Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia do 400 zł za konto dla firm w Nest Banku

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

23.07.2019

Premia do 400 zł za konto dla firm w Nest Banku

Wystartowała nowa promocja konta firmowego.

Premia do 400 zł za BIZnest Konto w Nest Banku
Po promocjach konta osobistego w Nest Banku przyszedł czas na okazję do bankobrania z BIZnest Kontem w roli głównej. W praktyce jest to kumulacja promocji, bo dzięki jednej propozycji do wzięcia są premie na sumę 300 zł, a w drugiej akcji - już dla nieco węższego grona przedsiębiorców - jeszcze dodatkowa stówka.

[Promocja zakończona. Z powodu wyczerpania puli wniosków objętych promocją, akcja została zakończona. Sprawdź czy dostępne są obecnie inne promocje w Nest Banku.]

Premia 300 zł na start


Dla kogo promocja? Udział wziąć mogą przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, posiadający siedzibę w Polsce.

Uczestnikiem promocji nie może być osoba, która posiada lub w ciągu ostatnich 24 miesięcy przed dniem złożenia wniosku w niniejszej promocji posiadała rachunek firmowy w Nest Banku. Wykluczenie obejmuje też osoby, które już złożyły wniosek o konto firmowe w Nest Banku i jest on obecnie rozpatrywany przez bank.

Limit wniosków. Możliwość otwarcia BIZnest Konta z premią 300 zł ma być dostępna do 10.08.2019 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli zaledwie 200 wniosków objętych promocją. Z udziałem w akcji warto się więc pospieszyć.

Jeśli pula wniosków się wyczerpie, to na stronie promocji pojawi się komunikat o zakończeniu akcji. Dobra wiadomość jest jednak taka, że:
"Zakończenie Promocji nie będzie miało wpływu na prawa osób, które przystąpiły do Promocji przed jej zakończeniem"

Zasady promocji. By zgarnąć premię do 300 zł:
 • złóż wniosek o BIZnest Konto (do uzyskania premii kwalifikują wyłącznie wniosku złożone na tejże stronie promocji); 
 • najpóźniej do 10.09.2019 r. zawrzyj z bankiem umowę o prowadzenie konta oraz umowę ramową;
 • przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe (najpóźniej do 30.11.2019 r., a więc np. od sierpnia do października lub od września do listopada), w każdym z tych miesięcy:
  • zapewnij wpływy na sumę min. 2 000 zł oraz
  • wykonaj terminową płatność miesięcznej zaliczki podarku dochodowego do Urzędu Skarbowego lub płatność pełnej składki do ZUS.

Za każdy miesiąc w którym spełnisz warunki (wpływy i przelew do US lub ZUS) otrzymasz premię w wysokości 100 zł. Łącznie więc do wzięcia jest nawet 300 zł. Wypłata każdej ze stówek ma następować do 20. dnia roboczego następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym spełnisz warunki jej uzyskania. Do momentu otrzymania premii nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem.

Do wpływów na rachunek firmowy Nest Bank nie zaliczy przelewów realizowanych pomiędzy rachunkami bankowymi (zarówno firmowymi, jak i indywidualnymi) klienta z Nest Banku lub innych banków, ani wpływów z kredytów i lokat.

W regulaminie promocji bank zastrzega sobie możliwość poproszenia o udokumentowanie (na co da 7 dni) wysokości należnej zaliczki podatku. Wskazuje również, że w przypadku kwartalnych rozliczeń z US, uczestnik chcąc spełnić warunki promocji, powinien z konta założonego w promocji wykonać przelewy do ZUS (w miesiącach, w których nie przelewa podatku).

Biorąc udział w promocji z kontem firmowym w roli głównej, pamiętaj, że uzyskana premia stanowi przychód z działalności gospodarczej i to uczestnik promocji ma obowiązek rozliczenia podatku.

