Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Hit powraca! Aż 400 zł do wydania w sklepach Biedronka za przetestowanie darmowej karty Citi Simplicity

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

12.07.2019

Hit powraca! Aż 400 zł do wydania w sklepach Biedronka za przetestowanie darmowej karty Citi Simplicity

Citibank odpalił nową edycję jednej z najpopularniejszych promocji swej karty kredytowej.

Bon 400 zł do sklepów Biedronka za kartę Citi Simplicity
Do wzięcia czeka aż 400 zł, które wykorzystać można podczas dowolnych zakupów w sklepach Biedronka. Warunki do spełnienia są dość proste - bo można je rozłożyć w czasie. A w porównaniu z poprzednią edycją promocji z bonem do Biedronki, tym razem o półtora roku skrócony został okres wykluczenia dla byłych posiadaczy karty w Citibanku.

[Promocja zakończona. Kliknij i sprawdź aktualne promocje karty kredytowej w Citibanku.]


400 zł do Biedronki od Citibanku


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2017 r. nie posiadała głównej karty kredytowej w Citibanku.

Posiadanie innych produktów Citibanku (np. konta czy pożyczki, a nawet dodatkowej karty kredytowej z logo Citi) na szczęście nie wyklucza z promocji!

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "400 zł na zakupy w sklepach Biedronka z Kartą Kredytową Citibank Citi Simplicity – edycja letnia 2019" i zdobyć tytułową nagrodę:
 • najpóźniej do 3.10.2019 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity (do uzyskania nagrody kwalifikują tylko wnioski złożone na stronie promocji); 
 • przekaż bankowi dokument potwierdzający dochody, zawrzyj z bankiem umowę i aktywuj kartę; 
 • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana przez bank w umowie, którą bank Ci prześle) co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku (do tego wystarczy Ci posiadanie samej karty - otwieranie konta nie jest wymagane);
 • do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę: wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 2 000 zł. 

Możesz wykonać dowolną liczbę transakcji (może to być również tylko jedna płatność) - liczy się wyłącznie to, by w sumie wydać kartą min. 2 000 zł. Spełnianie warunków promocji można zatem też rozłożyć w czasie i dopasować do swych możliwości, bo czasu jest sporo (aczkolwiek czym prędzej wykonasz płatności na wymaganą sumę, tym prędzej otrzymasz nagrodę, o czym piszę ciut niżej).

Na potrzeby promocji kartą można płacić w punktach handlowo-usługowych i/lub w internecie. Należy jednak uwzględnić, że bank weźmie pod uwagę transakcje, które:
 • nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,  
• nie będą Poleceniami przelewu wewnętrznego w złotych lub Poleceniami przelewu krajowego w złotych
• nie będą Transakcjami zwróconymi, 

A zgodnie ze wspomnianym regulaminem kart kredytowych, transakcje szczególne to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja w urzędzie pocztowym, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie" 

Tych kilku miejsc warto zatem unikać. Ale na potrzeby promocji zaliczać się będą wszystkie płatności w sklepach (spożywczych, odzieżowych, monopolowych i innych), drogeriach, aptekach, punktach gastronomicznych, kinach, w przychodni, u mechanika lub na stacji paliw czy też np. na Allegro.

Kiedy otrzymasz nagrodę? O spełnieniu warunków promocji i przyznaniu nagrody Citibank powiadomi Cię wiadomością w bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po spełnieniu warunków promocji.

A bon do Biedronki o wartości 400 zł ma być przesłany do 60 dni od powyższego powiadomienia - także wiadomością w bankowości internetowej. Środki z bonu można wykorzystywać wielokrotnie, aż do wyczerpania salda (400 zł). Bon ma być ważny przez 6 miesięcy.

Do momentu przyznania nagrody posiadaj aktywną kartę kredytową Citi Simplicity.

A teraz kilka słów na temat tego, jak działa karta kredytowa. Choć nazwa karty sugeruje kredyt, to w tym przypadku nie mamy do czynienia ze standardowym kredytem/pożyczką, ale z limitem kredytowym, z którego można korzystać według własnego uznania. Kwotę wykorzystaną z karty kredytowej (choćby tę, która wymagana jest na potrzeby promocji) spłacić można w okresie bezodsetkowym. A to oznacza, że oddasz dokładnie tyle samo, ile wykorzystasz (bez odsetek, prowizji czy jakichkolwiek innych kosztów).

