Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 300 zł na karcie Goodie za kartę kredytową w Banku Millennium + zwroty za płatności

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

1.07.2020

300 zł na karcie Goodie za kartę kredytową w Banku Millennium + zwroty za płatności

W Banku Millennium ponownie można wyrobić kartę kredytową w promocji.

Promocja "Odbierz kartę Goodie" w Banku Millennium
A precyzyjnie rzecz ujmując, to w dwóch promocjach, bo do wzięcia jest nagroda na start (o wartości nawet 300 zł) oraz nawet do 760 zł w postaci zwrotów za płatności kartą u wybranych partnerów banku.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Z promocji karty kredytowej z nagrodą w postaci karty Goodie o wartości 300 zł skorzystać mogą jedynie osoby, które już posiadają dostęp do bankowości Millenet (czyli bankowości internetowej i mobilnej Millennium), gdyż tylko w taki sposób składane wnioski kwalifikują do promocji. W praktyce trzeba więc być klientem Millennium, np. posiadającym konto osobiste. Jeśli takiego konta jeszcze nie masz... to możesz je teraz założyć w promocji, w której do wzięcia czekają nagrody o łącznej wartości min. 180 zł (w tym premia pieniężna 100 zł). Po otwarciu konta osobistego uzyskasz dostęp do bankowości elektronicznej, a więc tym samym otworzysz sobie drogę do udziału w promocji z kartą kredytową w roli głównej.

Odbierz kartę Goodie za kartę kredytową w Banku Millennium


Dla kogo promocja?
 Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2018 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium (w tym także wydanej przez Eurobank, który został przejęty przez Millennium) lub której dyspozycja rezygnacji z takiej karty (odstąpienia lub wypowiedzenia) nie była w tym czasie przetwarzana przez bank.

Nagroda. Do wzięcia czeka kod wymienialny na eKartę podarunkową w aplikacji zakupowej Goodie o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach stacjonarnych na terenie Polski (dokonując płatności zbliżeniowych przy użyciu Google Pay lub Apple Pay) oraz w polskich sklepach internetowych

Kod będzie należało aktywować w aplikacji Goodie najpóźniej w ciągu 60 dni (wpisując go w polu "Użyj kodu" w zakładce "Więcej" lub "Profil" w zależności od wersji aplikacji), a eKarta ma być ważna przez 12 miesięcy od momentu jej aktywacji.

Jak działa karta kredytowa? Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zapoznaj się z praktycznym poradnikiem, który przygotowałem dla Czytelników bloga: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. By bliżej poznać zasady działania karty kredytowej, możesz również obejrzeć mój filmik z kanału Bankobranie na YouTube:Z kolei dzięki poniższemu filmikowi dowiesz się, czym jest okres bezodsetkowy, który pozwala korzystać z pieniędzy banku, a mimo to oddawać je bez grosza odsetek:
Limit nagród. Promocja ma być dostępna do 31.07.2020 r., aczkolwiek trzeba mieć na uwadze, że może zakończyć się wcześniej, bo udział w niej weźmie maksymalnie 10 000 osób, które w czasie trwania akcji jako pierwsze złożą wniosek o kartę kredytową.

W przypadku wyczerpania puli, o przedterminowym zakończeniu promocji bank ma poinformować na swej stronie internetowej.

Zasady promocji "Odbierz kartę Goodie". By wziąć udział w akcji i odebrać tytułową nagrodę o wartości 300 zł:
 • do 31.07.2020 r. poprzez bankowość internetową lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Banku Millennium złóż wniosek o kartę kredytową Visa Impresja bądź Visa Alfa z limitem co najmniej 3 000 zł albo Visa Gold z limitem co najmniej 5 000 zł (uwaga: w banku Millennium dostępne są też karty kredytowe Mastercard, ale zwróć uwagę, że do promocji kwalifikują wyłącznie karty Visa);
 • zawrzyj z bankiem umowę o kartę oraz przez 3 kolejne miesiące (w każdym z tych miesięcy) wykonuj płatności kartą na sumę co najmniej 200 zł (w tym również za pomocą BLIKa, do którego można podpiąć rachunek karty kredytowej). A kiedy dokładnie należy to robić? Określa to regulamin, uzależniając terminy od czasu złożenia wniosku o kartę:
"a) dla Kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w czerwcu 2020 r.: 
a. I miesiąc: 01.07. - 31.07.2020 r., 
b. II miesiąc: 01.08. – 31.08.2020 r., 
c. III miesiąc 01.09. – 30.09.2020 r., 
b) dla Kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w lipcu 2020 r.: 
a. I miesiąc: 01.08. - 31.08.2020 r., 
b. II miesiąc: 01.09. – 30.09.2020 r., 
c. III miesiąc: 01.10. – 31.10.2020 r."

  Płatności kartą wykonywać można w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. Pamiętaj jednak unikać kasyn, kasyn internetowych, gier losowych, zakładów bukmacherskich, loterii i totalizatorów, bo od tego typu transakcji Bank Millennium nalicza dodatkową prowizję wynoszącą 3%, min. 7 zł.

