Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Gwarantowane bonusy do 140 zł za Konto z Lwem Direct

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

1.07.2019

Gwarantowane bonusy do 140 zł za Konto z Lwem Direct

ING Bank Śląski odpalił nową edycję promocji swego konta osobistego.

Premia 140 zł za konto osobiste w ING Banku ŚląskimDo wzięcia czekają bonusy pieniężne od 100 do 140 zł. Bank zachował wprowadzoną w poprzedniej edycji zasadę, że każdy może spełniać warunki promocji we własnym tempie, bo wypłata premii przewidziana jest w dwóch terminach. Kto się pospieszy, ten kasę może otrzymać całkiem szybko.

[Promocja zakończona. Sprawdź inne aktualnie dostępne promocje w ING Banku Śląskim.]

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która co najmniej od 1.04.2018 r. nie była posiadaczem, ani współposiadaczem Konta z Lwem (Direct, Komfort, Mobi, Premium, Klasyczne, Student, PRP).

Nagroda. Podstawowy bonus w tej promocji bankowej to 100 zł, ale zdobyć można więcej, bo z dodatkowymi bonusami wyjdzie 120 lub 140 zł. Nagrodę ING Bank Śląski wypłaci na Twe konto, więc środki te będzie można wykorzystać według własnego uznania.

Zasady promocji. By wziąć udział i zgarnąć bonusy za założenie konta:
 • do 30.09.2019 r. otwórz konto w ING Banku Śląskim wraz z dowolną kartą wydawaną do konta oraz zawrzyj umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i dostęp do bankowości internetowej (udział w promocji gwarantują wyłącznie wnioski złożone przez Internet). 

Dalej będzie już należało spełniać warunki uzyskania poszczególnych bonusów:
 • by zdobyć bonus 100 zł: do 2.12.2019 r. wykonaj płatności kartą lub BLIKiem na łączną kwotę min. 1 000 zł (mogą to być płatności w dowolnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie). Transakcje wykonać możesz szybciej - wtedy i bonus od banku wpadnie wcześniej - nawet już 10.10. (o czym piszę nieco niżej). 
Spełnienie warunków dla powyższego bonusu jest konieczne, by zdobyć też pozostałe bonusy. Do 2.12.2019 r.: 
 • by zgarnąć 20 zł: wykonaj 3 płatności BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych; 
 • by uzyskać również kolejny bonus 20 zł: otrzymaj na konto co najmniej jedno wynagrodzenie min. 1 000 zł.

A czym dla ING Banku Śląskiego jest wynagrodzenie? W regulaminie znaleźć możemy dość lakoniczne objaśnienie: 
"Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku."

Wypłata bonusów. W tej edycji promocji ING Bank Śląski przewidział wypłatę premii (od 100 do 140 zł w zależności od tego, które warunki spełnisz) w dwóch turach. Stanie się to:
 • do 10.10.2019 r. dla uczestników, którzy spełnią warunki promocji do 30.09. lub 
 • do 10.12.2019 r. dla tych, którzy warunki promocji spełnią w późniejszym terminie (do 2.12.). 

Zatem mamy tu do czynienia z dość ciekawym rozwiązaniem, dzięki któremu każdy może spełniać warunki promocji według własnego tempa. Kto zrealizuje je wcześniej, to i wcześniej otrzyma premię. A ta zostanie wypłacona na Otwarte Konto Oszczędnościowe. Do momentu otrzymania nagrody nie zamykaj Konta Direct, ani Otwartego Konta Oszczędnościowego i posiadaj aktywną kartę wydaną do konta osobistego (Direct).

Ile kosztuje Konto Direct w ING Banku Śląskim?


Konto osobiste w ING Banku Śląskim zakładane w niniejszej promocji to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej; 
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w okresie rozliczeniowym wykonasz płatności kartą na sumę min. 300 zł; w unikaniu tej opłaty pomogą Ci transakcje i tak już wykonywane na potrzeby promocji; okres rozliczeniowy w ING Banku Śląskim liczony jest od 29. dnia miesiąca do 28. dnia miesiąca następnego; opłata nie jest pobierana za pierwszy niepełny okres rozliczeniowy, w którym otwierasz konto; do płatności zwalniających z opłaty za kartę nie wliczają się płatności BLIKiem; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 2,50 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu (takie zasady obowiązują też dla wypłat BLIKiem). 


Z kolei Otwarte Konto Oszczędnościowe to rachunek oszczędnościowy, na który wpłynie Twa premia. Nie ma jednak potrzeby korzystania z tego konta na co dzień. Jest ono bez warunków darmowe. Wszystkie przelewy z konta oszczędnościowego na swoje konto/konta w ING Banku Śląskim są bezpłatne.

