Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Darmowa karta Citi Simplicity z nagrodą do wyboru (głośnik JBL, vouchery 350 zł do Circle K, RTV Euro AGD, Douglas i inne)

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

22.07.2019

Darmowa karta Citi Simplicity z nagrodą do wyboru (głośnik JBL, vouchery 350 zł do Circle K, RTV Euro AGD, Douglas i inne)

Citibank odpalił nową edycję promocji swej karty kredytowej.

Głośnik JBL FLIP 4 za kartę kredytową Citi Simplicity
Do wzięcia są ekstra punkty Priceless Specials, które można wymienić na nagrody z katalogu udostępnianego uczestnikom programu lojalnościowego Mastercard. Każdy może więc wybrać to, co mu najbardziej odpowiada. A do wzięcia są nagrody rzeczowe, bony na zakupy, doładowania telefonu czy bilety do kina.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

21 000 punktów Priceless Specials za kartę Citi Simplicity 


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2017 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Citibanku.

Posiadanie konta osobistego lub innych produktów Citibanku (w tym nawet dodatkowej karty kredytowej) nie wyklucza uczestnictwa w niniejszej promocji.

Czym jest program Mastercard Priceless Specials? To program lojalnościowy skierowany do posiadaczy wybranych kart płatniczych z logo Mastercard, wydawanych przez niektóre banki. Do tego grona zalicza się Citibank i jego karta kredytowa Citi Simplicity, wyrabiana w niniejszej promocji.

Standardowo punkty w programie zbiera się za płatności kartą realizowane u partnerów programu. W różnego rodzaju akcjach specjalnych można także zgarniać punkty promocyjne (w zeszłorocznej akcji "Powrót do szkoły" za wykonanie 2 transakcji kartą na dowolne kwoty, do wzięcia było 5 000 punktów). Zgromadzone punkty wymienia się na nagrody z katalogu.

W przypadku niniejszej promocji, by zdobyć 21 000 punktów, transakcji nie trzeba wykonywać wyłącznie u partnerów programu, więc możliwości jest wiele.

Przy obecnej wycenie (vouchery o wartości 50 zł zazwyczaj "kosztują" 3 000 punktów) pula aż 21 000 punktów przewidzianych dla uczestnika promocji Citibanku może zaowocować voucherami o łącznej wartości nawet 350 zł (dostępne są m.in. bony do Circle K, Decathlonu, Douglas i RTV Euro AGD), a także nagrody rzeczowe, takie jak: walizka 24" S-Line Wittchen, głośnik JBL FLIP 4 czy smartband Garmin vivofit 4.
💡 Jeśli żadna z powyższych nagród Ci nie odpowiada, sprawdź jak w alternatywnych promocjach Citibanku zgarnąć można 400 zł do wydania na Allegro lub 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "21000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartą Kredytową Citi Simplicity - edycja II" i zgarnąć tytułową nagrodę:
 • do 30.09.2019 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicty;
 • przekaż bankowi dokument potwierdzający zadeklarowane dochody, zawrzyj umowę z bankiem i aktywuj kartę; 
 • najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy (data ta będzie wpisana w umowie, którą bank Ci prześle): 
  • co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku oraz 
  • kartę wyrobioną w niniejszej promocji zapisz do programu Priceless Specials (możliwe jest to za pomocą formularza dostępnego w bankowości internetowej Citibanku); 
 • do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 1 500 zł.

Płatności kartą na potrzeby promocji wykonywać można w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie, ale trzeba mieć na uwadze, że Citibank uwzględni wyłącznie te transakcje, które:
"• będą to Transakcje bezgotówkowe [czyli płatności kartą - przyp. Mr. Złotówa], 
• nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., 
• nie będą Poleceniami przelewu wewnętrznego w złotych lub Poleceniami przelewu krajowego w złotych (...), 
• nie będą Transakcjami zwróconymi"

Zgodnie ze wspomnianym regulaminem kart kredytowych transakcje szczególne to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja w urzędzie pocztowym, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie"

Bank wyklucza więc transakcje, które mogłyby ułatwić wykonanie dużych obrotów na karcie nawet bez realnych zakupów. Ale za to swobodnie można płacić w sklepach spożywczych, odzieżowych i innych, w aptekach, drogeriach, na stacjach paliw czy w kinach bądź restauracjach, a także online (np. na Allegro). Te płatności będą zaliczane do wymaganej sumy.

Kiedy Citibank przekaże punkty? O przyznaniu nagrody bank powiadomi Cię wiadomością w bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków. Do tego też czasu 21 000 punktów zasili Twe saldo w programie Priceless Specials. Do momentu otrzymania nagrody posiadaj aktywną kartę wyrobioną w promocji.

Przykładowy przebieg uczestnictwa w promocji. Jako że różnych warunków i terminów wymieniłem już sporo, to dla uproszczenia przedstawię przebieg promocji na przykładzie: jeśli umowę o kartę zawrzesz w lipcu, to do końca sierpnia będziesz mieć czas na zalogowanie do bankowości lub aplikacji i rejestrację w programie Priceless Specials, a do końca września będzie można wykonać płatności na łączną kwotę min. 1 500 zł. Nagrodę otrzymasz wtedy do końca października (ale jeśli wszystkie warunki spełnisz wcześniej - np. do końca sierpnia, to i nagrodę dostaniesz szybciej, tj. już we wrześniu).

Dla kogo karta Citi Simplicity w Citibanku? 


Wobec klienta wnioskującego o kartę, bank stawia podstawowe wymagania:
"wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto - minimum 2500 zł." 