Bonus 100 zł za terminal płatniczy


To już promocja niestety nie dla każdego, bo nie każda osoba prowadząca działalność gospodarczą ma potrzebę korzystanie z terminala płatniczego. Ale a nuż i na tą propozycję się łapiesz.

Biorąc bowiem udział w powyższej promocji z premią do 300 zł za BIZnest Konto, skorzystać możesz także z innej okazji do bankobrania z Nest Bankiem. Do wzięcia czeka bonus pieniężny w wysokości 100 zł. By go uzyskać:
 • we wniosku o BIZnest konto (tym składanym w promocji z premią do 300 zł) wyraź zainteresowanie nabyciem terminala płatniczego First Data Polska S.A.; 
 • wyraź zgody na kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej w celach marketingowych (w tym na przesyłanie informacji handlowych za pomocą SMS lub e-mail) i zgód tych nie wycofuj do uzyskania bonusu; 
 • w ciągu 60 dni od złożenia ww. wniosku zawrzyj umowę z First Data Polska S.A. o obsługę i rozliczenia transakcji kartami z wykorzystaniem terminala płatniczego; 
 • w ciągu 90 dni od złożenia wniosku zapewnij wpływ z First Data Polska S.A. z tytułu rozliczenia transakcji opłaconej kartami.

I to już wszystko. Bonus w wysokości 100 zł otrzymasz na rachunek w Nest Banku ciągu 30 dni po upływie miesiąca, w którym spełnisz ostatni z wyżej wymienionych warunków.

Ile kosztuje BIZnest Konto?


Konto dla firm w Nest Banku jest bez warunków darmowe. Jego charakterystyka jest więc prosta i klarowna:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN, w tym za przelewy do ZUS i US, zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0 zł za wydanie pierwszej karty karty do konta oraz 0 zł miesięcznie za jej użytkowanie (bez warunków);
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Wniosek o konto objęte promocją z premiami złożyć można wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem zawrzeć można na jeden z poniższych sposobów: 
 • podczas wideorozmowy z konsultantem banku; 
 • przelewem weryfikacyjnym z własnego konta w innym banku (ale możliwe jest to tylko z wąskiego grona banków, do których należą: Alior Bank, Eurobank, ING Bank Śląski, mBank, Pekao, PBS Bank, Santander Bank i T-Mobile Usługi Bankowe) - w tym przypadku ważne, by dane przy przelewie idealnie zgadzały się z tymi, które wpiszesz we wniosku o konto; 
 • za pośrednictwem kuriera - wybierając tę opcję już we wniosku możesz podać adres miejsca podpisania umowy inny niż zamieszkania czy korespondencyjny (możesz więc wskazać np. miejsce swej pracy) lub 
 • w placówce Nest Banku (można ją wybrać we wniosku wybierając odpowiadającą lokalizację) - przy tej opcji pamiętaj, by doradca w placówce koniecznie kontynuował wniosek złożony online (bo tylko taki liczy się w promocji) i nie przyjmował kolejnego.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

9 komentarzy:

 1. A jak mam konto osobiste (NEST KONTO) to mogę brać udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najbardziej. Wykluczać może jedynie rachunek firmowy w Nest Banku. A Nest Konto to konto osobiste.

   Usuń
 2. No i idealnie! W lipcu kończę udział w promocji Idea Banku, więc czas się przenosić.

  OdpowiedzUsuń
 3. Spółki z o.o. odpadają?

  OdpowiedzUsuń
 4. Co oznacza "pełna składka do ZUS"? Czy jeśli podlegam pod tzw. "mały ZUS", bonus również będzie obowiązywał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o to żeby przelać tyle musisz przelewać a nie kwoty rzędu 1 zł.

   Usuń
  2. Dopytałem o to i mam taką odpowiedź: "W regulaminie chodzi o składkę = pełną kwotę składki, niezależnie czy to mały ZUS czy pełny ZUS".

   Usuń
  3. No i zawsze można przecież przelewać podatek do US. Zwłaszcza że przelewy do ZUS są częściej akceptowane/wymagane w innych promocjach kont dla DG.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...