Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz premię do 160 zł za Konto Mobi w ING Banku Śląskim (promocja dla młodych)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

1.07.2020

Odbierz premię do 160 zł za Konto Mobi w ING Banku Śląskim (promocja dla młodych)

ING Bank Śląski wznowił promocję swego konta dla osób w wieku 18-26 lat. 

Dziewczyna ze słuchawkami biorąca udział w promocji ING Banku Śląskiego z premią 160 zł za konto Mobi
W bardzo prosty sposób do wzięcia czeka gwarantowana premia do 160 zł. Konto można założyć bez wychodzenia z domu. Tak samo wygląda kwestia spełnienia warunków promocji.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w ING Banku Śląskim.]

Premia do 160 zł za Konto Mobi


Dla kogo promocja? Uczestnikiem promocji może być osoba pełnoletnia, która w dniu otwarcia konta w niniejszej promocji nie ukończyła jednak 26 lat i co najmniej od 1.04.2019 r. nie posiadała, ani nie współposiadała Konta z Lwem w ING Banku Śląskim (Direct, Komfort, Mobi, Premium, Klasyczne, Student, PRP).
💡 Jeśli na karku masz więcej wiosen, co nie pozwala Ci założyć Konta Mobi, to sprawdź alternatywną promocję ING Banku Śląskiego - z Kontem Direct również zyskać możesz 160 zł (to już propozycja dla wszystkich osób pełnoletnich bez górnego limitu wieku).

Nagrody. W promocji uzyskać można 100 lub 160 zł (w zależności od warunków jakie spełnisz). Premia wpłynie na konto, więc będzie można ją wykorzystać według własnego uznania (wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel).

Promocja nie dotyczy (co bank podkreśla w regulaminie) kont otwieranych przez system bankowości internetowej Moje ING, a jedynie przez wniosek internetowy (podlinkowany poniżej).

Zasady promocji. By skorzystać z promocji "Do 160 zł za otwarcie konta Mobi":
 • do 30.09.2020 otwórz Konto Mobi w ING Banku Śląskim wraz z jakąkolwiek kartą wydawaną do konta oraz zawrzyj umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i dostęp do bankowości internetowej, wyrażając przy tym zgody "na przekazywanie przez Bank, w sposób elektroniczny, informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych";
 • najpóźniej do 31.10.2020 r. wykonaj min. 10 płatności kartą lub BLIKiem (na dowolne kwoty).

Za spełnienie powyższych warunków uzyskasz premię 100 zł. By zgarnąć dodatkowe 60 zł, oprócz spełnienia wyżej wymienionych warunków, najpóźniej do 31.10.2020 r.:
 • wykonaj co najmniej 3 płatności BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych (te transakcje również mogą być na dowolne kwoty; te transakcje wliczą się do 10 płatności, które wykonać trzeba na potrzeby uzyskania bonusu 100 zł) oraz 
 • wykonaj min. 3 przelewy na telefon BLIK, na kwotę min. 5 zł każdy. 

Wypłata premii. Premia 100 lub 160 zł (na jej wysokość ma wpływ to, jakie warunki promocji spełnisz) ma być wypłacona przez bank do 17.11.2020 r. i do tego też momentu posiadaj aktywne Konto Mobi wraz z wydaną do niego kartą, Otwarte Konto Oszczędnościowe założone w promocji (bo to na ten właśnie rachunek nastąpi wypłata premii) oraz nie wycofuj zgód marketingowych.

Konto Mobi w ING Banku Śląskim - szczegóły oferty


Główne cechy Konta Mobi (dla osób w wieku 18-26 l.), to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za kartę Visa zbliżeniową wydawaną do konta; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 5 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu. 

Z kolei Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO), którego założenie wraz Kontem Mobi jest wymagane, prowadzone jest za bezwarunkowe 0 zł. Z tego rachunku na co dzień nie musisz korzystać, ani nic na niego wpłacać, ale trzeba go założyć, bo to na ten rachunek ING Bank Śląski wypłaci Twą premię do 160 zł. Bank nie pobiera opłat za przelewy wykonywane z OKO na inne własne konto/konta w ING.

