Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj do 250 zł za przeniesienie konta osobistego do Credit Agricole

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

16.07.2019

Zyskaj do 250 zł za przeniesienie konta osobistego do Credit Agricole

Wystartowała nowa edycja promocji Credit Agricole z premią za przeniesienie konta.

Premia 250 zł za konto w Credit Agricole
Bank przygotował premię 200 zł. Ale ciągle dostępna jest jeszcze inna promocja tego banku, w której do wzięcia jest dodatkowy bonus 50 zł. Łącznie więc - w prosty sposób - uzyskać można nawet 250 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje konta bankowych.]

Premia 200 zł w promocji "Letnie korzyści z Kontem dla Ciebie"


Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć mogą osoby pełnoletnie, które nie korzystały z promocji Credit Agricole polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta z innego banku lub co najmniej od 1.04.2018 r. nie posiadają konta w tym banku

Nagrody. W promocji uzyskać możesz do 250 zł. 200 zł z tej kwoty to premia za przeniesienie konta do Credit Agricole, a pozostała część (50 zł) jest bonusem za otwarcie konta z polecenia.

Środki te Credit Agricole będzie wypłacał na Twe konto, więc będzie można je przelać, wypłacić lub wydać na dowolny cel.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Letnie korzyści z Kontem dla Ciebie":
 • złóż wniosek o konto (w nim dobrze wpisać kod polecenia - dlaczego? Piszę o tym nieco niżej); 
 • najpóźniej do 31.08.2019 r. zawrzyj umowę o konto w promocji i upoważnij Credit Agricole do przeniesienia konta (we wniosku wskazać należy nazwę dotychczasowego banku, numer rachunku konta osobistego do przeniesienia, dyspozycję jego zamknięcia, a także dane instytucji przekazującej wynagrodzenie, którą Credit Agricole ma poinformować o zmianie rachunku);
 • przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe, począwszy najpóźniej od kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po dniu otwarcia konta, zapewniaj wpływy na konto w kwocie min. 1 000 zł miesięcznie.

Wysokość premii zależy od wysokości wpływów jakie zapewnisz na konto. Otrzymasz od banku premię 200 zł, jeśli te wpływy wyniosą min. 3 000 zł miesięcznie. Jeśli będą niższe, ale w każdym miesiącu wyniosą co najmniej 1 000 zł, to otrzymasz premię w wysokości 100 zł.

Zgodnie z regulaminem wynagrodzenie to:
"środki pieniężne z tytułu wynagrodzenia za pracę, świadczeń emerytalnych, rentowych lub zasiłków i stypendiów"...

... ale to pojęcie w regulaminie pojawia się jedynie przy wymogu wypełnienia dyspozycji przeniesienia konta. I w praktyce jest to swego rodzaju formalność (sprowadza się do wypełnienia formularza), bo w przypadku wpływów warunki promocji nie są już aż tak restrykcyjne - nie ma wymogu by były to wpływy z tytułu wynagrodzenia! Czym dla banku jest więc wpływ na konto? Zgodnie z regulaminem to:
"suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Konta w okresie miesiąca kalendarzowego. Bank [Credit Agricole - przyp. Mr. Złotówa] nie bierze pod uwagę przelewów pomiędzy rachunkami tego samego Klienta, a także przelewów z innych kont prowadzonych przez Bank lub rachunków prowadzonych przez inne banki, jeżeli Klient jest ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełni wobec nich rolę pełnomocnika"

Zgodnie z tym może to być więc przelew z konta innej osoby (np. współmałżonka). Byle to nie był przelew z własnego konta. Choć można dokonać wpłaty gotówkowej i to też wystarczy! Podsumowując więc: "papier" trzeba złożyć (podając dane do pracodawcy), ale jego realizacja nie jest konieczna, bo wpływy mogą pochodzić z innego źródła.

Wolę przeniesienia swego konta do Credit Agricole wyrazisz już we wniosku o konto, w części "POZOSTAŁE OPCJE" wskazują numer rachunku konta, które chcesz przenieść (a więc zamknąć) z innego banku:


Wypłata premii (100 lub 200 zł) przewidziana jest do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. A więc jeśli konto otworzysz np. w lipcu, to wpływy będzie należało zapewnić najpóźniej od sierpnia (i kolejne we wrześniu oraz październiku), a premia na Twe konto wpadnie do końca listopada.

