Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 100 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao + 3% na koncie oszczędnościowym

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

5.07.2019

Premia 100 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao + 3% na koncie oszczędnościowym

Bank Pekao odpalił nową promocję swego konta osobistego.

Premia 100 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao
Do wzięcia czeka gwarantowana premia 100 zł za spełnienie prostych warunków. Do tego jest też i zachęta dla oszczędzających, bo można załapać się na stawkę 3% na koncie oszczędnościowym. W tym banku tego typu okazje to wciąż rarytas, więc okazję warto wykorzystać. No i warto dodać, że zmienił się proces zakładania konta w tym banku - teraz fatygowanie się do placówki nie jest już konieczne!

[Promocja zakończona.  Sprawdź aktualne promocje Banku Pekao.]

Bank Pekao płaci 100 zł za konto


Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć może osoba pełnoletnia, która:
"w żadnym dniu od 01.07.2018 r. do 13.06.2019 r., nie była związana z Bankiem [Pekao - przyp. Mr. Złotówa], w tym również jako współposiadacz, umową rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego prowadzonego w PLN"

Nagroda. Do wzięcia czeka premia pieniężna w wysokości 100 zł, którą bank wypłaci na konto osobiste założone w promocji. Środki te będzie można więc przelać, wypłacić lub wydać na dowolny cel.

Limit uczestników. Bank przygotował 10 000 nagród po 100 zł każda. W przypadku wyczerpania limitu uczestników, informacja o tym fakcie ma się pojawić na stronie banku.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji i zgarnąć 100 zł:
 • najpóźniej do 31.07.2019 r. złóż wniosek o Konto Przekorzystne w Banku Pekao wraz z wydawaną do niego kartą lub aplikacją PeoPay (czyli aplikacją mobilną tego banku umożliwiającą płatności BLIKiem i Apple Pay) oraz zawrzyj umowę z bankiem;
 • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu przystąpienia do promocji (tj. po miesiącu, w którym zawrzesz umowę z bankiem), a więc w praktyce w sierpniu (dla umów zawartych w lipcu): 
  • wykonaj min. 1 płatność kartą lub aplikacją PeoPay (w tym drugim przypadku chodzi o płatność, a nie przelew) oraz 
  • zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 500 zł (najprostszym sposobem na spełnienie tego warunku będzie przelew z własnego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek okres, więc w dowolnej chwili możesz część lub całość tych środków wydać, przelać lub wypłacić; do promocji nie zaliczą się wpłaty gotówki).

I to już wszystko. Premię bank wypłaci w ciągu 45 dni od dnia zakończenia okresu przystąpienia do promocji, czyli w praktyce powinno to nastąpić najpóźniej 14.09.2019 r.

Konto oszczędnościowe 3% w Banku Pekao


Zachętą do skorzystania z promocji może być też stawka oprocentowania, jaką Bank Pekao oferuje na koncie oszczędnościowym (oczywiście to już propozycja dla chętnych; na potrzeby promocji z premią 100 zł nie ma konieczności korzystania z konta oszczędnościowego, ani nawet jego zakładania).

Promocja konta oszczędnościowego jest dostępna do 30.09.2019 r., a główne cechy oferty to:
 • oprocentowanie: 3% w skali roku
 • okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania: 180 dni (licząc od dnia zawarcia umowy o Konto Oszczędnościowe); 
 • kwota objęta oprocentowaniem 3% w skali roku: do 30 000 zł.

Konto Oszczędnościowe w Banku Pekao prowadzone jest za 0 zł bez warunków. Kapitalizacja odsetek odbywa się co miesiąc. Bezpłatne są wszystkie przelewy z takiego konta na konto osobiste w Pekao zlecane za pośrednictwem bankowości mobilnej (w przypadku innych form zlecenia przelewu opłata wynosi 7 zł).

Ile kosztuje Konto Przekorzystne?


Główne cechy konta zakładanego w promocji to:
 • 0/6 zł miesięcznie za prowadzenie konta oraz 0/3 zł miesięcznie za kartę wydawaną do konta;

  Opłat za konto i kartę nie poniesiesz, jeśli w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty na konto wpłynie jednorazowo min. 500 zł (nie zaliczają się do tego wpłaty gotówkowe) i wykonasz co najmniej jedną płatność kartą wydaną do konta lub aplikacją PeoPay; 
 • 0 zł za przelewy krajowe Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej; 
 • 0,20 zł - opłata za każdy SMS służący akceptacji dyspozycji składanych w bankowości Pekao24 (alternatywnym sposobem jest autoryzacja za pomocą aplikacji - wtedy odbywa się to bez opłat; najprostszym sposobem na uniknięcie tego kosztu jest jednak utworzenie zaufanych odbiorców, co pozwoli wykonywać do nich kolejne przelewy już bez konieczności autoryzacji);
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Pekao; w przypadku innych bankomatów w miesiącu kalendarzowym darmowe są pierwsze 2 wypłaty, o ile w miesiącu poprzednich zapewnisz wpływ min. 500 zł na konto i wykonasz co najmniej 1 płatność kartą lub PeoPay (za każdą kolejną wypłatę w danym miesiącu kalendarzowym bank naliczy prowizję 2%, min. 5 zł).

Takie warunki obowiązują dla osób, które ukończyły 26 lat. W przypadku posiadaczy Konta Przekorzystnego, którzy nie ukończyli jeszcze 26 lat, konto i karta są bez warunków darmowe (zatem wystarczy wtedy zapewnić wpływ i wykonać płatność kartą lub PeoPay tylko raz na potrzeby promocji)!