Źródła dochodów, które bank akceptuje, to też: umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak wspomniane wyżej kryteria wiekowe oraz minimalnego dochodu.

Ile kosztuje karta Citi Simplicity? 


Za kartę Citi Simplicity Citibank nie pobiera opłat. I chodzi tu nie tylko o brak opłat za wydanie, ale i za użytkowanie karty - w cenniku brak bowiem opłat miesięcznych czy rocznych. I to bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków. Warto jedynie pamiętać, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone), nie nadpłacać karty kwotą wyższą niż 200 zł, ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Ale w przypadku promocji nie są wymagane.

Samo korzystanie ze środków dostępnych w ramach limitu przyznanego na karcie kredytowej też nie musi kosztować. Ważne, by stosować się do kilku podstawowych zasad. W skrócie: należy nie wypłacać z bankomatu, nie przelewać z karty, a jedynie płacić za pomocą karty. Tak wydane środki najlepiej spłacić w okresie bezodstekowym (maksymalnie do 56 dni), co pozwoli oddać dokładnie tyle samo. Choć na stronie promocji znajdziesz informację, że Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,47% to pamiętaj, że ten zapis pojawia się tam w oparciu o ustawowo narzucone obowiązki informacyjne banku. Wyliczenie opiera się na założeniu wykorzystania całej kwoty od razu i spłacania jej w miesięcznych ratach, co jest jednak oderwane od rzeczywistości. Gdy dokonasz bowiem wspomnianej spłaty w okresie bezodsetkowym, to bank nie naliczy odsetek, ani jakichkolwiek opłat.

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.


Przydatne dokumenty:

19 komentarzy:

 1. Witam, zastanawiam się, czy korzystając z promocji na kk Mastercard Citi Simplicity z bonusem 400zł do Biedronki, mogę zarejestrować się do Programu Priceless Specials i otrzymać za spełnienie warunków te 21tys punktów?
  Czy ktoś posiada takie doświadczenia upieczenia dwóch pieczeni na jednym ogniu? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każda z promocji wymaga złożenia wniosku o kartę za pośrednictwem dedykowanej strony, więc jeśli karta bierze udział z bonami do Biedronki, to nie da się jej połączyć z powyższą.

   PS. Ale kartę można zarejestrować w programie Mastercard Priceless Specials, by zbierać punkty standardowe.

   Usuń
 2. Ten 1500 zł można wydać jednorazowo? Planuję zakup sprzętu. Jak kupię w EURO to rozumiem, że będą jeszcze dodatkowe punkty? Tzn. te standardowo naliczane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można jednorazowo. Będą 2 punty za każde wydane 5 zł.

   Usuń
 3. Witam, Złotówa czy próbowałeś zarejestrować KK w programie MPS ? Biorę udział w promocji ze smartfonem Oppo i rejestracja to jest dramat. Z czekania na infolinii zrezygnowałam po 20 minutach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zarejestruj się przez bankowość.

   Usuń
  2. Kartę Citibanku w programie Priceless Specials rejestrowałem już dość dawno. Robiłem to przez bankowość internetową (na stronie banku, a konkretnie na podstronie poświęconej programowi można znaleźć odnośnik do zapisu - wtedy następuje przekierowanie do zalogowania w bankowości internetowej i można się zarejestrować). Poszło sprawnie i - wydaje mi się (bo już mogę nie pamiętać) - szybko (a przynajmniej nie jakoś ponadprzeciętnie długo, bo to by mi się przypomniało).

   Usuń
 4. w regulaminie Warunki Oferty/pkt czwarty widnieje zapis: Z Oferty wyłączone/eni są: - osoby, które od 1 stycznia 2016 r. posiadały w Banku główną Kartę Kredytową.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie (pkt. 4) masz, że od 1.01.2017.

   Usuń
 5. Mialem konto w Citi i po rezygnacji gdy nie jestem juz w stanie udowodnić ,że sciagali juz opłaty dostalem list żeby zapłacić.. złodziejstwo.. co z takim czymś zrobic orietujecie się ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro były coś do zapłacenia to raczej konta nie zamknęli. Mogło się coś naliczyć w okresie wypowiedzenia, bo np. warunki uniknięcia opłaty były nie wykonane. Sprawdź to.

   Usuń
 6. Po jakim czasie od podpisania umowy przysyłają kartę? I przysyłają kartę pocztą czy kurierem?

  OdpowiedzUsuń
 7. Trzeba jakiś podpis składać, pokazywać dowód kurierowi?
  Mi pisało coś że wyślą kartę pocztą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak wyrabiałem kartę w Citi kilka miesięcy temu to umowę zawierałem przez telefon. Ustalało się hasło, przesłali ją mailem do przeczytania i potwierdzało się telefonicznie, Było więc bez kuriera. Karta przyszła listem.

   Usuń
 8. Hahaha
  Do mnie zadzwonili, że jeszcze raz muszę skan dowodu wysłać. Zapytałem kiedy limit jest ustalany, że chciałbym 2k, a ona mówi że minimum to 4600zł. Jak tak to mogą sobie to wsadzić w xxxx.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ale w czym problem z nieco większym limitem? Rozumiem że gdyby chcieli dać maksymalny możliwy (kiedyś proponowali mi 32 tysiące) ale taki?

   Usuń
 9. W jaki sposób mogę spłacic zobowiązania na takiej karcie nie mając konta u nich ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz podany rachunek do spłat i robisz przelew z innego banku.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...