Bonus 50 zł za otwarcie konta z polecenia 


Konto zakładane w powyższej promocji kwalifikuje również do uzyskania dodatkowego bonusu w wysokości 50 zł. Warunkiem jest jednak podanie we wniosku o konto kodu polecenia od obecnego klienta banku. Jeśli nie znasz żadnego klienta Credit Agricole, to wiarygodny kod polecenia możesz uzyskać ode mnie - wyślij zgłoszenie za pomocą formularza dostępnego tutaj.

Kod polecenia wpisz we wniosku o konto - zgodnie z poniższym zrzutem - w części wniosku zatytułowanej "POZOSTAŁE OPCJE" zaznacz "Otwieram konto z polecenia" i wpisz kod:
Gdzie wpisać kod polecenia we wniosku o konto w Credit Agricole


W programie poleceń okres wykluczenia dla byłych klientów Credit Agricole wynosi 265 dni (to czas przed zawarciem umowy, w jakim nie można było posiadać konta w Credit Agricole). Jeśli więc łapiesz się na promocję z premią do 200 zł, to i załapiesz się na promocję z tym bonusem.

By załapać się na bonus 50 zł, we wniosku o konto wyraź zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych (zgód tych nie należy wycofywać w czasie trwania programu poleceń, ani nie wyrażać sprzeciwu), a także zawrzyj umowę o bankowość internetową.

Osoba polecona otrzyma bonus 50 zł, jeśli w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy kalendarzowych od zawarcia umowy spełni jeden z warunków:
 • zaksięgowane zostaną płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł lub 
 • zapewniony zostanie wpływ na konto na kwotę min. 1000 zł.

Credit Agricole wypłaci bonus poleconemu do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków (do momentu jego wypłaty konta nie należy zamykać, ani wypowiadać umowy).

Rachunek Oszczędzam: 3% do 50 000 zł


Na dzień publikacji niniejszego wpisu, w Credit Agricole dostępna jest także (do odwołania) ciekawa propozycja dla oszczędzających. Nowi klienci załapać się mogą na oprocentowanie 3% w skali roku na Rachunku Oszczędzam gwarantowane przez 4 miesiące dla kwoty do 50 000 zł.

Konto osobiste w Credit Agricole - prześwietlenie oferty 


W ramach promocji w Credit Agricole otworzyć możesz Konto dla Ciebie lub Konto VIP. Które wybrać? Pomocna powinna być poniższa tabela z porównaniem szczegółów:


Konto dla Ciebie
Konto VIP
Opłata za prowadzenie konta
0/7 zł
opłata nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu na Twe konto zapewniłeś wpływ w wysokości 1 000 zł i wykonałeś co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem.
0/30 zł
opłata nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu na Twe konto zapewniłeś wpływ w wysokości 10 000 zł lub średnie miesięczne saldo łącznie na rachunkach prowadzonych w ramach konta wynosi 200 000 zł
Opłata za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej
0 zł
0 zł
Opłata miesięczna za kartę ze standardowym wizerunkiem
0/9 zł
opłata nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu na Twe konto zapewniłeś wpływ w wysokości 1 000 zł i wykonałeś co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem.
0 zł
bez warunków
Opłata za wznowienie karty (po upływie jej ważności)
10 zł
0 zł
Opłata za wypłaty z bankomatów
0/5 zł
opłata nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu na Twe konto zapewniłeś wpływ w wysokości 1 000 zł i wykonałeś co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem.
Ze wszystkich bankomatów w Polsce bez warunków

Choć w ofercie banku jest jeszcze dostępne Konto dla Ciebie MOVE! (dla osób w wieku 18-27 lat), to ten rachunek nie kwalifikuje do uzyskania premii w promocji "Letnie korzyści z Kontem dla Ciebie".

Po złożeniu wniosku o konto, gdy skontaktuje się z Tobą konsultant banku, wybrać możesz sposób podpisania umowy. Może to być kurier lub placówka banku. W pierwszym przypadku (jeśli zdecydujesz się na premię za przeniesienie konta z innego banku) wszystkie formalności będzie można załatwić w rozmowie z konsultantem banku (w dokumentach do podpisania kurier przywiezie też wszystkie dyspozycje i zlecenia - w tym upoważnienie do przeniesienia konta).