Na stronie promocji znajdziesz zapis, że Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,47%, ale pamiętaj, że pojawia się on tam w oparciu o ustawowo narzucone obowiązki informacyjne banku. Wyliczenie bazuje na założeniu wykorzystania całej kwoty od razu i spłacania jej w miesięcznych ratach, co jest jednak oderwane od rzeczywistości. Gdy dokonasz spłaty wykorzystanych środków z karty we wspomnianym okresie bezodsetkowym, tych kosztów nie będzie.

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zachęcam do przeczytania poradnika: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz m.in. to, czym jest okres bezodsetkowy.

Kto może otrzymać kartę w Citibanku? 


Od klientów wnioskujących o kartę kredytową Citibank wymaga spełnienia poniższych kryteriów:
"wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce. Dla działalności gospodarczej: wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł" 

Źródłami dochodu, które akceptuje bank, są także umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują te same kryteria minimalnego wieku i dochodu wnioskodawcy.

Ile kosztuje karta kredytowa Citi Simplicity?


Karta wydawana jest za 0 zł. Citibank nie pobiera też opłat za jej użytkowanie (ani miesięcznej, ani rocznej) i to bez warunków! Po wykonaniu płatności (tych na potrzeby promocji) kartę można zatem odłożyć do szuflady i nie będzie ona generować kosztów. Wyrabiając kartę, pamiętaj, by jednak nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone), nie nadpłacać później karty kwotą wyższą niż 200 zł, ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane.

Czy wiesz, że... nie ma w zasadzie tygodnia, żeby banki nie zaproponowały jakiejś fajnej promocji?

Jeśli nie chcesz, żeby umknęły Ci te najbardziej atrakcyjne skorzystaj z mojej drobnej pomocy. Nie namawiam, ale dyskretnie sugeruję, że tak robi już wielu Czytelników mojego bloga ;) Po prostu zostaw swój e-mail tutaj. Zapis na newsletter zajmuje tylko chwilę (podobnie jak rezygnacja z subskrypcji, jeśli kiedykolwiek tak postanowisz).

Przydatne dokumenty:

95 komentarzy:

 1. To karty "Moja Biedronka" teraz nie potrzeba?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jest potrzebna. W tej edycji nagroda nie jest w postaci doładowania karty "Moja Biedronka", ale w postaci bonu :)

   Usuń
  2. Po użyciu karty nie ma tego w historii transakcji. Natomiast jest różnica między kwotą przydzielonego kredytu a dostępną jeszcze kwotą kredytu. Czy tak to funkcjonuje?

   Usuń
  3. W historii transakcje widać po zaksięgowaniu.

   Usuń
 2. Już kolejna promocja a ja od 2 miesięcy nie mogę się doczekać decyzji tego banku w sprawie KK... Kontakt tragiczny i to nie tylko mój przypadek, bo znajomi też nadal czekają ;(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Był moment, gdy tego typu sygnałów było więcej, ale od jakiegoś czasu nie spotykam się z nimi. Zazwyczaj to efekt lawiny wniosków, bo promocje Citibanku cieszą się olbrzymim zainteresowanie. No ale czas o jakim piszesz, to zdecydowanie za długo. Sugerowałbym przypomnieć się (infolinia lub formularz kontaktowy) - z tego co pisali Czytelnicy, to pomaga.

   Usuń
  2. No ja się z Panem Anonimowym NIE ZGADZAM.Mam Konto w Citi Handlowym już kilka ładnych lat i użytkuję dwie karty kredytowe. Jestem z obsługi BARDZO ZADOWOLONA. Dzwonię ...i max 2 minuty jest połączenie. Zawsze rzeczowo i kompetentnie. POZDRAWIAM

   Usuń
  3. ja tez czekalem dlugo i musialem dosylac jakies absurdalne potwierdzenia ale sie doczekalem

   Usuń
 3. Założyłem niedawno konto w citi. Czy to mnie eliminuje? A jeśli nie to jak mam złożyć wniosek o kartę? Na tej stronie czy może przez bankowość jakoś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz wziąć udział. Wniosek należy złożyć na stronie promocji, bo tylko tak złożone wnioski kwalifikują do uzyskania bonu do Biedronki.

   Usuń
 4. Zastanawiam się jak wygląda kwestia potwierdzania dochodów u przedsiębiorców prowadzących działalność? Czy oni są z automatu wykluczeni?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie podlinkowanym na końcu prześwietlenia promocji, na jego ostatniej stronie znajdziesz wykaz źródeł dochodu, które bank akceptuje i dokumenty, o które może poprosić. Jak to bywa w przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą, tych formalności jest niestety zdecydowanie więcej, ale udział w promocji jest możliwy i bank ich nie wyklucza (znam dwóch przedsiębiorców, którzy ubiegali się o kartę jako osoby prowadzące dział. gosp. i z pozytywnym finałem).

