Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bon 5000 zł do wykorzystania na wakacje.pl do wygrania w konkursie dla użytkowników IKO

480 zł od Santanderatelefon Motorola od Citi400 zł od BNP Paribas550 zł od Aliora650 zł od mBanku

29.07.2019

Bon 5000 zł do wykorzystania na wakacje.pl do wygrania w konkursie dla użytkowników IKO

W konkursie udział wziąć mogą zarówno obecni, jak i nowi klienci PKO BP.

Wakacje z IKO - konkurs dla klientów PKO BP
Choć temat konkursów niezbyt często gości na blogu Bankobranie, gdyż skupiam się wyłącznie na promocjach z gwarantowanymi nagrodami, to tym razem i o takiej okazji warto wspomnieć. Bo ewentualna wygrana może np. zwiększyć zyski z udziału w promocji, w której PKO BP płaci 100 zł za otwarcie konta (to już nagroda gwarantowana).

Dla kogo konkurs "Wakacje z IKO"? Uczestnikiem może być pełnoletni posiadasz konta osobistego w PKO BP (z wyłączeniem kont Inteligo), który ma dostęp do aplikacji mobilnej IKO.
💡 Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w PKO BP, sprawdź jak zyskać 100 zł.

W praktyce, by wziąć udział w konkursie, konieczne jest też posiadanie urządzenia z oprogramowaniem Android (w wersji min. 4.1) lub iOS (wersja min. 9.x), bo na nich można zainstalować aplikację.

Nagroda. W konkursie do wygrania czeka 6 bonów o wartości 5 000 zł każdy do wykorzystania w serwisie wakacje.pl lub w salonach Wakacje.pl. Środki z bonu przeznaczyć można na zakup wczasów, zakup biletów lotniczych lub rezerwację hoteli. Bony mają być ważne do 25.07.2020 r.

Zasady konkursu.  By wziąć udział w konkursie i mieć szansę na wygraną, w okresie od 29.07. do 11.08.2019 r.:
 • wykonaj min. 2 transakcje (płatności) za pomocą BLIKa (z wyłączeniem przelewów) na łączną kwotę min. 20 zł;
 • sprawdź aktualność danych w serwisie bankowości internetowej iPKO (dokument tożsamości, e-mail, adres korespondencyjny - te dane muszą być uzupełnione) - zrobisz to po zalogowaniu w zakładce: Ustawienia => Dane osobowe; 
 • wyraź zgodę (i nie odwołuj jej do zakończenia konkursu) na otrzymywanie od banku informacji marketingowych (w tym handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących;
 • na dzień zakończenia konkursu posiadaj aktywną aplikację IKO i serwis internetowy iPKO.

W konkursie można dokonać tylko jednego zgłoszenia (kolejne będą wykluczone). Odpowiedź na konkursowe pytanie musi się zmieścić w 1 000 znaków.

Zwycięzcy konkursu mają zostać wyłonieni przez konkursową komisję najpóźniej do 14.08.2019 r., a nagrody mają być przekazane najpóźniej w ciągu miesiąca. Lista nagrodzonych ma być też opublikowana na stronie konkursu, a zwycięzcy otrzymają też powiadomienia w aplikacji lub wiadomość mailową.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

16 komentarzy:

 1. Rozumiem, że dwie płatności BLIKiem mogą być podjęciem gotówki w bankomacie również.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Definicja jest taka, że Transakcja BLIK – dyspozycja płatności z wykorzystaniem kodu mobilnego, będącego indywidualną daną uwierzytelniającą w postaci
   poufnego numerycznego ciągu znaków, generowana przez IKO, rozliczana w systemie Banku z Konta.

   Usuń
  2. Ale wymyślili definicję. Wszystko jasne. Dzięki Panie Złotówa.

   Usuń
 2. W regulaminie jest warunek "w trakcie Czasu trwania Konkursu wykonać minimum 2 transakcje za pomocą BLIK (z wyłączeniem przelewów) na minimalną łączną kwotę wynoszącą20 zł". To wypłaty z bankomatów też mogą być?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tamtym punkcie w sumie tak wychodzi, ale zobacz mój komentarz wyżej z definicją transakcji BLIk.

   Usuń
  2. No dobra, tylko potrzebujemy jasnej odpowiedzi :) ? TAK/NIE

   Usuń
  3. Jak jest jakąś wątpliwość to NIE. Bo se możesz napisać epopeję na Nobla, a nawet się nie dowiesz że cię odrzucili z udziału za brak transakcji.

   Usuń
 3. Czy transakcje blikiem mogą być wykonane poza granicami Pl?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. BLIK to polski system płatności mobilnych (PSP) dostępny w Alior, Millennium, Wubeku, Śląskim, mBank, PKO BP, Inteligo, Getin, TMUB, BGŻ, Lukas-CA oraz Pekao SA.

   Pół roku temu Mastercard i PSP ogłosiły strategiczną współpracę w celu wprowadzenia BLIK na rynki międzynarodowe. W wyniku tego Mastercard przejmie ok. 1/7 udziałów PSP.

   Usuń
 4. Ale w takim razie jesli właściciel konta przebywa poza granicami Pl to transakcje zrobione przez niego w sklepach internetowych polskich lub w Pl sklepie stacjonarnym przesylajac mi kod blik powinny przejsc tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W jaki sposób można wykonać transakcję w sklepie stacjonarnym w Polsce będąc za granicą? Pytam poważnie :)

   Usuń
  2. Zastanawiam się w jaki sposób można robić transakcje w sklepach stacjonarnych w Polsce jednocześnie przebywając za granicą :)

   Usuń
  3. Przeslac mi.kod blik jak go wprowadze i juz😉

   Usuń
 5. A szanse właściwie podwójne bo jeszcze ciągle jest BLIKOMANIA. Tak przypominam:
  https://bankobranie.blogspot.com/2019/03/loteria-blikomania-2019-rok.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy najpierw trzeba się zarejestrować na stroni konkursu i odpowiedzieć na pytanie i później dokonać 2 transakcji blik czy też najpierw transakcje a później rejestracja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wg mnie kolejność nie ma znaczenia bo w regulaminie jest tylko przedział czasu w którym trzeba to zrobić.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij 480 zł w bonusach za konto osobiste w Santander Banku

Oto najnowsza edycja promocji konta osobistego  w Santander Banku. Na uczestników czeka gwarantowana premia pieniężna 300 zł, bon o wartości...