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

76 komentarzy:

 1. Trzy razy korzystałem z tej promocji i wygląda na to że to już koniec ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czyli jak bank wyśle do pracodawcy pismo o przeniesienie wynagrodzenia to ja i tak mogę księgowej powiedzieć że nie chcę nic zmieniać, a będę to robić samodzielnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak możesz zrobić.

   Usuń
  2. Aha, tylko nie do końca samodzielnie możesz robić przelewy. Albo ktoś będzie ci robił przelew albo samodzielnie ale wtedy tylko wpłaty gotówki.

   Usuń
  3. Ok, a przelew natychmiastowy przy użyciu BlueCash?? Tam chyba nie figuruje osoba jako nadawca...

   Usuń
 3. Jeszcze warto dodać że jest też 3% na rachunku oszczędnościowym do 50 tys.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. Krótki dopisek dodany (z linkiem do prześwietlenia promocji Rachunku Oszczędzam).

   Usuń
 4. Jak raz przenosiłam konto i zgarnęłam 250 to mogę znowu skorzystać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety przeniesienie konta kiedyś wyklucza z promocji teraz.

   Usuń
  2. Wiesz co oznacza łącznik lub/albo???

   Usuń
 5. Czy jesli wybiorę opcje kuriera jako dostarczenie umowy, przywiezie mi on papier który "muszę" dać pracodawcy co do przenoszenia wynagrodzenia, czy bank z automatu wyślę mu to zaświadczenie i wteyx jednak ten pracodawca będzie musiał wysyłać mi wynagrodzenie na konto?

  OdpowiedzUsuń
 6. Jest opcja aby nie brać karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teoretycznie. Ale wtedy przecież i tak musisz robić płatność ale już tylko blikiem. Więc lepiej kartę wziąć.

   Usuń
 7. Kody polecenia z jakich edycji ( zaczynające się jakimi cyframi)są ważne w tej promocji konta.Posiadam kod zaczynający sie 3890... czy się nada do poleceń?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba od 36 są właściwe. Ale zawsze możesz sobie wygenerować nowy.

   Usuń
 8. czyli rozumiem z wypowiedzi albo nie korzystały z promocji albo nie były klientem od 1.04 2018.czyli można brać nawet jesli się było klientem

  OdpowiedzUsuń
 9. Moje wynagrodzenie wpływa na konto w PKO ale mam też konto w mBanku, które i tak chciałbym zamknąć ( po skończonej promocji), czy mogę podać Credit Agricole że przenoszę do nich konto z mBanku (chociaż nie wpływało na nie moje wynagrodzenie)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, możesz, te dwa warunki nie muszą byc ze soba powiązane

   Usuń
  2. Podać można dowolne konto. Nie musi to być konto z wpływami wynagrodzenia.

   Usuń
 10. Czy można przenieść konto z Alior Banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można. Na końcu masz listę banków które umożliwiają przeniesienie.

   Usuń
 11. Przy zakładaniu konta nie miałem możliwości podania danych pracodawcy. Podczas rozmowy z konsultantem, powiedziałem, że sam wypełnię dane na swoim koncie. Czy musze to zrobić aby promocja mnie obejmowała?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wypełnić trzeba. Zanosić nie trzeba.

   Usuń
  2. Wypełnić trzeba i wysłać do banku skan?

   Usuń
 12. Ja mam pytanie: Czy Credit Agricole wysyła do pracodawcy pismo w sprawie przeniesienia wynagrodzenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wysyła, ale jak powiesz że sam to zrobisz to nie.

   Usuń
  2. Mi powiedzieli, że to oni wysyłają do pracodawcy i nie ma innej opcji.

   Usuń
  3. Mnie właśnie też tak powiedzieli, że nie ma innej opcji? To jaka jest prawda?

   Usuń
  4. Wystarczy podać fikcyjną firmę i problem z głowy :)

   Usuń
  5. Podać można też firmę znajomego z DG. Papierek dojdzie ale przelewy pójdą swoją drogą.

   Usuń
 13. czy można wpisać dane konkubenta w danych pracodawcy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet i kochanka - te dane nie są absolutnie brane przez nich pod uwagę. Ja nawet wpisywałem w poprzednich promkach dane nieistniejących firm, nie jestem przez nikogo zatrudniony, a kasę otrzymywałem aż 3-krotnie!

   Usuń
 14. Czy da się przenieść konto Idea Bank lub BGŻOptima otwarte przelewem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Idea bank tak. BGŻ Optima nie bo to nie ROR.