Po złożeniu wniosku o konto na stronie promocji, umowę z bankiem zawrzeć możesz na jeden z dwóch sposobów. Do wyboru jest wizyta w placówce banku celem podpisania dokumentów bądź elektroniczny sposób zawarcia umowy za pomocą biometrii (wymagane będzie m.in. sfotografowanie twarzy np. za pomocą kamerki w komputerze).

Przydatne dokumenty:

266 komentarzy:

 1. Czy konto w Inteligo wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nawet nie ten bank. Inteligo to PKO BP, tu mamy Pekao. Także nie, nie wyklucza.

   Usuń
  2. Pekao to odrębny bank (z żubrem w logo). Nie ma nic wspólnego z Kontem Inteligo - to rachunek od PKO BP (ze skarbonką w logo).

   Usuń
 2. Czyli nawet karty wyrabiać nie trzeba bo mogę płatności robić apką i to wystarczy?

  OdpowiedzUsuń
 3. 3% na pół roku. Dobry sposób na zatrzymanie klientów :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Widzę, że jest też 3% na KO do 100k PLN.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I jakim 3% konkretnie piszesz?

   Usuń
  2. Jest taka opcja, aczkolwiek.. wtedy należy założyć Konto Oszczędnościowe Premium przy którym nie wystarczy Konto Przekorzystne (a tylko to konto jest z premią 100 zł na start), a wymagane byłoby Konto Świat Premium lub Eurokonto Prestiżowe. A te 2 konta osobiste - delikatnie rzecz ujmując - nie należą do tanich czy prostych w utrzymaniu.

   Konto Świat Premium miesięcznie może kosztować 50 zł - z opłaty zwalnia utrzymywanie aktywów w Pekao na poziomie min. 200 tys. zł.

   Z kolei Eurokonto Prestiżowe to propozycja dla klientów private banking. Opłata miesięczna to max. 400 zł (słownie: czterysta) - choć podlega negocjacjom.

   Usuń
  3. 400 zł za konto... No tak, ale niech bogaci płacą za konta, a nam płacą banki ;)

   Usuń
 5. Wniosek złożony. Nie wyrażałem żadnych zgód na marketing i teraz pytanie czy dobrze? Czy coś trzeba było zaznaczyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zgod wyrazłem ale można je anulowac w systemie. ja tego nie zrobiłem a stówka już wpłynęła. A PEKAO nie dzwoniło ani razu jeszcze od lutego.

   Usuń
  2. Regulamin nie wymaga jakichkolwiek zgód, więc wszystko jest dobrowolne :)

   Usuń
 6. Jak długo konto trzeba posiadać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja założyłem konto w lutym. Potem marzec, kwiecień, maj spełniłem warunki i 30 maja otrzymałem 100zł. Trzymam jeszcze3 miechy na rach oszcz 30k zł a potem się zawijam :)

   Usuń
  2. W praktyce do wypłaty premii.

   Usuń
 7. Czy ktoś może mi zobrazować pkt 2 Dla kogo promocja?? Nie bardzo to rozumiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dotyczy klientów, którzy już konto w Pekao posiadali, ale wykazywali się minimalną aktywnością.

   Jeśli ktoś nie miał nic wspólnego z Pekao co najmniej od 01.07.2018 r., to już na podpunkt b nie musi patrzeć :)

   Usuń
  2. Dla kogo promocja punkt b - nie ma tego w regulaminie, miałes konto od 01.07.2018 r. do 13.06.2019 to jesteś wykluczony, nie ważne czy miałes środki na koncie, czy nie

   Usuń
  3. Poprawię się i uzupełnię. Punkt b z opcją załapania się na promocję dla byłych/obecnych klientów dotyczy wyłącznie 3% na koncie oszczędnościowym.

   Usuń
  4. Cieszę się że mogłem pomóć :)

   Usuń
 8. No to konto założone. Łatwo, prosto i przyjemnie :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz to opisać bardziej szczegółowo?

   Usuń
  2. Uzupełnia się wniosek podstawowymi danymi, potwierdza kodem z SMSa, robi selfie kamerką (trzeba głową poruszyć w różne strony), ustala się hasło do bankowości i zatwierdza umowę

   Usuń
 9. "Bank przygotował 10 000 nagród po 100 zł każda" - to daje dokładnie całą bańkę!

  OdpowiedzUsuń
 10. Pekao SA organizuje promocje - chyba nic mnie już bardziej nie zaskoczy do końca m-ca :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ta promka to były istne schody:
  - zakładanie konta tylko w oddziale
  - brak przesyłki listownej z PIN
  - kolejna wizyta w oddziale do aktywacji karty i nadania PIN
  - reklamacja za niesłusznie pobrane 20 groszy za to nadanie PIN
  - kolejna wizyta w oddziale do zamknięcia konta

  Jedyny plus dodatni, to terminowa wypłata premii :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. - już nie w oddziale
   - pin możesz sobie nadać w bankowości (ja tak robiłem w mobilnej)

   Usuń
  2. W ten sposób PIN można jedynie zmienić, ale najpierw go trzeba otrzymać ::

   Usuń
  3. W poprzedniej promocji w styczniu w taki sposób właśnie nadawałam sobie pin, bo nie doszedł listem. Jak się kliknie "zmień" to pojawia się miejsce na wpisanie nowego. Nie trzeba było mieś starego. Oczywiście kosztuje to 20 gr. bo przechodzi hasło sms-em.