   Usuń
 5. Jakie dokumenty trzeba wysłać we wniosku w przypadku umowy o pracę?
  W sensie jakie są te dokumenty potwierdzające dochody? Umowa o pracę wystarczy czy trzeba coś jeszcze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najczęściej wystarczy wyciąg z konta gdzie wpływa wynagrodzenie. Rzadziej chcą czegoś innego. Chyba że ktoś dostaje wynagrodzenie w gotówce. To wtedy będzie potrzebne zaśw. o zatrudnieniu i zarobkach od pracodawcy albo PIT.

   Usuń
  2. u mnie wystarczyły 3 ostatnie przelewy od pracodawcy

   Usuń
  3. Potwierdzam. W ostatniej promocji z Biedronką wyrabiałem kartę i wystarczyły tylko potwierdzenia wpływów wynagrodzenia na konto.

   Usuń
 6. Mr.Złotówa,piszesz ,że dodatkowa karta z logo Citi nie wyklucza z promocji. Mam kartę BP PAYBACK. Złapię się na tę promocje czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli umowa o limit dla tej karty jest na Ciebie, to oznacza, że to Twa karta główna. A więc w promocji udziału brać nie możesz.

   O karcie dodatkowej mowa wtedy, gdy ktoś posiada kartę główną i on jest zobowiązany do spłat wykorzystanych kwot, ale innej osobie (najlepiej bliskiej i zaufanej) daje dostęp i możliwość korzystania z jego limitu za pomocą takiej dodatkowej karty (przy czym odpowiedzialność cały czas ponosi posiadacz karty głównej, bo na niego jest umowa). Użytkownik karty dodatkowej nawet nie musi mieć zdolności kredytowej (nie musi pracować).

   Usuń
 7. Nie mogę złożyć wniosku gdyż cały czas pokazuje, że jest jakiś błąd na przedostanim etapie gdzie trzeba po prostu zaznaczyć wszędzie ,,zgadam się" i wybrać czy adres ma być taki sam. Gdy klikam ,,pokaż błąd" nic się nie dzieje... Czy ktoś miał podobną sytuację i wie co należałoby zrobić?

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy obcokrajowcy mogą skorzystać z tej promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji wyklucza jedynie obywateli i rezydentów podatkowych USA. O innych nie wspomina. Kwestia jeszcze jak to wygląda w polityce kredytowej banku? Może ktoś wie?

   Usuń
  2. Polska filia Citibank wyklucza obywateli USA? Dość zabawne :)

   Usuń
  3. Kwestie podatkowe. Od wejścia w życie FATCA czyli takiej międznarodowej regulacji już we wszystkich wnioskach nawet o konto bez promocji trzeba składać oświadczenia i deklaracje o rezydencji podatkowej i obywatelstwie USA.

   Usuń
 9. A jak wygląda sytuacja z emerytami? Mogą skorzystać?

  OdpowiedzUsuń
 10. A i jeszcze zapytam jak się takim bonem w ogóle płaci?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po tym jak kasjerka zeskanuje wszystkie produkty, mówisz że chcesz zapłacić bonem. Podajesz kod składający się z 13 cyfr. Ona wklepuje go na kasie i potwierza klawiszem PLU. I tyle.

   Usuń
  2. Dzięki. I jeszcze mam pytanko czy to trzeba wydać całość jednorazowo czy można jakoś dzielić?

   Usuń
  3. Można dzielić. Wydajesz aż do wykorzystania całego salda na bonie.

   Usuń
  4. Tylko trzeba pamiętać że termin ważności E-kodu wynosi 6 miesięcy od dnia jego przekazania w wiadomości w serwisie Citibank Online. Po tym terminie
   E-kod nie będzie mógł być wykorzystany.

   Usuń
 11. Te płatności na 2000 zł muszą być wykonane w Biedronce??