   Usuń
  2. Żadnego ROR otwartego przelewem nie można przenieść obojętnie z jakiego banku!

   Usuń
 15. Czy można przenieść konto z Alior Banku z niespłaconą kartą kredytową do tego konta? (obciążenie karty to ok. 8000,00 zł).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta kredytowa to odrębny produkt nie powiązany z kontem. Przenieść można jedynie limit w koncie.

   Usuń
  2. Bardzo dziękuję.

   Usuń
 16. Czy można przenieść konto z Inteligo? Zastanawiam się czy zakładać konto teraz czy poczekać na nową edycję... Moze znowu będzie 300 do zgarnięcia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Można przenieść jakikolwiek ROR.

   Usuń
 17. Czy do Credit Agricole można przenieść konto oszczędnościowe (Profit z Millennium)?

  OdpowiedzUsuń
 18. Mąż ma konto w CA, ja jestem pełnomocnikiem. Czy ten fakt wyklucza mnie z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Należy jednak wziąć pod uwagę to o czym mówi "Regulamin" promocji w odniesieniu do osoby pełniącej rolę pełnomocnika:

   "Wpływ na Konto – suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Konta w okresie miesiąca kalendarzowego. Bank nie bierze pod uwagę przelewów pomiędzy rachunkami tego samego Klienta, a także przelewów z innych kont prowadzonych przez Bank lub rachunków prowadzonych przez inne banki, jeżeli Klient jest ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełni wobec nich rolę pełnomocnika."

   Inaczej mówiąc, aby spełnić warunek wpływu na konto, nie będzie można tego robić - w tym przypadku - z konta męża i to z dwóch powodów (pełnienie roli pełnomocnika i to, że to konto to konto w Credit Agricole). Można natomiast otrzymywać wpływy z kont znajdujących się w innych bankach, gdzie nie jest się osobą pełniącą rolę pełnomocnika lub dokonywać wpłat na własne konto w Credit Agricole np. we wpłatomatach.

   Usuń
  2. O ile jednak przy przelewie z konta w CA bank sobie może sprawdzić czy jest się do niego pełnomocnikiem to przy przelewie z innego banku takiej informacji nie ma i nie są w stanie tego sprawdzić. Marty przepis.

   Usuń
 19. Dostał ktoś jakąś ofertę na zatrzymanie zamykając konto drogą pocztową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ktoś gdzieś tu pisał bodaj o lokacie 3% do 50k.

   Usuń
 20. Do osoby, która poprosiła o kod polecenia na adres zu**6@o2.pl - chyba wkradła się literówka, bo mail nie dotarł. Prośba o ponowne przesłanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy opłaty za prowadzenie konta/kartę pobierane są w przypadku braku spełnienia warunków za poprzedni miesiąc KALENDARZOWY? Widzę, że w umowie dniem naliczania opłat okresowych jest 25 dzień miesiąca. Moje konto ma być zamknięte 27.09.19, ale warunki spełniłem w sierpniu. Czy zostanie zatem rozpoczęty kolejny okres naliczania opłat przed zamknięciem konta?

   Usuń
 21. czy suma wplat gotowkowych ma znaczenie jako wplyw na konto reasumujac zeby zapewnic wplyw na konto wplacam do wplatomatu 3000 zl karta do tego konta i czy beda spelnione te warunki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy 12 sierpnia 2019 18:05
   A co mówi "Regulamin" do którego link masz podany jako pierwszy z tych pięciu?

   Usuń
 22. Upoważniłam bank do przeniesienia konta, wniosek o przeniesienie zostal odrzucony przez moj 'stary' bank.
  Konto CA już otwarte, upowaznienie poszło czyli według regulaminu i tak łapie się na promocję? Czy muszę latać po placówkach i ponowiać wniosek o zamknięcie konta do skutku?

  OdpowiedzUsuń
 23. W przypadku upoważnienia CA do zamknięcia innego konta, na ten przykład w Get In - czy jest zamykane tylko wskazane konto ror, czy całe konto klienta łącznie z oszczędnościowym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do zamknięcia jest tylko wskazane konto (ROR).

   Usuń
  2. Ale po co chcesz zostawiać oszczędnościowe w Getinie? Bez RORu nie ma na nim promocji oproc.

   Usuń
  3. w sumie racja :D

   Usuń
 24. Witam, czy można przenieść konto z BNP Paribas w Krakowie bo nie znalazłam na liście placówek?

