Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bon 5000 zł do wykorzystania na wakacje.pl do wygrania w konkursie dla użytkowników IKO

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

29.07.2019

Bon 5000 zł do wykorzystania na wakacje.pl do wygrania w konkursie dla użytkowników IKO

W konkursie udział wziąć mogą zarówno obecni, jak i nowi klienci PKO BP.

Wakacje z IKO - konkurs dla klientów PKO BP
Choć temat konkursów niezbyt często gości na blogu Bankobranie, gdyż skupiam się wyłącznie na promocjach z gwarantowanymi nagrodami, to tym razem i o takiej okazji warto wspomnieć. Bo ewentualna wygrana może np. zwiększyć zyski z udziału w promocji, w której PKO BP płaci 100 zł za otwarcie konta (to już nagroda gwarantowana).

Dla kogo konkurs "Wakacje z IKO"? Uczestnikiem może być pełnoletni posiadasz konta osobistego w PKO BP (z wyłączeniem kont Inteligo), który ma dostęp do aplikacji mobilnej IKO.
💡 Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w PKO BP, sprawdź jak zyskać 100 zł.

W praktyce, by wziąć udział w konkursie, konieczne jest też posiadanie urządzenia z oprogramowaniem Android (w wersji min. 4.1) lub iOS (wersja min. 9.x), bo na nich można zainstalować aplikację.

Nagroda. W konkursie do wygrania czeka 6 bonów o wartości 5 000 zł każdy do wykorzystania w serwisie wakacje.pl lub w salonach Wakacje.pl. Środki z bonu przeznaczyć można na zakup wczasów, zakup biletów lotniczych lub rezerwację hoteli. Bony mają być ważne do 25.07.2020 r.

Zasady konkursu.  By wziąć udział w konkursie i mieć szansę na wygraną, w okresie od 29.07. do 11.08.2019 r.:
 • wykonaj min. 2 transakcje (płatności) za pomocą BLIKa (z wyłączeniem przelewów) na łączną kwotę min. 20 zł;
 • sprawdź aktualność danych w serwisie bankowości internetowej iPKO (dokument tożsamości, e-mail, adres korespondencyjny - te dane muszą być uzupełnione) - zrobisz to po zalogowaniu w zakładce: Ustawienia => Dane osobowe; 
 • wyraź zgodę (i nie odwołuj jej do zakończenia konkursu) na otrzymywanie od banku informacji marketingowych (w tym handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących;
 • na dzień zakończenia konkursu posiadaj aktywną aplikację IKO i serwis internetowy iPKO.

W konkursie można dokonać tylko jednego zgłoszenia (kolejne będą wykluczone). Odpowiedź na konkursowe pytanie musi się zmieścić w 1 000 znaków.

Zwycięzcy konkursu mają zostać wyłonieni przez konkursową komisję najpóźniej do 14.08.2019 r., a nagrody mają być przekazane najpóźniej w ciągu miesiąca. Lista nagrodzonych ma być też opublikowana na stronie konkursu, a zwycięzcy otrzymają też powiadomienia w aplikacji lub wiadomość mailową.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

16 komentarzy:

 1. Rozumiem, że dwie płatności BLIKiem mogą być podjęciem gotówki w bankomacie również.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Definicja jest taka, że Transakcja BLIK – dyspozycja płatności z wykorzystaniem kodu mobilnego, będącego indywidualną daną uwierzytelniającą w postaci
   poufnego numerycznego ciągu znaków, generowana przez IKO, rozliczana w systemie Banku z Konta.

   Usuń
  2. Ale wymyślili definicję. Wszystko jasne. Dzięki Panie Złotówa.

   Usuń
 2. W regulaminie jest warunek "w trakcie Czasu trwania Konkursu wykonać minimum 2 transakcje za pomocą BLIK (z wyłączeniem przelewów) na minimalną łączną kwotę wynoszącą20 zł". To wypłaty z bankomatów też mogą być?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tamtym punkcie w sumie tak wychodzi, ale zobacz mój komentarz wyżej z definicją transakcji BLIk.

   Usuń
  2. No dobra, tylko potrzebujemy jasnej odpowiedzi :) ? TAK/NIE

   Usuń
  3. Jak jest jakąś wątpliwość to NIE. Bo se możesz napisać epopeję na Nobla, a nawet się nie dowiesz że cię odrzucili z udziału za brak transakcji.

   Usuń
 3. Czy transakcje blikiem mogą być wykonane poza granicami Pl?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. BLIK to polski system płatności mobilnych (PSP) dostępny w Alior, Millennium, Wubeku, Śląskim, mBank, PKO BP, Inteligo, Getin, TMUB, BGŻ, Lukas-CA oraz Pekao SA.

   Pół roku temu Mastercard i PSP ogłosiły strategiczną współpracę w celu wprowadzenia BLIK na rynki międzynarodowe. W wyniku tego Mastercard przejmie ok. 1/7 udziałów PSP.

   Usuń
 4. Ale w takim razie jesli właściciel konta przebywa poza granicami Pl to transakcje zrobione przez niego w sklepach internetowych polskich lub w Pl sklepie stacjonarnym przesylajac mi kod blik powinny przejsc tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W jaki sposób można wykonać transakcję w sklepie stacjonarnym w Polsce będąc za granicą? Pytam poważnie :)

   Usuń
  2. Zastanawiam się w jaki sposób można robić transakcje w sklepach stacjonarnych w Polsce jednocześnie przebywając za granicą :)

   Usuń
  3. Przeslac mi.kod blik jak go wprowadze i juz😉

   Usuń
 5. A szanse właściwie podwójne bo jeszcze ciągle jest BLIKOMANIA. Tak przypominam:
  https://bankobranie.blogspot.com/2019/03/loteria-blikomania-2019-rok.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy najpierw trzeba się zarejestrować na stroni konkursu i odpowiedzieć na pytanie i później dokonać 2 transakcji blik czy też najpierw transakcje a później rejestracja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wg mnie kolejność nie ma znaczenia bo w regulaminie jest tylko przedział czasu w którym trzeba to zrobić.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...