  OdpowiedzUsuń
 12. Sledze blok od dłuższego czasu i można zarobić. Jutro skladam wniosek( bedzie to moja 1sza proba, aby czknąć chociaż kawałek tego tortu. Mam pytanie jednak wydam te 2000 zł w około 2-3 tygodni. Moje pytanie brzmi, czy moge zrezygnowac z karty od razu jak dostane bon na kwote 400 zł bez zadnych kosztow?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jak złożysz wypowiedzenie to jeszcze zadzwoni konsultant z Citibanku i zaproponuje ci promocję na zatrzymanie. Ja dostałem 200 zł zwrotu za płatności. 10% było naliczane.

   Usuń
 13. Czy płatności za rachunki przez serwis taki jak np. Enea lub PGNiG też będą wliczane w poczet 2000zl?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W PGNIG na pewno tak, bo mają MCC 5983 czyli jako Stacje benzynowe – olej opałowy, drewno, węgiel, benzyna. W Enei może być MCC jaki ma BM.PL bo to chyba on obsługuje płatności i wtedy może być na cenzurowanym. Generalnie radziłbym płacenia za rachunki za wyjątkiem PGNiG

   Usuń
 14. Masz może jakiś link polecający? Skoro ja dzieki Tobie dostane 400 zł, to dlaczego mam Tobie nie dac zarobic o ile jest taka możliwość :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W opisie promocji takowy link jest :) Miło, że pomyślałeś/-aś, dzięki!

   Usuń
 15. Ile czasu zajmują procedury? Składałem wniosek 12 lipca i dalej zero informacji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie w poprzedniej edycji telefon był po ponad tygodniu.

   Usuń
 16. Jeżeli zrobię zakupy i zapłacę kartą w sklepie, w którym później zrobię zwrot towaru, ale kasę oddadzą mi w gotówce to będzie wszystko okey?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale co będzie okey? na potrzeby promocji przejdzie.

   Usuń
  2. Zaliczy się. Przerobione. Nie może być inaczej bo o takim zwrocie nikt poza tobą i sklepem się nie dowiaduje ;)

   Usuń
 17. Mialem konto w Citi i po rezygnacji gdy nie jestem juz w stanie udowodnić ,że sciagali juz opłaty dostalem list żeby zapłacić.. złodziejstwo.. co z takim czymś zrobic orietujecie się ?

  OdpowiedzUsuń
 18. W jaki sposób można zamknąć kartę?

  OdpowiedzUsuń
 19. W jaki sposób można zamknąć kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można wysłać wiadomość w bankowości. To pewnie najprostsze. Można też na infolinii, w placówce albo wysłać list.

   Usuń
 20. A płacenie w sklepach budowlanych typu Bricomarche zaliczy się do tej kwoty 2000zl ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Na jakiej podstawie miałoby być choć przypuszczenie, że nie?

   Usuń
  2. W jakieś promocji wykluczone były sklepy z narzędziami i materiałami budowlanymi.

   Usuń
 21. Czy można jako obecny użytkownik tej karty polecić tą promocję swojej rodzinie, tak aby też coś samemu dostać?
  Tj. czy z tą promocją łączy się jakiś program poleceń?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To w Aliorze i TMUB. Kod 4900. Zresztą źle nazywany bo to chodzi o płatności za rachunki.
   W Citi nie ma programu poleceń. Kiedyś był ale to wtedy dawali 2x200 zł.

   Usuń
  2. Citi ma jakiś program poleceń kart kredytowych. Nie pamiętam i nie mam czasu teraz żeby to sprawdzać ale na mejla też przysyłali mi info.

   Usuń
  3. Miał, ale nie ma. I program poleceń nigdy nie łączył się z takimi promocjami, ale był czymś odrębnym. W sumie zliczając nagrody dla poleconego i polecającego wychodziło tyle samo co w takiej promocji.

   Usuń
 22. Dzień Dobry.

  Interpretuję, że w tej promocji korzyść będzie realizowana jako e-karta rabatowa (a nie jako karta lojalnościowa do karty "Moja Biedronka" - jak w poprzedniej "biedronkowej" 400 złotowej promocji).
  Zatem pytanie: czy na pewno można realizować taką "e-kartą" wszystkie zakupy? W e-kartach innych banków mogą być wykluczenia (vide: regulamin Biedronki), n.p. zakupu alkoholu lub wyrobów tytoniowych. Czy Citi Handlowy jest tutaj wyjątkiem i oferuje finansowanie naprawdę wszystkich zakupów? Czy można dokonać jednorazowo zakupu za 400 zł, czy istnieje jakiś jednorazowy limit (n.p. 100 zł, jak w karcie lojalnościowej z poprzedniej podobnej promocji)?