  OdpowiedzUsuń
 25. Dzisiaj wpadły bonusy z programu poleceń.

  OdpowiedzUsuń
 26. Na liście banków uczestniczących w promocji jest BZWBK, który obecnie istnieje jako Santander Bank Polska (tej nazwy nie ma na liście). Czy to oznacza, że można przenieść konto z Santander Bank Polska? Jeśli tak, to z każdego czy tylko z konkretnego oddziału?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konta z Santandera można przenosić. Z każdego oddziału. Przerobione. A lista jest stara.

   Usuń
 27. Czy można przenieść konto Raiffeisen otwierane w promocji roku z kontem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To już konto BNP Paribas. Raczej można.

   Usuń
 28. Bardzo fajna promocja :) Podpisałam wczoraj umowę. Dodatkowo przy tej promocji wpadły mi: karta kredytowa darmowa przez pół roku, ubezpieczenie darmowe przez pół roku i pożyczka 3000.00 na rok całkowicie darmowa, bez prowizji i bez odsetek :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie z Credit Agricole też zawsze wszystko super. Do tej pory u nich zarobiłem najmniej jakieś 1130 zł.
   Tylko teraz całkowicie już zepsuli wygląd strony bankowej. Mam jeszcze konta w 12 różnych bankach ale to co zrobili w Agricole to jakaś zemsta cukierkowego programisty. Strona jest tak nieczytelna i nieintuicyjna, że powinni tego kto ją stworzył wydziedziczyć. Aplikacja jest o wiele lepsza i jeżeli tego szybko nie zmienią, to zlikwiduję wszystkie konta. Zwłaszcza że już chyba wszystko co miałem u nich zarobić zarobiłem. Lokaty też mam w innych bankach.

   Usuń
 29. Mam pytanie odnośnie danych pracodawcy, bo nie daje mi to spokoju. W regulaminie jest że we wniosku należy podać dane pracodawcy, a podczas wypełniania mojego wniosku w linku powyżej nie było takiej rubryki. Przy pierwszej rozmowie z konsultantem Pani powiedziała coś że nie jest to konieczne. Może to ktoś potwierdzić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tym banku każdy mówi i robi swoje ;) Umowę jak podpisujesz?

   Usuń
  2. @Anonimowy, 9 września 2019, 20:17 - Długopisem :)

   Usuń
  3. Uzupełnia się przy podpisywaniu umowy (przy kurierze lub w placówce). A i po podpisaniu umowy można to uzupełnić w ciągu 7 dni.

   Usuń
 30. A u mnie klapa. Wniosek o konto złożony na stronie promocji. Potem dzwoni miła panienka z infolinii, której trzeba powtórzyć wszystkie dane wpisane we wniosku. Umowa zawarta w końcu lipca, złożony wniosek o przeniesienie konta z Millenium, spełnione warunki do premii 50,- + 200,- i .... nic. Konto w Millenium nadal czynne. Dzwonię do CA z pytaniem o co chodzi? Każą mi dzwonić do Millenium, czemu konto nie zamknięte? W Millenium okazuje się, że mój wniosek o przeniesienie konta nigdy do nich nie wpłynął. Znowu dzwonię do CA i tu mi mówią, że u nich też nie ma wniosku o przeniesienie konta z Millenium, w związku z czym mój wniosek o otwarcie konta w CA nie został podpięty do żadnej promocji. Na dodatek pytają mnie, czy aby na pewno złożyłam wniosek o przeniesienie konta?
  Czy złożenie wniosku na stronie promocji nie jest jednoznaczne z tym, że chcąc dostać premię MUSIAŁAM złożyć wniosek o przeniesienie konta z Millenium? Dla mnie tak, dla banku jak widać nie. Złożyłam reklamację, teraz będą sprawdzać co, gdzie i kiedy?

  OdpowiedzUsuń
 31. Pod koniec października CA wpadła premia 50 zł za polecenie (ale nie wiem, czy za otwarcie konta z polecenia, czy też za polecenie komuś). Czekam do grudnia na następne premie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziś na koncie CA miła niespodzianka: 200 zł bonus + 50 zł z poleceń (a myślałam, że będzie dopiero w grudniu). Łącznie premii z CA 300 zł (październik i listopad). Nie wysyłają żadnego powiadomienia o przyznaniu premii - po prostu wypłacają :)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...