 50 zł niż tidal na 2 lata

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No widzisz, zależy co kto lubi. Ja cenię sobie dostęp do muzyki z legalnych źródeł i nie wyobrażam sobie by nie zapłacić za dostęp, wynageadzajac tym samym artystom dostarczanie twórczości.

   Nie należę do rozrzutnych. Choć wiem, że są tacy którzy tak myślą o tych, którzy płacą za coś co jest "za darmo" (chociażby na YouTube). Ale mam ten poziom świadomości, że za jakościową rozrywkę też należy zapłacić. Może to też przez to, że wywodzę się z rodziny muzyków. Ich twórczości nie ma na Spotify czy Tidal, ale rozumiem te mechanizmy.

   A każdemu po prostu najlepiej zostawić wybór. Ktoś chce, to może brać udział w promocjach z bonami do Biedronki, Allegro itp. Ale też ktoś może chcieć i doceni taką subskrypcję.

   Usuń
 2. Usługa Tidal o wartości ponad 477 zł? Czy to żart?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzieląc na 24 wychodzi 19,90 zł, czyli miesięczna opłata za subskrypcję.

   Usuń
 3. Tidal jest cały czas w jakiejś promocji za 0 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś był przez rok dla klientów Play.

   Ja korzystam teraz ze Spotify. Za darmo ale z reklamami i bez niektórych funkcji które są tylko dla użytkowników z płatną subskrypcją. Tam jest brak reklam, brak limitu przewinięć utworów, zapis utworów do odsłuchiwania offline itd. Ogólnie z Tidalem pewnie jest podobnie.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...