Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 200 zł za kartę kredytową Mastercard w Banku Millennium (lipiec 2019)

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

1.07.2019

Bonus 200 zł za kartę kredytową Mastercard w Banku Millennium (lipiec 2019)

W tytule dodaję miesiąc, bo promocja karty kredytowej w Banku Millennium pojawia się co rusz wraz z nowym miesiącem kalendarzowym.

Promocja "Lipiec z kartą kredytową Mastercard" w Banku Millennium
Choć tym razem ograniczony został wybór kart, które można wyrobić w promocji. Ale do wzięcia niezmiennie czeka bonus pieniężny 200 zł. A korzystając z karty kredytowej Millennium można też uzyskać zwrot 5% za płatności w wybranych sieciach handlowych.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje w Banku Millennium.]

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posada i co najmniej od 1.01.2017 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium lub której dyspozycja rezygnacji z takiej karty (odstąpienia lub wypowiedzenia) nie była w tym czasie przetwarzana przez bank.

Do uzyskania bonusu 200 zł kwalifikują wyłącznie wnioski o kartę kredytową Mastercard złożone w bankowości internetowej (Millenet) lub za pomocą aplikacji mobilnej. W praktyce niezbędne jest więc np. posiadanie konta w Banku Millennium. A za jego otwarcie też możesz zyskać - sprawdź: premia do 300 zł za Konta 360° lub 360° Student.

Nagroda. Do wzięcia czeka bonus 200 zł, który Bank Millennium wypłaci na rachunek karty kredytowej. Środki spłacą więc ewentualnie wykorzystany przez Ciebie limit lub spowodują nadpłatę. W tej drugiej sytuacji pamiętaj jednak, że pieniądze te najlepiej będzie wydać (wykonując płatności kartą), gdyż wypłacanie gotówki w bankomacie lub przelewy z karty kredytowej kosztują. Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Limit nagród. Na bonus 200 zł załapać się może 3 000 osób, które w czasie trwania akcji (od 1. do 31.07.2019 r.) jako pierwsze zawnioskują o kartę kredytową (i później spełnią pozostałe warunki). O ewentualnym wyczerpaniu puli nagród bank ma poinformować na swej stronie internetowej. Każdy uczestnik promocji bankowej zdobyć może tylko jeden bonus.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Lipiec z kartą kredytową Mastercard" i zgarnąć bonus 200 zł:
 • do 31.07.2019 r. (pamiętając jednak, że promocja może zakończyć się wcześniej ze względu na wspomniany limit nagród) w bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej złóż wniosek o kartę kredytową Banku Millennium z limitem kredytowym min. 3 000 zł (lub 5 000 zł w przypadku karty złotej); w aplikacji mobilnej możliwość złożenia wniosku dostępna jest wyłącznie dla klientów z przygotowaną przez bank ofertą; 
 • do dnia 31.08. oraz we wrześniu i październiku 2019 r. (w każdym z tych trzech okresów) wykonaj płatności kartą na sumę min. 350 zł.

Transakcje kartą wykonywać można w dowolnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie, ale na uwadze warto mieć, że Bank Millennium pobiera opłatę (3%, min. 7 zł) od transakcji w kasynach, kasynach internetowych, za gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie oraz totalizatory. Tam więc lepiej nie płacić.

Wypłatę bonusu Bank Millennium przewidział do końca listopada 2019 r. - i do tego momentu należy posiadać kartę wyrobioną w promocji oraz nie wypowiadać umowy z bankiem.

Ile kosztuje karta kredytowa Mastercard w Banku Millennium?


W promocji wyrobić można kartę kredytową Mastercard Impresja lub Mastercard Gold (tym razem - w odróżnieniu od poprzednich edycji - wyrobienie karty kredytowej Visa nie jest premiowane). Z bankobiorczego punktu widzenia, pod uwagę najlepiej wziąć kartę Impresja, gdyż dzięki niej można też uzyskiwać 5-procentowy zwrot za płatności. A na taki moneyback z kartą Mastercard Impresja można liczyć w następujących sieciach:
Deichmann - obuwie, Baldinini, Coccinelle, Francesco Biasia, Marella, Maxmara (nie obowiązuje dla Max Mara Weekend), Pennyblack, Pollini, Venezia, Sephora, Smyk (nie dotyczy zakupów na www.smyk.com), Empik (nie dotyczy zakupów na www.empik.com, empiktravel.pl w Empik school oraz Empik cafe), Apart, Bershka, Massimo Dutti, Oysho, Pull&Bear, Stradivarius, Zara, Zara Home, Uterque (nie dotyczy zakupów w sklepach internetowych), Piotr i Paweł (obejmuje zakupy w sklepie stacjonarnym i internetowym. W przypadku zakupów w sklepie internetowym powyżej 80 PLN dowóz bezpłatny – dotyczy wyłącznie płatności kartą Impresja on-line na stronie www.piotripawel.pl; nie obowiązuje przy płatnościach u kuriera), Sony Centre (obejmuje płatności kartą Impresja tylko w salonach Sony Centre) oraz Travelplanet.pl (obejmuje płatności za imprezy turystyczne realizowane kartą Impresja we wskazanych Punktach Obsługi Klienta oraz on-line).