   Usuń
  4. To co u nich ma miejsce to jakaś masakra! Potwierdzanie przelewów za pomocą SMS wyłączone a oni i tak pobierają opłaty! Wystarczy że z aplikacją są jakieś problemy - tak jak dzisiaj - i wtedy wysyłają SMS przy każdej operacji. Podliczenie za te SMS-y przychodzi na początku miesiąca następującego po miesiącu w którym taki SMS przychodzi. I nie można im udowodnić że pomimo aktywnego połączenia z internetem, ich aplikacja miała problemy z połączeniem w związku z czym jako alternatywna metoda uwierzytelnienia przyszedł SMS (nie ma opcji w ustawieniach która by mogła tę alternatywną metodę wykluczyć w takich sytuacjach, jest tylko możliwość ustawienia PeoPay lub SMS).
   Pobrali opłatę za aktywację karty, za przelew przed zmianą metody autoryzacji, za zmianę metody autoryzacji... pobierają je po zmianie autoryzacji (z SMS na PeoPay). I dokładają wszelkich starań, żeby te opłaty występowały. TO NIE JEST bank!

   Usuń
 12. Uwaga! Przy zamykaniu konta trzeba oddać kartę, która przecinają uroczyście nożyczkami :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A orientujesz się może czy wysyłają nową kartę w miejsce zastrzeżonej?

   Usuń
  2. Zastrzeżenie karty uniemożliwia wykonanie warunków zwolnienia z opłaty za konto i kartę, a to 15 zeta!

   Usuń
  3. No ale można tez płacić blikiem zamiast kartą i tak tez się uniknie opłat.

   Usuń
  4. A skąd w ogóle wziąłeś te 15 zł jak opłaty za konto to 6, a za kartę 3 zł?

   Usuń
  5. nikt nie przecina, ja powiedziałem, że zostawiam sobie kartę na pamiątkę, a jak Pani powiedziała, że musi przeciać to powiedziałem, że zrobię to osobiście

   Usuń
  6. Jak się z karty zrezygnuje to już nie ma opłaty za kartę. Może być tylko za konto.

   Usuń
  7. Wróć: do zwolnienia z opłaty za konto i kartę konieczne jest wykonanie płatności oraz wpływ 500 zeta - niespełnienie jednego z warunków skutkuje obydwoma opłatami.

   Usuń
 13. Mr. Złotówa dla pewności - korzystałem z poprzedniej promocji na to konto w tych okresach wymienionych w pkt 2. Miałem założone zwykle konto, oszczędnościowe oraz 3 walutowe. Ze zwykłego oraz oszczędnościowego korzystałem normalnie ale walutowych nie robiłem przez cały okres jak je miałem, żadnych ruchów. Dobrze rozumiem, że łapię się na tę promulkę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli miałeś średnie saldo ponad 50 zł to odpadasz.

   Usuń
  2. Co ma te 50 zł tutaj do rzeczy? Złotówa nic o tym nie pisze.

   Usuń
  3. Chodzi o udział w promocji 3% na KO. Ale to dot. tylko obecnych klientów.

   Usuń
  4. Obecnych czy byłych?

   Usuń
  5. Raczej byłych, bo obecni już mają możliwość otwarcia KO.

   Usuń
 14. Czy za przelew wewnętrzny z KO na ROR jest pobierana opłata?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 7 zł, chyba że robisz za pośrednictwem Bankowości Mobilnej (wtedy bez opłaty).

   Usuń
  2. Złotówa to opisuje: Bezpłatne są wszystkie przelewy z takiego konta na konto osobiste w Pekao zlecane za pośrednictwem bankowości mobilnej (w przypadku innych form zlecenia przelewu opłata wynosi 7 zł).

   Usuń
  3. Czyli za przelew wykonany przeze mnie w bankowości na moim kompie przy użyciu serwisu internetowego, za który ja płacę, Pekao chce 7 zeta? To musi być jakieś nieporozumienie!

   Ciekawe ile kasują za przelew w oddziale?

   Usuń
  4. Na komputerze też można wejść na wersję mobilną serwisu i wtedy przelew za darmo. Ile się chce miesięcznie.

   Usuń
 15. 100 zł jest tylko dla nowych klientów!!!

  OdpowiedzUsuń
 16. A jak to zamknąć jak założę konto przelewem?
  Jeżeli założę konto z kartą a potem ją zastrzegę i będę robił transakcje aplikacja to będę zwolniony z opłaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1) Na pewno zamkniesz w placówce.
   2) Tak. Z karty tak, ale nadal musisz mieć wpływ 500 zł + 1 płatność np. Blikiem.

   Usuń
 17. Czy komuś wyskoczyło :
  "Nie można kontynuować wniosku. Zapraszamy do najbliższego oddziału banku."?

  Co w takiej sytuacji zrobić? Promocja jest tylko przez internet chyba, więc nie mogę podejść do odziału z ulicy i założyć z 100zł premii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja miałem identycznie błąd pojawił się gdy miałem wybrać oddział do podpisania umowy. Udałem się więc do oddziału, tam nie był widoczny mój wniosek i Pani założyła mi konto na nowym wniosku.
   1. Z zastrzeżeniem pozostałych postanowień Regulaminu Uczestnikiem Promocji może zostać osoba, która:
   b)w Okresie przystąpienia do Promocji złoży wniosek o otwarcie oraz otworzy rachunek Konto Przekorzystne wraz z Kartą lub aplikacją PeoPay poprzez Podstronę internetową Banku lub aplikację PeoPay lub w oddziale Banku

   Usuń
  2. Podpisanie umowy w oddziale skutkuje tym samym.

