Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja "300 zł z plusem" w Banku Millennium przedłużona o kilka dni!

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

26.07.2019

Promocja "300 zł z plusem" w Banku Millennium przedłużona o kilka dni!

Kto jeszcze nie zdążył założyć konta w tej promocji, ma teraz dodatkową szansę!

Promocja "300 zł z plusem" w Banku Millennium przedłużona o kilka dni!
Rekordowy bonus przyczynił się do rekordowej popularności, więc pewnie z tej przyczyny Bank Millennium o kilka dni przedłuża dostępność promocji! Kto zatem dotąd się wahał, nie zdążył czy nie zauważył promocji, ten ciągle może uzyskać 200 lub nawet 300 zł w całkiem prosty sposób.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje w Banku Millennium.]

Promocję na blogu szczegółowo już opisywałem tutaj, gdy pojawiła się w ofercie banku. Pierwotnie akcja miała zakończyć się 26.07., ale potrwa do środy włącznie (tj. do 31.07., do godz. 23:59).

Dziś pokrótce przypomnę to, co najważniejsze. Do wzięcia są dwa bonusy: 200 zł za otwarcie konta (przez osobę pełnoletnią) oraz - jeśli ktoś ma niepełnoletnie dziecko - 100 zł za konto dla latorośli.

By zgarnąć premię 200 zł na start:
 • do 31.07.2019 r. złóż wniosek o konto osobiste (Konto 360° lub 360° Student) wraz z wydawaną do niego kartą (udział w promocji zapewniają wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem ww. strony), wyrażając przy tym zgody na przetwarzanie danych przez bank w celach przekazywania informacji handlowych banku i firm powiązanych oraz współpracujących z bankiem, w tym przez środki porozumiewania się na odległość; 
 • do 5.08.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem;
 • najpóźniej do 31.10.2019 r. aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium; 
 • w sierpniu, wrześniu i październiku 2019 r. (w każdym z tych trzech miesięcy): 
  • zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę min. 1 000 zł oraz 
  • wykonaj co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem (na dowolną kwotę).

I tylko tyle! Premia 200 zł wpadnie na Twe konto w Millennium do 30.11.2019 r. (do tego czasu nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy oraz nie odwołuj zgód).

Z kolei, by uzyskać dodatkową premię w wysokości 100 zł, spełnić należy też poniższe warunki:
 • najpóźniej do 31.08.2019 r. za pośrednictwem bankowości internetowej Banku Millennium: 
  • otwórz Konto 360° Junior (dostępne dla osób niepełnoletnich - już od pierwszego dnia życia, aż do 18 lat) oraz 
  • złóż wniosek o świadczenie "Rodzina 500+" 
 • do 31.10.2019 r.: 
  • na Konto 360° lub 360° Student (a więc na konto rodzica) musi wpłynąć przynajmniej jedno świadczenie z programu "Rodzina 500+" oraz 
  • zasil też Konto 360° Junior kwotą min. 100 zł; 
 • jeśli posiadaczem Konta 360° Junior jest osoba powyżej 13. roku życia (wg stanu na dzień złożenia wniosku o to konto), to do 31.10.2019 r. wykonać należy jeszcze co najmniej 1 płatność kartą wydaną do Konta 360° Junior lub BLIKiem.

I to wszystko. Wypłata premii dodatkowej nastąpi tak samo, jak wypłata premii 200 zł, czyli do 30.11.2019 r. 

Warunki uczestnictwa w promocji, a także zasady prowadzenia konta, sposoby jego otwarcia oraz ciekawą ofertę Banku Millennium dla oszczędzających (z kontem oszczędnościowym 2,7% do 100 000 zł), szczegółowo opisuję w pierwotnym wpisie poświęconym prześwietleniu akcji "300 zł z plusem" w Banku Millennium >>

Na koniec jeszcze pewna sugestia. Umowę o konto z Bankiem Millennium należy zawrzeć najpóźniej do 5.08.2019 r., więc składając wniosek na ostatnią chwilę, najlepiej wybrać zawarcie umowy w placówce banku, by mieć pewność jej zawarcia (a kurier mógłby już nie zdążyć, jeśli wniosek złożysz np. w ostatnim dostępnym terminie). Jeśli wybierzesz opcję z placówką, pamiętaj by tam już tylko zawrzeć umowę do wcześniej złożonego wniosku - dopilnuj, by pracownik banku nie składał kolejnego wniosku, bo ten już do promocji nie zakwalifikuje (przypomnę: liczą się tylko wnioski złożone na stronie promocji).


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:

28 komentarzy:

 1. Czy jakieś inne daty się zmieniły?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko data wniosku i data zawarcia umowy. Reszta bez zmian.

   Usuń
 2. Jaki cudem to może być popularne jak już chyba każdy otwierał kiedyś konto w tym banku w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Osób korzystających z promocji przybywa (co widzę po liczbie Czytelników bloga). Ktoś skorzysta, premia wpada, przekona się, zachęca kogoś z rodziny lub znajomych i pewnie z tego to wychodzi.

   Usuń
  2. Ja miałem Konto 360 założone dawno temu, ale bez promocji. 2 miesiące temu zamknąłem i teraz założyłem w promocji.