  Z szacunkiem, marekm60

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bony do Biedronki, czyli te kody z 13 cyfr miałem już 3 albo 4 promocji i zawsze były na wszystko.

   Usuń
 23. Pierwsze słyszę o tym że trzeba będzie zapłacić za zakupy minimum 2 000. O co tu chodzi wniosek składałem dzisiaj. Warunkiem uzyskania vouchera było złożenie wniosku o kartę i jej uruchomienie za jakieś drobne zakupy. O co tu chodzi.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu nie chodzi o słyszenie, ale o regulamin. W nim masz wszystko.

   Usuń
 24. Ktoś się orientuje jaki jest średni czas decyzji kredytowej oraz średni czas oczekiwania na kartę od momentu pozytywnej decyzji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie trwało to dość długo. Ok. 1,5 tyg + 1 tydz.

   Usuń
 25. W jaki sposób dostanę login do bankowości?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak dostaniesz kartę to przy p-wszym logowaniu samodzielnie możesz ustanowić login i hasło.

   Usuń
 26. Czy dobrze rozumiem, że żeby załapac się na promocję, to do 3.10.2019 mam złozyć wniosek? Zawrzeć umowę mogę juz po tym terminie?

  OdpowiedzUsuń
 27. Jakie usługi są włączane z automatu w city?

  Pierwszy raz mam tam kartę a codziennie jakieś smsy dostawałem i to się okazało, że cityalerty kosztuję 6zł miesięcznie i miałem to włączone.Już wyłączyłem, ale pewnie 6zł pobiorą za ten miesiąc ...
  Są jeszcze jakieś inne płatne usługi na które warto uważać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A nie przelali Ci z karty kredytowej na konto (o ile takie posiadasz) kasy? Bo i takie numery potrafią robić. A potem płacz i płać. :)
   W każdym razie są tu tacy którzy mogą to potwierdzić (gdzieś we wcześniejszej promocji był umieszczony post).

   Usuń
  2. Propozycja przelewu środków się pojawia (czego sam doświadczyłem, gdy brałem udział w promocji kilka edycji wstecz), ale bez woli klienta środki nie mogą być przelane (no chyba, że się na to zgodził). Ale rozmowy są nagrywane, więc łatwo to zgłosić bankowi.

   Usuń
  3. Nie ma mam konta w citi na szczescie :)

   Usuń
 28. Czy promocja łączy się z programem poleceń?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każda promocja występuje odrębnie i nie da się ich łączyć.

   Usuń
 29. Witam
  Dopiero zaczynam korzystanie z bankobrania dlatego mam pytanie.
  A jaki jest czas na spłatę tych 2000tys.? I rozumiem że mogę to zrobić z dowolnego konta tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spłata z dowolnego konta. Okres bezodsetkowy do 56 dni. Ale możesz wcześniej.

   Usuń
 30. Czy można kartą płacic np w aliexpress i na eBayu? bez zadnych dodatkowych kosztów?
  Bo w formularzu informacyjnym znalazlem zapis: "Prowizja za przealutowanie Transakcji dokonanych w innej walucie niz PLN: 5,8% wartosci transakcji"
  oraz
  "Prowizja od Transakcji przewalutowanej dynamicznie z waluty oryg. na walute rachunku karty w momencie dokonania transakcji: 2% wartosci transakcji"
  a jak wiadomo na aliexpress i eBayu ceny sa w $....

  OdpowiedzUsuń
 31. ponawiam pytanie:
  Czy można kartą płacic np w aliexpress i na eBayu? bez zadnych dodatkowych kosztów?
  Bo w formularzu informacyjnym znalazlem zapis: "Prowizja za przealutowanie Transakcji dokonanych w innej walucie niz PLN: 5,8% wartosci transakcji"
  oraz
  "Prowizja od Transakcji przewalutowanej dynamicznie z waluty oryg. na walute rachunku karty w momencie dokonania transakcji: 2% wartosci transakcji"
  a jak wiadomo na aliexpress i eBayu ceny sa w $....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak jest płatność w walucie obcej to za przewalutowanie jest prowizja.

   Usuń
 32. Czy jest jakiś limit nagród i może się okazać że podpiszę umowę i zrobię wszystkie warunki, a bonu nie dostanę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pula nagród nie jest limitowana. Nagroda jest gwarantowana. Zatem kto wyrobi kartę i spełni warunki, ten otrzyma bon.

   Usuń
 33. I znów ten City Bank.
  Chcą 1200 zł abym zarabiał.
  I dać im dokument.
  Jak to obejść?