   Usuń
  3. Czyli jak podpisze w odziale to dalej biorę udział w promocji?

   Usuń
  4. Też tak mam. Kontynuowałem wniosek w PeoPay, weryfikacja tożsamości najpierw negatywna, potem pozytywna(sic!) i brak możliwości kontynuacji. Trzeba zasuwać do oddziału :(

   Usuń
  5. u mnie to samo...

   Usuń
  6. A jak od razu założyłem w oddziale. Poczekam na premię i wypadam :)

   Usuń
 18. Jak się domyślam konto oszczędnościowe można założyć później aby wyrobić się do 30 września? Czy jest to może pakiet tylko dla nowych klientów i trzeba od razu wnioskować? I jak to się robi osobiście czy można założyć w bankowości elektronicznej?
  PS. Ostatnio w Aliorze oprócz konta oszczędnościowego można było założyć też lokatę na 3% do 50 tyś. Ale można było to zrobić tylko w ciągu 2 tygodni od założenia konta... :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocyjne oprocentowanie 3% w skali roku do 30 tys. zł przez 180 dni jest dostępne dla klientów, którzy do 30.09.2019 r. otworzą Konto Oszczędnościowe razem z Kontem Przekorzystnym lub Kontem Świat Premium lub Eurokontem Prestiżowym.

   Jest napisane "razem z".

   Usuń
  2. Z kolei w regulaminie już jest inaczej:
   w Okresie przystąpienia do Promocji spełni jeden z poniższych warunków:
   a) posiada lub zawrze z Bankiem umowę o Konto Przekorzystne, Konto Świat Premium lub Eurokonto Prestiżowe i zawrze z Bankiem pierwszą umowę o Konto Oszczędnościowe, albo
   b) posiada lub zawrze z Bankiem umowę o Konto Świat Premium lub Eurokonto Prestiżowe i zawrze z Bankiem pierwszą umowę o Konto Oszczędnościowe Premium.

   Nie będę wklejał całego regulaminu. Jeśli od 01.07.2018 r. do 31.05.2019 r., nie byłeś/aś związany/a z Bankiem, w tym również jako współposiadacz, umową rachunku płatniczego lub rachunku oszczędnościowego lokaty terminowej to wygląda, że można założyć później do 30.09.2019. Lepiej i tak potwierdzić.

   Usuń
  3. KO można założyć później.

   Usuń
  4. A czy późniejsze założenie konta oszczędnościowego też wymaga wizyty w placówce, czy można to zrobić przez bankowość internetową/mobilną?

   Usuń
  5. @Anonimowy 6 lipca 2019 17:31
   Ale co "Nie"?

   Usuń
  6. KO można założyć tylko w placówce, właśnie to przerabiałem!!!
   Tragedia!!!
   Online tylko przy składaniu wniosku o konto przekorzystne.

   Usuń
 19. Potwierdzenie przelewu to 20gr? Ale można potwierdzić appką?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez problemu zmienisz to w opcjach z poziomu bankowości.

   Usuń
  2. Przy zakładaniu konta w placówce od razu ustawili mi peopey ale tak chciałem.

   Usuń
  3. Gdy robiłem przelew 500 zł aplikacją nadal płaciłem 20 gr.Można uniknąć jej robiąc 3 przelewy po 199 i 102

   Usuń
  4. Wypłata kartą jest darmowa :)

   Usuń
  5. Alpio, tu nie chodzi o to, że przelew robisz w aplikacji ale o to że go autoryzujesz w aplikacji. Czyli tam potwierdzasz zamiast kodem z smsa. A przelew robisz w tradycyjnej bankowości internetowej. I kwota nie ma znaczenia.

   Usuń
 20. Dwie wypłaty na m-c z obcych bankomatów są darmowe, a za każdą kolejną wypłatę w danym m-cu pobierają 2%, min. 5 zł.

  Warto pamiętać, że ich to kosztuje 1,50 zł w postaci opłaty do obcej sieci.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znajdź bank, który pobierałby tylko prowizję jedynie rekompensującą swój koszt. Albo oferują wypłaty za darmo albo zaraz żądają 5, 7, 10 zł albo nawet 4%

   Usuń
  2. Ale kogo to obchodzi jak banki niechca być konkurencyjne to neich zamykaja biznes, widać nadal im się opłaca, nie tłumacz banków.

   Usuń
 21. Czy wpłatę 500 zł można wykonać od razu teraz? Czy musi być w sierpniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można od razu. Bo jest "do końca kolejnego miesiąca", a nie "w kolejnym miesiącu"

   Usuń
 22. Pytanie czy korzystając z linku powyżej jest szansa na założenie konta bez karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem co komu przeszkadza karta gdy i tak trzeba te 1 płatność co miesiąc zrobić...

   Usuń
  2. Karta również można za darmo wypłacić te 500 zeta z wpływu koniecznego do zwolnienia opłaty za konto, a za przelew jest opłata 20 groszy!

   Usuń
  3. Skończ już pisać te bzdury o tych 20 groszach. Jeśli ustawisz autoryzację Peopay albo samodzielnie w Pekao24 albo podczas zakładania konta w oddziale to nic nie płacisz !!

   Usuń
  4. Anonimowy7 lipca 2019 13:46
   Mała uwaga: w Pekao24 ustanowienie zlecenia stałego by potem nie pobierali opłaty za sms, to i tak jest autoryzacja sms-em czyli opłata 20gr. Doświadczyłem osobiście :( . W peopay rzeczywiście bezpłatnie, ale dopiero od niedawna i nie każdy chce to instalować.