   Usuń
 3. Mr. Złotówa! Mam pytanie skoro zarejestrowałem się na stronie promocji i nie dostałem żadnego potwierdzenia choćby z numerem wniosku! SIC!!! To skąd to będzie wiedział pracownik banku??? Jak sam wiesz oni zmieniają się tam jak rękawiczki! Co ciekawsze potrzebowali do rejestracji w promocji trzeba było podać tylko imię, nazwisko, numer telefonu oraz pesel - nie było nigdzie opcji potwierdzenia choćby na e-mail!!! Więc jak do diaska będzie to wiedział pracownik banku???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Maila nie wysyłają ale pracownik znajdzie ci wniosek po peselu.

   Usuń
  2. W Millenium są bardziej ogarnięci niż w CA albo w mBanku (w tym ostatnim na siłę próbowali mi założyć konto od zera chociaż im podkreślałem że chodzi mi o promocyjne złożone przez neta). W Millenium miło i bez problemów.

   Usuń
 4. Założyłam promocyjne konto 360 w banku w styczniu,spełniłam wszystkie warunki i dotąd nie wpłynęła premia 200 zł. Co zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawdopodobnie masz na myśli promocję "200 zł na Nowy Rok". Bonusy w ramach tamtej edycji miały być do 20.05. i Czytelnicy już donosili o ich wypłacie. Pozostaje więc złożyć reklamację (najszybciej i najwygodniej będzie wiadomością w bankowości internetowej).

   PS. Z pojedynczych, podobnych przypadków, o których pisali mi Czytelnicy, przyczyną najczęściej był brak zgód lub zapomnienie o aktywacji aplikacji. Ale wtedy i tak nie warto odpuszczać. Polecam się odwołać (uzupełniając w międzyczasie ten brak) i poprosić o uwzględnienie tego faktu i ponowne zweryfikowanie. I to się udaje :)

   Usuń
  2. Potwierdzam. Zapomniałem o apce. Premii nie było. Po jej pobraniu choć po czasie i po reklamacji 200 zł przyszło w 2 dni.

   Usuń
 5. z innej beczki, ale też millenium
  złożyłem telefonicznie wniosek o rezygnację z kredytówki
  zadzwonił koleś z propozycją zatrzymania
  1 propozycja to darmowa karta przez 6 miesięcy, powiedziałem mu że słabo i nie jestem zainteresowany
  2 propozycja, którą przyjąłem, zwrot 3% za wszystkie płatności kredytówką, max 760pln, do 25 października
  więc mam do puszczenia przez kredytówkę ~25kpln przez niecałe 3 miesiące

  OdpowiedzUsuń
 6. Hello Mr. Złotówa! A jakie warunki trzeba spełnić aby konto założone w tej promocji było zupełnie bez kosztów (tj. za prowadzenie rachunku, za wydaną kartę itp.)??? Podkreślam w ramach tej promocji czyli "300+" - Trzysta z plusem!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hello! W przypadku Konta 360°: wpływy na sumę min. 1000 zł i 1 płatność kartą lub BLIKiem miesięcznie. Jeśli zaś chodzi o Konto 360° Student to wystarczy 1 płatność kartą lub BLIKiem miesięcznie (no ale od sierpnia do października też musi być wpływ - to już na potrzeby promocji).

   Usuń
  2. Mr Złotówa! Kolejność operacji ma znaczenie tzn. wpływu na konto i transakcji kartą ma znaczenie??? Czy nieistotne - tzn. najpierw zapłacę kartą, a wpływ nastąpi później? Czy jednak najpierw wpływ, a później transakcja?

   Usuń
  3. Kolejność nie ma znaczenia.

   Usuń
 7. Czy trzeba teraz wyłączać jakieś ubezpieczenia i usługi? Pamiętam że kilka lat temu musiałem iść nawet do placówki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obecnie ubezpieczenie są dobrowolne (zależy więc co zaznaczyłeś we wniosku o konto). A kiedyś faktycznie było tak, że jedno z ubezpieczeń (a może nawet obydwa) bank domyślnie włączał i później trzeba było samemu wyłączyć.

   Usuń
 8. Czy jeśli w październiku był wpływ 2000 zł z programu 500+ to jest to już zaliczone jako ten wpływ 1000 zł? Czy muszę dodatkowo przelać sobie te 1000 zł. Pytam, bo przyszedł mi sms, że trzeba spełnić warunki.

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy ktoś już dostał premię 200 zł z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po wypłacie premii pojawiają się komentarze uczestników. Póki co cisza. Ale czasu jeszcze trochę jest, bo do 30.11. (zazwyczaj następuje to na ostatnią chwilę; rzadziej 1-3 dni wcześniej).

   Usuń
  2. Mr. Złotówa, bardzo dziękuję :) Pozostaje cierpliwie czekać :) A chciałabym już pozbyć się tego konta :)

   Usuń
  3. W promce 100 zł z plusem też ni ma. Czekamy.

   Usuń
 10. U mnie ciągle nic... :( Coś mi się zdaje, że trzeba będzie reklamować :(
  Czy ktoś jeszcze czeka na tę premię? Przysyłają jakieś powiadomienie czy od razu wypłacają premię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiadomień nie przewidziano (w poprzednich edycjach też nie było). Złóż reklamację i gdyby wyszło, że np. czegoś zabrakło (np. aplikacji czy wyrażenia jakiejś zgody), to nie ma co odpuszczać - warto to wtedy uzupełnić i odwołać się (znam wiele przypadków, gdy bank podchodził do tego typu przypadków bardzo pro kliencko).

   Usuń
  2. Bardzo dziękuję Złotówo.Wszystkie warunki mam spełnione. Poczekam do popołudnia i reklamuję. A potem od razu wypad z tego banku :(

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...