By wziąć udział w promocji, wniosek o Konto Mobi należy złożyć przez Internet (bo tylko tak złożone wnioski kwalifikują do promocji z premią do 160 zł). A otwarcie konta możliwe jest wówczas na jeden z poniższych sposobów:
 • za pomocą przelewu weryfikacyjnego - należy go wykonać z własnego konta (ale tylko z wybranych banków; może to być: Alior, Bank Pocztowy, BNP Paribas, mBank, Pekao i Santander Bank). Ponadto konto, z którego będzie wykonany przelew 1 zł (bank odda tę kwotę) musiało zostać otwarte z pełną weryfikacją (a więc nie przelewem weryfikacyjnym, a np. poprzez zawarcie umowy w placówce banku lub za pośrednictwem kuriera). Dane przy tym przelewie (imię, nazwisko, adres) idealnie muszą się pokrywać z tymi, które wpiszesz we wniosku Mobi.
 • za pośrednictwem kuriera - będzie to krótkie spotkanie, bo - z tego co pamiętam, gdy sam zakładałem konto już jakiś czas temu - wystarczą 2 podpisy, więc formalności są ograniczone do minimum;
 • w placówce banku - w tym przypadku pamiętaj zasygnalizować doradcy, iż chodzi właśnie o dokończenie formalności przy wniosku już złożonym, a nie zakładanie konta od początku (bo wówczas nie będzie się ono brało udziału w promocji).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

14 komentarzy:

 1. Przelewy Blikiem mogą być na ten sam numer telefonu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma wykluczenia więc co nie wykluczone to jest dopuszczalne.

   Usuń
 2. ING ma jakiś program poleceń?

  OdpowiedzUsuń
 3. Założyłem konto i z rozmachu włączyłem wszystkie zgody marketingowe, w efekcie czego już 3 razy wydzwaniali do mnie w ciągu 2 godzin... Czy usunięcie zgody na marketing telefoniczny (zostawiając aktywną zgodę na marketing elektroniczny) nie będzie miało negatywnego wpływu na przyznanie premii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może dzwonią sprawie otwarcia konta a nie z jakąś ofertą. Bo ja mam konto w ING od 2 lat i mimo wyrażonych zgód jeszcze ani razu do mnie nie dzwonili.

   Usuń
  2. Od wielu lat mam tam konto i zgody na wszystko - tak na wszelki wypadek - aby być branym pod uwagę w promocjach i jeszcze nigdy do mnie nie dzwonili. Nawet na mejla nic prawie nie przychodzi (nie przypominam sobie kiedy i co ostatnio od nich przyszło). Co najmniej dziwnym jest zatem to co tu piszesz. Raczej jest tak, jak już tu wspomniał przedmówca.

   Jest jeszcze inna opcja... że to jakiś zagubiony wpis odnoszący się do promocji Santandera lub jakiegoś Paribas... bo to takie wyjątkowo spamerskie banki.

   Usuń
 4. do 31 grudnia2020 r.wykonaćtransakcje bezgotówkowe w złotych polskich na łączną kwotę minimum 1000 zł Kartą lub BLIKIEM. Nie zostaną uwzględnione transakcje wycofane lub anulowane oraz wypłata gotówki,
  do 31 grudnia 2020 r.otrzymać w każdym z trzech dowolnych miesięcy łącznywpływwynoszący przynajmniej 1000 zł(może to być wynagrodzenie,rentalub emerytura)-na Konto otwarte wramach Promocji. Wpływnie może być przekazywanyz rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku.

  Nie wiem czy regulamin sie zmienil, ale to sa dodatkowe wymagania o ktorych nie ma mowy w oryginalnym tekscie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wygłupiłem się i nie wszedłem w tę promocję co trzeba

   Usuń
  2. To wymogi w promocji Konta Direct. W przypadku wyżej opisywanego Konta Mobi jest zdecydowanie łatwiej :)

   Usuń
 5. Dobrze zrozumiałem, że Bank nie pobiera żadnej opłaty za kartę dla konta Mobi, nawet jeśli nie wykona się żadnej transakcji w miesiącu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z powyższego opisu konta: "Główne cechy Konta Mobi (dla osób w wieku 18-26 l.), to:
   - 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
   - 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
   - 0 zł za kartę Visa zbliżeniową wydawaną do konta;
   - 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 5 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu."

   Usuń
 6. Czy "zakupy w sklepach internetowych" są jakoś dokładniej sprecyzowane? Czy zakup filmy na VOD też się do tego zalicza?

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziś przysłali bonus ;) Można zamykać konta.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...