   Usuń
  5. @Anonimowy 7 lipca 2019 13:46
   Poczytaj wszystkie wpisy dotyczące tych "20 groszy".

   Dodatkowo do tego co już jest tutaj napisane dodam, że właśnie wczoraj ich aplikacja mi się zresetowała i musiałem na nowo wprowadzać wszystkie dane! Co za tym idzie? Ano to, że przyszedł kolejny SMS o treści "Aktywacja płatności mobilnych PeoPay" za który oczywiście zostanie w przyszłym miesiącu pobrana kolejna opłata. Gdyby coś nie było wystarczająco jasne, to już kilka miesięcy temu (marzec) miałem dokonaną zmianę metody autoryzacji na tę w aplikacji a po dwóch miesiącach (maj) z niewiadomych powodów była powtórka. Będę musiał więc składać reklamację o kolejne "20 groszy" (mam zachowane wszystkie wiadomości jakie od nich otrzymałem). I takim właśnie "bankiem" jest ten "bank" a pisanie tutaj do kogoś "Skończ już pisać te bzdury o tych 20 groszach" jest co najmniej nie na miejscu. No chyba że ktoś to pisze jako pracownik banku, któremu za to płacą...

   Jako jedyne rozwiązanie tego problemu trzeba albo zastosować się do rady udzielonej przez @Anonimowy 7 lipca 2019 11:35 albo zlikwidować konto. Na pierwsze nie mam czasu (i tak, jest to możliwe), a drugiego mi na razie szkoda bo mają kolejną promocję z 3% oprocentowaniem. Wprawdzie tylko do 30 tysięcy ale zawsze coś.

   Usuń
 23. Jeśli ktoś się zaloguje i w bankowości zaraz po założeniu konta nie widzi karty, to luz, nie ma się co stresować. Karta pojawia się po 2-3 dniach, ale jeszcze nim karta przyjdzie. Dziś to wyjaśniałem na infolinii.

  OdpowiedzUsuń
 24. 1.Czy mogę założyć konto oszczędnościowe w banku przy okazji podpisania umowy o konto przekorzystne?
  2.Czy też trzeba składać wniosek przez internet o konto oszczędnościowe?
  3.Czy do banku można iść nazajutrz po złożeniu wniosku?

  OdpowiedzUsuń
 25. Czy, jeśli mam "Moje Inteligo" to mogę skorzystać z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 26. Orientujecie się może,czy można zlecić,aby kwota odsetek od KO dopisywala się do ROR a nie do KO ? Bo wtedy trzeba przecież wpłacić mniej niż 30k,bo jak przekroczymy tę kwotę to oprocentowanie już nie wynosi 3%
  Podoby błąd popełniłam w mbanku i tych całych celach...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teżsię o to pytałem w oddziale Pani mi powiedziała, że 30 tys. pracuje na 3% a nadwyżka nad 30 tys. 0,7%. Oprócz tego przelew z KO na ROR przez Pekao24 kosztuje 7 zł, musisz przelewać przez bankowość mobilną/Peopay.

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź,wolałam się upewnić,bo w mbanku "moje cele" były na 2,5 % i ja z góry założyłam ,że tylko nadwyżka będzie mniej oprocentowana,więc po przekroczeniu kwoty na koniec miesiąca czekała mnie mala niespodzianka...kłania się czytanie regulacji...

   Usuń
 27. Czy za przelewy oraz wypłaty gotówki dokonywane w oddziale również jest opłata?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przelewy w oddziale wewnętrzne i zewnętrzne 10 zł, wypłaty i wpłaty darmowe (nie wiem jak w placówkach partnerskich).

   Usuń
 28. 1 płatność aplikacja, czyli może być blik?

  OdpowiedzUsuń
 29. Słaba ta promocja! Zaraz ktoś napisze, że uruchomienie konta to 5 minut i czy zarabiam tyle na godzinę? Nie zarabiam tyle. Ale zamknięcie konta, to już nie jest 5 minut, więc szkoda zachodu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No nie wiem czy taka słaba 360 zł z odsetek, 100 zł z promocji a sama karta debetowa (wielowalutowa) też jest ciekawa.

   Usuń
 30. Konto Przekorzystne założone i KO również. Pieniądze na KO wysłane. Czy na KO będą oprocentowane od razu 3% jesli warunki spełnię dopiero w sierpniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na KO oprocentowanie 3% w skali roku obowiązuje od otwarcia konta. Jego uzyskanie nie jest powiązane ze spełnieniem warunków promocji Konta Przekorzystnego.

   Usuń
 31. Aaaaaaaaaaaaa KO jest bez warunków. Warunki muszę spełnić do konta Przekorzystnego. Czy te 500zl można wpłacić obojętnie którego sierpnia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obojętnie. Ważne by do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu przystąpienia do promocji.

   Usuń
 32. Zakładanie konta przez kuriera czy przelew z innego banku? Jakie są możliwości?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie jak w opisie oferty powyżej :)

   Usuń
  2. Jest o tym mowa na końcu. Przez internet z kamerką albo w placówce. Kurier nie.

   Usuń
 33. Wniosek złożony w poniedziałek. Dziś wybrałem się do oddziału. Krótka wizyta. Umowa podpisana, karta wybrana (bardzo duży wybór kart, myślę że co najmniej 70-80 wizerunków i każdy za darmo, są m.in miasta i znaki zodiaku). To zrobiło na mnie szczególne wrażenie. Zwłaszcza że karty kolekcjonuję i chętnie by się wszystkie przygarnęło. Ciekawe czy jak kartę zastrzegę to nową przysyłają z tym samym wizerunkiem czy można wybrać wtedy inny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karty ze znakiem zodiaku są piękne. Sam chętnie wziąłbym kilka kart ;)

   Usuń
 34. Chcę ulokować 100k na 3 % . Jakie będą opłaty za konto Premium i konto Świat Premium ? W listopadzie 2018 karta i konta były zwolnione przez pół roku do
  końca edycji z wszystkich opłat.