Jak już wspomniałem wyżej, do promocji z premią 140 zł kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone przez Internet (promocja nie jest dostępna w placówkach banku; przed złożeniem wniosku przygotuj sobie skan dowodu osobistego, którego załączenie jest wymagane). W takiej sytuacji umowę o konto zawrzeć można wyłącznie za pośrednictwem kuriera (przy czym są to formalności ograniczone do minimum, bo z tego co pamiętam - gdy konto zakładałem już jakiś czas temu - to wystarczyły 2 podpisy).

[Aktualizacja w dn. 6.09.2019 r.: ING Bank Śląski dodał dwie nowe metody weryfikacji podczas składania wniosku o konto w promocji z premią do 140 zł. Teraz można również skorzystać z przelewu weryfikacyjnego z własnego konta w innym banku (w grę wchodzą przelewy 1 zł w celu weryfikacji z konta w Alior Banku, Banku Pocztowym, BNP Paribas, Eurobanku, mBanku, Pekao lub Santander Banku). Możliwa jest też wizyta w placówce ING Banku Śląskiego w celu potwierdzenia tożsamości - w tym przypadku pamiętaj jednak, że w placówce należy tylko dopełnić formalności po uprzednim złożeniu wniosku przez Internet - bo tylko takie wnioski, a nie te złożone w placówce - biorą udział w promocji z premią do 140 zł!]


Przydatne dokumenty: 

48 komentarzy:

 1. Mamy problemy z przyjmowaniem wniosków 500+. Prosimy o ich składanie później.
  Mogą wystąpić również przejściowe problemy w dostępie do naszej infolinii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taki dzień. Wiele banków ma problemy z przyjmowaniem wniosków lub nawet z logowaniem do bankowości (Getin, mBank, PKO BP, Santander). Wszystko zapewne przez wzmożony ruch - od dziś przyjmowane są wnioski o świadczenie z programu "Rodzina 500+".

   Usuń
 2. Jeżeli więc nie mam ROR, ale mam OKO z dostępem do bankowości internetowej, to nie mogę uczestniczyć w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która co najmniej od 1.04.2018 r. nie była posiadaczem, ani współposiadaczem Konta z Lwem (Direct, Komfort, Mobi, Premium, Klasyczne, Student, PRP).

   Usuń
  2. Anonimowy 1 lipca 2019 21:34
   Ty piszesz o tym co w regulaminie, a pytanie było o to, jak sprawa wygląda w praktyce, bo jeśli ktoś ma już dostęp do bankowości internetowej, to chyba wniosku przez stronę promocji złożyć nie może. Poza tym w promocji wymagane jest otwarcie OKO, a w ING klient może mieć najwyżej 2 takie rachunki, więc jeśli już wcześniej miał 2, to kolejnego (wymaganego przez regulamin promocji) nie otworzy.
   PS. W bankach (i nie tylko) bardzo często bywa tak, że regulaminy sobie, a praktyka sobie.

   Usuń
  3. Też mam problem z założeniem konta. Jestem wpisany do dyspozycji na wypadek śmierci u mamy w ing. Rozumiem, że to czyni mnie współposiadaczem? Po wpisaniu peselu i kliknięciu załóż konto, wyświetla mi się komunikat, że mogę je założyć w systemie bankowości internetowej i przekierowuje mnie do strony z logowaniem.

   Usuń
  4. Tak jeśli ma się OKO którego nie ma wymienionego w regulaminie to nie można brać udziału w promocji.
   ING pseudoconsultant

   Usuń
 3. Dwa szybkie pytania. Czy konto oszczednosciowe wciaz jest oprocentowane 2.5 proc na 4 mc w ramach promocji, bo nie widze nigdzie informacji? I co z kserowaniem dowodow - ponoc od 12 lipca wchodza nowe przepisy wg ktorych to czyn karalny (do dwoch lat wiezienia)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2,5% ciągle jest.

   Usuń
  2. Odsetki na tym KO wypłacają dopiero na koniec okresu 4-miesiecznego znaczit konto tak długo musi być otwarte.

   Jaka karą będzie obciążony ten czyn?

   Usuń
 4. Jutro wypłaty pierwszej transzy premii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba nie o tę edycję ci chodziło. To edycja w której konto można założyć od 1-go lipca

   Usuń
  2. Tak. wypłaty miały być do 10 lipca. Ja jej nie otrzymałem, a spełniłem wszystkie warunki. Reklamacja?

   Usuń
  3. To u nich stało się chyba już tradycją :)

   Usuń
 5. Czy te płatności kartą na 1000 zł mogą być zrobione poprzez Sprytnego Billa i będą je uwzględniać pozytywnie jako normalne zapłaty kartą? Marian

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma żadnych wykluczeń.