  Przekazywanie nagród ma następować za pomocą SMSa do końca miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności (zatem jeśli o kartę kredytową zawnioskujesz w czerwcu, to na otrzymanie nagrody możesz liczyć w październiku 2020 r.). Kod ma być też udostępniony w bankowości Millenet.

  Do czasu otrzymania nagrody należy posiadać kartę wyrobioną w promocji oraz nie wypowiadać umowy z bankiem.

  Karta kredytowa w Millennium - szczegóły oferty


  Biorąc udział w promocji "Odbierz kartę Goodie" załapiesz się także na zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez kolejnych 12 miesięcy (licząc od daty wydania karty), za każdy miesiąc, w którym wykonasz co najmniej 1 płatność kartą. Po upływie tego okresu będą obowiązywać standardowe warunki. A w chwili obecnej opłata miesięczna za kartę Alfa lub Impresja jest do uniknięcia, ale dopiero po wykonaniu co najmniej 5 płatności w poprzednim miesiącu. A o tych kartach wspominam nie bez przyczyny, bo to właśnie z nimi można uzyskiwać też wspomniany już moneyback 5% (nawet do 760 zł rocznie; ograniczenie dotyczy wyłącznie roku kalendarzowego; nie ma limitu miesięcznych zwrotów).

  Zwroty naliczane będą jedynie za płatności kartą wykonywane u wybranych partnerów współpracujących z bankiem. W przypadku karty Alfa są to:
  Apart, Cinema City (nie dotyczy zakupów on-line), Empik (nie dotyczy zakupów na empik.com, empiktravel.pl, w Empik school), GO Sport, Inter Cars (dotyczy wyłącznie zakupów online na sklep.intercars.com.pl), Leroy Merlin, Sephora i Travelplanet.pl (obejmuje płatności za imprezy turystyczne realizowane kartą Alfa we wskazanych Punktach Obsługi Klienta oraz on-line) 

  Decydując się na kartę Impresja, zwroty możesz uzyskiwać za płatności w poniższych sieciach:
  Deichmann - obuwie, Baldinini, Coccinelle, Francesco Biasia, Marella, Maxmara (nie obowiązuje dla Max Mara Weekend), Pennyblack, Pollini, Venezia, Sephora, Smyk (nie dotyczy zakupów na www.smyk.com), Empik (nie dotyczy zakupów na www.empik.com, empiktravel.pl w Empik school oraz Empik cafe), Apart, Bershka, Massimo Dutti, Oysho, Pull&Bear, Stradivarius, Zara, Zara Home, Uterque (nie dotyczy zakupów w sklepach internetowych), Sony Centre (obejmuje płatności kartą Impresja tylko w salonach Sony Centre) oraz Travelplanet.pl (obejmuje płatności za imprezy turystyczne realizowane kartą Impresja we wskazanych Punktach Obsługi Klienta oraz on-line). 

  Bank Millennium wypłaca zwroty na rachunek karty kredytowej najpóźniej do 10. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.
  💡 Jeżeli chcesz otrzymywać moneyback za wszystkie płatności (bez wykluczeń) sprawdź propozycję Santander Consumer Banku, gdzie uzyskać można comiesięczne zwroty (do 30 zł) za płatności kartą w dowolnych miejscach.

  Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:  Przydatne dokumenty: 

  15 komentarzy:

  1. Witam, posiadam już jedną kartę Impresja. Rozumiem, ze z automatu jestem wykluczony?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. no tak bo wyklucza posiadanie jakiejkolwiek karty kredytowej w Millenium.

    Usuń
  2. Witam, skąd ma Pan informację, że promocja jest zakończona? Na stronie banku nadal jest jako aktywna.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Wygląda, że to nowa edycja. Ta wyżej opisana była dostępna do 31.07.2020 r.

    Usuń
  3. Ktoś dostał kod? U mnie brak a listopad minął

   OdpowiedzUsuń
  4. Czy dostał ktoś już karty goodie? Miałem dostać do końca listopada i nic. Reklamacja złożona.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Też napisałem reklamację.

    Usuń
   2. Macie na myśli wiadomość w millenet? Czy wystosowaliście jakieś pismo?

    Usuń
  5. Składasz reklamację na czacie z konsultantem i dostajesz nr reklamacji.

   OdpowiedzUsuń
  6. też czekam na odp. poprzez millenet...

   OdpowiedzUsuń
  7. Dzwoniłem na infolinię i dowiedziałem się jedynie, że faktycznie spełniłem warunki, ale nie jest w stanie mi powiedzieć czy załapałem się do 10000 pierwszych wniosków, które biorą udział w promocji. Powiedziano mi też, że widzi, że złożyłem już reklamacje w millenet i tam mam czekać na decyzję.

   OdpowiedzUsuń
  8. Dziś dostałem pozytywna odpowiedź i kod do goodie. Niestety przy próbie dodania go w aplikacji goodie pojawia się komunikat "kod wygasł". No porażka🙁

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. haha to dobre, coś im nie wyszła ta promocja. Całkiem możliwe, że wszystkie kody im już wygasły.

    Usuń
  9. Po kolejnej reklamacji wreszcie kod zadziałał.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. U mnie też, czekałem prawie miesiąc na odpowiedź, ale przyznali rację i wysłali działający kod.

    Usuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

  Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...