  OdpowiedzUsuń
 35. Myślę ,że to ważna wiadomość dla „Bankobrania". Prawdopodobnie zamknięcie konta w banku PEKAO SA przed upływem 3 miesięcy kosztuje 35 zł.Jeśli się mylę proszę mnie poprawić!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A źródło tej informacji gdzie?

   Usuń
  2. Ale takiej opłaty nie ma w TOIP więc to jakieś plotki.

   Usuń
 36. Podanie źródła naruszyło by zasady, a szanuję naszego chlebodawcę!!!

  OdpowiedzUsuń
 37. Wiadomości z dzisiaj w oddziale. 6 miesięczne konto Premium na 100k jest zwolnione z opłat przez 4 miesiące. Przez pozostałe 2 miesiące trzeba zapłacić po 50 zł , chyba że się wcześniej konto zwinie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli się nie opłaca.
   Wpłacasz 100k na 3% na 4 mies. na KO Premium w Pekao i masz 799 zł odsetek.

   A jak bierzesz bonus 100 zł za Przekorzystne + wpłacasz 30k na 3% na 4 mies. + resztę (70k) wpłacasz na 2,7% do Millenium to w sumie masz 842 zł (odsetki + bonus)

   Usuń
 38. strasznie słabe są te promocje pko i inteligo, niedosyć że trzeba wydać 240zł ze swoich bierzących środków, to albo trzeba wywalić potem kartę płacąc za nią co miesiąc, albo wydawać po 300zł aby uniknąć. można doładować revoluta co prawda ale pamiętajcie, że w regulaminie revoluta, jest zakaz doładowania kartą kredytową i zrobienie przelewu zwrotnego na rachunek bankowy. Mogą za to zablokować konto. inne banki płacą po 200-300zł za spełnienie dużo łatwiejszych warunków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale tu jest Pekao, który z PKO i Inteligo nie ma nic wspólnego. BTW w Inteligo można z karty od razu zrezygnować.

   Usuń
 39. Czy jeśli mam dyspozycję w tym banku do konta siostry w razie jakby jej się coś stało to znaczy że nie mogę wziąć udziału w promocji?

  OdpowiedzUsuń
 40. Czy robiąc przelew appką mogę potwierdzić go poprzez appkę?Czy przyjdzie płatny SMS?

  OdpowiedzUsuń
 41. A u mnie kiszka,bo okazało się,że mam tam jakieś konto z saldem 0,23 zł.
  15 lat temu miałam tam lokatę,którą zlikwidowałam i nie sądziłam,że otwierają też jakiś rachunek bieżący.No i się dziś dowiedziałam..

  OdpowiedzUsuń
 42. Mam ustawioną autoryzację mobilną, a mimo to, gdy chcę ustawić pin do karty wyświetla mi się przycisk "pobierz kod SMS". Rozumiem, że jak kliknę to zapłacę 20gr, mimo że autoryzacja mobilna miała być za darmo?

  OdpowiedzUsuń
 43. Czy to konto tylko dla pełnoletnich?

  OdpowiedzUsuń
 44. Czy promocja jest jeszcze aktywna?
  Bo oba linki:
  - "złóż wniosek o Konto Przekorzystne"
  - "Przejdź na stronę promocji"
  Skutkują wynikiem:
  "Przepraszamy, produkt chwilowo niedostêpny.
  Pozosta³e dostêpne produkty :"

  OdpowiedzUsuń
 45. Witam. Mam pytanie: o co chodzi z kodem rekomendacji przy zakładaniu konta przekożystnego?
  Na drugim ekranie przy wyborze konta i karty mam pole do wpisania kodu:

  Masz kod rekomendacyjny?
  KOD REKOMENDACJI

  Podaj otrzymany kod rekomendacyjny, aby otworzyć konto z kartą rewolucyjną i pakietem korzyści.

  Ktoś wie o co w tym chodzi i co ten kod daje?

  OdpowiedzUsuń
 46. Jaki jest adres do serwisu wniosków?

  Bo w zgłoszeniu pokazało że błąd i dostałem pin do serwisu wniosków...? A w banku mówią że nie ma zgłoszenia to nie wiem czy jeszcze nie ma czy już nie będzie....

  OdpowiedzUsuń
 47. w regulaminie piszą ze chcą wpływy z umowy o prace te 500 zł
  czyli nie mogę przelać im z innego konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz.

   Usuń
  2. W regulaminie masz taki warunek: "zapewni jednorazowy wpływ na to Konto w wysokości min. 500 zł (z wyłączeniem wpłat gotówki, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz przelewów wewnętrznych pomiędzy rachunkami własnymi klientów)". Nie ma nic o wpływach z umowy o pracę.

   Usuń
 48. Te 3% na koncie oszczędnościowym to kiedy jest kapitalizacja odsetek?

  OdpowiedzUsuń
 49. Zalozylam konto w oddziale ale w podpisywanej umówię nie było nic o promocji . Czy mimo to dostanę 100 zł po spełnieniu warunków ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Jeszcze nie widziałem umowy z warunkami promocji. Kluczowy jest regulamin.