  OdpowiedzUsuń
 34. Podczas wysyłania wniosku nastąpił błąd w przesłaniu skanu dowodu. Otrzymałem emaila z załącznikami (min.regulamin oferty Bon do Biedronki) aby skan dowodu przesłać przez formularz : www.online.citibank.pl/przeslanie_dokumentow/ . Dziś przyjechał kurier z umową ale po wyjęciu dokumentów z koperty jedyny regulamin jaki był załączony to : "Poleć znajomemu Kartę Kredytową Citibank- edycja kwiecień".
  Teraz nie jestem pewny czy zostałem poprawnie przypisany do oferty z Biedronką. Może ktoś z Was również otrzymał podobny regulamin ?

  OdpowiedzUsuń
 35. czy platnosc na moje konto Revolut nie bedzie liczona do wydanych 2 tysiecy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie rób płatności kartą kredytową citibanku na revolut bo pobiera on 8% wartości. Więc od kwoty 2000 zł zapłacisz 160 zł prowizji.

   Usuń
 36. Mam pytanie W jaki sposób można przelewać na konto city te 2000 zł... Czy musi to być przelew z mojego innego konta...??.. to bardzo ważne proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W celu spłacenia wykorzystanej kwoty z karty przelew można zrobić z dowolnego konta (także w innym banku). Pozdrawiam

   Usuń
  2. Chodziło mi o konieczności wpłaty na konto 2000 zł jako wynagrodzenie... Zrozumiałam Nie wiem czy dobrze że trzeba w ciągu 3 miesięcy przelać to i przez trzy miesiące wydać poprzez zakupy sklepach... Nie wiem jak to najlepiej zrobić ale rozumiem że może to być wpływ z innego konta Czy koniecznie mojego?.. A jak zrobić i wysłać skan dowodu osobistego... Niestety nie mam skanera.. a zapewne zdjęcie nie jest akceptowane…z góry dziękuję za odpowiedź

   Usuń
  3. Może być zdjęcie.

   Usuń
  4. Tu nie chodzi o konto, ale o kartę kredytową. Konta nie trzeba zakładać i nie ma konieczności przelewania wynagrodzenia do Citibanku. Karta daje limit z którego się korzysta, a później tę wydaną kwotę się zwraca (gdy następuje to w okresie bezodsetkowym, to oddaje się taką samą kwotę, bez grosza odsetek). Przelew (spłatę karty) można zrobić z dowolnego rachunku w dowolnym banku (także z konta innej osoby).

   O zasadach działania karty kredytowej i korzystania z niej piszę tutaj.

   Możliwe jest też przesłanie zdjęcia (zamiast skanu). Ja je wysyłam wszędzie gdzie jest taki wymóg i przechodzi.

   Usuń
 37. zdalne potwierdzenie tożsamości to jakiś kosmos. 45 minut prób i cały czas wyskakuje błąd. Nawet nie pisze jaki błąd.

  OdpowiedzUsuń
 38. Czy zaliczą się płatności kartą za czynsz, prąd, gaz poprzez aplikację Google Pay?

  OdpowiedzUsuń
 39. Dziękuję za odpowiedź... Jestem na emeryturze i wtedy w jaki sposób trzeba udokumentować wysokość zarobków... Czy wystarczy zdjęcie zawiadomienia z zus-u Czy trzeba czy też trzeba zrobić zdjęć ie przelewu na moje konto z zus-u... Proszę o szybką odpowiedź... Piszę o jakichś problemach z wypełnieniemąformularza i nie wiem czy to się uda

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyciąg z konta za 3 miesiące albo decyzja o przyznaniu/waloryzacji emerytury, albo odcinek emerytury/renty (za jeden z ostatnich 3 m-cy). Jeden z tych dokumentów powinien wystarczyć.

   Usuń
 40. Można płacić kartą za czynsz mieszkaniowy lub raty za towar na poczcie , znaczy czy to się zaliczy

  OdpowiedzUsuń
 41. A mnie już szlag trafia i mam dość współpracy z tym bankiem. W grudniu spełniłam wszystkie warunki regulaminu aby otrzymać bon do biedronki. Do dnia dzisiejszego cisza. Nikt nie potrafi mi odpowiedzieć dlaczego tak jest. Wg mnie to jedna wielka ściema

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jeszcze mały pikuś w porównaniu do bałaganu jaki był przy zwrotach za płatności kartą - mnie to skutecznie raz na zawsze odstraszyło od Handlowego

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...