   Usuń
  2. Czyli Rev też przejdzie?

   Usuń
  3. Można wykonywać transakcje kartą w dowolnym miejscu. Wszystkie płatności powinny się zaliczyć, bo żadna kategoria transakcji, ani kody MCC nie są wykluczone.

   Usuń
 6. jak po wypełnieniu podstawowych danym pokazuje się taki komunikat, to to konto można otworzyć z promocją czy nie?

  Konto założysz w Moim ING
  Zaloguj się do swojej bankowości internetowej Moje ING i załóż nowe konto w kilku krokach.


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. sama sobie odpowiem :)
   byłąm w banku, dostałam info, że można założyć w bankowości i będzie premia, więc założone.

   Usuń
  2. A to info dostałaś na piśmie? Bo jeśli nie, to przy późniejszej reklamacji w niczym nie pomoże.

   Usuń
  3. niestety nie na piśmie, ale skoro po wypełnieniu danych przez ten tutaj formularz przekierowuje do założnia konta przez bankowość internetową to chyba jest ok. Pan sam od razu powiedział, że jak coś będzienie tak to reklamacja i bez problemu uznają. No zobaczymy, bo tak na 100% to nie jestem też przekonana, ale cóż,już założyłam i to dwa :)

   Usuń
  4. Aha i jeszcze coś, zwykle nie czytam regulaminów, ale wczoraj się poświęciłem i przeczytałam. Jest napisane tylko, że ma być otwarte przez internet. Czyli chyba wszystko ok.

   Usuń
  5. Muszę Cię zmartwić, bo możesz mieć problem z nagrodą. Miałem taką samą sytuację. Polecono mi żeby założyć konto w oddziale i od razu zareklamować żeby przypisali mnie do promocji. I dostałem takie potwierdzenie na piśmie. Wg mnie jak zareklamujesz po spełnieniu warunków to mogą być problemy ale życzę powodzenia.

   Usuń
  6. napisałam do nich z pytaniem, czy konto bierze udział w promocji, dostałam odpowiedź, że przypisali mnie do promocji, więc mam już na piśmie :)

   Usuń
 7. Plan jest taki, że we wrześniu opłacam rachunki na poczcie na min. 1000 zł i wykonuję 3 transakcje blikeim przez internet. Do 10 października 2019 otrzymuję premię w wysokości 120 zł. W październiku robię obrót 300 zł kartą i ją zastrzegam, aby nie ponosić żadnych opłat. Pozostawione konto będzie darmowe. Czy wszystko się zgadza?

  Czyli po opłaceniu rachunków na poczcie na min. 1000 zł we wrześniu i wykonaniu 3 transakcji blik do 10 października 2019 roku zostanie mi wypłacona premia w wysokości 120 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się.

   Usuń
  2. przelej jeszcze tego tysiaka z czyjegoś konta z opisem wynagrodzenie i może wpadną jeszcze kolejne die dyszki. Niby mam być z firmowego , ale w ostatniej promocji u koleżanki przeszło z osobistego.

   Usuń
 8. Dostał ktoś nagrodę 10-09-2019?

  OdpowiedzUsuń
 9. jak wydobyć Blika w aplikacji ? bo nie widzę, może jestem ślepa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. "Karty i płatności telefonem"
   2. U góry w prawym rogu masz takie 3 poziome kreski i tam jest "Usługi BLIK oraz Qlips" i tam włączasz BLIKa.

   Usuń
 10. Pani w ING powiedziała, że wynagrodzenie nie może pochodzić z konta, którego właścicielem jest osoba prywatna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakby wskazała w regulaminie punkt który o tym mówi to byłoby to wiążące.

   Usuń
 11. w poprzedniej edycji wpłaciłam z osobistego i przeszło :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Właśnie dostałam 120 zł. Zrobiłam przelew 1000 zł z konta męża ale nie przeszło nie dostałam 20 zl

  OdpowiedzUsuń
 13. 10 październik a kasy brak :(

  OdpowiedzUsuń
 14. U mnie też,a spełniłem wszystkie warunki i blika i wynagrodzenie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ING wypłaca późno. Dziś może być nawet ok. 17-18

   Usuń
 15. już dochodzi 22 i nie ma, czas już pisać reklamację?

  OdpowiedzUsuń
 16. Czy ktoś dostał kasę?

  OdpowiedzUsuń
 17. Dostałem 100 10.10 a o 20 za wynagrodzenie reklamacja telefonicznie i 11.10 smyki wypłacili na koniec dnia. Czas się wynosić od nich.

  OdpowiedzUsuń
 18. napisalam reklamację, ale zero odzewu, czyli trzeba telefonicznie jak tak szybko działa.

  OdpowiedzUsuń
 19. Czy ktoś dostał premie do 10.12?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...