   Usuń
 50. Mam pytanie. Czy zwrot "do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu przystąpienia do promocji"
  Oznacza, że nie ma znaczenia czy zrobię to w lipcu czy w sierpniu tylko ważne, żeby zrobić to do końca sierpnia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sformułowanie "do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu przystąpienia do promocji" oznacza, że można to zrobić od momentu otwarcia konta.

   W przeciwnym wypadku (gdyby była mowa o spełnieniu warunków koniecznie w sierpniu) sformułowanie brzmiałoby mniej więcej: "w miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu przystąpienia do promocji"

   Usuń
  2. jeśli do promocji przystąpisz w lipcu, to operacji musisz dokonać w spierpiu, bo miesiąc sierpień jest po miesiącu lipcu, czyli tym w którym przystąpiono do promocji ;)

   Usuń
 51. Czy ta promocja jest nadal dostępna czy juz wyczerpano limit liczby kont w promocji?

  OdpowiedzUsuń
 52. Czy do wypłaty nagrody promocyjnej konieczne jest – na etapie zakładania konta – wyrażenia zgody na wszystkie wymienione punkty działalności marketingowej, czy można to pominąć?
  Zazwyczaj wolę się nie zgadzać na marketing, jak nie muszę, ale czasem wyklucza to z promocji. Tutaj nie ma nic na ten temat w regulaminie, no ae róznie to bywa... :/
  Wymieniają:

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bank jako administratora danych w celu marketingu produktów i usług podmiotów współpracujących z Bankiem, z którymi Bank zawarł umowy o współpracy.

  2. Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, w celu przedstawiania przez Bank w rozmowach telefonicznych informacji o charakterze marketingowym oraz używania przez Bank automatycznych systemów wywołujących w celu marketingu bezpośredniego.

  3. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Bank informacji handlowej, w rozumieniu art. 9 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (np. SMS, e-mail, MMS, system bankowości elektronicznej)  Czy jest konieczne wyrażanie zgody na wszystkie powyższe?

  OdpowiedzUsuń
 53. A można założyc konto bez skłądania wniosku on line - tylko od razu w oddziale?

  OdpowiedzUsuń
 54. W trakcie składania wniosku wyskoczył komunikat: nie można kontynuować wniosku. Zapraszamy do najbliższego oddziału banku.

  Czy idąc do oddziału i podpisując umowę załapię się na promocję?

  Pozdrawiam, Anna S.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wniosek możesz dokończyć online i wtedy idziesz do oddziału i mówisz, że wniosek masz już złożony i umowę do podpisania. We wniosku można wybrać placówkę.

   Usuń
 55. Czy dostał ktoś już nagrodę? Konto założone 7.07.2019 a 100 zł dalej nie ma.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też jeszcze nie. Podejrzewam, że mogą poczekać do ostatniego dnia promocji i wtedy wypłacą. Pewnie chodzi o to, że w przypadku zakupów masz 14 dni na odstąpienie od umowy i jeżeli płaciłaś/-łeś kartą w ostatnim dniu sierpnia, to plus minus do połowy września możesz dokonać zwrotu.

   Usuń
  2. Jak do 14-go mają czas to pewnie 14-go będzie. Spokojnie. Banki się nie spieszą. Wszak też obracają sobie teraz tą kasą.

   Usuń
 56. 14 i nadal 0. Czekają na dzień roboczy czy co?

  OdpowiedzUsuń
 57. Dostał ktoś premię???

  OdpowiedzUsuń
 58. Dostał ktoś premię???

  OdpowiedzUsuń
 59. U mnie brak premii na dzień dzisiejszy, czy ktoś otrzymał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też cisza. Nie będzie do północy to jutro leci reklamacja.

   Usuń
 60. U mnie również brak premi na chwilę obecną :)

  OdpowiedzUsuń
 61. Odpowiedzi
  1. Wygląda na to że nikt jeszcze nie dostał premii, duży minus ode mnie :)

   Usuń
 62. U mnie też brak...

  OdpowiedzUsuń
 63. U mnie też nic ;(

  OdpowiedzUsuń
 64. Reklamacja poszła. Zobaczymy

  OdpowiedzUsuń
 65. Dziadowski bank. Brak stówki. 😣

  OdpowiedzUsuń
 66. U mnie to samo. Ale wtopa Banku.

  OdpowiedzUsuń
 67. U mnie również brak.

  OdpowiedzUsuń
 68. Już to że wypłatę wymyślił ktoś na sobotę jest dziwne. I raczej jest błędem wynikającym z niedopatrzenia. Tak to widzę. Kasa będzie pewnie dopiero w poniedziałek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aha! Z niedopatrzenia ;)
   Gdyby naprawdę chcieli wypłacić, to by to zrobili w piątek. Tak robią porządne banki. Ba! Wręcz potrafią wypłacić i z pół miesiąca wcześniej...

   Usuń
 69. U mnie również nie ma.

  OdpowiedzUsuń
 70. Brak. no to będę miał dobry powód do szybkiego odejścia, z resztą aplikacja mobilna jest chyba jedna z gorszych

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mam taką opinie, że to jakaś średniowieczna aplikacja :)

   Usuń
 71. Nie ma to jak promocja, która staje się anty-promocją. Tysiące nowych klientów już na początku dostaje informację, że bank jest niewiarygodny, bo nie dotrzymuje terminów. Gratulacje dla marketingowców Pekao!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko, ze ci klienci, którzy tak niecierpliwie czekają na te 100 zeta i tak następnego dnia po przytuleniu premii zamykają konta - taki klimat :)

   Usuń
  2. @Anonimowy 15 września 2019 15:09
   Pewnie tak jest, tyle tylko, że odejdą z jak najgorszą opinią o Pekao, a powinni odejść z jak najlepszą. Taka jest różnica między promocją a anty-promocją.