Zwroty wypłacane są do 10. dnia roboczego następującego po miesiącu wykonania płatności. Rocznie uzyskać można do 760 zł (limit ten dotyczy wyłącznie roku kalendarzowego; nie ma ograniczeń dla miesięcznych zwrotów).
💡 Jeśli szukasz karty kredytowej z moneybackiem za płatności w dowolnym miejscu (bez jakichkolwiek wykluczeń), sprawdź moneyback z kartą kredytową Visa TurboKarta w Santander Consumer Banku.

Osoby, które wyrobią kartę kredytową w Banku Millennium w ramach promocji "Lipiec z kartą kredytową Mastercard", uzyskają zwolnienie z miesięcznej opłaty za kartę przez kolejnych 12 miesięcy (licząc od daty wydania karty), za każdy miesiąc w którym wykonają co najmniej 1 płatność kartą. Po upływie tego okresu warunki będą już standardowe. Obecnie w przypadku karty Impresja to 7,99 zł miesięcznie (aczkolwiek opłaty też można uniknąć, ale w tym celu wykonać trzeba min. 5 płatności w poprzednim miesiącu).

Alternatywne promocje kart kredytowych


Za skorzystanie z karty kredytowej zyskać można też w innych bankach. I to nawet więcej. Sprawdź jak zdobyć:

Za podrzucenie informacji o nowej promocji Millennium dziękuję Czytelniczce Marcie.

Na sam koniec przypomnę jeszcze, że obecni klienci Banku Millennium mogą też zyskać bonus 100 zł za otwarcie konta dla dziecka.

Przydatne dokumenty:

21 komentarzy:

 1. Czy jest szansa na załatwienie wszystkiego bez wizyty w placówce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy czy masz już gotową ofertę. Wtedy może się obyć bez bez placówki i wszystko załatwisz przez Millenet.

   Usuń
 2. jakaś karencja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na początku artykułu masz: "Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posada i co najmniej od 1.01.2017 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium"

   Usuń
  2. 1.01.2017 r. i ciągle niestety nic się nie zmienia.

   Usuń
  3. A co jaki czas mieliby premiować 'nowych' klientów?

   Usuń
 3. Jak działa ten cashback w millennium? Czy jak zamówię produkt w empiku przez internet i odbiorę i zapłacę za zamówienie w salonie, to naliczy się 5% cashback?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak zapłacisz w sklepie stacjonarnym (w terminalu) to będzie zwrot.

   Usuń
 4. Po wypełnieniu danych wyrzuciło komunikat, że nie udało się złożyć wniosku i żeby skontaktować się z najbliższą placówką. Co to oznacza?

  OdpowiedzUsuń
 5. A jak z rezygnacja z karty? łatwo pozbyć się jej po 12 mc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale co ma znaczyć "łatwo"? Składasz wypowiedzenie i tyle. Zresztą nie musisz dopiero po 12 mies., ale już w grudniu.

   Usuń
 6. Witam
  Wiecie ile trzeba czekać na kontakt ze strony banku ? Złożyłem wniosek jakieś 3 dni temu i głucho.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku karty kredytowej to SPOKOJNIE i z tydzień...

   Usuń
  2. Ja w zeszłym tygodniu miałem telefon po 2 dniach po wniosku.

   Usuń
 7. Dobrze rozumiem ze nie ma ograniczen co do kodow MMC i mozna placic do Revoluta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma wykluczeń ale po co tak otwarcie pytasz? Daj ludziom zarabiać także w kolejnych edycjach.

   Usuń
 8. Czy np platność karta online za wakacje w serwisie travelplanet bedzie sie zaliczalo do spelnienia tego wymogu platnosci karta 350 zl ktora trzeba zrobic do 31 sierpnia?

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten bank jest bez sensu. 11-07-2019 złożyłam wniosek o kartę kredytową, umowa została podpisana dopiero 30-07-2019, bo trwała weryfikacja. Jest 07-08-2019, a nadal nie mam karty, bo jak poinformował mnie bank, była to umowa wstępna i znów trwa weryfikacja, która może trwać 30 dni... A plastik będzie wysłany do 14 dni po zakończeniu weryfikacji. Czyli jakim cudem mam wypełnić warunki promocji, czyli płatności do 30-08-2019 jeśli karta będzie wysłana we wrześniu. To jest kpina

  OdpowiedzUsuń
 10. Hej
  200 wpłynęło na rachunek KK.
  Czy teraz można wypowiedzieć umowę czy trzeba czekać do końca listopada?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...