   Usuń
  3. nie zgodze się- mam konto w mbanku założone w podobnej promocji i uzywam go do dziś, gdyby nie podwyzszenie opłat za uzytkowanie konta nie chciałabym go zmieniac. chciałam przetestowac pekao + skorzystac z promki ale nieterminowosc banku skutecznie mnie do tego zniecheciła.

   Usuń
 72. Ja też nie mam jeszcze premii. Ale to nic, bo zakładłam konto końcem lipca i nie mam jeszcze karty.. Dostałam kartę że statusem zamknięta, złożyłam reklamację i do dnia dzisiejszego sprawa nie jest wyjaśniona. Piszę maile 2 razy w tygodniu i dostaje ciągle odpowiedzi, że reklamacja jest w dalszym ciągu wyjaśniania... Nawet nie mogę wnioskować o nową kartę. Porażka, najgorszy bank..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda, bo to rzeczywiście bardzo fajne konto :)

   Usuń
 73. Zgadzam się, antyreklama. Już wiem, by tu nie wracać. Stówki jeszcze nie ma, organizacja zakładania konta była tragiczna, a jeszcze w oddziale co drugi klient skarżył się na opłaty niewiadomego pochodzenia... Mi naliczyli 1,40 zł, ale jak już tylko wypłacą kasę, to pędzę je zamknąć...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. heh oni naliczają 20 groszy za jednego autoryzacyjnego smsa - żenading

   Usuń
 74. U mnie też brak premi, ale chociaż 3% na oszczędnościach zarabia.

  OdpowiedzUsuń
 75. No i poszła reklamacja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a co mozna zyskać z takiej reklamacji? Przeprosiny, czy cos więcej?

   Usuń
 76. Brak 100-ówki do chwili obecnej!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 77. Brak premii, czekam do końca 16.09.2019 i składam reklamację. Z millenium odszedłem z wrazeniem porządnego banku, wypłacili przed czasem, dzwonili pytac czy wszystko jasne i naprawde chcieli mnie pod koniec zatrzymać. Tutaj bedę uciekał jak strus pędziwiatr.

  OdpowiedzUsuń
 78. "Proces wypłaty nagród jest w trakcie, zostanie zakończony do dwóch dni roboczych. Proszę sprawdzić historię rachunku w środę."

  Taką informację dostałem na chacie.

  OdpowiedzUsuń
 79. Czy ktoś już dostał tą stówę z promocji? Dziś jest 16 września i u mnie echo, a przecież premia miała być wypłacona do 14.09.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cisza. Dziś poszła reklamacja.

   Usuń
  2. Z odpowiedzi jaką otrzymałem na czacie wynika że dzisiaj powinni kase wypłacić.

   Usuń
 80. Nie wiem czy wiecie, nie wiem czy to też prawda, ale jak po ciężkich bojach konto zostało w ko ncu otwarte to pani w banku powiedziała, że jak się zamknie wcześniej niż po 3 msc to opłata 30 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wskazała ci podstawę? Jakiś punkt w tabeli prowizji?

   Usuń
  2. nie, ja już o nic nie dopytałam bo chciałam jak najszybciej opuścić ten lokal. Zamknę po 3 i już.

   Usuń
 81. A kasy dalej nie ma ....
  Dostał ktoś?

  OdpowiedzUsuń
 82. A premi brak!!!!

  OdpowiedzUsuń
 83. Też nie dostałem bonusu 100 zł. DZIADOSTWO totalne ten PeKaŁo.Złożyłem reklamację telefonicznie. Termin rozpatrzenia nieokreślony. Pierwszy z wielu banków, który nie wypłacił bonusu promocyjnego w terminie. Nawet PKO BP wypłacił mi ekspresowo przed terminem.
  No cóż. Zachęta, aby zostać u nich na dłużej. ������
  Pozdrawiam serdecznie Mr Złotówe oraz pozostachych Ciułaczy bonusowych.��

  OdpowiedzUsuń
 84. Ale wtopa..... na rachunku 0 zł (słownie: zero zł).

  OdpowiedzUsuń
 85. u mnie równiże ZERO :(

  OdpowiedzUsuń
 86. Taka ciekawostka. W 1997 roku założyłem konto (chyba Plus) w Pekao i używałem go do około 2005 gdy wprowadzili opłaty jakieś wysokie, chyba z 18zł/miesiąc. Po rozwiązywaniu umowy dostałem jakąś korespondencję, więc wysłałem i pismo aby zaprzestali przetwarzania moich danych. Przez kilkanaście lat udawali, że mnie nie znają. Teraz w tej promocji założyłem konto Przekorzystne. Dostałem identyfikator, który wydawał mi się dziwnie znajomy, ale nawet się ucieszyłem. Po zalogowaniu do bankowości okazało się, że mam zdefiniowanych odbiorców przelewów!?!? To były te same konta na jakie wykonywałem opłaty 20 lat temu!!! Jak widać cokolwiek byśmy nie pisali, to bankowcy nigdy nie usuną naszych danych ze swoich systemów...
  A premii za promocję jeszcze nie mam.

  OdpowiedzUsuń
 87. Kasy brak nadal. Najnowsze info od PKO czekac do jutra tj.19.09.19

  OdpowiedzUsuń
 88. Otrzymałem info z czatu, że premia jest w trakcie wypłaty i dzisiaj cala operacja zostanie zakończona

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...